III Bieg AliRun - biegnij z ks. Alim "Dziękując za Niepodległość" (1918 m) - 1 km

Data
16.06.2018
Godzina
12:00
Miejscowość
Izabelin
Typ zawodów
Bieg
Dystans
1 km

O zawodach

III edycja biegu AliRun – Biegnij z Księdzem Alim odbędzie się 16 czerwca 2018 r. w Izabelinie na terenie polany Jakubów Kampinoskiego Parku Narodowego. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Dziękując za Niepodległość” a dystans biegu głównego to symboliczne 1918 m. W ramach pikniku odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży, gra terenowa oraz liczne atrakcje adresowane do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Trasy biegów prowadzą leśnymi ścieżkami w Puszczy Kampinoskiej.
Kolejność biegów:
1) przedszkolaki – około 100 m
2) klasy I-III szkół podst. – około 300 m
3) klasy IV-VI szkół podst. – około 500 m
4) klasy VII szkół podst. i gimnazjum – około 1000 m
5) bieg główny – 1918 m
Biegi dziecięce: Udział dzieci jest bezpłatny, zapisy on-line oraz w szkole.
Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki oraz medale a zwycięzcy drobne upominki.
W tym roku organizatorem imprezy jest Fundacja im. Księdza Aleksandra Fedorowicza „Przyjaciele Alego” www.przyjacielealego.pl, której misją jest kontynuowanie dzieł zapoczątkowanych przez Wielkiego Człowieka, Społecznika i Kapłana - Księdza Aleksandra Fedorowicza, pierwszego proboszcza i budowniczego parafii, który zmarł w opinii świętości w 1965 r.
Do wszystkich, którzy zechcą wesprzeć inicjatywy Fundacji zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie darowizny na konto Fundacji PKO BP nr 20 1020 1026 0000 1502 0279 0046 z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe Fundacji”.
Zapraszamy do udziału w aktywnym i radosnym świętowniu!


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Paweł Dziekański 1988 Mężczyzna Opłacony
2 Ewelina Podolak Izabelin Na Start 1987 Kobieta Opłacony
3 Iwona Zaleska - Rolewicz 1977 Kobieta Opłacony
4 Kasia Przygoda 1978 Kobieta Opłacony
5 Maria Przygoda 2001 Kobieta Opłacony
6 Paweł Przygoda 1977 Mężczyzna Opłacony
7 HANNA ORZECHOWSKA 1955 Kobieta Opłacony
8 Paweł Piasecki Stare Babice Biegają 1982 Mężczyzna Opłacony
9 Jacek Mendel 1972 Mężczyzna Opłacony
10 Aleksandra Mendel 1979 Kobieta Opłacony
11 BARTOSZ BIEŃKOWSKI 2004 Mężczyzna Opłacony
12 EDYTA PONIATOWSKA 1969 Kobieta Opłacony
13 Anna Bugnar Bugnar 1982 Kobieta Opłacony
14 Rafał Własinowicz OSP Łomianki 1985 Mężczyzna Opłacony
15 Sebastian Własinowicz OSP Łomianki 1990 Mężczyzna Opłacony
16 Milena Orzechowska 1994 Kobieta Opłacony
17 Patryk Zaleski-Ejgierd Sol3 1981 Mężczyzna Opłacony
18 Patrycja Ciechańska 1990 Kobieta Opłacony
19 Maciej Zdrojewski 2003 Mężczyzna Opłacony
20 Rafał Perzyna 1982 Mężczyzna Opłacony
21 Marek Krukowski Przyjaciele Alego 1946 Mężczyzna Opłacony
22 Agata Bartoszewicz 1977 Kobieta Opłacony
23 Jacek Kiślak Niepodległe Laski 1977 Mężczyzna Opłacony
24 Ewa Perzyna 1979 Mężczyzna Opłacony
25 Wojciech Syrocki Delta run 1972 Mężczyzna Opłacony
26 Aleksandra Hinc 1974 Kobieta Opłacony
27 Sławomir Hinc 1972 Mężczyzna Opłacony
28 Dariusz Gruda 1955 Mężczyzna Opłacony
29 Jadwiga Gruda 1954 Kobieta Opłacony
30 Mateusz Sekuła Stare Babice Biegają 1994 Mężczyzna Opłacony
31 Tomasz Macura BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1982 Mężczyzna Opłacony
32 Anna Macura BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1981 Kobieta Opłacony
33 Michał Gera Zabiegany Wołomin 1986 Mężczyzna Opłacony
34 Sławomir Przygoda 1968 Mężczyzna Opłacony
35 Joanna Jaworska 1980 Kobieta Opłacony
36 Piotr Kowalski 1982 Mężczyzna Opłacony
37 Andrzej Dąbrowski 1957 1957 Mężczyzna Opłacony
38 Marcin Boguś 1989 Mężczyzna Opłacony
39 Edyta Szewczak 1981 Kobieta Opłacony
40 Krzysztof charchula Izabelin na Start 1960 Mężczyzna Opłacony
41 Robert Sienkiewicz Naprzód Młociny 1964 Mężczyzna Opłacony
42 Bałacka Kasia 1977 Kobieta Opłacony
43 Bałacki Jacek 1978 Mężczyzna Opłacony
44 Robert PERLAN Dystans Leszno 1975 Mężczyzna Opłacony
45 Michał Horbaczek MKS ORZEŁ PRZEWORSK 2018 Mężczyzna Opłacony
46 Paweł Stokowski KB Legia 1980 Mężczyzna Opłacony
47 Dagmara Brzywczy 1993 Kobieta Opłacony
48 Urszula Przygoda 1969 Kobieta Opłacony
49 Zofia Bryndza UKS Gepard 2009 Kobieta Opłacony
50 Agnieszka Górska 1977 Kobieta Opłacony
51 Alicja Świć 1989 Kobieta Opłacony
52 Joanna Ziarko 1976 Kobieta Opłacony
53 Gabriela Górska 2000 Kobieta Opłacony
54 Weronika Świć 1996 Kobieta Opłacony
55 Maciej Duda 1987 Mężczyzna Opłacony
56 Magdalena Duda 1987 Kobieta Opłacony
57 Katarzyna Plona 1989 Kobieta Opłacony
58 Ignacy Korytko Hornówek! 1995 Mężczyzna Opłacony
59 Mariusz Jasionowski 1991 Mężczyzna Opłacony
60 Tomasz Knapik 1990 Mężczyzna Opłacony
61 Marcin Krawczak 1976 Mężczyzna Opłacony
62 Artur Beta 1978 Mężczyzna Opłacony
63 Szczepan Gorbacz AMARGO 1978 Mężczyzna Opłacony
64 Joanna Pachowska POLONIA WARSZAWA MTB 1980 Kobieta Opłacony
65 Andrzej Pachowski POLONIA WARSZAWA MTB 1980 Mężczyzna Opłacony
66 Justyna Stańczak 1984 Kobieta Opłacony
67 Tomasz Żyłowski 1975 Mężczyzna Opłacony
68 Urszula Żakowska 1966 Kobieta Opłacony
69 Robert Żakowski 1965 Mężczyzna Opłacony
70 Jan Dubaniewicz 1972 Mężczyzna Opłacony
71 ks. Jerzy Jastrzębski W zdrowym ciele, zdrowy duch! Hej! 1975 Mężczyzna Opłacony
72 Justyna Ptaszyńska 1993 Kobieta Opłacony
73 Arkadiusz Jaworski 1982 Mężczyzna Opłacony
74 Piotr EWERTOWSKI MARKOWI BIEGACZE 1967 Mężczyzna Opłacony
75 Arkadiusz Kieruzal 2018 Mężczyzna Opłacony
76 Przemysław Janowski 100yak biega 1981 Mężczyzna Opłacony
77 Małgorzata Marcinkowska-Boguś 1990 Kobieta Opłacony
78 Monika Piasecka Stare Babice Biegają 1982 Kobieta Opłacony