3 Nocny Bieg Terenowo-Przełajowy "Weller 2. Kołaków `44" - 10 km

Data
21.04.2018
Godzina
21:00
Miejscowość
Kołaków
Typ zawodów
Bieg
Dystans
10 km
Oficjalna strona
Zakończone

O zawodach

W tym roku przypada 74. rocznica zrzutu żołnierzy Cichociemnych na placówkę odbiorczą „Imbryk” pod Kołakowem. Tradycyjnie już chcemy to wydarzenie uczcić w sposób aktywny, oddając hołd tym, którzy nie wahali się podjąć postawionego przed nimi zadania „dla odzyskania wolności Ojczyzny”.
Limit uczestników biegów wszystkich kategorii razem oraz nordic walking to 316. Liczba ta nie jest przypadkowa. Tylu bowiem było cichociemnych.

Prosimy o rozpropagowanie wśród znajomych, rodziny, przyjaciół nowej kategorii – nordic walking na dystansie 5000 m. Na wszystkich uczestników biegów i nordic walking czekają medale.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i zapraszamy do aktywnego udziału w uroczystości! :)

HARMONOGRAM BIEGÓW:
- dzieci uczęszczające do przedszkoli - 17:10
- uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych- 17:35
- uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych - 17:55
- uczniowie klas 7 szkół podstawowych i gimnazjów - 18:15
- marsz Nordic Walking- 17:30
- bieg w kategorii „open”- 21:00


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Katarzyna Gmurczyk GCK :) 1988 Kobieta Opłacony
2 Andrzej Janiszewski Cwałujące Żółwie 1981 Mężczyzna Opłacony
3 Olga Pakuła GCK 1992 Kobieta Opłacony
4 Stanisław Ruciński 2011 Mężczyzna Opłacony
5 Edyta Turkiewicz-Rucińska 1986 Kobieta Opłacony
6 Tomasz Wardak Radzymin Run Team 1973 Mężczyzna Opłacony
7 Agnieszka Wardak Radzymin Run Team 1973 Kobieta Opłacony
8 Weronika Kubica 2007 Kobieta Opłacony
9 Marek Kubica 2011 Mężczyzna Opłacony
10 Kamil Herman Aktywny Relaks 1979 Mężczyzna Opłacony
11 Grzegorz Chojnacki 1976 Mężczyzna Opłacony
12 Andrzej Głowacki Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej 1971 Mężczyzna Opłacony
13 Łukasz Mituła Zabiegany Wołomin 1986 Mężczyzna Opłacony
14 Marysia Mituła Zabiegany Wołomin 2012 Kobieta Opłacony
15 Dorota Wysocka 1977 Kobieta Opłacony
16 Marcin Tulczyński Cwalujące Żółwie 1968 Mężczyzna Opłacony
17 Radosław Orzechowski 1991 Mężczyzna Opłacony
18 Paulina Szczepankowska Radzymin Run Team 1995 Kobieta Opłacony
19 Paweł Trochim 1982 Mężczyzna Opłacony
20 Dariusz Gotowiec Bóbr Tłuszcz 1973 Mężczyzna Opłacony
21 Wiesław SZLACHTA BÓBR TŁUSZCZ 1971 Mężczyzna Opłacony
22 Marcin Dymiński Bóbr Tłuszcz 1978 Mężczyzna Opłacony
23 Katarzyna Marcinkiewicz BÓBR TŁUSZCZ 1969 Kobieta Opłacony
24 Michał Ruciński 1981 Mężczyzna Opłacony
25 Katarzyna Szewczyk Radzymin Run Team 1974 Kobieta Opłacony
26 Monika Kosewska Bravehearts Legionowo 1979 Kobieta Opłacony
27 Marcin Markowski Bravehearts Legionowo 1984 Mężczyzna Opłacony
28 Jakub Grzegorek Radzymin Run Team 1974 Mężczyzna Opłacony
29 Karolina Nejman 1994 Kobieta Opłacony
30 Paulina Tarach Radzymin Run Team 1990 Kobieta Opłacony
31 Paulina Kaczmarczyk 1991 Kobieta Opłacony
32 Piotr Kowalski 1981 Mężczyzna Opłacony
33 Sylwia Rozwadowska 1983 Kobieta Opłacony
34 Ewa Brzezina 1961 Kobieta Opłacony
35 Jan Pyśkiewicz 1990 Mężczyzna Opłacony
36 Robert Godlewski Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony KOBRA 1994 Mężczyzna Opłacony
37 Ewa Tońska 1986 Kobieta Opłacony
38 Henryk Bielecki GKS Dąbrówka 1979 Mężczyzna Opłacony
39 Mariusz Wroniewski 1980 Mężczyzna Opłacony
40 Grzegorz Wroniewski 1986 Mężczyzna Opłacony
41 Piotr Bielecki 1989 Mężczyzna Opłacony
42 Patrycja Stańczak 2009 Kobieta Opłacony
43 Kacper Stańczak 2006 Mężczyzna Opłacony
44 Wojciech Adamski Radzymin Run Team 1965 Mężczyzna Opłacony
45 Wojdyna Artur 1985 Mężczyzna Opłacony
46 Małgorzata Kwiecińska Bravehearts Legionowo 1986 Kobieta Opłacony
47 Bogumiła Gotowiec Bóbr Tłuszcz 1977 Kobieta Opłacony
48 Agnieszka Paź Bóbr Tłuszcz 1977 Kobieta Opłacony
49 Katarzyna Pielak 1984 Kobieta Opłacony
50 Marcin Pielak 1982 Mężczyzna Opłacony
51 Dorota Szewczyk Bravehserts Legionowo 1991 Kobieta Opłacony
52 Lidia Miniak Bravehearts Legionowo 1980 Kobieta Opłacony
53 Marek Miniak Bravehearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
54 Bartosz Cichocki 1988 Mężczyzna Opłacony
55 ROBERT MICHALSKI Nocne Piłowanie Agrykoli 1982 Mężczyzna Opłacony
56 Aleksandra Głowacka Bravehearts Legionowo 1972 Kobieta Opłacony
57 Jerzy Marszałek 1958 Mężczyzna Opłacony
58 AGNIESZKA PERECZKOWSKA Bravehearts Legionowo/Wybiegaj Siebie 1981 Kobieta Opłacony
59 Jacek Paź Bóbr Tłuszcz 1975 Mężczyzna Opłacony
60 Przemysław Rasiński 2009 Mężczyzna Opłacony
61 Hubert Rasiński 2005 Mężczyzna Opłacony
62 Marek Jusiński 1982 Mężczyzna Opłacony
63 Marcin Klepacki 1981 Mężczyzna Opłacony
64 Rita Klepacka 2014 Kobieta Opłacony
65 Maciej Klepacki 2010 Mężczyzna Opłacony
66 Patrycja Klepacka 2008 Kobieta Opłacony
67 Emilia Klepacka 2005 Kobieta Opłacony
68 Izabela Banasik PUL Wołomin 2001 Kobieta Opłacony
69 Aleksander Prokop PUL Wołomin 2000 Mężczyzna Opłacony
70 Jan Ołowski PUL Wołomin 2000 Mężczyzna Opłacony
71 Natalia Rosłon PUL Wołomin 1999 Kobieta Opłacony
72 Konstanty Adam Drajkowski PUL Wołomin 1989 Mężczyzna Opłacony
73 Jakub Aksamit Fanatyk Konary 1988 Mężczyzna Opłacony
74 Szymon Doliński PUL Wołomin 2001 Mężczyzna Opłacony
75 Katarzyna Pietrzykowska 1 BPanc. 1989 Kobieta Opłacony
76 Małgorzata Adamska Run Team Radzymin 1967 Kobieta Opłacony
77 Barbara Łozak-Sereda 1979 Kobieta Opłacony
78 Grzegorz Sereda 1979 Mężczyzna Opłacony
79 Magdalena Górek Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony KOBRA 1984 Kobieta Opłacony
80 Arkadiusz Górek Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony KOBRA 1979 Mężczyzna Opłacony
81 Zofia Górek Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony KOBRA 2010 Kobieta Opłacony
82 Tomasz Sadlik 1986 Mężczyzna Opłacony
83 Ewa Oleksiak-Marcinkiewicz 1976 Kobieta Opłacony
84 Marek Oleksiak 1979 Mężczyzna Opłacony
85 Adam Maniecki SP1 Radzymin 2004 Mężczyzna Opłacony
86 Marcin Maniecki SP1 Radzymin 2008 Mężczyzna Opłacony
87 JACEK BORKOWSKI 1984 Mężczyzna Opłacony
88 Bartłomiej Sasin I LO PUL Wołomin 2000 Mężczyzna Opłacony
89 Krystian Mikucki PUL Wołomin 2000 Mężczyzna Opłacony
90 Maciej Wroniuk 2007 Mężczyzna Opłacony
91 Adam Urbaniak 1992 Mężczyzna Opłacony
92 Józef Maciej Brzezina 1959 Mężczyzna Opłacony
93 Radosław Pawlak 1990 Mężczyzna Opłacony
94 Jan Wroniuk 2009 Mężczyzna Opłacony
95 Fabian Rosa Stalowa Jedynka 2004 Mężczyzna Opłacony
96 Nikola Chojnacka Stalowa Jedynka 2004 Kobieta Opłacony
97 Aleksandra Paź Stalowa jedynka 2004 Kobieta Opłacony
98 stanislaw-troniarz 1955 Mężczyzna Opłacony
99 Robert Antosiewicz LuLaTeam 1970 Mężczyzna Opłacony
100 Stanisława Antosiewicz LuLaTeam 1971 Kobieta Opłacony
101 Cezary Babańczyk All Stars 1990 Mężczyzna Opłacony
102 Ewelina Grabowska 1990 Kobieta Opłacony
103 Jan Łukasiak 1984 Mężczyzna Opłacony
104 Arek Białek Swiss Kobra 2002 Mężczyzna Opłacony
105 Amelia Pisarek Stalowa Jedynka 2004 Kobieta Opłacony
106 Krystian Łata CMO 1991 Mężczyzna Opłacony
107 Klaudia Korzeń I LO PUL WOŁOMIN 1999 Kobieta Opłacony
108 Sylwia Wardak 1994 Kobieta Opłacony
109 Michał Dziekan 2000 Mężczyzna Opłacony
110 Piotr Borucki 1995 Mężczyzna Opłacony
111 Gryniewicz Aleksandra Szkoła Podstawowa nr.1 w Radzyminie 2004 Kobieta Opłacony
112 Adam Rembelski 1991 Mężczyzna Opłacony
113 Gabriela Sulewska 2005 Kobieta Opłacony
114 Jakub Iwan Radzymin Szkoła Podstawowa nr 1 2007 Mężczyzna Opłacony
115 Grzegorz Kuchta 1988 Mężczyzna Opłacony
116 Gabriela Kuchta 2011 Kobieta Opłacony
117 Mariusz Puścian 1977 Mężczyzna Opłacony
118 Rafał Mathiak Klembów Biega 1976 Mężczyzna Opłacony
119 Jarosław Zieliński OSP KSRG Dąbrówka 1997 Mężczyzna Opłacony
120 Elwira Kostrzewa PZU SPORT TEAM 1975 Kobieta Opłacony
121 Alicja Pawlak Karpin 2012 Kobieta Opłacony
122 Jakub Augustyniak MDP DĄBRÓWKA 2002 Mężczyzna Opłacony
123 Wiktoria Roczniak szkolna 2007 Kobieta Opłacony
124 Kuba Dobczyński MDP Dąbrówka 2002 Mężczyzna Opłacony
125 Tomasz Sycik Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony KOBRA 1988 Mężczyzna Opłacony
126 Jakub Kielak 2002 Mężczyzna Opłacony
127 Kuba Mroczkowski SP1 Radzymin 2006 Mężczyzna Opłacony
128 Roman MAREK 1962 Mężczyzna Opłacony
129 Zygmunt Kostrzewa 2005 Mężczyzna Opłacony
130 Radosław Markiewicz Bravehearts Legionowo 1991 Mężczyzna Opłacony
131 Klaudia Oponowicz SP nr 1 2004 Kobieta Opłacony
132 Tomasz Kościelny 1977 Mężczyzna Opłacony
133 Radosław Kieś SP nr 1 Radzymin 2007 Mężczyzna Opłacony
134 Adam Skorek MDP Dąbrówka 2002 Mężczyzna Opłacony
135 Adam Barbachowski Szkoła sztuk walki i samoobrona Kobra 2002 Mężczyzna Opłacony
136 Patryk Ołdak MDP DĄBRÓWKA 2002 Mężczyzna Opłacony
137 Edyta Markiewicz Bravehearts Legionowo 1970 Kobieta Opłacony
138 Izabela Chmielewska 1981 Kobieta Opłacony
139 Mariusz Chmielewski Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego 1979 Mężczyzna Opłacony
140 Jarosław kowalski 1970 Mężczyzna Opłacony
141 Katarzyna MIŁOSZEWSKA 1974 Kobieta Opłacony
142 Kacper Bieniek 2002 Mężczyzna Opłacony
143 Natalia Marciniak SP 1 RADZYMIN AK 2004 Kobieta Opłacony
144 Wojciech Sierakowski SP2 Słupno 2007 Mężczyzna Opłacony
145 Artur Sierakowski Przedszkole Czary Mary 2011 Mężczyzna Opłacony
146 Aleksandra Zaremba SP Dąbrówka 6 klasa 2005 Kobieta Opłacony
147 Jarosław Wrzosek 1978 Mężczyzna Opłacony
148 Dominika Kowalik Szkoła Podstawowa nr.1 w Radzyminie 2006 Kobieta Opłacony
149 Jan Poleszczuk 2008 Mężczyzna Opłacony
150 Karolina Rajchel 2005 Kobieta Opłacony
151 Nadia Maślak 2010 Kobieta Opłacony
152 Aleksandra Sosnowska SP1 Radzymin AK 2004 Kobieta Opłacony
153 Bartek Sosnowski SP1 Radzymin AK 2006 Mężczyzna Opłacony
154 Szymon Marcinkowski 2006 Mężczyzna Opłacony
155 Mateusz Portacha 2004 Mężczyzna Opłacony
156 Leszek Stępień Bóbr Tłuszcz 1978 Mężczyzna Opłacony
157 Maria Stępień Bóbr Tłuszcz 2012 Kobieta Opłacony
158 Leszek Stępień Bóbr Tłuszcz 1978 Mężczyzna Opłacony
159 Weronika Bochenek Stalowa Jedynka 2004 Kobieta Opłacony
160 Wojciech Ścieżka 2013 Mężczyzna Opłacony
161 Jakub Ścieżka 2009 Mężczyzna Opłacony
162 Kasia Gałek Stalowa Jedynka 2004 Kobieta Opłacony
163 Kewin Zdankowski 2007 Mężczyzna Opłacony
164 Nikola Zdankowska 2010 Kobieta Opłacony
165 Michał Szczepański Sp Dąbrówka Gim 2 2003 Mężczyzna Opłacony
166 Patryk Kujawski Sp Dąbrówka Gim 2 2003 Mężczyzna Opłacony
167 Łukasz Kaszuba SP Dąbrówka Gim 2 2003 Mężczyzna Opłacony
168 Daniel Bałdyga Sp Dąbrówka Gim 2 2001 Mężczyzna Opłacony
169 Dawid Kłonia sp dąbrówka gim 2 2003 Mężczyzna Opłacony
170 Jakub Majewski sp dąbrówka gim 2 2003 Mężczyzna Opłacony
171 Hubert Milewski Sp Dąbrówka 2003 Mężczyzna Opłacony
172 Nikola Przetacka 2003 Kobieta Opłacony
173 Dariusz Lorek 2016 2003 Mężczyzna Opłacony
174 Julia Gajewska 2003 Kobieta Opłacony
175 Michał Zborowski SP Dąbrowka gim 2 2003 Mężczyzna Opłacony
176 Dominika Getka 2003 Kobieta Opłacony
177 Martyna Kurek 2003 Kobieta Opłacony
178 Adam Klusek 2003 Mężczyzna Opłacony
179 Jakub Wójcik Sp Dąbrówka gim 2 2003 Mężczyzna Opłacony
180 Ada Tońska 2012 Kobieta Opłacony
181 Angelika Zaręba Gimnazjum team Sz. P. Stachurskiego 2002 Kobieta Opłacony
182 Jakub Sałajczyk sp dąbrówka kl 7 2004 Mężczyzna Opłacony
183 Milena Staśkiewcz Gimnazjum team Sz. P. Stachurskiego 2002 Kobieta Opłacony
184 Natalia Kaszuba 2002 Kobieta Opłacony
185 mikołaj matera sp dąbrówka kl 7 2004 Mężczyzna Opłacony
186 Marcin Piwowarczyk Bravehearts Legionowo 1982 Mężczyzna Opłacony
187 Kamil Jóźwiak sp dąbrówka kl 7 2004 Mężczyzna Opłacony
188 Jakub Zulczyk Lorekteam 2004 Mężczyzna Opłacony
189 Piotr Jankowski 1995 Mężczyzna Opłacony
190 Kacper Roczniak Lorekteam 2004 Mężczyzna Opłacony
191 Tomasz Świętoń Bug Wyszków 1996 Mężczyzna Opłacony
192 Iga Wójcik 2014 Kobieta Opłacony
193 Kacper Karczmarczyk Stalowa 1 2005 Mężczyzna Opłacony
194 Wiktor Kłonica Lorek TEAM 2002 Mężczyzna Opłacony
195 Dawid Szydłowski Sp dąbrówka kl 4 2007 Mężczyzna Opłacony
196 Kaja Trąbicka 2002 Kobieta Opłacony
197 Patrycja Pęcznik 2002 Kobieta Opłacony
198 Michał Jezierski Sp Dąbrówka gim 3 2002 Mężczyzna Opłacony
199 Weronka Zaremba 2002 Kobieta Opłacony
200 Magdalena Rukat 2004 Kobieta Opłacony
201 Damian Augustyniak Sp Dąbrówka gim 3 2002 Mężczyzna Opłacony
202 Maria Szczepańska 2002 Kobieta Opłacony
203 Damian Kaszuba Sp Dąbrówka gim 3 2002 Mężczyzna Opłacony
204 Zofia Szczepańska 2002 Kobieta Opłacony
205 Piotr Banasiak Sp Dąbrówka gim 3 2002 Mężczyzna Opłacony
206 Patrycja Suchenek 2002 Kobieta Opłacony
207 Zuzanna Młynarczyk 2002 Kobieta Opłacony
208 Julia Wiśniewska 2002 Kobieta Opłacony
209 Emilia Czajkowska 2002 Kobieta Opłacony
210 Krystian Bulik 2001 Mężczyzna Opłacony
211 Dominika Zych 2002 Kobieta Opłacony
212 Franciszek Kopka 2014 Mężczyzna Opłacony
213 Nikodem Kopka 2011 Mężczyzna Opłacony
214 Daniel Pawlak 2010 Mężczyzna Opłacony
215 Anna Zielińska Szkoła podstawowa im. C. K. Norwida w Dąbrówce 2008 Kobieta Opłacony
216 Nikola Czerniec 2007 Kobieta Opłacony
217 Maciej Zawadka 2004 Mężczyzna Opłacony
218 Wojciech Szymański 2011 Mężczyzna Opłacony
219 Aleksander Szymański 2009 Mężczyzna Opłacony
220 Paulina Rukat 2007 Kobieta Opłacony
221 Julita Olędzka Bojano Biega 1977 Kobieta Opłacony
222 Dominik Janowski MUKS DĄBRÓWKA 2010 Mężczyzna Opłacony
223 Piotr Rukat 2005 Mężczyzna Opłacony
224 Paweł Kulka 1977 Mężczyzna Opłacony
225 Bartosz Wichrowski Sp dąbrówka kl 4 2007 Mężczyzna Opłacony
226 Bartosz Rukat 2009 Mężczyzna Opłacony
227 Maciej Borczon 2013 Mężczyzna Opłacony
228 Adam Adamczyk Nordic Walking-Pasja 1949 Mężczyzna Opłacony
229 Jakub Cegiełka 2007 Mężczyzna Opłacony
230 Maciej Cegiełka 2009 Mężczyzna Opłacony
231 Patryk Augustyniak MDP DĄBRÓWKA 2004 Mężczyzna Opłacony
232 Michał Gołębiewski 2009 Mężczyzna Opłacony
233 Sławomir Wasilewski PASJA Nordic Walking 1945 Mężczyzna Opłacony
234 Sebastian Mościcki 1999 Mężczyzna Opłacony
235 Patryk Trawicki 1992 Mężczyzna Opłacony
236 Adam Lipiński Bóbr Tłuszcz 1973 Mężczyzna Opłacony
237 Alina Lipińska Bóbr Tłuszcz 1971 Kobieta Opłacony
238 Sylwia Rejmentowska 1975 Kobieta Opłacony
239 Małgorzata Kwaśna CHODZĘ Z SERcEM 1968 Kobieta Opłacony
240 Tomasz Kwaśny CHODZĘ Z SERcEM 1966 Mężczyzna Opłacony
241 Karina Kołacz 1989 Kobieta Opłacony
242 Jakub cojnacki Straż pożarna Radzymin 1996 Mężczyzna Opłacony
243 Marek Przybysz Bóbr Tłuszcz 1970 Mężczyzna Opłacony
244 Anna Przybysz Bóbr Tłuszcz 1973 Kobieta Opłacony
245 Michał Tomaszewski Ulisses Pruszków 2006 Mężczyzna Opłacony
246 Aleksandra Stachurska OLATEAM 2013 Kobieta Opłacony
247 Romuald Pomiński 1982 Mężczyzna Opłacony
248 Małgorzata Goszczyńska Stalowa jedynka \ Klub AK 2004 Kobieta Opłacony
249 Jan Toński 2014 Mężczyzna Opłacony
250 Karol Czajkowski 2006 Mężczyzna Opłacony
251 Kacper Turkiewicz 2006 Mężczyzna Opłacony
252 Szymon Bereda 2006 Mężczyzna Opłacony
253 Piotr Rossa 2006 Mężczyzna Opłacony
254 Piotr Sokołowski sp1 - Klub AK Radzymin 2003 Mężczyzna Opłacony
255 Bartosz Dobczyński 2006 Mężczyzna Opłacony
256 Weronika Chychłowska LO PUL Wołomin 2001 Kobieta Opłacony
257 Kacper Tryfon SZkoła podstawowa gim. 3 2003 Mężczyzna Opłacony
258 Adrian Piwko LO PUL Wołomin 2000 Mężczyzna Opłacony
259 Sebastian Stachyra LO PUL Wołomin 2001 Mężczyzna Opłacony
260 Wojciech Zieliński LO PUL Wołomin 1998 Mężczyzna Opłacony
261 Aleksandra Kur LO PUL Wołomin 2000 Kobieta Opłacony
262 Mateusz Chojnacki 1997 Mężczyzna Opłacony
263 Igor Zaręba Sp Dąbrówka 2006 Mężczyzna Opłacony
264 Grzegorz Barej 1975 Mężczyzna Opłacony
265 Wójcik Paweł 2008 Mężczyzna Opłacony
266 Jakub Skibowski sp1 - Klub AK Radzymin 2002 Mężczyzna Opłacony
267 Iga Wójcik 2014 Kobieta Opłacony
268 Ada Jezierska Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra 2010 Kobieta Opłacony
269 Zofia Zaręba 2001 Kobieta Opłacony
270 Magdalena Winiarska LO PUL Wołomin 2000 Kobieta Opłacony
271 Krystian Mikucki LO PUL Wołomin 2000 Mężczyzna Opłacony
272 Paweł Nosecki LO PUL Wołomin 2000 Mężczyzna Opłacony
273 Jakun Przywoźny LO PUL Wołomin 2001 Mężczyzna Opłacony
274 Anna Zych LO PUL Wołomin 2000 Kobieta Opłacony
275 Bartosz Wilkowski LO PUL Wołomin 2001 Mężczyzna Opłacony
276 Jakub Dąbrowski LO PUL Wołomin 2001 Mężczyzna Opłacony
277 Bartosz Bloch LO PUL Wołomin 2001 Mężczyzna Opłacony
278 Weronika Cwynar LO PUL Wołomin 2001 Kobieta Opłacony
279 Konrad Czajka Absolwent 1997 Mężczyzna Opłacony
280 Kasia Karczmarczyk 2012 Kobieta Opłacony
281 Mateusz Pich 2004 Mężczyzna Opłacony
282 Oliwia Szydłowska 2005 Kobieta Opłacony
283 MIkołaj Stach SP nr 2 w Radzyminie 2010 Mężczyzna Opłacony
284 Agnieszka Wójcik 1978 Kobieta Opłacony
285 Marcin Wójcik 1978 Mężczyzna Opłacony
286 Julia Pich 2003 Kobieta Opłacony
287 Konrad Górczyński Szkoła podstawowa nr1 w Radzyminie 2005 Mężczyzna Opłacony
288 Piotrek Redlin Gim 2 Radzymin 2003 Mężczyzna Opłacony
289 Wojtek Redlin SP 2 Radzymin 2006 Mężczyzna Opłacony
290 KRYSTIAN JAWORSKI MUKS / SZKOŁA PODSTAWOWA W DABRÓWCE 2006 Mężczyzna Opłacony
291 Wojciech Szczepański 2013 Mężczyzna Opłacony
292 Piotr Rejmentowski 1977 Mężczyzna Opłacony
293 Dorota Staniak 1980 Kobieta Opłacony
294 MACIEK DOMAŃSKI 2005 Mężczyzna Opłacony
295 MARCIN DOMAŃSKI 2011 Mężczyzna Opłacony
296 Piotr Kryśskiewicz 2006 Mężczyzna Opłacony
297 Agata Kryskiewicz 2011 Kobieta Opłacony
298 Andrzej Nowak LO PUL Wołomin 1974 Mężczyzna Opłacony
299 Jakub Berliński 2010 Mężczyzna Opłacony
300 Monika Szczepanik Bravehearts Legionowo 1976 Kobieta Opłacony
301 Dagmara Olczak Klub AK Radzymin 2002 Kobieta Opłacony
302 Paulina Połaska Klub AK Radzymin 2002 Kobieta Opłacony
303 Agnieszka Szczepaniak 1974 Kobieta Opłacony
304 Adrian Gałucha Klub AK Radzymin 2002 Mężczyzna Opłacony
305 Natalia Łukasik Klub AK Radzymin 2002 Kobieta Opłacony
306 Igor Okrasa Klub AK Radzymin 2002 Mężczyzna Opłacony
307 Krzysztof Bravehearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
308 Maja BraveheartsLegionowo 1981 Kobieta Opłacony
309 Paweł Włodarczyk Bravehearts Legionowo 1981 Mężczyzna Opłacony
310 Sławomir Kraśnicki WAT 1994 Mężczyzna Opłacony
311 Mateusz Piwko WAT 1996 Mężczyzna Opłacony
312 Michał Skoczek WAT 1995 Mężczyzna Opłacony
313 Łukasz Przybysz 1985 Mężczyzna Opłacony
314 Krzysztof Piwko Fundacja SPRZYMIERZENI z GROM 1994 Mężczyzna Opłacony
315 GABRIELA MŁYNARSKA 2007 Mężczyzna Opłacony
316 ALEKSANDER MŁYNARSKI 2013 Mężczyzna Opłacony