XI Bieg Ząbkowski - Przedszkolaki - 0 km

Data
27.05.2018
Godzina
12:00
Miejscowość
Ząbki
Typ zawodów
Bieg
Dystans
0 km
Oficjalna strona

O zawodach

Udział w Biegu dla kategorii Przedszkolaki jest BEZPŁATNY.
Długość trasy - 300 m.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Jan Lasecki 2012 Mężczyzna Opłacony
2 Szymon Kunowski Zabiegany Wołomin 2013 Mężczyzna Opłacony
3 Maja Wolszczak Przedszkole "Akademia Odkrywcy" 2011 Kobieta Opłacony
4 Wojciech Macugowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 2013 Mężczyzna Opłacony
5 Lena Stępniak MARKOWI BIEGACZE 2011 Kobieta Opłacony
6 Antoni Łukaszewski Przystań Elfów Ząbki 2012 Mężczyzna Opłacony
7 Lena Grochowy 2011 Kobieta Opłacony
8 Bałacki Kacper BBLZT 2013 Mężczyzna Opłacony
9 Amelia Szymczak 2013 Kobieta Opłacony
10 Maksymilian Jocek 2011 Mężczyzna Opłacony
11 Mateusz JASTRZĘBSKI 2008 2010 Mężczyzna Opłacony
12 Mateusz Włodarczyk 2012 Mężczyzna Opłacony
13 OLIWIER WALCZAK BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 2013 Mężczyzna Opłacony
14 Natalia Rybałtowska 2011 Kobieta Opłacony
15 Hania Jusińska 2012 Kobieta Opłacony
16 Bartosz Klewicki Przedszkolaki 2012 Mężczyzna Opłacony
17 Leon Żuczkowski 2012 Mężczyzna Opłacony
18 Sebastian Szustak Biegam Bo Lubię Ząbki Team 2012 Mężczyzna Opłacony
19 Kornel Krajewski 2012 Mężczyzna Opłacony
20 Natalia Niebudek BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 2012 Kobieta Opłacony
21 Antonina Kozerska Przedszkole DO-RE-MI 2011 Kobieta Opłacony
22 Klaudia Orzechowska 2013 Kobieta Opłacony
23 Karolina Sypniewska 2011 Kobieta Opłacony
24 Wiktor Wiśniowolski 2012 Mężczyzna Opłacony
25 Aleksander Wota 2012 Mężczyzna Opłacony
26 Hania Kos 2012 Kobieta Opłacony
27 Pola Żołnierowicz Biegam Bo Lubię Ząbki Team 2013 Kobieta Opłacony
28 LENA BUCZYŃSKA 2013 Kobieta Opłacony
29 Wojciech Kalinowski 2013 Mężczyzna Opłacony
30 Leon Sułkowski 2011 Mężczyzna Opłacony
31 Magdalena Molenda 2012 Kobieta Opłacony
32 Marcel Błachut 2011 Mężczyzna Opłacony
33 Anika Bargiełowska 2013 Kobieta Opłacony
34 Oliwia Bednarska 2013 Kobieta Opłacony
35 Maciej Pliszka 2011 Mężczyzna Opłacony
36 Mateusz Pliszka 2015 Mężczyzna Opłacony
37 Szymon Kurzeja 2011 Mężczyzna Opłacony
38 Natalia Żebrowska 2013 Kobieta Opłacony
39 Kacper Małkowski 2014 Mężczyzna Opłacony
40 Sebastian Szczesiak Przedszkole Przystań Elfów Ząbki 2012 Mężczyzna Opłacony
41 Maja Wawrzyńczak 2013 Kobieta Opłacony
42 Adrianna Aurelia Jaczewska 2012 Kobieta Opłacony
43 Kacper Kielczyk 2011 Mężczyzna Opłacony
44 Jan Białożyński Janek Biega 2011 Mężczyzna Opłacony
45 patryjcja strykowska 2011 Kobieta Opłacony
46 julia strykowska 2011 Kobieta Opłacony
47 Witold Skiba 2013 Mężczyzna Opłacony
48 Zofia Skiba 2013 Kobieta Opłacony
49 Michał Waśkiewicz 2012 Mężczyzna Opłacony
50 Oliwier Godlewski Love life 2013 Mężczyzna Opłacony
51 Jan Mateuszuk 2013 Mężczyzna Opłacony
52 Robert Sieradzki Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 2013 Mężczyzna Opłacony
53 Tomir Karbownik KSW Kyokushin 2011 Mężczyzna Opłacony
54 Stefan Guziński Biegam bo Lubię Ząbki Team 2012 Mężczyzna Opłacony
55 BARBARA MALINOWSKA 2014 Kobieta Opłacony
56 Adam Lipski 2011 Mężczyzna Opłacony
57 Patryk Kuczyński 2013 Mężczyzna Opłacony
58 Bartek Przywuski 2011 Mężczyzna Opłacony
59 Julia Kuczynska 2015 Kobieta Opłacony
60 Michał Kajda 2014 Mężczyzna Opłacony
61 Maria Seremak 2015 Kobieta Opłacony
62 Dawid Leszczyński Eltewat 2014 Mężczyzna Opłacony
63 Jan Borkowski 2012 Mężczyzna Opłacony
64 Helena Borkowska 2014 Kobieta Opłacony
65 Antoni Przybylski Publiczne Przedszkole Przystań Elfów 2012 Mężczyzna Opłacony
66 Karol Dola 2015 Mężczyzna Opłacony
67 Piotr Jastrzębski Biegam Bo Lubię Ząbki Team 2013 Mężczyzna Opłacony
68 Mikołaj Rudziński 2012 Mężczyzna Opłacony