III Memoriał im. Zofii Morawskiej - 3 km

Data
09.06.2018
Godzina
11:00
Miejscowość
Izabelin-Laski
Typ zawodów
Bieg
Dystans
3 km

O zawodach

Weź udział w biegu i wesprzyj tym Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych w Laskach.

Dystans biegu około 3km 300m. Dystans można pokonać dowolną ilość razy w wyznaczonym limicie 90 minut.
Trasa prowadzi częściowo po nawierzchni utwardzonej (kostka, asfalt) częściowo po leśnych drogach Puszczy Kampinoskiej wokół terenu Ośrodka.

Bieg rozpoczyna się przy bramie wjazdowej na teren Ośrodka, następnie uczestnicy biegną około 250m tzw. Lipówką, skręcają w prawo w szutrową drogę, by po następnych około 200m dotrzeć do ul. Partyzantów gdzie skręcają w lewo. Po kolejnych 200m uczestnicy docierają do puszczy, gdzie najpierw szlakiem czerwonym, a następnie niebieskim docierają do południowej bramy Ośrodka. Po przebiegnięciu około 500 metrów uczestnicy wracają do punktu startu. Trasa będzie oznaczona, a na zakrętach będą czuwać wolontariusze.

Bieg jest biegiem charytatywnym, celem jest pozyskanie środków na wsparcie działalności Ośrodka dla Dzieci Niewidomych w Laskach.


BIEGI TOWARZYSZACE:
Biegi będą rozgrywane w kategoriach dziewcząt i chłopców Open (miejsca 1-3) oraz Najszybszy Uczeń OSW. Limit uczestników określa się na 20 osób w każdym biegu.
1. Bieg wiewiórki – dzieci rocznik 2012 i młodsi – oddzielnie dziewczęta i chłopcy - dystans około 100m
2. Bieg rysia – dzieci rocznik 2011 – 2009 - oddzielnie dziewczęta i chłopcy – dystans około 300m
3. Bieg wilka – dzieci rocznik 2008 – 2007 – oddzielnie dziewczęta i chłopcy - dystans około 600m
ZAPISY:
Biegi dziecięce:
Udział bezpłatny. Zapisy będą prowadzone w biurze zawodów.

Bieg główny:
Limit uczestników biegu głównego jest określony na 400 osób. Opłata za start jest również cegiełką na rzecz Ośrodka. Wysokość wpłaty – cegiełki wynosi nie mniej niż 20 PLN. Wpłaty prosimy kierować na konto:
Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi
Laski, ul. Brzozowa 75
05-080 Izabelin
Nr konta:
mBank
02 1140 1010 0000 4399 5800 1002
W tytule przelewu prosimy napisać „Bieg” oraz podać imię i nazwisko.
Zapisy będą możliwe poprzez formularz na stronie:
www.zapisyonline.com

Kontakt do organizatorów:
memorial.zofii.morawskiej@gmail.com



Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
10 Magda Mozaryn OpenKobiety Kobieta Opłacony
11 Anna Mandes Izabelin na Start OpenKobiety Kobieta Opłacony
12 Alicja Witkowska OpenKobiety Kobieta Opłacony
13 Andrzej Figurski Markowi Biegacze OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
14 Ewelina Skowron OpenKobiety Kobieta Opłacony
15 Edyta Mielnicka Biegam na Tarchominie OpenKobiety Kobieta Opłacony
16 Barbara Stoińska OpenKobiety Kobieta Opłacony
17 Dominik Pisiński OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
18 Dominika Ligaj OpenKobiety Kobieta Opłacony
19 Cezary Kmieć Naprzód Młociny OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
20 Honorata Figurska Markowi Biegacze OpenKobiety Kobieta Opłacony
21 Justyna Grochowska Bemowskie Torpedy :) OpenKobiety Kobieta Opłacony
22 Joanna Rapacka OpenKobiety Kobieta Opłacony
23 Łukasz Wroniewski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
24 Marcin Janiszewski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
25 Jacek Skowron OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
26 Maciej Wach Biegam Na Tarchominie DzieciM Mężczyzna Opłacony
27 Michał Wach Biegam Na Tarchominie OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
28 Michał Wudarczyk OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
29 Marek Skoczewski Naprzód Młociny OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
30 Olaf Artymiuk OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
31 Pawel Kacprzyk Biegam na Tarchominie OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
32 Norbert OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
33 Tomasz Możaryn OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
34 Tomasz Budziszewski Markowi Biegacze OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
35 Wiktoria Grochowska Bemowskie Torpedy :) DzieciK Kobieta Opłacony
36 Zbigniew Świerczyński OKSWiM Olsztyn OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
37 Żaneta Modzelewska OpenKobiety Kobieta Opłacony
38 Michał Kacprzyk Biegam na Tarchominie DzieciM Mężczyzna Opłacony
39 Anna Sternicka luźne kopytka OpenKobiety Kobieta Opłacony
40 Dorota Przygoda OpenKobiety Kobieta Opłacony
41 Sławomir Przygoda OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
42 Łukasz Zielony OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
43 Marta Zielona OpenKobiety Kobieta Opłacony
44 małgorzata sitkiewicz OpenKobiety Kobieta Opłacony
45 Maciej Nowak OpenMłodziM Mężczyzna Opłacony
46 Piotr Sowik OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
47 Marzena Sowik OpenKobiety Kobieta Opłacony
48 Artur Nowak OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
49 Ada Paterek OpenKobiety Kobieta Opłacony
50 Joanna Ściga OpenKobiety Kobieta Opłacony
51 Jacek Kwiecień MARKOWI BIEGACZE OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
52 Konrad Ligaj OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
53 Agata Isasi-Kuran Markowi Biegacze OpenKobiety Kobieta Opłacony
54 Maciej Zieliński OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
55 Maciej Sopiński OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
56 Elżbieta Wach OpenKobiety Kobieta Opłacony
57 Aneta Wach-Sopińska OpenKobiety Kobieta Opłacony
58 Bożena Odrowąż-Artymiuk OpenKobiety Kobieta Opłacony
59 Anna Mackiewicz OpenKobiety Kobieta Opłacony
60 Edyta Kotecka OpenKobiety Kobieta Opłacony
61 Małgorzata Krawiecka OpenKobiety Kobieta Opłacony
62 Roksana Jamska BIEGAM NA TARCHOMINIE OpenKobiety Kobieta Opłacony
63 Robert Sienkiewicz Naprzód Młociny OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
64 Magda Machnicka OpenKobiety Kobieta Opłacony
65 Krzysztof Charchula Izabelin na Start OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
66 Grzegorz Napurka Stare Babice Biegają OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
67 Wioletta Napurka Stare Babice Biegają OpenKobiety Kobieta Opłacony
68 Kamila Ściga OpenKobiety Kobieta Opłacony
69 Marta Liszewska Izabelin Na Start OpenKobiety Kobieta Opłacony
70 Maciej Ignaciuk ICRA Running Team DzieciM Mężczyzna Opłacony
71 Katarzyna Ignaciuk ICRA Running Team OpenMłodzi Kobieta Opłacony
72 Grzegorz Ignaciuk ICRA Running Team OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
73 Justyna Ignaciuk ICRA Running Team OpenKobiety Kobieta Opłacony
74 Przemyslaw Janus OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
75 Tomasz Janus DzieciM Mężczyzna Opłacony
76 s. Jana Maria Ściga FSK OpenKobiety Kobieta Opłacony
77 S. Jana Kołakowska FSK OpenKobiety Kobieta Opłacony
78 Agnieszka Andrejew Bobr Tłuszcz OpenKobiety Kobieta Opłacony
79 Andrzej Balcerzak OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
80 Zdzisława Otto OpenKobiety Kobieta Opłacony
81 Monika Markiewicz OpenKobiety Kobieta Opłacony
82 Arkadiusz Markiewicz OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
83 Grzegorz Powałka Syrenka Warszawa OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
84 Sylwia Jaworska Siostry razem OpenKobiety Kobieta Opłacony
85 Iwona Kotarba Siostry razem OpenKobiety Kobieta Opłacony
86 Agnieszka Badeńska OpenKobiety Kobieta Opłacony
87 Anna Sielczak Izabelin Na Start OpenKobiety Kobieta Opłacony
88 Marzena Berkowska OpenKobiety Kobieta Opłacony
89 Tadzio Berkowski DzieciM Mężczyzna Opłacony
90 Bronisława GOSiR Izabelin OpenKobiety Kobieta Opłacony
91 Małgorzata Skrzypczak Izabelin Na Start OpenKobiety Kobieta Opłacony
92 Maria Skrzypczak Izabelin Na Start DzieciK Kobieta Opłacony
93 Wiktoria wiejak OpenMłodzi Kobieta Opłacony
94 Szymon Sławiński Polskie Radio OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
95 Agnieszka Jasińska-Kot Markowi Biegacze OpenKobiety Kobieta Opłacony
96 Anna Harasimowicz Start Warszawa OpenKobiety Kobieta Opłacony
97 Edyta Harasimowicz OpenKobiety Kobieta Opłacony
98 Krzysztof Harasimowicz OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
99 Patryk Kalisz Nie należę. OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
100 Sylwia Tołczyk OpenKobiety Kobieta Opłacony
101 Anna Sidor OpenKobiety Kobieta Opłacony
102 Maria Sidor DzieciK Kobieta Opłacony
103 Krzysztof Sidor OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
104 Agnieszka Biarda OpenKobiety Kobieta Opłacony
105 Joanna Biarda DzieciK Kobieta Opłacony
106 Piotr Biarda OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
107 Magdalena Ząbek OpenKobiety Kobieta Opłacony
108 Krystian Ząbek OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
109 JERZY STERNICKI LUŹNE KOPYTKA OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
110 Irmina Sternicka LUŹNE KOPYTKA OpenKobiety Kobieta Opłacony
111 MAGDALENA STERNICKA LUŹNE KOPYTKA OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
112 MARIA STERNICKA LUŹNE KOPYTKA OpenKobiety Kobieta Opłacony
113 JULIA STERNICKA LUŹNE KOPYTKA OpenMłodzi Kobieta Opłacony
114 ZUZANNA STERNICKA LUŹNE KOPYTKA OpenKobiety Kobieta Opłacony
115 JULIAN RUDZIŃSKI LUŹNE KOPYTKA OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
116 BARTOSZ URBANKE LUŹNE KOPYTKA OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
117 Jacek Kiślak Biegam bo chcę Laski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
118 marek ściga OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
119 Urszula Ściga OpenKobiety Kobieta Opłacony
120 Grzegorz Ściga OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
121 Angelika Kotlarska OpenKobiety Kobieta Opłacony
122 Mariusz Kalwarczyk Izabelin Na Start OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
123 Anna Możdżeń Stare Babice Biegają OpenKobiety Kobieta Opłacony
124 ROBERT MICHALSKI Nocne Piłowanie Agrykoli OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
125 Dariusz Sidor OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
126 Adam Rutkowski Stare Babice biegają OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
127 Danuta Kosson syrenka warszawa OpenKobiety Kobieta Opłacony
128 Sylwia Kuligowska OpenKobiety Kobieta Opłacony
129 Tomasz Waligórski Markowi Biegacze OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
130 Marcin Żurawski adidas Runners Warsaw/Biegam na Tarchominie OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
131 Aneta Sobecka OpenKobiety Kobieta Opłacony
132 Mariusz Sobecki OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
133 Mariusz Sobecki DzieciM Mężczyzna Opłacony
134 Michał Bruzda OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
135 Anna Witkowska OpenKobiety Kobieta Opłacony
136 Bartłomiej Witkowski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
137 Szymon Gut DzieciM Mężczyzna Opłacony
138 Krzysztof Jankowski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
139 Anna Jankowska OpenKobiety Kobieta Opłacony
140 Adam ZIÓŁKOWSKI DYSTANS Leszno OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
141 Krzysztof Marcin Olszewski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
142 Małgorzata Mazurek RK Athletics DzieciK Kobieta Opłacony
143 Sebastian Zalewski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
144 Monika Zalewska OpenKobiety Kobieta Opłacony
145 Marek Mastalerz OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
146 Piotr Miazek OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
147 Michał Warchoł OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
148 Agata Kajak OpenKobiety Kobieta Opłacony
149 Katarzyna Ożyńska Izabelin Na Start OpenKobiety Kobieta Opłacony
150 Magdalena Maj OpenKobiety Kobieta Opłacony
151 Charlotte Larsen-Konieczny OpenKobiety Kobieta Opłacony
152 Karol Konieczny OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
153 Wojciech Krynicki Legia Warszawa OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
154 Patryk Karp OpenMłodziM Mężczyzna Opłacony
155 Robert Karp OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
156 Jan Krynicki OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
157 Emil Sowiński OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
158 Katarzyna Sowińska OpenKobiety Kobieta Opłacony
159 Mateusz Sowiński DzieciM Mężczyzna Opłacony
160 Marcin Nowik Wspólnota Dom w ramionach Ojca OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
161 Agnieszka Kamińska OpenKobiety Kobieta Opłacony
162 Anette Tomkiewicz OpenKobiety Kobieta Opłacony
163 Bożena Prokopowicz OpenKobiety Kobieta Opłacony
164 Daniel Prokopowicz OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
165 Mirosław Wójcik OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
166 Marcin Kałuża OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
167 Mikołaj Kałuża OpenMłodziM Mężczyzna Opłacony
168 Nina Kałuża DzieciK Kobieta Opłacony
169 Marcin Kamiński OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
170 Hanna Majewska Biegam na Tarchominie OpenKobiety Kobieta Opłacony
171 Łukasz Rubin-Szymanski Łomianki wskazuje Grupa Biegowa/ OSP Łomianki OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
172 Dominika Smolińska Izabelin na Start OpenKobiety Kobieta Opłacony
173 Ewelina Olszewska OpenKobiety Kobieta Opłacony
174 Krzysztof Maciej Olszewski DzieciM Mężczyzna Opłacony
175 Kinga Wiśniewska OpenKobiety Kobieta Opłacony
176 Derbich Dobiesław 1964MastulaClub OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
177 Natalia Buczulak ZSP Borzęcin Duży DzieciK Kobieta Opłacony
178 Mariusz Błądek OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
179 Monika Błądek OpenKobiety Kobieta Opłacony
180 Patryk Błądek DzieciM Mężczyzna Opłacony
181 Justyna Rejmak OpenKobiety Kobieta Opłacony
182 Tadeusz Wiśniewski Stare Babice Biegają OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
183 Eliza Gawryluk OpenKobiety Kobieta Opłacony
184 Arkadiusz Olesiak Biegam Na Tarchominie OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
185 MAKSYMILIAN PIAST DzieciM Mężczyzna Opłacony
186 Ewelina Podolak Izabelin Na Start OpenKobiety Kobieta Opłacony
187 Monika Skronska Bravehearts Legionowo OpenKobiety Kobieta Opłacony
188 Jakub Hetnał OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
189 Elżbieta Mackiewicz OpenKobiety Kobieta Opłacony
190 Arkadiusz Pec Naprzód Młociny OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
191 Marysia Przygoda DzieciK Kobieta Opłacony
192 Kasia Przygoda OpenKobiety Kobieta Opłacony
193 Paweł Przygoda OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
194 Tomasz MENDEL OpenMłodziM Mężczyzna Opłacony
195 Jacek Mendel OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
196 Adam Musiński Brak OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
197 Maria Kopeć OpenKobiety Kobieta Opłacony
198 Marcin Roszkowski ZABIEGANI PO USZY OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
199 Janusz Chrapek Bonvm Klub Sportowy OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
200 Aneta Kobylińska Mazury Team OpenKobiety Kobieta Opłacony
201 Oliwia Matusiak DzieciK Kobieta Opłacony
202 Olga Grabowska DzieciK Kobieta Opłacony
203 Miłosz Paterek Orka DzieciM Mężczyzna Opłacony
204 Barbara Tenerowicz Urząd Gminy Izabelin OpenKobiety Kobieta Opłacony
205 Witold Tenerowicz Urząd Gminy Izabelin OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
206 Alina Pietrzak OpenKobiety Kobieta Opłacony
207 Anna Słomka Urząd Gminy Izabelin OpenKobiety Kobieta Opłacony
208 Joanna Słomka Urząd Gminy Izabelin OpenMłodzi Kobieta Opłacony
209 Mateusz Słomka Urząd Gminy Izabelin DzieciM Mężczyzna Opłacony
210 Michał Korczak OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
211 BARTOSZ BIEŃKOWSKI DzieciM Mężczyzna Opłacony
212 Małgorzata Kołczyk W Pogoni Za Duchem OpenKobiety Kobieta Opłacony
213 Łukasz Szczerba W Pogoni Za Duchem OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
214 Barbara Kołodziejska Endoprzyjaciele OpenKobiety Kobieta Opłacony
215 Dorota Wicher Endoprzyjaciele OpenKobiety Kobieta Opłacony
216 Dorota Kosewska Biegam na Tarchominie OpenKobiety Kobieta Opłacony
217 Rafał Mandes OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
218 Lila Feduniak OpenKobiety Kobieta Opłacony
219 Julia Krynicka DzieciK Kobieta Opłacony
220 Marcin Czerwiński DzieciM Mężczyzna Opłacony
221 Jakub Lisiewicz OpenMłodziM Mężczyzna Opłacony
222 ROMAN GORALSKI Stare Babice biegaja OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
223 Katarzyna Lipińska Markowi Biegacze OpenKobiety Kobieta Opłacony
224 Łukasz Jeruć BIEGAM NA TARCHOMINIE OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
225 Marta Wróbel OpenKobiety Kobieta Opłacony
226 Pawel Wróbel OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
227 Weronika Wróbel OpenMłodzi Kobieta Opłacony
228 Bartosz Wróbel DzieciM Mężczyzna Opłacony
229 Adam Adamczyk OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
230 Aleksandra Safianowska OpenKobiety Kobieta Opłacony
231 Radosław Górski Biegam dla Jezusa OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
232 Paulina Pająk OpenKobiety Kobieta Opłacony
233 Ewa Szulc Ludzie z Lasu OpenKobiety Kobieta Opłacony
234 Krzysztof Szulc Ludzie z Lasu DzieciM Mężczyzna Opłacony
235 Piotr Szulc Ludzie z Lasu OpenMłodziM Mężczyzna Opłacony
236 Tomasz Szulc Ludzie z Lasu OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
237 TOMASZ MAŁAGOWSKI OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
238 Marta Wappa - Małagowska OpenKobiety Kobieta Opłacony
239 Paulina Ożarowska Izabelin na Start OpenKobiety Kobieta Opłacony
240 andrzej sarnowski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
241 Jarek Pszczel OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
242 Anna Sawa Drużyna Złego OpenKobiety Kobieta Opłacony
243 Paweł Sawa Drużyna Złego OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
244 Ryszard Sawa Pruszków Biega OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
245 Mikołaj Szkolik OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
246 Weronika świć OpenKobiety Kobieta Opłacony
247 Agnieszka Jabłońska Izabelin Na Start OpenKobiety Kobieta Opłacony
248 Michał Jabłoński Izabelin Na Start OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
249 Zbigniew Malec OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
250 Zofia Skalska DzieciK Kobieta Opłacony
251 Paweł Kania Biegam Na Tarchominie OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
252 Marcin Chojnacki OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
253 Lidia Chojnacka OpenKobiety Kobieta Opłacony
254 Wiesław Pogroszewski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
255 Mariusz Ignatowicz OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
256 Marta Ignatowicz OpenKobiety Kobieta Opłacony
257 Tomasz Klatkiewicz OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
258 Magdalena Panek OpenKobiety Kobieta Opłacony
259 Łukasz Maruszak OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
260 PIOTR TOBOROWICZ EX LEGIA WARSZAWA OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
261 Adrianna Wróbel OpenKobiety Kobieta Opłacony
262 Ewa Ramus-Kawka OpenKobiety Kobieta Opłacony
263 Andrzej Kawka OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
264 Patryk Wiśniewski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
265 Michał Polak DzieciM Mężczyzna Opłacony
266 Artur Polak OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
267 Milena Banachowicz OpenKobiety Kobieta Opłacony
268 sebastian ciećwierz gmina izabelin OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
269 edward ciećwierz gmina izabelin OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
270 Agata Hebda OpenKobiety Kobieta Opłacony
271 Zbigniew Mamla Trucht Tarchomin Team OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
272 Marta Adamczyk OpenMłodzi Kobieta Opłacony
273 Karolina Anielak WINNICZKI OpenKobiety Kobieta Opłacony
274 Piotr Nowicki UKS Laski OpenMłodziM Mężczyzna Opłacony
275 Damian Jakubiak UKS Laski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
276 Mariusz Bocheński DzieciM Mężczyzna Opłacony
277 Paweł Boruc Winniczki OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
278 Anna Fajkowska - Kosiec OpenKobiety Kobieta Opłacony
279 Marek Zieliński Izabelin Na Start OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
280 Marek Karaś OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
281 SYLWIA ZAWISTOWSKA Ludzie z Lasu OpenKobiety Kobieta Opłacony
282 JULIA ZAWISTOWSKA Ludzie z Lasu DzieciK Kobieta Opłacony
283 Katarzyna Ciepłowska OpenKobiety Kobieta Opłacony
284 Dominika Reżka WINNICZKI OpenKobiety Kobieta Opłacony
285 Iwona Cyra OpenKobiety Kobieta Opłacony
286 Piotr Cyra OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
287 Iwona Choinska Markowi Biegacze OpenKobiety Kobieta Opłacony
288 Jadwiga Zajaczkowska Łomiankowska Grópa Biegowa OpenKobiety Kobieta Opłacony
289 Grzegorz Targonski Łomiankowska Grupa Biegowa OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
290 JUSTYNA Mrozińska WINniczki OpenKobiety Kobieta Opłacony
291 Mirela Moldovan UKS Laski OpenKobiety Kobieta Opłacony
292 Anna Dąbrowska Łomiankowska Grupa Biegowa OpenKobiety Kobieta Opłacony
293 Paweł Kałeniuk OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
294 Jakub Sołtysiuk EDC Runners OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
295 Agnieszka Słowik Izabelin Na Start OpenKobiety Kobieta Opłacony
296 Krzysztof Odrobina OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
297 Aleksander Odrobina DzieciM Mężczyzna Opłacony
298 Bartosz Stachowiak Ludzie z Lasu OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
299 Maria Górecka LKS OLYMP Błonie DzieciK Kobieta Opłacony
300 Rafał Górecki LKS Olymp Błonie OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
301 Dariusz Wieśniak PGB Sportowa Paczka OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
302 Maciej Konarski Konar Na Krańcu Świata OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
303 Marta Konarska Smuzia Team OpenKobiety Kobieta Opłacony
304 Henryka Przyk Smuzia Team OpenKobiety Kobieta Opłacony
305 KRZYSZTOF MARCZAK Stare Babice Biegają OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
306 Ewelina Kołacińska OpenKobiety Kobieta Opłacony
307 Małgorzata Lisiecka Biegam na Tarchominie OpenKobiety Kobieta Opłacony
308 Jan Stachowiak Ludzie z Lasu DzieciM Mężczyzna Opłacony
309 Joanna Ziarko OpenKobiety Kobieta Opłacony
310 Renata Jelińska OpenKobiety Kobieta Opłacony
311 Magdalena Adamiec OpenKobiety Kobieta Opłacony
312 Mikołaj Adamiec DzieciM Mężczyzna Opłacony
313 Piotr Adamiec OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
314 Weronika Adamiec DzieciK Kobieta Opłacony
315 Krzysztof Dykier OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
316 Ewa Roman-Dykier OpenKobiety Kobieta Opłacony
317 Monika Tomkiewicz OpenKobiety Kobieta Opłacony
318 Anna Mówińska Runners Team Jabłonna OpenKobiety Kobieta Opłacony
319 Mariusz Mówiński Runners Team Jabłonna OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
320 Michał Aplo OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
321 Dorota Szymaniuk OpenKobiety Kobieta Opłacony
322 Justyna Pasternak Z bieganiem mi do twarzy OpenKobiety Kobieta Opłacony
323 Waldemar Kamiński Slow Jogging Warszawa OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
324 Krzysztof Charchula Izabelin na Start OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
325 Katarzyna Kociołek OpenKobiety Kobieta Opłacony
326 Michał Kociołek Stare Babice Biegają OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
327 Stefan Mandes Izabeln na Start DzieciM Mężczyzna Opłacony
328 Andrzej kornatowski Dziki Zaborów OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
329 Zbigniew Mołodkiewicz Biegam na Tarchominie OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
330 Nikola Weber OpenKobiety Kobieta Opłacony
331 Magdalena Adamska Radzymin Run Team OpenKobiety Kobieta Opłacony
332 Wojciech Adamski Radzymin Run Team OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
333 Dorota Zmarzlak Mieszkańcy Razem OpenKobiety Kobieta Opłacony
334 Diederik Aarts Mieszkańcy Razem OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
335 Piotr Kazała Zabiegani Po Uszy OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
336 Łukasz Mędrzejewski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
337 Marzena Gujska OpenKobiety Kobieta Opłacony
338 Edward Bienias OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
339 Arkadiusz Duda Salon Masażu Dotyk Wiatru OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
340 Dorota Zdrojewska OpenKobiety Kobieta Opłacony
341 Wojtek Soszyński PZU Sport Team OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
342 Elwira Kostrzewa PZU SPORT TEAM OpenKobiety Kobieta Opłacony
343 Zygmunt Kostrzewa DzieciM Mężczyzna Opłacony
344 Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska BigTires.pl TEAM OpenKobiety Kobieta Opłacony
345 Jan Dąbrowski APLO OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
346 Paulina Bziuk Slow Jogging Warszawa OpenKobiety Kobieta Opłacony
347 Piotr Schiffer OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
348 Krystyna Konieczna OpenKobiety Kobieta Opłacony
349 Tadeusz Konieczny OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
350 Bartłomiej Tyszka OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
351 Magda Krynicka OpenMłodzi Kobieta Opłacony
352 Renata Brząkała Slow Jogging Warszawa OpenKobiety Kobieta Opłacony
353 Dorota Mazurek RK Athletics OpenKobiety Kobieta Opłacony
354 Piotr Mazurek RK Athletics OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
355 Bartłomiej Hebda OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
356 Anita Pilewska OpenKobiety Kobieta Opłacony
357 Andrzej Pilewski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
358 Adam Wójcik OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
359 Joanna Zwolak OpenKobiety Kobieta Opłacony
360 Małgorzata Roszkowska-Kazała BIEGAM NA TARCHOMINIE OpenKobiety Kobieta Opłacony
361 Piotr Kazała BIEGAM NA TARCHOMINIE OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
362 Katarzyna Janiszewska Izabelin na Start OpenKobiety Kobieta Opłacony
363 Wiktoria Kawka DzieciK Kobieta Opłacony
364 Ewa Podlińska DzieciK Kobieta Opłacony
365 Justyna Ptaszyńska OpenKobiety Kobieta Opłacony
366 Jacek Borowiak Slow Jogging Polska OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
367 Jolanta Borowiak Slow Jogging Polska OpenKobiety Kobieta Opłacony
368 katarzyna odorowicz OpenKobiety Kobieta Opłacony
369 Konrad Szumilas OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
370 Rafał Golec Cichobiegi Pruszków OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
371 Monika Schiller Slow Jogging Warszawa Białołęka OpenKobiety Kobieta Opłacony
372 Mirosław Przygoda OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
373 Urszula Przygoda OpenKobiety Kobieta Opłacony
374 Adam Ryczek Biegam Na Tarchominie OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
375 Marlena Ryczek Biegam Na Tarchominie OpenKobiety Kobieta Opłacony
376 Jan Mrożek OpenMłodziM Mężczyzna Opłacony
377 Maja Orłowska OpenMłodzi Kobieta Opłacony
378 Maria Romańska OpenMłodzi Kobieta Opłacony
379 Oliwer Tetkowski OpenMłodziM Mężczyzna Opłacony
380 Michele Roccheggiani OpenMłodziM Mężczyzna Opłacony
381 Gregory Tchernev-Rowland OpenMłodziM Mężczyzna Opłacony
382 MARIA NOGAJ OpenKobiety Kobieta Opłacony
383 Paweł Sztukiewicz Grupa VI OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
384 Michal Mroczek Reprezentuje Siebie OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
385 Jarosław Wiazowski Includo OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
386 KRZYSZTOF ZWOLAK OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
387 Beata Sawicka OpenKobiety Kobieta Opłacony
388 Agnieszka Laskowska OpenKobiety Kobieta Opłacony
389 Magdalena Winkowska-Struzik OpenKobiety Kobieta Opłacony
390 Michał Struzik OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
391 Douglas Mose OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
392 Sara Mose DzieciK Kobieta Opłacony
393 Małgorzata Mikołajczyk OpenKobiety Kobieta Opłacony
394 Dorota Łobejko OpenKobiety Kobieta Opłacony
395 Anna Osowiecka OpenKobiety Kobieta Opłacony
396 Jan Krakowiak OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
397 Stefan Dunin-Wąsowicz OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
398 Marta Jastrzebowska OpenKobiety Kobieta Opłacony
399 Krzysztof Nawrocki OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
400 Przemyslaw Bialek OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
401 Piotr Nadolski OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
402 joanna jaworska OpenKobiety Kobieta Opłacony
403 Mateusz Furtek OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
404 PATRYCJA MIKOŁAJSKA dom dziecka niewidomego ul. obronców 24 OpenMłodzi Kobieta Opłacony
405 Michał Stępień OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
406 Teresa Rosa OpenKobiety Kobieta Opłacony
407 Sławomir Gaładyk OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
408 ADAM KRÓLIKOWSKI OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
409 ANDRZEJ KOWALCZYK OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
410 Krystian Mazur OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
411 Eugeniusz Wiśniowski Szkoły SYRIUSZ w Wasilkowie OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
412 Piotr Krzymowski Szkoły SYRIUSZ w Wasilkowie OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
413 Damian Sakowski Szkoły SYRIUSZ w Wasilkowie OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
414 Sebastian Welenc Szkoły SYRIUSZ w Wasilkowie OpenMłodziM Mężczyzna Opłacony
415 Krzysztof Twardowski OpenMłodziM Mężczyzna Opłacony
416 Wiktoria Korgol UKS Laski OpenMłodzi Kobieta Opłacony
417 Rafał Janasz OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
418 Joanna Czajka OpenKobiety Kobieta Opłacony
419 Joanna Lipińska Łomiankowska Grupa Biegowa OpenKobiety Kobieta Opłacony
420 Adam Gollnik RozbiegaMy Nowy Dwór OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
421 Daria Gollnik RozbiegaMy Nowy Dwór OpenKobiety Kobieta Opłacony
422 Mariusz Czajka OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
423 Joanna Dzyr Adidas Runners Warszaw OpenKobiety Kobieta Opłacony
424 Paweł Mielczarek Markowi Biegacze OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
425 Paulina Nowaczek OpenKobiety Kobieta Opłacony
426 Michał Rowiński OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
427 Oktawia Nowacka ON-włącz siebie OpenKobiety Kobieta Opłacony
428 Robert Chwedorczuk OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
429 Marta Holub OpenKobiety Kobieta Opłacony
430 Bartosz Barczyk OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
431 Wojciech Muranowicz OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
432 Monika Jałocha OpenKobiety Kobieta Opłacony
433 Piotr Sołtysik Mukainada Running Team DzieciM Mężczyzna Opłacony
434 Szymon Sołtysik Mukainada Running Team OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
435 Szymon Krawczak OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
436 Katarzyna Żurawska OpenKobiety Kobieta Opłacony
437 Wojciech Święcicki OpenMężczyźni Mężczyzna Opłacony
438 Sylwia Grobys OpenKobiety Kobieta Opłacony
[brak] Agnieszka Karaś Stare Babice Biegają OpenKobiety Kobieta Nieopłacony
[brak] Marek Zieliński Izabelin Biega OpenMężczyźni Mężczyzna Nieopłacony