V Bieg Dla Par - 5 km

Data
10.02.2019
Godzina
11:00
Miejscowość
Warszawa
Typ zawodów
Bieg
Dystans
5 km
Oficjalna strona
Opłata startowa
40,00 zł

O zawodach

Para to dwie osoby zarejestrowane pod tą samą nazwą drużyny. Tylko w ten sposób będziemy wiedzieli, że biegniecie razem. Wpisanie różnych nazw drużyny lub nie wpisanie żadnej nazwy oznacza, że biegniecie w pojedynkę.

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Dorota Szrejder 1972 Kobieta Opłacony
2 Robert Hipp 1959 Mężczyzna Opłacony
3 Agata Waszczak Ananasy 1989 Kobieta Opłacony
4 Bartosz Waszczak Ananasy 1987 Mężczyzna Opłacony
5 Anna Bugajewska KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 1961 Kobieta Opłacony
6 Janusz Bugajewski KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 1961 Mężczyzna Opłacony
7 Monika Pec Naprzód Młociny 1971 Kobieta Opłacony
8 Bogna Gaj Czarne Pantery 1980 Kobieta Opłacony
9 Wojciech Gil Czarne Pantery 1971 Mężczyzna Opłacony
10 Ewelina Lenartowicz Run and fun 1985 Kobieta Opłacony
11 Łukasz Smuga Smużki 1985 Mężczyzna Opłacony
12 Małgorzata Leonarska Smużki 1987 Kobieta Opłacony
13 Aneta Bogucka Nessi Team 1978 Kobieta Opłacony
14 Michał Maciejowicz Nessi Team 1984 Mężczyzna Opłacony
15 Łukasz Łupiński 1981 Mężczyzna Opłacony
16 Barbara Rosińska STO-nogi Milanówek 1962 Kobieta Opłacony
17 Eugeniusz Rosiński STO-nogi Milanówek 1962 Mężczyzna Opłacony
18 Wojciech Więczkowski Trolle ja Chromole 1974 Mężczyzna Opłacony
19 Anna Michalak Trolle ja Chromole 1978 Kobieta Opłacony
20 Agnieszka Orłowska Heyday 1984 Kobieta Opłacony
21 Pszczółka Danielek Szalone Wiariatki 1983 Kobieta Opłacony
22 Anna Jakubowska Oposski na opak 1980 Kobieta Opłacony
23 Michał szczygieł 1991 Mężczyzna Opłacony
24 Marcin Poss Oposski na opak 1973 Mężczyzna Opłacony
25 Joanna Pomorska TriFamily/love the pain 1981 Kobieta Opłacony
26 Rafał Pomorski TriFamily/love the pain 1983 Mężczyzna Opłacony
27 Marzena Naglik Łódzkie Morsy 1985 Kobieta Opłacony
28 Robert Naglik Łódzkie Morsy 1978 Mężczyzna Opłacony
29 Ivo Vuco Królewski Klub Biegacza 1977 Mężczyzna Opłacony
30 Lidia Bodaszewska Nessi Team 1963 Kobieta Opłacony
31 Kamila Gala Naprzód Młociny 1981 Kobieta Opłacony
32 Marta Grycko 1977 Kobieta Opłacony
33 Angelika Zakabłukowska #wkurw_team 1979 Kobieta Opłacony
34 Artur Zakabłukowski #wkurw_team 1971 Mężczyzna Opłacony
35 Barbara Kolasa Klub J.Słowackiego 1956 Kobieta Opłacony
36 Andrzej Kolasa Klub J.Słowackiego 1951 Mężczyzna Opłacony
37 Maciej Gawryś Run For Fun 1975 Mężczyzna Opłacony
38 Małgorzata Run For Fun 1972 Kobieta Opłacony
39 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
40 Joanna Jaworska Nessi Team 1980 Kobieta Opłacony
41 Marek Stolarczuk AMSTO 1968 Mężczyzna Opłacony
42 Anna Stolarczuk AMSTO 1969 Kobieta Opłacony
43 Adam Godlewski Zenonki 1972 Mężczyzna Opłacony
44 Magdalena Kownacka Zenonki 1975 Kobieta Opłacony
45 Olga Zaremba 1996 Kobieta Opłacony
46 Andrzej Chabiera 1996 Mężczyzna Opłacony
47 Jakub Wieczorek Wieczororki 1983 Mężczyzna Opłacony
48 Marta Rogoyska-Wieczorek Wieczorki 1983 Kobieta Opłacony
49 Przemysław SARBIEWSKI 102. batalion ochrony Bielkowo 1980 Mężczyzna Opłacony
50 Marcin Górka Górcysie 1971 Mężczyzna Opłacony
51 Ewa Górka Górcysie 1971 Kobieta Opłacony
52 Łukasz Czaplicki 1989 Mężczyzna Opłacony
53 Anna Flanczewska 1992 Kobieta Opłacony
54 Natalia Filipowicz NatEw 1992 Kobieta Opłacony
55 Ewa Regulska NatEw 1983 Kobieta Opłacony
56 Edyta Piotrowska SuperWomen 1977 Kobieta Opłacony
57 Magdalena Liberadzka SuperWomen 1976 Kobieta Opłacony
58 Marcin Bukała Vege Runners 1994 Mężczyzna Opłacony
59 Oktawia Kupaj Vege Runners 1991 Kobieta Opłacony
60 Łukasz Jasiński 1985 Mężczyzna Opłacony
61 Martyna Mierzejewska 1983 Kobieta Opłacony
62 Magdalena Różańska MRR 1976 Kobieta Opłacony
63 Robert Różański MRR 1969 Mężczyzna Opłacony
64 Iwona WICHA Łobodziński TEAM 1987 Kobieta Opłacony
65 Piotr Łobodziński Łobodziński TEAM 1985 Mężczyzna Opłacony
66 Sylwia Osińska Chrumkacze 1977 Kobieta Opłacony
67 Olaf Pierzak Chrumkacze 1974 Mężczyzna Opłacony
68 Anna Walendzik Dream Team A&G 1984 Kobieta Opłacony
69 Grzegorz Binkiewicz Binki Team 1984 Mężczyzna Opłacony
70 Sylwia Binkiewicz Pani 1985 Kobieta Opłacony
71 Martyna Miśkiewicz OK! Puszaki 1989 Kobieta Opłacony
72 Kuba Drągowski OK! Puszaki 1990 Mężczyzna Opłacony
73 Aneta Wronowska 1974 Kobieta Opłacony
74 Darek Wronowski 1974 Mężczyzna Opłacony
[brak] Darek Sokołowski Mizofoni 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jolanta Klusek Yola Yolanda 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Jezierska Pędzące Lasso 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kazimierz Traczyk TT 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Dąbrowski Tulipanki 1998 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Banasik Mizofoni 1998 Kobieta Nieopłacony
[brak] Natalia Filipowicz 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paulina Juś Ruda 1BPanc 1989 Kobieta Nieopłacony