III Bieg AliRun - biegnij z ks. Alim "Dziękując za Niepodległość" - BIEGI DZIECIĘCE - 1 km

Data
16.06.2018
Godzina
12:00
Miejscowość
Izabelin
Typ zawodów
Bieg
Dystans
1 km
Opłata startowa
0,00 zł

O zawodach

III edycja biegu AliRun – Biegnij z Księdzem Alim odbędzie się 16 czerwca 2018 r. w Izabelinie na terenie polany Jakubów Kampinoskiego Parku Narodowego. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Dziękując za Niepodległość” a dystans biegu głównego to symboliczne 1918 m. W ramach pikniku odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży, gra terenowa oraz liczne atrakcje adresowane do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Trasy biegów prowadzą leśnymi ścieżkami w Puszczy Kampinoskiej.
Kolejność biegów:
1) przedszkolaki – około 100 m
2) klasy I-III szkół podst. – około 300 m
3) klasy IV-VI szkół podst. – około 500 m
4) klasy VII szkół podst. i gimnazjum – około 1000 m
5) bieg główny – 1918 m dla osób pow. 16 lat.
Udział dzieci jest bezpłatny, zapisy on-line oraz w szkole i przedszkolu w Izabelinie.
Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki oraz medale a zwycięzcy drobne upominki.
W tym roku organizatorem imprezy jest Fundacja im. Księdza Aleksandra Fedorowicza „Przyjaciele Alego” www.przyjacielealego.pl, której misją jest kontynuowanie dzieł zapoczątkowanych przez Wielkiego Człowieka, Społecznika i Kapłana - Księdza Aleksandra Fedorowicza, pierwszego proboszcza i budowniczego parafii, który zmarł w opinii świętości w 1965 r.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
100 Jan Maćkiewicz 2012 Mężczyzna Opłacony
101 Maja Maćkiewicz 2009 Kobieta Opłacony
102 Julia Maćkiewicz 2006 Kobieta Opłacony
103 Pola Pankiewcz Kartympola 2006 Kobieta Opłacony
104 Tymon Pankiewicz Kartympola 2009 Mężczyzna Opłacony
105 Stefan Mandes Izabelin na Start 2006 Mężczyzna Opłacony
106 Bałacki Kacper 2013 Mężczyzna Opłacony
107 Krzysztof Borowski 2006 Mężczyzna Opłacony
108 Alicja Borowska Izabelin Na Start 2008 Kobieta Opłacony
109 Emila Jaworska 2012 Kobieta Opłacony
110 Matylda Łączyńska 2011 Kobieta Opłacony
111 Dominik Macura BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 2011 Mężczyzna Opłacony
112 Szymon Macura BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 2010 Mężczyzna Opłacony
113 Aniela Żmudzin 2012 Kobieta Opłacony
114 Michał Własinowicz OSP Łomianki 2014 Mężczyzna Opłacony
115 Franciszek Rosa 2013 Mężczyzna Opłacony
116 Julia Piotrowska 2014 Kobieta Opłacony
117 Zuzia Milczarek 2015 Kobieta Opłacony
118 Karol Kiślak Niepodległe Laski 2010 Mężczyzna Opłacony
119 Kacper Boba 2007 Mężczyzna Opłacony
120 Bartek Boba 2011 Mężczyzna Opłacony
121 Ola Boba 2012 Kobieta Opłacony
122 Kacper Perzyna 2005 Mężczyzna Opłacony
123 Wojtek Perzyna 2009 Mężczyzna Opłacony
124 Weronika Zimna 2012 Kobieta Opłacony
125 Piotr Bartoszewicz 2006 Mężczyzna Opłacony
126 Magdalena Bartoszewicz 2010 Kobieta Opłacony
127 Maksymilian Michalowski Varsovia 2007 Mężczyzna Opłacony
128 Antoni Kozak 2013 Mężczyzna Opłacony
129 Oliwia Jaroniec szkoła 306 2007 Mężczyzna Opłacony
130 Szymon Jaroniec 2011 Mężczyzna Opłacony
131 Wiktoria Wawrowska sp.350 2006 Kobieta Opłacony
132 Weronika Mańkowska Sp223 2005 Kobieta Opłacony
133 Michał Mańkowski Sp223 2007 Mężczyzna Opłacony
134 Stefan Sielczak 2011 Mężczyzna Opłacony
135 Maja Hinc 2008 Kobieta Opłacony
136 Maksymilian Hinc 2008 Mężczyzna Opłacony
137 Sara Jarosz 2008 Kobieta Opłacony
138 Natalia Czaplejewicz SP Izabelin 2008 Kobieta Opłacony
139 Karolina Popek 2013 Kobieta Opłacony
140 Paulina Popek 2009 Kobieta Opłacony
141 Bartosz Guziołek Przedszkole izabelin 2011 Mężczyzna Opłacony
142 Jakub Guziołek Szkoła izabelin 2007 Mężczyzna Opłacony
143 Barbara Kowalska 2011 Kobieta Opłacony
144 Michał Kowalski 2009 Mężczyzna Opłacony
145 Wiktoria Szewczak 2008 Kobieta Opłacony
146 Weronika Szewczak 2014 Kobieta Opłacony
147 Jan Jabłoński 2006 Mężczyzna Opłacony
148 Jan Burnos 2015 Mężczyzna Opłacony
149 Michał Zaremba 2007 Mężczyzna Opłacony