XXXVI Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo - 12 km

Data
21.04.2018
Godzina
12:00
Miejscowość
Legionowo
Typ zawodów
Bieg
Dystans
12 km
Oficjalna strona

O zawodach

Niepełny pakiet startowy (medal, posiłek, torba na depozyt, zwrotny numer startowy) - 15 zł

Pełny pakiet startowy (medal, gadżet, posiłek, torba na depozyt, zwrotny numer startowy) - 25 zł



Bieg drogami leśnymi na dystansie 6 km dla kobiet i 12 km dla mężczyzn. Star godz. 12.00, polana leśna przy ul. Zakopiańskiej.Odbiór pakietów 20.04 w godz. 8.00-18.00 Arena Legionowo, ul. B. Chrobrego 50 B lub w dniu zawodów od godz. 9.30 na polanie leśnej przy ul. Zakopiańskiej.

Zapraszamy!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Elżbieta Kowalska 1979 Kobieta Opłacony
2 Monika Tańska 1982 Kobieta Opłacony
3 Przemysław Suchecki KS POMORSKA 1981 Mężczyzna Opłacony
4 Radosław Szyszko 1979 Mężczyzna Opłacony
5 Tomasz Stopa Basajaun 1973 Mężczyzna Opłacony
6 Katarzyna Wierzbicka 1981 Kobieta Opłacony
7 Jacek Nowocień Szkoła Podstawowa w Ruścu 1959 Mężczyzna Opłacony
8 Marek Gajewski 1987 Mężczyzna Opłacony
9 Natalia Bąk BigYellowFoot Adventure Team 1989 Kobieta Opłacony
10 Jarek Kulik 1975 Mężczyzna Opłacony
11 DAWID OKRÓJ DEAF RUNNING 1983 Mężczyzna Opłacony
12 Iwona Kochman Vege Runners 1963 Kobieta Opłacony
13 Marta Dąbrowska 1979 Kobieta Opłacony
14 Konrad Szumilas 1977 Mężczyzna Opłacony
15 Tomasz Michna 1987 Mężczyzna Opłacony
16 Adam Konarzewski 1991 Mężczyzna Opłacony
17 Agnieszka Dolińska Adidas Runners Warsaw 1976 Kobieta Opłacony
18 Artur Bartkowski BraveHearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
19 Edyta Kruk AR 1971 Kobieta Opłacony
20 Arkadiusz Grzegorski KB Folie 1962 Mężczyzna Opłacony
21 Marcin Chotomski 1985 Mężczyzna Opłacony
22 Dorota Debska 1991 Kobieta Opłacony
23 ROBERT MICHALSKI Nocne Piłowanie Agrykoli 1982 Mężczyzna Opłacony
24 Grzegorz Wartałowicz 1990 Mężczyzna Opłacony
25 Jan Skakluk KB Legionowo 1951 Mężczyzna Opłacony
26 Marta Lejzerowicz IDZIEMY TEAM 1988 Kobieta Opłacony
27 Grzegorz Gąska 1974 Mężczyzna Opłacony
28 Wawrzyniec Szejko KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 Mężczyzna Opłacony
29 Anna Lewandowska Wybiegaj Siebie 1980 Kobieta Opłacony
30 Kinga Reda Wieliszew Heron Team 1993 Kobieta Opłacony
31 Piotr Mulik Serock Biega z Hotelem Narvil 1975 Mężczyzna Opłacony
32 BOGUSLAW LACHAWIEC Wieliszew Heron Team 1973 Mężczyzna Opłacony
33 Radosław Dominiak 1983 Mężczyzna Opłacony
34 Michał Norwa 1994 Mężczyzna Opłacony
35 Robert Siwiec PLIK TEAM 1974 Mężczyzna Opłacony
36 Hubert Siwiec PLIK TEAM 1999 Mężczyzna Opłacony
37 Krzysztof Kaska 1969 Mężczyzna Opłacony
38 Elwira Kisielewicz Wybiegaj siebie 1982 Kobieta Opłacony
39 Halyna Voytovych 1982 Kobieta Opłacony
40 Piotr Głogowski Street Run Radom 1987 Mężczyzna Opłacony
41 Bartosz Mielczarski Pomijalni 1984 Mężczyzna Opłacony
42 Marcin Czerwiński 1989 Mężczyzna Opłacony
43 Małgorzata Szadura WieliszewHeron Team 1965 Kobieta Opłacony
44 Jarosław Julke Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej 1973 Mężczyzna Opłacony
45 Mariusz Stawowski Chotomów 1971 Mężczyzna Opłacony
46 Adam Gollnik RozbiegaMy Nowy Dwór 1988 Mężczyzna Opłacony
47 Daria Gollnik 1986 Kobieta Opłacony
48 Joanna Sękala 1983 Kobieta Opłacony
49 Andrzej Kostka 1989 Mężczyzna Opłacony
50 Sławomir Piotrowicz 1984 Mężczyzna Opłacony
51 Andrzej Żakowski 1976 Mężczyzna Opłacony
52 Tomasz Klepacki Bielański KB Warszawa 1956 Mężczyzna Opłacony
53 Katarzyna Sobkiewicz 1985 Kobieta Opłacony
54 Aneta Krupko 1984 Kobieta Opłacony
55 Piotr Sprengel Legia Run Club 1989 Mężczyzna Opłacony
56 Marta Pawełas Pomijalni 1986 Kobieta Opłacony
57 Sylwia Ewa Retmaniak DRUŻYNA TVN 1987 Kobieta Opłacony
58 Aneta Duda 1983 Kobieta Opłacony
59 Edyta Michałowska 1977 Kobieta Opłacony
60 Kazimierz Romański 1964 Mężczyzna Opłacony
61 didovodiuk dmytro mk luchesk-lkb rudnik 1987 Mężczyzna Opłacony
62 didovodiuk olesia mk luchesk-lkb rudnik 1991 Kobieta Opłacony
63 Monika Kosewska Bravehearts Legionowo 1979 Kobieta Opłacony
64 Olga Kącka Acco-Fin 1979 Kobieta Opłacony
65 Karol Kącki Sekcja Biegowa GUS 1979 Mężczyzna Opłacony
66 Michał Cierniak Grupa Biegowa CHTMO 1974 Mężczyzna Opłacony
[brak] Agnieszka Andrejew Bóbr Tłuszcz 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kulesza Trucht Tarchomin Team 1997 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Zawadka 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Świercz KB Im. P. Sękowskiego 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartosz Świątkowski LKS Sana Kościan 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Edyta Michalowska 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jakub Aksamit Fanatyk Konary 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jerzy Marszałek 1958 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Skultecka PZU SPORT TEAM 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamil Młynarz SKB Kraśnik, biegciagly.cba.pl 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Karolina Lewandowska DREAM RUN 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Krajewska Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystian Łata Centrum Młodego Odkrywcy 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Sobota Bravehearts Legionowo 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Małgorzata Płuciś 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Płuciś 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marzena Piętka RozbiegaMy Nowy Dwór 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ryszard Marut KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Szymon Zaworski Polsat Biega 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Duda 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Sosiński Napieracze 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zbigniew Mołodkiewicz Biegam na Tarchominie 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zenon Lewandowski CKS Jurand Ciechanów 1952 Mężczyzna Nieopłacony