X Legionowska Dycha - 10 km

Data
10.06.2018
Godzina
09:00
Miejscowość
Legionowo
Typ zawodów
Bieg
Dystans
10 km
Oficjalna strona

O zawodach

UWAGA !!!!!!!!!!
Kwota wpisowego ustawiona w okienku OPŁATA STARTOWA jest jedną z 3 opłat zgodnych z regulaminem, właściwą kwotę należy opłacić przelewem tradycyjnym.
Proszę opłacić wpisowe zgodnie z regulaminem w następujących wysokościach:
25 zł z Kartą Dużej Rodziny
35 zł mieszkańcy Legionowa
50 zł zawodnicy spoza Legionowa
X jubileuszowa edycja biegu ulicznego Legionowska Dycha odbędzie się 10 czerwca 2018 roku . Start biegu głównego przed Areną Legionowo o godzinie 9.00. Długość trasy open wynosi 10000m. W biegu głównym limit uczestników – 600 osób.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Marek Walencik 1955 Mężczyzna Opłacony
2 Krzysztof Szmytkowski Mia san Mia 1972 Mężczyzna Opłacony
3 MARCIN JOŃSKI 1975 Mężczyzna Opłacony
4 Piotr Mężyński 1979 Mężczyzna Opłacony
5 MARLENA CZYŻEWSKA 1967 Kobieta Opłacony
6 Piotr Maleszka 1995 Mężczyzna Opłacony
7 JANUSZ SMOLEN 1976 Mężczyzna Opłacony
8 Franciszek Cierniak Grupa Biegowa CHTMO 2002 Mężczyzna Opłacony
9 Michał Cierniak Grupa Biegowa CHTMO 1974 Mężczyzna Opłacony
10 Aleksander Kramarz 1993 Mężczyzna Opłacony
11 Paweł Maleszka 1963 Mężczyzna Opłacony
12 Sylwia Tabaka-Mierzejewska 1975 Kobieta Opłacony
13 BARTOSZ SKOWROŃSKI 1992 Mężczyzna Opłacony
14 Marcin Cieślak Smurfit Kappa Adventure Team 1972 Mężczyzna Opłacony
15 Alex Kacprzyk RK Athletics 1972 Mężczyzna Opłacony
16 Marcin Czerwiński A&M 1989 Mężczyzna Opłacony
17 Agnieszka Pierścińska 1973 Kobieta Opłacony
18 Leszek Kleiman 1950 Mężczyzna Opłacony
19 Artur Detko 1947 Mężczyzna Opłacony
20 Marek Dobrzyński Run Forrest 1976 Mężczyzna Opłacony
21 Michał Żaczek 1979 Mężczyzna Opłacony
22 Michał Przygoda UKS Siódemka Legionowo 2002 Mężczyzna Opłacony
23 Łukasz Boszko 1986 Mężczyzna Opłacony
24 Ewa Uchal Grupa Biegowa CHTMO 1985 Kobieta Opłacony
25 Rafał Uchal SAINT-GOBAIN SQUAD 1985 Mężczyzna Opłacony
26 Arkadiusz Gawlik 1974 Mężczyzna Opłacony
27 Agnieszka Lewandowska Rossbiegani 1983 Kobieta Opłacony
28 Łukasz Bąk AGD WRONIAK 1982 Mężczyzna Opłacony
29 Robert Rybarczyk 1974 Mężczyzna Opłacony
30 Zygmunt Kozak 1955 Mężczyzna Opłacony
31 Radosław Fałatowicz Bravehearts Legionowo 1982 Mężczyzna Opłacony
32 Wiesława Fałatowicz 1982 Kobieta Opłacony
33 Robert Pierściński 1973 Mężczyzna Opłacony
34 Ola Stuczyńska 1990 Kobieta Opłacony
35 Wiesław Cieślak 1948 Mężczyzna Opłacony
36 Rafał Wiatrak 1980 Mężczyzna Opłacony
37 Paweł Wroniak AGD WRONIAK 1983 Mężczyzna Opłacony
38 Janusz Korzeniewski Metro Warszawskie 1968 Mężczyzna Opłacony
39 Tomasz Korzeniewski 1979 Mężczyzna Opłacony
40 Piotr okrasa Okrasa Team 1976 Mężczyzna Opłacony
41 Jolanta Księżak 1979 Kobieta Opłacony
42 Dariusz Frąckiewicz Biegam na Tarchominie 1973 Mężczyzna Opłacony
43 Anna Lewandowska Wybiegaj Siebie 1980 Kobieta Opłacony
44 Krystian Kwiatkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
45 Paulina Korzeniewska 1992 Kobieta Opłacony
46 Małgorzata Stęplewska 1974 Kobieta Opłacony
47 Andrzej Grzegrzółka 1965 Mężczyzna Opłacony
48 Izabela Grzegrzółka 1966 Kobieta Opłacony
49 Andrzej Kowalczyk blood sweat and beers 1954 Mężczyzna Opłacony
50 Zbigniew Miętek 1976 Mężczyzna Opłacony
51 Radoslaw Szyszko 1979 Mężczyzna Opłacony
52 Paweł Szczepkowski Artequipment 1955 Mężczyzna Opłacony
53 MAREK KINASIEWICZ 1952 Mężczyzna Opłacony
54 Adam Pożarowszczyk Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo 1985 Mężczyzna Opłacony
55 Paweł Baryga Dobiegnę to będę 1973 Mężczyzna Opłacony
56 Paweł Podkański 1984 Mężczyzna Opłacony
57 Gabriela Bułka 2000 Kobieta Opłacony
58 Kamil Lesiak Biegam Bo Lubię Nocą 1981 Mężczyzna Opłacony
59 Zbigniew Kalinowski 1966 Mężczyzna Opłacony
60 Piotr Iwanowski BIEGAM PO SKRZESZEWIE 1969 Mężczyzna Opłacony
61 Marcin Wierzchołowski 1974 Mężczyzna Opłacony
62 Andrzej Żakowski 1976 Mężczyzna Opłacony
63 Dariusz Ostrowski 1967 Mężczyzna Opłacony
64 Karolina Wysokińska 1989 Kobieta Opłacony
65 Izabela Łach Tęczu 1982 Kobieta Opłacony
66 Andrzej Zalewski Tema Nutrilite 1957 Mężczyzna Opłacony
67 Maher Lili 1978 Mężczyzna Opłacony
68 Robert Szkółka Wieliszew HERON Team 1973 Mężczyzna Opłacony
69 Bartosz Rusin KS Staszewscy 1973 Mężczyzna Opłacony
70 Michał Rusin KS Staszewscy 2001 Mężczyzna Opłacony
71 Magdalena Malinowska 1984 Kobieta Opłacony
72 Jarosław Dziedzic 1963 Mężczyzna Opłacony
73 Jacek Socha 1975 Mężczyzna Opłacony
74 KRZYSZTOF MIELCZAREK ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1974 Mężczyzna Opłacony
75 Maciej Lipowski 1981 Mężczyzna Opłacony
76 Kamil Madejek RunnersClub.pl Warszawa 1986 Mężczyzna Opłacony
77 Dominik Niedziela 1978 Mężczyzna Opłacony
78 Rafał Roguski Orange Polska 1978 Mężczyzna Opłacony
79 Jakub Mazurkiewicz Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo 1984 Mężczyzna Opłacony
80 Adrian Pacuszka Metro Warszawskie 1996 Mężczyzna Opłacony
81 Przemysław Suchecki KS POMORSKA 1981 Mężczyzna Opłacony
82 Piotr Zieliński Shen Long Run 1984 Mężczyzna Opłacony
83 Karolina Twardowska 1980 Kobieta Opłacony
84 Mateusz Czudec 1982 Mężczyzna Opłacony
85 Ewelina Napiórkowska 1984 Kobieta Opłacony
86 Paweł Gmitrzuk XXXIX LO Warszawa 1974 Mężczyzna Opłacony
87 Katarzyna Posman 1979 Kobieta Opłacony
88 Andrzej Żach MKB TEAM Małkinia 1957 Mężczyzna Opłacony
89 Krzysztof Kowalski 1985 Mężczyzna Opłacony
90 Mateusz Gdowski 1977 Mężczyzna Opłacony
91 Angelika Tomczak 1984 Kobieta Opłacony
92 IWONA Pesta 1977 Kobieta Opłacony
93 Mariusz Dużyński 1970 Mężczyzna Opłacony
94 Aneta Śliwa Naprzód Młociny 1985 Kobieta Opłacony
95 Łukasz Jachowicz 1984 Mężczyzna Opłacony
96 Tomasz Dłużniewski 1973 Mężczyzna Opłacony
97 Damian Domagała 1983 Mężczyzna Opłacony
98 Dariusz Kawczyński 1979 Mężczyzna Opłacony
99 Wojciech Włodarski mógł nie jeść ciasteczek 1984 Mężczyzna Opłacony
100 Monika Łatkowska Grupa Biegowa CHTMO 1975 Kobieta Opłacony
101 Łukasz Łatkowski Grupa Biegowa CHTMO 1977 Mężczyzna Opłacony
102 Przemek Tomaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
103 Anna Rybicka Wybiegaj Siebie 1984 Kobieta Opłacony
104 Rafał Gliwa Serock Biega z Hotelem Narvil 1975 Mężczyzna Opłacony
105 Wiesław Rybicki 1964 Mężczyzna Opłacony
106 Monika Warzecha Wybiegaj siebie 1983 Kobieta Opłacony
107 Katarzyna Foszner Fit-Line Fitness Legionowo 1985 Kobieta Opłacony
108 Tomasz Powroziewicz 1980 Mężczyzna Opłacony
109 Monika Waśniewska 1982 Kobieta Opłacony
110 Agnieszka Krzykwa 1965 Kobieta Opłacony
111 Jacek Struk 1982 Mężczyzna Opłacony
112 Paweł Kędzierski Prezes Paweł 1957 Mężczyzna Opłacony
113 Krzysztof Pietrucha 1982 Mężczyzna Opłacony
114 Henryk Bielecki GKS Dąbrówka 1979 Mężczyzna Opłacony
115 Marcin Nowicki IU Warszawa 1980 Mężczyzna Opłacony
116 Piotr Lipiński 1977 Mężczyzna Opłacony
117 Robert Janikowski 1966 Mężczyzna Opłacony
118 Piotr Kadłubski 1988 Mężczyzna Opłacony
119 Radosław Madajczak BKS Wataha Warszawy 1998 Mężczyzna Opłacony
120 Izabela Bogumił 1976 Kobieta Opłacony
121 Rafał Pik 1985 Mężczyzna Opłacony
122 Marlena Fijalska 1987 Kobieta Opłacony
123 Jacek Bednarek MetLife 1971 Mężczyzna Opłacony
124 Jolanta Antczak 1973 Kobieta Opłacony
125 Przemysław Gągała 1969 Mężczyzna Opłacony
126 Kasandra Lewandowska 1992 Kobieta Opłacony
127 Łukasz Lewandowski 1991 Mężczyzna Opłacony
128 Krzysztof Jukiewicz Satori Sport Klub 1973 Mężczyzna Opłacony
129 Krzysztof Jakubowski tabu44 1972 Mężczyzna Opłacony
130 Łukasz Groszkowski Przystanek 1983 Mężczyzna Opłacony
131 Basia Niemczak KRP Warszawa II 1989 Kobieta Opłacony
132 Maciej Wieczorek Bike Fun Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
133 Tomasz Grzybowski 1988 Mężczyzna Opłacony
134 Janusz Czerwiński ORANGE POLSKA 1960 Mężczyzna Opłacony
135 Michał Arendt 1983 Mężczyzna Opłacony
136 Łukasz Kozieł Żubry 1986 Mężczyzna Opłacony
137 Mirosław Bugaj 1967 Mężczyzna Opłacony
138 Julita Wasik Grupa Biegowa CHTMO 1981 Kobieta Opłacony
139 Stanisław Przypaśniak 1970 Mężczyzna Opłacony
140 Rafał Wasiak 1990 Mężczyzna Opłacony
141 Zbigniew Brzozowski 1936 Mężczyzna Opłacony
142 Agnieszka Sroczkowska CAT FIT 1980 Kobieta Opłacony
143 Artur Sroczkowski CAT FIT 1975 Mężczyzna Opłacony
144 Piotr Sikorski 1991 Mężczyzna Opłacony
145 Agnieszka Torzewska 1974 Kobieta Opłacony
146 Janusz Torzewski WAT 1973 Mężczyzna Opłacony
147 Edyta Suszek 1984 Kobieta Opłacony
148 Jacek Suszek 1981 Mężczyzna Opłacony
149 Michał Halagiera DUDYCZ run 1981 Mężczyzna Opłacony
150 Rafał Kiliański Trucht Tarchomin Team 1972 Mężczyzna Opłacony
151 Leszek Bąk 1980 Mężczyzna Opłacony
152 Marcin Rutkowski 1991 Mężczyzna Opłacony
153 Ewa Stańczak 1984 Kobieta Opłacony
154 Michał Cikacz 1996 Mężczyzna Opłacony
155 Marcin Czarnowski Grupa Biegowa CHTMO 1976 Mężczyzna Opłacony
156 Michał Kosiński 1985 Mężczyzna Opłacony
157 Artur Bartkowski BraveHearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
158 Robret Wasilewski COP-DKP 1972 Mężczyzna Opłacony
159 Jarosław Olszewski 1956 Mężczyzna Opłacony
160 Grzegorz Karaszewski 1978 Mężczyzna Opłacony
161 Jerzy Grabowski niezrzeszony 1944 Mężczyzna Opłacony
162 Andrzej Rokita 1978 Mężczyzna Opłacony
163 Piotr Chmielewski AGD Wroniak 1986 Mężczyzna Opłacony
164 Maciej Wnuk CRAZY RUNNERFUCKERS 1985 Mężczyzna Opłacony
165 Marcin Szymajda AGD WRONIAK 1981 Mężczyzna Opłacony
166 Grzegorz Gąska 1974 Mężczyzna Opłacony
167 Wojciech Święcicki 1963 Mężczyzna Opłacony
168 Artur Sielski Zabiegani Dobrowolscy 1975 Mężczyzna Opłacony
169 Paweł Grzybowski 1985 Mężczyzna Opłacony
170 JOANNA OŁDAK MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWO 1970 Kobieta Opłacony
171 Michał Kołodziej Crosshouse 1984 Mężczyzna Opłacony
172 Marta Lejzerowicz IDZIEMY TEAM 1988 Kobieta Opłacony
173 Marta Ogonowska Julek Squad 1984 Kobieta Opłacony
174 Bartłomiej Ogonowski Julek Squad 1984 Mężczyzna Opłacony
175 Marcin Świerczewski 1991 Mężczyzna Opłacony
176 Mariusz Sokalski Grupa Biegowa CHTMO 1961 Mężczyzna Opłacony
177 Michał Rychcik 1973 Mężczyzna Opłacony
178 Marta Danielewska 1972 Kobieta Opłacony
179 Piotr Prusiński IDZIEMY TEAM 1986 Mężczyzna Opłacony
180 Tomasz Bruderek Runners Team Jabłonna 1978 Mężczyzna Opłacony
181 Waldemar Topolski Runemilrun 1965 Mężczyzna Opłacony
182 Rafael Bezerra Rodrigues Wieliszew Heron Team 1987 Mężczyzna Opłacony
183 Grzegorz Kado Wieliszew Heron Team 1963 Mężczyzna Opłacony
184 Artur Szewczyk Runners Team Jabłonna 1978 Mężczyzna Opłacony
185 Michał Zdziech 1985 Mężczyzna Opłacony
186 Adam Czarnecki 1971 Mężczyzna Opłacony
187 Anna Remisz 1994 Kobieta Opłacony
188 Tomasz Rolewicz 1977 Mężczyzna Opłacony
189 Anita Andrukiewicz Grupa Biegowa CHTMO 1980 Kobieta Opłacony
190 Tomasz Wiącek 1974 Mężczyzna Opłacony
191 Agnieszka Ziędalska Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo 1974 Kobieta Opłacony
192 Damian Czwórnóg Damian 1981 Mężczyzna Opłacony
193 Marcin Grzesik Grupa Biegowa CHTMO 1973 Mężczyzna Opłacony
194 Rafał Lawenda AKS Polonia Warszawa 1985 Mężczyzna Opłacony
195 Kamil Goszczyński Active Runners Płock 1999 Mężczyzna Opłacony
196 Sylwia Ewa Retmaniak Drużyna TVN 1987 Kobieta Opłacony
197 Mariusz Mówiński Runners Team Jabłonna 1975 Mężczyzna Opłacony
198 Damian Degner Active Runners Płock 1995 Mężczyzna Opłacony
199 Paweł Szot 1978 Mężczyzna Opłacony
200 Bogusław Lachawiec Wieliszew Heron Team 1973 Mężczyzna Opłacony
201 Sławomir Salwin Wieliszew Heron Team 1966 Mężczyzna Opłacony
202 Adam Nakonieczny 1976 Mężczyzna Opłacony
203 Jacek Dziadak 1971 Mężczyzna Opłacony
204 Rafał Darkowski Lider Winnica 1980 Mężczyzna Opłacony
205 Katarzyna Klęczaj 1990 Kobieta Opłacony
206 Paweł Binder AdRepublic 1973 Mężczyzna Opłacony
207 Dawid Jasiński 1986 Mężczyzna Opłacony
208 Maciej Kobus 1982 Mężczyzna Opłacony
209 Maciej Narewski 1977 Mężczyzna Opłacony
210 VOLODYMYR MASNYI 1979 Mężczyzna Opłacony
211 MARTA GRUZA 1979 Kobieta Opłacony
212 Marek Gruza 1976 Mężczyzna Opłacony
213 Robert Wójcik 1975 Mężczyzna Opłacony
214 Tomasz Sosiński Napieracze 1982 Mężczyzna Opłacony
215 Marcin Poślada 1986 Mężczyzna Opłacony
216 Andżelika Dzięgiel GKS Fabianki 1989 Kobieta Opłacony
217 Karolina Graczyk 1985 Kobieta Opłacony
218 Michał Kuna 1978 Mężczyzna Opłacony
219 Bartłomiej Łuczak Klub biegacza RTV Euro AGD 1983 Mężczyzna Opłacony
220 Sławomir Długołęcki MKB TEAM MAŁKINIA 1960 Mężczyzna Opłacony
221 Paulina Lipska Mazurek Deutsche Bank Marathon Team 1992 Kobieta Opłacony
222 ANETA ZIOMEK deutsche bank marathon team 1989 Kobieta Opłacony
223 Damian Pepłoński Deutsche Bank Marathon Team 1989 Mężczyzna Opłacony
224 Łukasz Hartman Deutsche Bank Marathon Team 1986 Mężczyzna Opłacony
225 Julia Nowogórska 1984 Kobieta Opłacony
226 Grzegorz Bielski 1980 Mężczyzna Opłacony
227 Schindler Żaneta 1976 Kobieta Opłacony
228 Jacek Janowski 1974 Mężczyzna Opłacony
229 Karolina Duszczyk 1977 Kobieta Opłacony
230 Sebastian Filipiak Team Draczyński 1992 Mężczyzna Opłacony
231 Bartłomiej Trzebinski Bystry Królik 1975 Mężczyzna Opłacony
232 Piotr Mulik Serock Biega z Hotelem Narvil 1975 Mężczyzna Opłacony
233 TOMASZ KSIĄŻEK 1979 Mężczyzna Opłacony
234 IREK SKORUPSKI 1980 Mężczyzna Opłacony
235 Paweł Kozłowski 1979 Mężczyzna Opłacony
236 Agata Walewicz 1987 Kobieta Opłacony
237 MICHAŁ STRAWA 1978 Mężczyzna Opłacony
238 Rafał Charymski 1977 Mężczyzna Opłacony
239 Benoit BORDAIS 1986 Mężczyzna Opłacony
240 Dominik Lewak 1981 Mężczyzna Opłacony
241 Paweł Raszewski 1979 Mężczyzna Opłacony
242 Dariusz Rdzonek 1983 Mężczyzna Opłacony
243 Marcin Chotomski 1985 Mężczyzna Opłacony
244 Andrzej Kicman UKS Siódemka Legionowo 1944 Mężczyzna Opłacony
245 Jan Kowalewski MZA Solidarność 1950 Mężczyzna Opłacony
246 Anna Łomot 1977 Kobieta Opłacony
247 Marek Łomot 1971 Mężczyzna Opłacony
248 Krzysztof Piasecki 1975 Mężczyzna Opłacony
249 Dominik Bulwicki Agromex Pułtusk 1989 Mężczyzna Opłacony
250 Krzysztof Sobota Bravehearts Legionowo 1987 Mężczyzna Opłacony
251 Aliaksandr Kruhlenia Amatar/BeRunner 1983 Mężczyzna Opłacony
252 Paweł Startek Startek Triathlon Team 1977 Mężczyzna Opłacony
253 Piotr Kościuczuk --------------- 1977 Mężczyzna Opłacony
254 Klaudia Hagemajer 1992 Kobieta Opłacony
255 Mariusz Wagner 1980 Mężczyzna Opłacony
256 Szymon Świerczek AGD WRONIAK 1984 Mężczyzna Opłacony
257 Jarosław Karski 1975 Mężczyzna Opłacony
258 Marcin Kłoszewski KB. IM. P. Sękowskiego w Płońsku 1993 Mężczyzna Opłacony
259 Jan Skakluk KB Legionowo 1951 Mężczyzna Opłacony
260 Hubert Dubiel DAMY RADE ZEGRZE 1988 Mężczyzna Opłacony
261 Andrzej Worotyński Grupa AW65 1965 Mężczyzna Opłacony
262 Grzegorz Pankowski Kosi Mazaki Team ! 1982 Mężczyzna Opłacony
263 Paweł Sójka 1958 Mężczyzna Opłacony
264 Sławomir Gajowniczek Amboso 1985 Mężczyzna Opłacony
265 Agnieszka Policewicz Wieliszew Heron Team 1985 Kobieta Opłacony
266 Arkadiusz Gajewicz 1986 Mężczyzna Opłacony
267 Marcin Wielogórski 1985 Mężczyzna Opłacony
268 Grzegorz Jagoda CMKP 1974 Mężczyzna Opłacony
269 Teresa Jagoda 1977 Kobieta Opłacony
270 Beata Klimkiewicz-Sikora 1976 Kobieta Opłacony
271 Tomasz Sarnowski Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1973 Mężczyzna Opłacony
272 Piotr Skowroński 1967 Mężczyzna Opłacony
273 Marcin Mączyński PKO Bank Polski 1977 Mężczyzna Opłacony
274 JACEK WODYCZKO GRUPA BIEGOWA CHTMO 1965 Mężczyzna Opłacony
275 Przemysław Brzozowski 1965 Mężczyzna Opłacony
276 Dariusz Jakubowski 1975 Mężczyzna Opłacony
277 Michał Romańczuk 1979 Mężczyzna Opłacony
278 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice 1977 Kobieta Opłacony
279 Paweł Regulski 1978 Mężczyzna Opłacony
280 Andrzej Dymel MARKOWI BIEGACZE 1952 Mężczyzna Opłacony
281 Michał Semp 1980 Mężczyzna Opłacony
282 Wojciech Malinowski 1979 Mężczyzna Opłacony
283 Stefan Zawadzki 1984 Mężczyzna Opłacony
284 Michał Machnacki GRUPA BIEGOWA CHTMO 1976 Mężczyzna Opłacony
285 Jakub Ulik 1988 Mężczyzna Opłacony
286 Aleksandra Mądzik Albatrosy 1981 Kobieta Opłacony
287 Piotr Kiliński 1975 Mężczyzna Opłacony
288 Dorota Dębska 1991 Kobieta Opłacony
289 Stefan Jakubowski 1974 Mężczyzna Opłacony
290 Krystian Kołodziej 1985 Mężczyzna Opłacony
291 Marta Dąbrowska 1979 Kobieta Opłacony
292 Maciej Marczak 1977 Mężczyzna Opłacony
293 Piotr Daniszewski Superman Team 1975 Mężczyzna Opłacony
294 Katarzyna Dobicka 1987 Kobieta Opłacony
295 Jakub Więckowski 1987 Mężczyzna Opłacony
296 Łukasz Wojnowski 1985 Mężczyzna Opłacony
297 Wojciech Dąbrowski 1988 Mężczyzna Opłacony
298 Rafał Sidorowicz Bravehearts Legionowo 1985 Mężczyzna Opłacony
299 Mikołaj Pytlak 1998 Mężczyzna Opłacony
300 Adrianna Gardias 1998 Kobieta Opłacony
301 Mateusz Trepkowski Antosia Team 1993 Mężczyzna Opłacony
302 Małgorzata Szadura WieliszewHeron Team 1965 Kobieta Opłacony
303 Daniel Majewski 1979 Mężczyzna Opłacony
304 Aleksandra Głowacka Młody vs. Stary 1972 Kobieta Opłacony
305 Andrzej Głowacki Młody vs. Stary 1971 Mężczyzna Opłacony
306 Magdalena Penkalska Wieliszew Heron Team 1978 Kobieta Opłacony
307 Marzena Piętka RozbiegaMy Nowy Dwór 1978 Kobieta Opłacony
308 Artur Żuchowski Radny Miasta Legionowo "MY Mieszkańcy" 1976 Mężczyzna Opłacony
309 Marek Stasiorczyk Wieliszew Heron Team 1977 Mężczyzna Opłacony
310 Łukasz Siedlecki Biganiepo40.pl 1985 Mężczyzna Opłacony
311 Aleksander Krzempek Team Draczyński / Bieganiepo40.pl 1973 Mężczyzna Opłacony
312 Maciej Stróżewski 1 Baza Lotnictwa Transportowego 1977 Mężczyzna Opłacony
313 anna koperska HYDRO CENTRUM AUTO SERWIS 1993 Kobieta Opłacony
314 wronowski Mariusz Grupa Biegowa CHTMO/ Bravehearts Legionowo 1978 Mężczyzna Opłacony
315 Stanisław Białas Z biegiem Narwi 1955 Mężczyzna Opłacony
316 Ibragim Aynayew KO Wolny 1973 Mężczyzna Opłacony
317 Artur Kust KO Wolny 1978 Mężczyzna Opłacony
318 Rafał Kubiak KO Wolny 1992 Mężczyzna Opłacony
319 Paweł Glinka KO Wolny 1981 Mężczyzna Opłacony
320 Małgorzata Płuciś 1989 Kobieta Opłacony
321 Daniel Michałowski Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1992 Mężczyzna Opłacony
322 Marcin Trębacz 1978 Mężczyzna Opłacony
323 Mariusz Sumiński Dom Bez Alergii 1980 Mężczyzna Opłacony
324 Remigiusz Gałka Bartek Trenuje Team 1973 Mężczyzna Opłacony
325 RAFAŁ BRODEL WIELISZEW HERON TEAM 1976 Mężczyzna Opłacony
326 Monika Kosewska 1979 Kobieta Opłacony
327 Krzysztof Kosewski Bravehearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
328 Ireneusz Barbarski Callidor 1972 Mężczyzna Opłacony
329 Rafał Posman 1976 Mężczyzna Opłacony
330 Bartosz Kunowski Zabiegany Wołomin 1985 Mężczyzna Opłacony
331 Łukasz Mrozowski 1986 Mężczyzna Opłacony
332 Agata Jarocka 1983 Kobieta Opłacony
333 Grzegorz Wawrzynkiewicz Runner's Power Śrem 1975 Mężczyzna Opłacony
334 Kinga Tylutki Multimedia Runners Puławy 1983 Kobieta Opłacony
335 Piotr Gral GrALuTrenuje 1990 Mężczyzna Opłacony
336 Michał Uszyński 1998 Mężczyzna Opłacony
337 Maciej Sieradz RoweryDax 2001 Mężczyzna Opłacony
338 Patryk Paruszewski 1999 Mężczyzna Opłacony
339 Adam Kuskowski 1983 Mężczyzna Opłacony
340 Katarzyna Krzeptowicz 1979 Kobieta Opłacony
341 Agnieszka Lalik LETE Biega 1972 Kobieta Opłacony
342 Agnieszka Glinka Satori 1975 Kobieta Opłacony
343 Agnieszka Osiecka Grupa Biegowa CHTMO 1983 Kobieta Opłacony
344 Andrzej Dąbrowski 1957 Mężczyzna Opłacony
345 Bogdan Cegiełka 1982 Mężczyzna Opłacony
346 Przemysław Szymkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
347 Elżbieta Barbarska Callidor 1972 Kobieta Opłacony
348 Jacek Salamandra 1976 Mężczyzna Opłacony
349 Wiesław Łobejko Bravehearts Legionowo 1968 Mężczyzna Opłacony
350 Witold Naczulski Grupa Biegowa CHTMO 1980 Mężczyzna Opłacony
351 Robert Ochtabinski 1974 Mężczyzna Opłacony
352 FABIANO BORTOLOTTI WITC 1974 Mężczyzna Opłacony
353 Kovgan Minsk 1980 Kobieta Opłacony
354 Paweł Krakowiak AGD WRONIAK 1983 Mężczyzna Opłacony
355 Anna Ptaszek UKS Siódemka Legionowo 2002 Kobieta Opłacony
356 Beata Raciborska 1985 Kobieta Opłacony
357 MONIKA SKROŃSKA Bravehearts Legionowo 1977 Kobieta Opłacony
358 Krzysztof Dąbrowski Radzymin Run Team 1950 Mężczyzna Opłacony
359 Tomasz Jodłowski 1973 Mężczyzna Opłacony
360 tomasz lelonkiewicz 1966 Mężczyzna Opłacony
361 Kamila Pobłocka-Dobrowolska UKS Ekonomik Maratończyk Lębork 1990 Kobieta Opłacony
362 Aneta Mazurek Oliwia 1980 Kobieta Opłacony
363 Monika Więckowska Heron Team Wieliszew 1979 Kobieta Opłacony
364 Jacek Bieńkowski 1973 Mężczyzna Opłacony
365 Krzysztof Kamiński Gąbin Biega 1981 Mężczyzna Opłacony
366 Katarzyna Maryniak Wybiegaj siebie 1980 Kobieta Opłacony
367 Dariusz Kiełbasa Gąbin Biega 1969 Mężczyzna Opłacony
368 KRZYSZTOF CHODOROWSKI Gąbin Biega 1980 Mężczyzna Opłacony
369 Katarzyna Kozera BUSHIDO 1986 Kobieta Opłacony
370 Marcin Kozera BUSHIDO 1986 Mężczyzna Opłacony
371 Jakub Sobaczyński 1972 Mężczyzna Opłacony
372 Adam Gollnik RozbiegaMy Nowy Dwór 1988 Mężczyzna Opłacony
373 Daria Gollnik RozbiegaMy Nowy Dwór 1986 Kobieta Opłacony
374 Rafał Górecki Galeria Fryzur Góreccy 1984 Mężczyzna Opłacony
375 Marek Giebułtowicz 1977 Mężczyzna Opłacony
376 Cezary Czerwiński Damy Radę Zegrze 1988 Mężczyzna Opłacony
377 Ewa Jagielska LKS OSTROWIANKA 1982 Kobieta Opłacony
378 Tomasz Gałązka 1978 Mężczyzna Opłacony
379 Maciej Krawczyk Footroll 1986 Mężczyzna Opłacony
380 Małgorzata Krawczyk Footroll 1986 Kobieta Opłacony
381 Mariusz Grzybowski 1965 Mężczyzna Opłacony
382 Dorota Targońska wybiegaj siebie 1987 Kobieta Opłacony
383 Adrian Targoński 1987 Mężczyzna Opłacony
384 Janusz TELEGA WAT 1957 Mężczyzna Opłacony
385 Małgorzata Dębek CAT FIT 1978 Kobieta Opłacony
386 Mariusz Dębek CAT FIT 1977 Mężczyzna Opłacony
387 Marcin Zejgler 1978 Mężczyzna Opłacony
388 Konrad Pawlik 1969 Mężczyzna Opłacony
389 Mieczysław Blicharz 1966 Mężczyzna Opłacony
390 Daniel Kościński 1988 Mężczyzna Opłacony
391 Mirosław Kowalczyk 1977 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adam Cegielski www.adamcegielski.pl 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Konarzewski 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Agata Szymańska 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Rynecka 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Skibińska Bravehearts Legionowo 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alicja 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alicja Myszkowska 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Kostka A&M 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Starżyński Centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aneta Balcerzak 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] ANGELIKA MUSIAŁ 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Wojtulewicz Bialystok 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] BORYS KOZAKOW Były zawodnik Legii Warszawa 1944 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bożena Frydrych -------------- 1957 Kobieta Nieopłacony
[brak] Damian Niemczyk DREAM RUN 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Biedul 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dominik Thier 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dominika Kruszewska 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorian Lewandowski 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Edyta Michałowska 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] GRZEGORZ LESZCZE 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Woźniak 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Henryk Marek ------------ 1957 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Hubert MNICH FAT Runner* 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Hubert Wasik 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jakub Jończyk 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jakub Orłowski Kuba Trenuje / Street Workout Legionowo 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Jaguścik 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Julke Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] JERZY KUCZKOWSKI KB Ożarów Mazowiecki Biega 1956 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] JOANNA PEŃSKA 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Lipińska Łomiankowska Grupa Biegowa 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Klusek Adidas Runners Warsaw 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamil Stawicki Biegam na Tarchominie 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Katarzyna Kwiatkowska 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Sprawka RozbiegamyNowy Dwór 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Konrad Łacheta Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Bukowski Wieliszew Heron Team 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Rosinski 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Skośkiewicz 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof SMOLIŃSKI szczecin 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Leszek Juśkiewicz 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Lukasz Roszkowski 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz AGD WRONIAK 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Kozerski 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Łęczycki 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Wojciechowski 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej BARSKI 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Tobota 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Deluga KB Wyszków 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Brodowska The Brand 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Kuskowski 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Wądołowski 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Drozdowski 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] MARTA OZIEMSKA 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Mateusz Lewandowski 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Oczkowski Grupa biegowa CHTMO 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michal Polak 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michal Wróblewski 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Gołaszewski Team Kopeć 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] MICHAŁ JANKOWSKI 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Majewski 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Wojciechowski ganianie.pl 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Natalia Janowska 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Olga Płaciszewska ACO Poland Running TEAM 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Patryk Krasowski 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Garwoła 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Karasiewicz Lider Winnica 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Wójcik Wieliszew Heron Team 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Bratoszewski 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Hryszkiewicz 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Kozłowski AKS Polonia 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Rynecki 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemysław Niezgoda 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Pytliński Grupa Biegowa CHTMO 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Barański ACO Poland Running TEAM 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Jankowski BIKE FAN LEGIONOWO 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Truszkowski 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Żak Wieliszew Heron Team 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] sergii rybak lkb rudnik 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Stanisław Jończyk Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci 1966 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Czarnocki 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Hołowacz Kondycja 1940 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Stempel Marysin Wawerski Biega 1974 Mężczyzna Nieopłacony