Mistrzostwa Sulejówka w biegach przełajowych - rocznik 2007-2005 - 1 km

Data
03.03.2018
Godzina
11:00
Miejscowość
Sulejówek
Typ zawodów
Bieg
Dystans
1 km

O zawodach

Mistrzostw Sulejówka w biegach przełajowych oraz „II Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka”
Impreza objęta patronatem Burmistrza Miasta Sulejówek

1.Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy „Herkules” Sulejówek

2.Termin i miejsce:
3 marca 2018 r. (sobota) godzina 11:00 – Trasa biegu: okolice ul. Bolesława Prusa(Warszawa Wesoła), Świętojańskiej (Sulejówek) , Start i Meta – skrzyżowanie ulicy Bolesława Prusa(Warszawa Wesoła) i Świętojańskiej w Sulejówku
(dane GPS: 52°14'11.5"N 21°14'51.7"E)

3.Biuro Zawodów:
Znajdować się będzie w okolicach startu biegu ul. Bolesława Prusa (Warszawa Wesoła) – niebieski namiot od godziny 9:00.

4.Warunki uczestnictwa:
W zawodach mają prawo startu zawodnicy urodzeni w roku 2007 i starsi.
W klasyfikacji Mistrzostw Sulejówka będą brani uczestnicy zameldowani w Sulejówku oraz zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych z naszego miasta.

5.Dystanse:
Ok.1000m – Mistrzostwa Sulejówka uczniów z roczników 2007-2005.
Ok.2000m – Mistrzostwa Sulejówka uczniów z roczników 2004-2002.
Ok.3000m – Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka OPEN
Trasa o podłożu naturalnym po pętli 1km, zezwala się na bieganie w kolcach.

6.Opłaty startowe*:
Dzieci i młodzież do 18 roku życia zamieszkała w Sulejówku – bezpłatnie.
Dzieci i młodzież do 18 roku życia spoza Sulejówka – 10zł.
Dorośli -20zł.
*zyski z biegu zostaną przeznaczone na prace statutowe sekcji Lekkoatletycznej UKS Herkules Sulejówek
Opłaty startowe wpłacamy na konto (do dnia 1.03.2018):
MBank - 89 1140 2004 0000 3502 5487 2030
Maciej Czyż , Ul. Konopnickiej 36a , 05-071 Sulejówek
Tytuł: [Imię i Nazwisko], [ data urodzenia], [miejsce zamieszkania], [klub]

7.Nagrody:
Złota Podkowa dla pierwszego zawodnika i zawodniczki biegu głównego
Medal dla każdego uczestnika „Biegu o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka”
Medale i dyplomy dla pierwszych trzech zawodników i zawodniczek kategorii:
-2007-2005 MISTRZOSTWA SULEJÓWKA
-2004-2002 MISTRZOSTWA SULEJÓWKA

8.Program Minutowy: [PROJEKT]
11:00 – ok. 1000m Mistrzostwa Sulejówka w biegach przełajowych roczniki 2007-2005
11:10 – ok. 2000m Mistrzostwa Sulejówka w biegach przełajowych roczniki 2004-2002
11:30 – ok. 3000m Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka

9.Zgłoszenia: przez stronę internetową (Limit miejsc w biegu głównym to 200 osób)
Listy zamykamy 28.02.2018

10.Weryfikacja i kartki startowe:
Weryfikacja zgłoszenia do biegu i odbiór numerów startowych w biurze zawodów do godziny 10:30 lub 2 marca w godzinach 18:30-20:00 w budynku klubu Victorii Sulejówek (ul. Krasińskiego 6 – sala konferencyjna)
Zawodnicy Mistrzostw Sulejówka zgłaszają się na start z wypełnioną drukowanymi literami kartką startową.
Kartki będą dostępne w biurze zawodów.
Brak kartki na mecie będzie skutkował dyskwalifikacją.

11.Ubezpieczenie: Zgodnie z art.52 obowiązującej Ustawy o Kulturze Fizycznej z dnia 19.01.1996 obowiązek ubezpieczenia zawodników od następstw nieszczęśliwych wypadków wynikłych na skutek uprawiania sportu spoczywa na klubach.

12.Sprawy Organizacyjne:
Kontakt do organizatora : Maciej Czyż 500-018-105 ; trener@rozbieganysulejowek.pl


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Barbara Wiecha UKS Herkules Sulejówek 2005 Kobieta Opłacony
2 Laura Turlej Koniki 2005 Kobieta Opłacony
3 Dominik Turlej Koniki 2007 Mężczyzna Opłacony
4 Lidia Sadowska 1906 Kobieta Opłacony
5 Oliwia Kowalska UKS Herkules Sulejówek 2005 Kobieta Opłacony
6 Zuzanna Koselnik 2007 Kobieta Opłacony
7 Adrian szuster UKS Herkules 2006 Mężczyzna Opłacony
8 Wiktor Kowieszko 2007 Mężczyzna Opłacony
9 Adrian szuster UKS Herkules 2007 Mężczyzna Opłacony
10 Igor Czarnocki Herkules Sulejówek 2006 Mężczyzna Opłacony
11 Dorota Pieńkowska 2006 Kobieta Opłacony
12 Justyna Szymbor 2005 Kobieta Opłacony
13 Mateusz Łukasiak Mińska Grupa Rowerowa 2005 Mężczyzna Opłacony
14 Maria Szymanowska UKS Herkules Sulejówek 2006 Kobieta Opłacony
15 Natalia Palacz 2007 Kobieta Opłacony
16 Klaudia Rutkowska UKS Herkules 2005 Kobieta Opłacony
17 Alicja Zielińska Herkules 2007 Kobieta Opłacony
18 Olek Jagiełło 2007 Mężczyzna Opłacony
19 Maciej Adamczyk UKS Herkules Sulejówek 2005 Mężczyzna Opłacony
20 Gabriela Bielawska UKS Herkules Sulejówek 2007 Kobieta Opłacony
21 KAMIL GRYZ UKS HERKULES 2005 Mężczyzna Opłacony