XI Bieg Ząbkowski - klasy I-III szkół podstawowych - 1 km

Data
27.05.2018
Godzina
12:20
Miejscowość
Ząbki
Typ zawodów
Bieg
Dystans
1 km
Oficjalna strona

O zawodach

Udział w Biegu dla kategorii klasy I - III szkół podstawowych i jest BEZPŁATNY.
Długość trasy - 1500 m.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
61 Liliana Jachymek Biegam Bo Lubię Ząbki Team 2009 Kobieta Opłacony
62 Szymon Zieliński 2008 Mężczyzna Opłacony
63 Alicja Molenda 2009 Kobieta Opłacony
64 Bartosz Nikoniuk 2009 Mężczyzna Opłacony
65 Błażej Szymecki 2009 Mężczyzna Opłacony
66 Dawid Stolarski 2010 Mężczyzna Opłacony
67 Gustaw Żołnierowicz Biegam Bo Lubię Ząbki Team 2010 Mężczyzna Opłacony
68 Jakub Kustra Wilczki 2009 Mężczyzna Opłacony
69 Julia Wiśniowolska 2010 Kobieta Opłacony
70 Kordian Stańko 2010 Mężczyzna Opłacony
71 Lena Waszkiel Waszka 2009 Kobieta Opłacony
72 Franciszek Miller Biegam Bo Lubię Ząbki Team 2008 Mężczyzna Opłacony
73 Jan Samul SP nr 31 Warszawa 2008 Mężczyzna Opłacony
74 maciej orzoł KBKS Leniwiec 2008 Mężczyzna Opłacony
75 NIKODEM BUCZYŃSKI 2010 Mężczyzna Opłacony
76 Nina Kalinowska 2008 Kobieta Opłacony
77 Oliwia Lasecka 2008 Kobieta Opłacony
78 Oliwier Stępniak MARKOWI BIEGACZE 2008 Mężczyzna Opłacony
79 Patrycja Potęga 2010 Kobieta Opłacony
80 Rafał Kustra Wilczki 2008 Mężczyzna Opłacony
81 Lena Bargiełowska 2008 Kobieta Opłacony
82 Weronika Kozerska UKS GEPARD 2009 Kobieta Opłacony
83 Wiktoria Orzechowska 2010 Kobieta Opłacony
84 Zuzanna Kida 2008 Kobieta Opłacony
85 Kamil Kosewski 2009 Mężczyzna Opłacony
86 Antoni Wota 2009 Mężczyzna Opłacony
87 Piotr Pliszka 2009 Mężczyzna Opłacony
88 Magdalena Orlińska Sp # legionowo 2009 Kobieta Opłacony
89 Marcin Żebrowski 2009 Mężczyzna Opłacony
90 Adam Witkowski 2009 Mężczyzna Opłacony
91 Stanislaw Bartnik Bartnikowie 2009 Mężczyzna Opłacony
92 KACPER BRODA 2009 Mężczyzna Opłacony
93 Adrianna Ciasnocha 2009 Kobieta Opłacony
94 Tristan Godlewski Love Life 2010 Mężczyzna Opłacony
95 Filip Olszewski 2009 Mężczyzna Opłacony
96 Wojciech Leśniczak Ksw kyokushin 2008 Mężczyzna Opłacony
97 Krzesimir Karbownik KSW Kyokushin 2009 Mężczyzna Opłacony
98 STELLA MEYER 2009 Kobieta Opłacony
99 Oliwia Czajkowska 2008 Kobieta Opłacony
100 Adam Ślusarczyk 2010 Mężczyzna Opłacony
101 Kacper Rudziński Ksw kyokushin 2010 Mężczyzna Opłacony
[brak] Natalia Jocek 2007 Kobieta Opłacony