MagDarMed Run – Biegi dzieci - 0 km

Data
08.07.2018
Godzina
10:00
Miejscowość
Starachowice
Typ zawodów
Bieg
Dystans
0 km
Zakończone

O zawodach

MagDarMed RUN - Biegi dzieci

Biegi dzieci w pięciu kategoriach wiekowych - wstęp wolny.

Po biegach dzieci - Zakręcona Połówka.
Takiego biegu nie ma nigdzie, tylko u nas, ile jesteś w stanie przebiec zanim najszybszy ukończy 53 okrążenia? :)
W pierwszej edycji uczestnicy przebiegli średnio 30-40 okrążeń, pokonując dystans od 10 km do 21 km. Zwycięzcą open był Dawid Kubiec, przebiegając dystans półmaratonu w czasie 1h 19 minut, wśród kobiet na najwyższym podium stanęła Kinga Kacuga, ale to przede wszystkim wspaniała zabawa :)
Nagrody pieniężne otrzymują I - III miejsca w kategorii kobiet i mężczyzn, 300/200/100 zł.
https://www.facebook.com/events/2110433819236473/


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Antonina Róża Serafin Zabiegane Starachowice 2013 Kobieta Opłacony
2 Klaudia Hańczyk 2010 Kobieta Opłacony
3 Natalia Hańczyk 2010 Kobieta Opłacony
4 Natalia Stańczak 2014 Kobieta Opłacony
5 Oliwia Karwacka Zabiegane Starachowice 2012 Kobieta Opłacony
6 Aleksander Wrotniak Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 2011 Mężczyzna Opłacony
7 Laura Wrotniak Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 2012 Kobieta Opłacony
8 Amelia Wojtan Juventa-Kobex Starachowice 2009 Kobieta Opłacony
9 Dawid Jarosz Chybice 2004 Mężczyzna Opłacony
10 Hubert Sielicki UKP Jedynka Elbląg 2008 Mężczyzna Opłacony
11 Jan Samul SP 31 Warszawa 2008 Mężczyzna Opłacony
12 Maja Szkoda Juventa-Kobex 2009 Kobieta Opłacony
13 Hubert Adamski Juventa kobex 2008 Mężczyzna Opłacony
14 Zofia Dóżdź Juwenta- Kobex 2007 Kobieta Opłacony
15 Maksymilian Dziułka 2010 Mężczyzna Opłacony
16 Witold Śwircz 2015 Mężczyzna Opłacony
17 Zosia Tulik Zabiegane Starachowice 2011 Kobieta Opłacony
18 Mateusz Urbanek Chemik Noxy Puławy 2013 Mężczyzna Opłacony
19 Bartosz Urbanek Chemik Noxy Puławy 2009 Mężczyzna Opłacony
20 Oliwia Karwacka Zabiegane Starachowice 2012 Kobieta Opłacony
21 Miłosz Wójcik 2010 Mężczyzna Opłacony
22 Michał Wójcik 2013 Mężczyzna Opłacony
23 Natalia Kusiak 2014 Kobieta Opłacony
24 Łukasz Kusiak 2010 Mężczyzna Opłacony
25 Filip Pozoga Juventa Kobex Starachowice 2012 Mężczyzna Opłacony
26 Wiktoria Smalec Juventa Kobex 2009 Kobieta Opłacony
27 Sebastian Dudek 2013 Mężczyzna Opłacony
28 Aleksandra Gralak 2013 Kobieta Opłacony
29 Nela florczyk najman BIEGNę żEBY BARTEK MOGł biegac 2014 Kobieta Opłacony
30 Magdalena Borkowska LKB Rudnik 2006 Kobieta Opłacony
31 Aleksandra Michnowska 2012 Kobieta Opłacony
32 Wojciech Michnowski 2015 Mężczyzna Opłacony
33 Aleksandra Zychowicz Juventa-Kobex Starachowice 2007 Kobieta Opłacony
34 Melania Róża Serafin Zabiegane Starachowice 2016 Kobieta Opłacony
35 Franek Wacławik 2009 Mężczyzna Opłacony
36 Maurycy najman BIEGNę żEBY BARTEK MOGł biegac 2016 Mężczyzna Opłacony
37 Gabriela Myszka 2000 Kobieta Opłacony
38 Paweł Mazur 2013 Mężczyzna Opłacony
39 Lena Żuchowska Starachowice 2011 Kobieta Opłacony
40 Nikola Nawrot-Żuchowska Starachowice 2009 Kobieta Opłacony
41 Julian Zięba Kuźnia Triathlonu 2012 Mężczyzna Opłacony
42 Szymon Ruła Starachowice 2011 Mężczyzna Opłacony
43 Stanisław Boroń 2007 Mężczyzna Opłacony
44 Jakub Rak 2011 Mężczyzna Opłacony
45 Piotr Pichola 2010 Mężczyzna Opłacony
46 Julia Rak 2013 Kobieta Opłacony
47 Julia Boroń 2006 Kobieta Opłacony
48 Amelia Zimnicka 2004 Kobieta Opłacony
49 Aleksandra Głowacka Zabiegane Starachowice 2005 Kobieta Opłacony
50 Maja Abramczyk 2010 Kobieta Opłacony