Biegiem z Pomocą 3, BIEG TERENOWY 6 km i 21 km - 21 km

Data
05.08.2018
Godzina
11:00
Miejscowość
Starachowice
Typ zawodów
Bieg
Dystans
21 km

O zawodach

Rejestracja na dystans 6 i 21 km


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 LIDIA STAŃCZAK Zabiegane Starachowice 1979 Kobieta Opłacony
2 Małgosia Czarnota RLTL ZTE RADOM 1999 Kobieta Opłacony
3 Magdalena Maciąg Starachowice-Net.pl 1982 Kobieta Opłacony
4 Agnieszka Sitarska MECHANIK I PRZYJACIELE 1984 Kobieta Opłacony
5 Aneta Grzegorzewska 1986 Kobieta Opłacony
6 Dominik Powrózek 1988 Mężczyzna Opłacony
7 PIOTR SOŁSA 1977 Mężczyzna Opłacony
8 Przemysław Szwagierczak Ostrobiec 1983 Mężczyzna Opłacony
9 Wioleta Binensztok- Szwagierczak Ostrobiec 1985 Kobieta Opłacony
10 Marcin Driański Draniu 1979 Mężczyzna Opłacony
11 BARTŁOMIEJ DERLATKA 1992 Mężczyzna Opłacony
12 Emil Kukla 2004 Mężczyzna Opłacony
13 Sebastian Witek 1989 Mężczyzna Opłacony
14 Margareta Bińczak 1972 Kobieta Opłacony
15 chorab sylwester 1991 Mężczyzna Opłacony
16 Marcin Perzyna runtechno 1981 Mężczyzna Opłacony
17 Emilia Kucy 1996 Kobieta Opłacony
18 jacek stolarski 1969 Mężczyzna Opłacony
19 Rafał Winiarski - 1997 Mężczyzna Opłacony
20 Katarzyna Prokop 1983 Kobieta Opłacony
21 Małgorzata Wójcik 1986 Kobieta Opłacony
22 Małgorzata Woźniak 1991 Kobieta Opłacony
23 Radek Stysiek Biegiem Radom 1980 Mężczyzna Opłacony
24 Małgosia Czarnota 1999 Kobieta Opłacony
25 Robert Bęben Ostrobiec 1971 Mężczyzna Opłacony
26 Małgorzata Więcław Zabiegane Starachowice 1986 Kobieta Opłacony
27 Sławek Kajko Kasprowicz OstroBiec 1975 Mężczyzna Opłacony
28 Michał Jagieło Husaria Race Team 1986 Mężczyzna Opłacony
29 Kinga Jagieło Husaria Race Team 1989 Kobieta Opłacony
30 Karol Jagieło Husaria Race Team 1988 Mężczyzna Opłacony
31 Tomasz Dróżdż Husaria Race Team 1983 Mężczyzna Opłacony
32 Weronika Stajniak 1992 Kobieta Opłacony
33 Marzena Michałowicz Zabiegani w ch... :) 1988 Kobieta Opłacony
34 Tatiana Krukowska 1978 Kobieta Opłacony
35 Emilia Szczepańska Akademia Holistyczna 1990 Kobieta Opłacony
36 Dorota Werenkowicz 1986 Kobieta Opłacony
37 Anna Skiba 1985 Kobieta Opłacony
38 Bernard Lenart Husaria Race Team 1992 Mężczyzna Opłacony
39 Łukasz Miernik Biegam żeby Bartek mógł biegać 1991 Mężczyzna Opłacony
40 Tomasz Gursiel Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1988 Mężczyzna Opłacony
41 Sebastian Witek 1989 Mężczyzna Opłacony
42 Grzegorz Cymerys 1977 Mężczyzna Opłacony
43 Paweł Ożóg EkstremalniDecaRUN 1989 Mężczyzna Opłacony
44 Iliana Antczak Ekstremalni DecaRun 1984 Kobieta Opłacony
45 Paweł Telka Mechanik i Przyjaciele 1989 Mężczyzna Opłacony
46 Łukasz Wacławik Zabiegani w Chu...:):) 1980 Mężczyzna Opłacony
47 Klaudiusz Urbański 1975 Mężczyzna Opłacony
48 Monika Kopczynska minionki 1980 Kobieta Opłacony
49 Anna Jaroszek 1988 Kobieta Opłacony
50 Iwona Radziszewska 1980 Kobieta Opłacony
51 Anna Brudka 1978 Kobieta Opłacony
52 Kamil Walczyk Pan 1987 Mężczyzna Opłacony
53 Adam Grzelec Ekstremalni DecaRun 1970 Mężczyzna Opłacony
54 Anna Kobierska Ekstremalni Decarun 1989 Kobieta Opłacony
55 Damian Seweryn 1999 Mężczyzna Opłacony
56 Karol Radosiński 1987 Mężczyzna Opłacony
57 Tomasz Dziemba 1991 Mężczyzna Opłacony
58 Zbigniew Kargul OstroBiec 1972 Mężczyzna Opłacony
59 Sławomir Majchrzak Szkoła Podstawowa w Tychowie Starym 1968 Mężczyzna Opłacony
60 Krzysztof Maciej Szwed 1962 Mężczyzna Opłacony
61 Piotr Deperas Kansas Kazanów 1989 Mężczyzna Opłacony
62 Łukasz Smolaga STREET RUN RADOM 1984 Mężczyzna Opłacony
63 Zbigniew Siedlaczek Sklep Biegacza Lublin Team 1957 Mężczyzna Opłacony
64 Paweł Krzyżanowski 1992 Mężczyzna Opłacony
65 Anna Rak 1992 Kobieta Opłacony
66 Oskar Życiński 1997 Mężczyzna Opłacony
67 Jolanta Gwiazda 1980 Kobieta Opłacony
68 Kamil Tchurz 1980 Mężczyzna Opłacony
69 Szymon Kukulski #najgorzej 1990 Mężczyzna Opłacony
70 Mariusz Jedynak Star Starachowice 1987 Mężczyzna Opłacony
71 RAFAŁ PRZYGODA 1972 Mężczyzna Opłacony
72 Anna Makowska 1993 Kobieta Opłacony
73 Małgorzata Woźniak 1991 Kobieta Opłacony
74 Olga Kotwa 1980 Kobieta Opłacony
75 Mateusz 1981 Mężczyzna Opłacony
76 Anna Bober OstroBiec 1980 Kobieta Opłacony
77 MARIA PAWŁOWSKA - LIS NIE BIEGAMY - WYMIATAMY 1977 Kobieta Opłacony
78 Kamil Sobieraj 1990 Mężczyzna Opłacony
79 Justyna Jaworska 1978 Kobieta Opłacony
80 Eliasz Sygut Iłża Pędzi 1994 Mężczyzna Opłacony
81 Agnieszka Sygut Iłża Pędzi 1972 Kobieta Opłacony
82 Anna Sprawka Zabiegane Starachowice 1977 Kobieta Opłacony
83 Marcin Nowak Iłża Pędzi 1980 Mężczyzna Opłacony
84 Paweł Wójtowicz 1978 1978 Mężczyzna Opłacony
85 Dawid Kołodziejczyk 1994 Mężczyzna Opłacony
86 Paweł Wójtowicz Lublin Biega 1978 Mężczyzna Opłacony
87 Michał Minda Zabiegane Starachowice 1979 Mężczyzna Opłacony
88 Mikołaj Sobolewski Szymanowski Triathlon Team 1987 Mężczyzna Opłacony
89 Leszek Podymniak Street Run Radom 1972 Mężczyzna Opłacony
90 Katarzyna Ulikowska Marbo DreamTeam 1985 Kobieta Opłacony
91 Inga Bębenek Marbo DreamTeam 1996 Kobieta Opłacony
92 Kamil Kawalerski Łukawiec 1999 Mężczyzna Opłacony
93 Mariusz Adamczyk 1971 Mężczyzna Opłacony
94 Dominik Gawryjołek Zwoleń Biega 1999 Mężczyzna Opłacony
95 Michał Dudek 1984 Mężczyzna Opłacony
96 Ewa Dudek 1987 Kobieta Opłacony
97 Mateusz Pawelec 1988 Mężczyzna Opłacony
98 Aleksandra Gunciarz 1995 Kobieta Opłacony
99 Krzysztof Tworek Drużyna Wójta 1978 Mężczyzna Opłacony
100 Anna Żeber Zabiegane Starachowice 1982 Kobieta Opłacony
101 Anna Żeber Zabiegane Starachowice 1982 Kobieta Opłacony
102 Anna Żeber Zabiegane Starachowice 1982 Kobieta Opłacony
103 Dariusz Nowak 1972 1972 Mężczyzna Opłacony
104 Katarzyna Perłowska Team Zalesice 1991 Kobieta Opłacony
105 Robert Skobel Szakal Biega 1978 Mężczyzna Opłacony
106 Krzysztof Kasprowicz BBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 1981 Mężczyzna Opłacony
107 Jerzy Pajek 1957 Mężczyzna Opłacony
108 Wojtek Jasiewski 1989 Mężczyzna Opłacony
109 Aleksandra Romanowska Team Zalesice 1990 Kobieta Opłacony
110 Maja Więcaszek Zalesice Team 2003 Kobieta Opłacony
111 Wojciech Sowa 1985 Mężczyzna Opłacony
112 Waldemar Romański 1971 Mężczyzna Opłacony
113 Bartosz Brudka 1988 Mężczyzna Opłacony
114 Rafał Grabiec 1980 Mężczyzna Opłacony
115 Kacper Powrózek 1996 Mężczyzna Opłacony
116 Dariusz SOLECKI Pe-Er-Er 1965 Mężczyzna Opłacony
117 Szymon Tuz 2002 Mężczyzna Opłacony
118 Monika Kardaś Juventa Kobex Starachowice 2001 Kobieta Opłacony
119 Marcin Wojtan Juventa-Kobex Starachowice 1981 Mężczyzna Opłacony
120 Tomasz Fereniec 1997 Mężczyzna Opłacony
121 Ireneusz Bogucki OstroBiec 1976 Mężczyzna Opłacony
122 Agnieszka Wróbel 1986 Kobieta Opłacony
123 Kinga Barszcz 1986 Kobieta Opłacony
124 Beata Cyrkowicz Autobox 1985 Kobieta Opłacony
125 Tomasz Potrzeszcz 1978 Mężczyzna Opłacony
126 Tomasz Potrzeszcz 1978 Mężczyzna Opłacony
127 Bernard Dzik 1981 Mężczyzna Opłacony
128 Aneta Kluzek Zabiegane Starachowice 1972 Kobieta Opłacony
129 Piotr Kusiak Autobox 1987 Mężczyzna Opłacony
130 Adrian Polit 1997 Mężczyzna Opłacony
131 Barbara Cisowska EKSTREMALNI DECARUN 1985 Kobieta Opłacony
132 Iliana Antczak 1984 Kobieta Opłacony
133 Marcin Włoskowicz 1971 Mężczyzna Opłacony
134 Kinga Włoskowicz 1973 Kobieta Opłacony
135 Sebastian Skuza 1992 Mężczyzna Opłacony
136 Michał Sitarski MECHANIK I PRZYJACIELE 1981 Mężczyzna Opłacony
137 Bartek Biskupski 1990 Mężczyzna Opłacony
138 Rafał Cichocki 1974 Mężczyzna Opłacony
139 Janusz Krawczyński 1969 Mężczyzna Opłacony
140 Kamil Sułecki 1980 Mężczyzna Opłacony
141 Kamil Sułecki 1980 Mężczyzna Opłacony
142 Grzegorz Zaczyński 1974 Mężczyzna Opłacony
143 Michał Capała Juventa Kobex Starachowice 1978 Mężczyzna Opłacony
144 Grzegorz Skwarliński Juventa Starachowice 1975 Mężczyzna Opłacony
145 Kamil Mróz 1996 Mężczyzna Opłacony
146 Robert Bęben OsrroBiec 1971 Mężczyzna Opłacony
147 Tomasz Chmielewski OstroBiec 1980 Mężczyzna Opłacony
148 Wojciech Mazur AKADEMIA HOLISTYCZNA 1983 Mężczyzna Opłacony
149 Anna Surowiec 1981 Kobieta Opłacony
150 Michał Kwiatek 1981 Mężczyzna Opłacony
151 Monika Walczyk 1988 Kobieta Opłacony
152 Wojciech Jarosz Juventa Kobex Starachowice 1989 Mężczyzna Opłacony
153 Rafał Orczyk Stowarzyszenie gmina Pawłów plus 1994 Mężczyzna Opłacony
154 Dominika Lipa Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus 2001 Kobieta Opłacony
155 Renata Peryt Zabiegane Starachowice 1977 Kobieta Opłacony
156 Krzysztof Peryt Zabiegane Starachowice 1976 Mężczyzna Opłacony
157 Marcin Zygmunt 1991 Mężczyzna Opłacony
158 Mateusz Kowalczyk 2001 Mężczyzna Opłacony
159 Iwona Kosel Zabiegane Starachowice 1973 Kobieta Opłacony
160 SYLWESTER SADRAK ZABIEGANE STARACHOWICE 1981 Mężczyzna Opłacony
161 Piotr Młudziński 1977 Mężczyzna Opłacony
162 Małgorzata Serwicka 1990 Kobieta Opłacony
163 Łukasz Lesiowski TADŻYCCY UJEŻDŻACZE DŻDŻOWNIC 1986 Mężczyzna Opłacony
164 Grzegorz Bulanda 1971 Mężczyzna Opłacony
165 Paweł Dulęba 1970 Mężczyzna Opłacony
166 Jan Janiec 2002 Mężczyzna Opłacony
167 Błażej Jagiełło Mechanik i Przyjaciele 1988 Mężczyzna Opłacony
168 Joanna Kurek 1984 Kobieta Opłacony
169 Tomasz Kurek 1961 Mężczyzna Opłacony
170 Michał Wojton Juventa-Kobex Starachowice 1984 Mężczyzna Opłacony
171 Mariusz Kłos 1978 Mężczyzna Opłacony
172 Piotr Słowiński Biegnę żeby Bartek mógł biegać 1984 Mężczyzna Opłacony
173 Krzysztof Chudak Stowarzyszenie gmina pawłów plus 1992 Mężczyzna Opłacony
174 ania ciesielska 1984 Kobieta Opłacony
175 Paulina Kopeć 1991 Kobieta Opłacony
176 Renata Tomanek 1973 Kobieta Opłacony
177 Karol Grabda Biegiem Radom 1978 Mężczyzna Opłacony
178 Paweł Borowski 1978 Mężczyzna Opłacony
179 Paweł Roszewski OSP Karlino 1993 Mężczyzna Opłacony
180 Maja peryt Juventa kobex 2004 Kobieta Opłacony
181 Sławomir Klepner AP Star Starachowice 1975 Mężczyzna Opłacony
182 Michał Jamioł 1980 Mężczyzna Opłacony
183 Tomek lech 2003 Mężczyzna Opłacony
184 Katarzyna Tkaczyk-Tofil BBL Ostrowiec Świętokrzyski 1983 Kobieta Opłacony
185 Maria Serafin Zabiegane Starachowice 1990 Kobieta Opłacony
186 Paweł Guzera 1979 Mężczyzna Opłacony
187 Aleksander Religa Star Starachowice 1988 Mężczyzna Opłacony
188 Albert Słomiński 1996 Mężczyzna Opłacony
189 Łukasz Janasiak 1988 Mężczyzna Opłacony
190 Emil Pendowski 1991 Mężczyzna Opłacony
191 Natalia Gębka 1992 Kobieta Opłacony
192 Damian Sieroń 1988 Mężczyzna Opłacony
193 Jakub Fiega 1997 Mężczyzna Opłacony
194 Łukasz Kądziela Brak 1984 Mężczyzna Opłacony
195 Karol Kaczor 1987 Mężczyzna Opłacony
196 Jan Kutkowski 1989 Mężczyzna Opłacony
197 Paweł Sałapa 1991 Mężczyzna Opłacony
198 Magdalena Wojtan 1983 Kobieta Opłacony
199 Anna Sowa 1986 Kobieta Opłacony
200 Węgrzyn Paweł 1980 Mężczyzna Opłacony
201 Marta Tarnowska 1988 Kobieta Opłacony
202 Patryk Maślanek 1979 Mężczyzna Opłacony
203 Katarzyna Chudzik Ostrobiec 1978 Kobieta Opłacony
204 Arkadiusz Chudzik Ostrobiec 1967 Mężczyzna Opłacony