MagDarMed Run – Zakręcona Połówka - 21 km

Data
08.07.2018
Godzina
11:00
Miejscowość
Starachowice
Typ zawodów
Bieg
Dystans
21 km

O zawodach

MagDarMed RUN - Zakręcona Połówka
Takiego biegu nie ma nigdzie, tylko u nas, ile jesteś w stanie przebiec zanim najszybszy ukończy 53 okrążenia? :)
W pierwszej edycji uczestnicy przebiegli średnio 30-40 okrążeń, pokonując dystans od 10 km do 21 km. Zwycięzcą open był Dawid Kubiec, przebiegając dystans półmaratonu w czasie 1h 19 minut, wśród kobiet na najwyższym podium stanęła Kinga Kacuga, ale to przede wszystkim wspaniała zabawa :)
Nagrody pieniężne otrzymują I - III miejsca w kategorii kobiet i mężczyzn, 300/200/100 zł.
W tym roku dodatkowo zapraszamy na biegi dzieci w pięciu kategoriach wiekowych.
https://www.facebook.com/events/2110433819236473/


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
1 Dominik Powrózek M30 Mężczyzna Opłacony
2 Krzysztof Korpik Zabiegane Starachowice M40 Mężczyzna Opłacony
3 Grzegorz Jóźwik M40 Mężczyzna Opłacony
4 Olga Kotwa Bbl K30 Kobieta Opłacony
5 Paweł Krzyżanowski M20 Mężczyzna Opłacony
6 Michał Wojton Juventa-Kobex Starachowice M30 Mężczyzna Opłacony
7 Michał Capała Juventa Kobex Starachowice M40 Mężczyzna Opłacony
8 Sławomir Olchowik M40 Mężczyzna Opłacony
9 Ireneusz Gwóźdź Zabiegane Starachowice M40 Mężczyzna Opłacony
10 Beata Wojtan Zabiegane Starachowice K30 Kobieta Opłacony
11 Grzegorz Skwarliński Juventa Kobex Starachowice M40 Mężczyzna Opłacony
12 Radek Stysiek Biegiem Radom M30 Mężczyzna Opłacony
13 Dariusz Serafin Zabiegane Starachowice M40 Mężczyzna Opłacony
14 Kamil Hańczyk M14 Mężczyzna Opłacony
15 Karol Hańczyk M14 Mężczyzna Opłacony
16 Sebastian Skuza M20 Mężczyzna Opłacony
17 Katarzyna Chudzik OstroBiec K30 Kobieta Opłacony
18 Arkadiusz Chudzik OstroBiec M50 Mężczyzna Opłacony
19 Anna Makowska K20 Kobieta Opłacony
20 LIDIA STAŃCZAK Zabiegane Starachowice K30 Kobieta Opłacony
21 Paulina Stańczak LKB Rudnik K14 Kobieta Opłacony
22 Grzegorz Dąbrowski Ostrobiec M40 Mężczyzna Opłacony
23 Tomasz Skobel Biegiem Radom! M40 Mężczyzna Opłacony
24 Jerzy Sputowski Biegiem Radom M60 Mężczyzna Opłacony
25 Piotr Deperas Kansas Kazanów M20 Mężczyzna Opłacony
26 Marcin Kucharski bbl radom M30 Mężczyzna Opłacony
27 Eliasz Sygut Warmińsko-Mazurskie Dziki M20 Mężczyzna Opłacony
28 Agnieszka Jedlińska Ekstremalni DecaRun K30 Kobieta Opłacony
29 Sylwester Jóźwik M40 Mężczyzna Opłacony
30 Magdalena Kusiak K30 Kobieta Opłacony
31 Michał Minda M30 Mężczyzna Opłacony
32 Małgorzata Skowron STREET RUN RADOM K20 Kobieta Opłacony
33 Anna Sprawka Zabiegane Starachowice K40 Kobieta Opłacony
34 Marlena Lefek K30 Kobieta Opłacony
35 Marcin Nowak Iłża Pędzi M30 Mężczyzna Opłacony
36 Damian Śwircz Street Run Radom M20 Mężczyzna Opłacony
37 Anna Pomykała K30 Kobieta Opłacony
38 Ewa Patyna K40 Kobieta Opłacony
39 Ewa Bachan-Urbanek Chemik Noxy Puławy K30 Kobieta Opłacony
40 ROBERT URBANEK Chemik Noxy Puławy M30 Mężczyzna Opłacony
41 Czesław Iwan Biegacz Świętokrzyski M60 Mężczyzna Opłacony
42 Jacek Maluha OstroBiec M40 Mężczyzna Opłacony
43 Piotr Głogowski Street Run Radom M30 Mężczyzna Opłacony
44 Łukasz Smolaga STREET RUN RADOM M30 Mężczyzna Opłacony
45 Natalia Piasek K14 Kobieta Opłacony
46 Grzegorz Cymerys M40 Mężczyzna Opłacony
47 Krzysztof Peryt Zabiegane Starachowice M40 Mężczyzna Opłacony
48 Mariola Florczyk BIEGNę żEBY BARTEK MOGł biegac K30 Kobieta Opłacony
49 Marcin Wojtan Juventa-Kobex Starachowice M30 Mężczyzna Opłacony
50 Agnieszka Pajek-Sielicka Klub Kibica Start Elbląg K30 Kobieta Opłacony
51 Robert Skobel M40 Mężczyzna Opłacony
52 Mateusz Tomkowski M20 Mężczyzna Opłacony
53 Małgorzata Michalska Biegiem Radom ! K40 Kobieta Opłacony
54 Dorota Piróg Biegacz Świętokrzyski K40 Kobieta Opłacony
55 Zbigniew Kargul BBL/OstroBiec M40 Mężczyzna Opłacony
56 Piotr Cukrowski Street Run Radom M30 Mężczyzna Opłacony
57 Barbara Szutko Zabiegane Starachowice K20 Kobieta Opłacony
58 Grzegorz Cymerys M40 Mężczyzna Opłacony
59 Damian Gajos MARBO-SPORT M30 Mężczyzna Opłacony
60 Łukasz Bernacki MARBO-SPORT M20 Mężczyzna Opłacony
61 Wojciech Wojtan Zabiegane Starachowice M14 Mężczyzna Opłacony
62 Agnieszka Grudniewska Matysiak Iłża Pędzi K40 Kobieta Opłacony
63 ALEKSANDER MORAWSKI ROZBIEGANE CZECHOWICE M60 Mężczyzna Opłacony
64 Sławomir Majchrzak WEMES M50 Mężczyzna Opłacony
65 Ania Ordyńska SSC Suchedniów K30 Kobieta Opłacony
66 Jakub Deperas Kansas Kazanów M20 Mężczyzna Opłacony
67 Anna Brudka K40 Kobieta Opłacony
68 Bartosz Brudka M30 Mężczyzna Opłacony
69 Jacek Długosz M30 Mężczyzna Opłacony
70 Małgorzata Wojcik K30 Kobieta Opłacony
71 Anna Życińska Zabiegane Starachowice K40 Kobieta Opłacony
72 Monika Majewska K40 Kobieta Opłacony