XI Bieg Ząbkowski - Bieg Główny 5 km - 5 km

Data
27.05.2018
Godzina
14:00
Miejscowość
Ząbki
Typ zawodów
Bieg
Dystans
5 km
Oficjalna strona

O zawodach


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
211 Przemysław Czyżewski 1980 Mężczyzna Opłacony
212 Radoslaw Puszkarski Markowi biegacze 1977 Mężczyzna Opłacony
213 WIKTOR KARCZEWSKI Markowi Biegacze 1978 Mężczyzna Opłacony
214 Łukasz Zych 1989 Mężczyzna Opłacony
215 Dorota Walczuk 1980 Kobieta Opłacony
216 Jarosław Czarnota 1979 Mężczyzna Opłacony
217 Łukasz Deperas 1991 Mężczyzna Opłacony
218 Kasia Maksymowicz Team Zabiegane Dni 1980 Kobieta Opłacony
219 Marcin Maksymowicz Team Zabiegane Dni 1978 Mężczyzna Opłacony
220 Jaroslaw Cendrowski 1980 Mężczyzna Opłacony
221 Kamil Kalka 1981 Mężczyzna Opłacony
222 Tomasz Duda 1982 Mężczyzna Opłacony
223 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team 1971 Mężczyzna Opłacony
301 Tomasz Miller Biegam Bo Lubię ZĄBKI Team 1983 Mężczyzna Opłacony
302 Kamila Siadkowska 1987 Kobieta Opłacony
303 Adam Jaczewski BIEGam Bo Lubie Zabki TEAM 1975 Mężczyzna Opłacony
304 Anna Rowicka DAMIR 1981 Kobieta Opłacony
305 Bartosz Brodowski 1984 Mężczyzna Opłacony
306 Cezary Niebudek BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1983 Mężczyzna Opłacony
307 Dariusz Strzałkowski ZSS nr 105 1997 Mężczyzna Opłacony
308 Dominika Stępniak Orange Polska 1981 Kobieta Opłacony
309 Edyta Jaczewska 1975 Kobieta Opłacony
310 Iwona Kustra Orange Polska 1980 Kobieta Opłacony
311 Jacek Karwowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1986 Mężczyzna Opłacony
312 Jakub Rudo PGB Sportowa Paczka 1990 Mężczyzna Opłacony
313 Justyna Szustak Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1982 Kobieta Opłacony
314 Karolina Szymczak KS Projekt Karolina Szymczak 1985 Kobieta Opłacony
315 Katarzyna Popiół 1989 Kobieta Opłacony
316 Maksymilian Szuleka 1992 Mężczyzna Opłacony
317 Mariusz Talarek 1973 Mężczyzna Opłacony
318 Mirosław Mędrzycki PARKRUN BRÓDNO 1960 Mężczyzna Opłacony
319 Monika Pietrzak Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1983 Kobieta Opłacony
320 Pawel Grochowski Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1976 Mężczyzna Opłacony
321 Robert Bubel 1981 Mężczyzna Opłacony
322 Tomasz Stolarski 1982 Mężczyzna Opłacony
323 Marcin Surowiecki 1979 Mężczyzna Opłacony
324 Kamil Kamiński runnersclub.pl 1989 Mężczyzna Opłacony
325 Tomasz Grewiński LIPIEC RUNNING TEAM 1969 Mężczyzna Opłacony
326 Emil Kamiński RUNNERSCLUB WARSZAWA 1990 Mężczyzna Opłacony
327 Janusz Bola BIEGUS 1958 Mężczyzna Opłacony
328 Marzena Kępka 1985 Kobieta Opłacony
329 Marta Szczęśniak 1986 Kobieta Opłacony
330 Emil Wota 1976 Mężczyzna Opłacony
331 Piotr Sęktas 1985 Mężczyzna Opłacony
332 Piotr Zieliński BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1985 Mężczyzna Opłacony
333 Hubert Karolak 2000 Mężczyzna Opłacony
334 Dariusz Karolak 1968 Mężczyzna Opłacony
335 Marta Zaskórska-Bartnik Bartnikowie 1979 Kobieta Opłacony
336 Julia Celińska 1993 Kobieta Opłacony
337 Robert Marczuk 1974 Mężczyzna Opłacony
338 Jakub Broniarek NSA 1989 Mężczyzna Opłacony
339 Ewa Rakowska Lipiec Running Team 1982 Kobieta Opłacony
340 Krzysztof Godlewski Love Life 1980 Mężczyzna Opłacony
341 Dorota Walczak Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1977 Kobieta Opłacony
342 Marta Godlewska Love life 1982 Kobieta Opłacony
343 Monika Kowalska-Bojar 1972 Kobieta Opłacony
344 Paweł Bojar 1976 Mężczyzna Opłacony
345 Anna Sypniewska Bank BPH Runners Team 1977 Kobieta Opłacony
346 Emilia Pruszyńska-Karbownik KSW Kyokushin 1982 Kobieta Opłacony
347 Renia Paszkowska Darek Wieczorek Team 1979 Kobieta Opłacony
348 Aleksandra Guzińska Biegam bo Lubię Ząbki Team 1979 Kobieta Opłacony
349 Paweł Chmielowski 1979 Mężczyzna Opłacony
350 Anna Przywuska 1979 1979 Kobieta Opłacony
351 Piotr Karbownik KSW Kyokushin 1982 Mężczyzna Opłacony
[brak] Anna Karska-Wrona 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Zawadzińska 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Szczotka 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] daniel markowi biegacze 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Borkowski 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Borkowski 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Katarzyna Piotrowska 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Szymański ZKP WŁADYSLAWOWO 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maria Popławska 1968 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michał Piekarski 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] PIOTR EWERTOWSKI MARKOWI BIEGACZE 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Szymon Celiński 2001 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Czerwiński 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Używa kkk 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zuzanna Borkowska Nessi Team 1986 Kobieta Nieopłacony