III Bieg AliRun - biegnij z ks. Alim "Dziękując za Niepodległość" (1918 m) - 1,9 km

Data
16.06.2018
Godzina
12:00
Miejscowość
Izabelin
Typ zawodów
Bieg
Dystans
1,9 km
Opłata startowa
15,00 zł

O zawodach

III edycja biegu AliRun – Biegnij z Księdzem Alim odbędzie się 16 czerwca 2018 r. w Izabelinie na terenie polany Jakubów Kampinoskiego Parku Narodowego. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Dziękując za Niepodległość” a dystans biegu głównego to symboliczne 1918 m. W ramach pikniku odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży, gra terenowa oraz liczne atrakcje adresowane do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Trasy biegów prowadzą leśnymi ścieżkami w Puszczy Kampinoskiej.
Kolejność biegów:
1) przedszkolaki – około 100 m
2) klasy I-III szkół podst. – około 300 m
3) klasy IV-VI szkół podst. – około 500 m
4) klasy VII szkół podst. i gimnazjum – około 1000 m
5) bieg główny – 1918 m
Biegi dziecięce: Udział dzieci jest bezpłatny, zapisy on-line oraz w szkole.
Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki oraz medale a zwycięzcy drobne upominki.
W tym roku organizatorem imprezy jest Fundacja im. Księdza Aleksandra Fedorowicza „Przyjaciele Alego” www.przyjacielealego.pl, której misją jest kontynuowanie dzieł zapoczątkowanych przez Wielkiego Człowieka, Społecznika i Kapłana - Księdza Aleksandra Fedorowicza, pierwszego proboszcza i budowniczego parafii, który zmarł w opinii świętości w 1965 r.
Do wszystkich, którzy zechcą wesprzeć inicjatywy Fundacji zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie darowizny na konto Fundacji PKO BP nr 20 1020 1026 0000 1502 0279 0046 z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe Fundacji”.
Zapraszamy do udziału w aktywnym i radosnym świętowniu!


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Paweł Dziekański 1988 Mężczyzna Opłacony
2 Ewelina Podolak Izabelin Na Start 1987 Kobieta Opłacony
3 Iwona Zaleska - Rolewicz 1977 Kobieta Opłacony
4 Kasia Przygoda 1978 Kobieta Opłacony
5 Maria Przygoda 2001 Kobieta Opłacony
6 Paweł Przygoda 1977 Mężczyzna Opłacony
7 HANNA ORZECHOWSKA 1955 Kobieta Opłacony
8 Paweł Piasecki Stare Babice Biegają 1982 Mężczyzna Opłacony
9 Jacek Mendel 1972 Mężczyzna Opłacony
10 Aleksandra Mendel 1979 Kobieta Opłacony
11 BARTOSZ BIEŃKOWSKI 2004 Mężczyzna Opłacony
12 EDYTA PONIATOWSKA 1969 Kobieta Opłacony
13 Anna Bugnar Bugnar 1982 Kobieta Opłacony
14 Rafał Własinowicz OSP Łomianki 1985 Mężczyzna Opłacony
15 Sebastian Własinowicz OSP Łomianki 1990 Mężczyzna Opłacony
16 Milena Orzechowska 1994 Kobieta Opłacony
17 Patryk Zaleski-Ejgierd Sol3 1981 Mężczyzna Opłacony
18 Patrycja Ciechańska 1990 Kobieta Opłacony
19 Maciej Zdrojewski 2003 Mężczyzna Opłacony
20 Rafał Perzyna 1982 Mężczyzna Opłacony
21 Marek Krukowski Przyjaciele Alego 1946 Mężczyzna Opłacony
22 Agata Bartoszewicz 1977 Kobieta Opłacony
23 Jacek Kiślak Niepodległe Laski 1977 Mężczyzna Opłacony
24 Ewa Perzyna 1979 Mężczyzna Opłacony
25 Wojciech Syrocki Delta run 1972 Mężczyzna Opłacony
26 Aleksandra Hinc 1974 Kobieta Opłacony
27 Sławomir Hinc 1972 Mężczyzna Opłacony
28 Patrycja Ciechańska 1990 Kobieta Opłacony
29 Maciej Zdrojewski 2003 Mężczyzna Opłacony
30 Mateusz Sekuła Stare Babice Biegają 1994 Mężczyzna Opłacony
31 Tomasz Macura BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1982 Mężczyzna Opłacony
32 Anna Macura BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1981 Kobieta Opłacony
33 Michał Gera Zabiegany Wołomin 1986 Mężczyzna Opłacony
34 Sławomir Przygoda 1968 Mężczyzna Opłacony
35 Joanna Jaworska 1980 Kobieta Opłacony
36 Piotr Kowalski 1982 Mężczyzna Opłacony
[brak] Andrzej Dąbrowski 1957 1957 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bałacka Kasia 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bałacki Jacek 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dagmara Brzywczy 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Szewczak 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] ELŻBIETA GUZIOŁEK 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] IZABELA BARSZCZEWSKA 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Jaworska 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Ożyńska Izabelin na Start 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Wiśniewska Indywidualistka 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krzysztof charchula Izabelin na Start 1960 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof charchula Izabelin na Start 1960 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Antonowicz Deaf Running 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Małgorzata Marcinkowska-Boguś 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Boguś 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Horbaczek MKS ORZEŁ PRZEWORSK 2018 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Piasecka Stare Babice Biegają 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Pawel Piasecki Stare Babice Biegają 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Stokowski KB Legia 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Sienkiewicz Naprzód Młociny 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Niegowski Stare Babice Biegają 1982 Mężczyzna Nieopłacony