XI Bieg Ząbkowski - klasy IV - VI szkół podstawowych - 1 km

Data
27.05.2018
Godzina
12:50
Miejscowość
Ząbki
Typ zawodów
Bieg
Dystans
1 km
Oficjalna strona

O zawodach

Udział w Biegu dla kategorii klasy IV - VI szkół podstawowych jest BEZPŁATNY.
Długość trasy - 1500 m.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
111 Adam Kietliński 2007 Mężczyzna Opłacony
112 Oliwier Blachut 2006 Mężczyzna Opłacony
113 Aleksandra Bobrowska 2007 Kobieta Opłacony
114 ALEKSANDRA KOWALSKA 2005 Kobieta Opłacony
115 Bartosz Barciak 2007 Mężczyzna Opłacony
116 Bartosz Potęga 2007 Mężczyzna Opłacony
117 Dominika Stolarska 2007 Kobieta Opłacony
118 Fabian Szerszeń 2006 Mężczyzna Opłacony
119 Gabriela Sulewska 2005 Kobieta Opłacony
120 Jakub Mielnik 2007 Mężczyzna Opłacony
121 Jakub Ponichtera 2006 Mężczyzna Opłacony
122 julia jocek 2006 Kobieta Opłacony
123 Karolina Kietlińska 2005 Kobieta Opłacony
124 Maksymilian Aleksandrowicz 2007 Mężczyzna Opłacony
125 Maksymilian Książek Szkołą podstawowa nr 84 2005 Mężczyzna Opłacony
126 Michał Sienkiewicz 2007 Mężczyzna Opłacony
127 Mikołaj Olejnik RUN Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa 2007 Mężczyzna Opłacony
128 Mikołaj Talarek 2005 Mężczyzna Opłacony
129 Miłosz Madziar SP. Katolicka 2007 Mężczyzna Opłacony
130 Natasza Wrona 2007 Kobieta Opłacony
131 Nicole Tujaka SP 168 Warszawa 2005 Kobieta Opłacony
132 Sara Tujaka SP 312 Warszawa 2007 Kobieta Opłacony
133 Szymon Orzoł KBKS Leniwiec 2006 Mężczyzna Opłacony
134 Zuzanna Glińska 2007 Kobieta Opłacony
135 Julia Orlińska Sp 3 legionowo 2006 Kobieta Opłacony
136 Karol Kurzeja 2008 Mężczyzna Opłacony
137 Amelia Jaczewska 2006 Kobieta Opłacony
138 Jakub Leśniewski 2006 Mężczyzna Opłacony
139 Tristan Gomez 2007 Mężczyzna Opłacony
140 Pola Zagórska Sp220 2005 Kobieta Opłacony
141 Konrad Wyczawski 2007 Mężczyzna Opłacony
142 Zosia Golec 2007 Kobieta Opłacony
143 Hanna Około-Kułak SP 1 2006 Kobieta Opłacony
144 Patrycja Szczęk 2005 Kobieta Opłacony
145 Weronika Poślad 2006 Kobieta Opłacony
146 Franciszek Mateuszuk 2007 Mężczyzna Opłacony
147 Adrian Pędzich 2005 Mężczyzna Opłacony
148 Jan Skrzeczkowski Ksw kyokushin 2005 Mężczyzna Opłacony
149 Mateusz Leśniczak KSW Kyokushin 2005 Mężczyzna Opłacony
150 Gabrysia Majewska KSW KYOKUSHIN 2005 Kobieta Opłacony
151 Wiktoria Kornacka KSW Kyokushin 2006 Kobieta Opłacony
152 Mateusz Kornacki KSW Kyokushin 2006 Mężczyzna Opłacony
153 Szymon Przywuski SP NR 1 2005 Mężczyzna Opłacony
154 Maciej Zorawski 2006 Mężczyzna Opłacony
155 Piotr Zorawski 2006 Mężczyzna Opłacony
156 Roksana Nitkowska 2005 Kobieta Opłacony
157 Malwina Łuczak SP 1 2006 Kobieta Opłacony