W jaki sposób mogę uruchomić rejestrację zawodników?

Należy wejść w zakładkę Dla Organizatora i w pierwszym kroku założyć konto. W kolejnym kroku należy potwierdzić swoje dane za pomocą linka aktywującego który został przesłany na podane adres e-mail. Po potwierdzeniu należy się zalogować do serwisu i uzupełnić swoje dane. W panelu organizatora po prawej stronie znajduje się przycisk "Dodaj zawody". Po wybraniu tej opcji przeniesieni zostaniemy do konfiguracji zawodów. Po jej zakończeniu zawody będą dostępne w zakładce "Zapisy".


Czy mogę ustawić aby zapisy rozpoczynały się w określonym momencie?

Tak, podczas konfiguracji zawodów jest możliwość określenia od kiedy zapisy mają być dostępne dla zawodników. Można również ustawić kiedy zapisy elektroniczne na stronie  mają się zakończyć.


Czy w formularzu rejestracyjnym można zbierać od zawodników informację o rozmiarze koszulki?

Tak, w formularzu jest taka opcja. Dane będą zbierane po jej aktywowaniu. Można również ustawić jakie rozmiary są dostępne.


Jaki formy płatności mogę zaoferować zawodnikom?

Po stworzeniu zawodów, w panelu administracyjnym dostępne są dwa modele płatności. Pierwszy to tradycyjny przelew bankowy na podane przy zawodach konto bankowe. Informację o numerze konta wraz z podanymi danymi organizatora zawodnik otrzyma w potwierdzeniu na e-mail. Drugim modelem jest płatność online realizowana przez BlueMedia. Po wybraniu tej opcji należy uiścić opłatę za uruchomienie opcji płatności online oraz zarejestrować się bezpośrednio na stronie https://oplacasie.bm.pl/. Po weryfikacji danych w BlueMedia organizator otrzyma swój identyfikator oraz hasło, które należy wprowadzić w serwisie. Dzięki takiemu rozwiązaniu płatności są realizowane pomiędzy zawodnikiem i organizatorem, a organizator otrzymuje wszystkie wpłacone w ten sposób środki raz dziennie na podany rachunek bankowy.


Jak pobrać dane zawodników?

Wszystkie dane dostępne są w linku dostępnym w panelu organizatora pol listą wszystkich zawodników. Pobrany plik jest przygotowany pod systemy pomiarowe, dzięki czemu zapisy można prowadzić do ostatniej chwili przed startem.


Gdzie znajdę wyniki z zawodów?

Organizator może wgrać wyniki w panelu konkretnych zawodów. Jeśli tego nie zrobi pojawi się przycisk "Zapytaj o wyniki" po kliknięciu którego organizator otrzyma stosowne powiadomienie. Wyniki zawodów dostępne są w zakładce "Wyniki".


Czy mogę w formularzu określić kategorie dodatkowe?

Tak, formularz przewiduje aż trzy dodatkowe kategorie dodatkowe, gdzie w każdej z nich można wprowadzić dowolną ilość opcji np:

Kategoria dodatkowa 1 - Służby mundurowe -  opcje: policjanci, strażacy leśnicy, kolejarze.