Biegu Niepodległości im. Generała Wiktora Jarosza-Kamionki - 11 km

Data
07.07.2018
Godzina
15:15
Miejscowość
Pawłosiów
Typ zawodów
Bieg
Dystans
11 km

O zawodach


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Dariusz Sowa Rzeszowskie Gazele i Gepardy 1961 Mężczyzna Opłacony
2 Dariusz Górski OSP Pawłosiów 1969 Mężczyzna Opłacony
3 Magdalena Solinska 1980 Kobieta Opłacony
4 Karolina Maternia 1986 Kobieta Opłacony
5 Kazimierz Mirek OSP Pawłosiow 1957 Mężczyzna Opłacony
6 Marcin Wróbel 1976 Mężczyzna Opłacony
7 Robert Kubas 1988 Mężczyzna Opłacony
8 Ks. Michał Kozak biegnijsercem.pl 1983 Mężczyzna Opłacony
9 Paweł Ujma Drużyna Pierścienia InterAuto 1979 Mężczyzna Opłacony
10 Bogdan Antosz 1971 Mężczyzna Opłacony
11 Paweł 1988 Mężczyzna Opłacony
12 Ewa Kowalczyk Husaria Race Team 1985 Kobieta Opłacony
13 Mateusz Banaś KPP Jarosław 1986 Mężczyzna Opłacony
14 Tomasz Rzepko #rusz4litery 1985 Mężczyzna Opłacony
15 Paweł Mirek O-I Jarosław 1983 Mężczyzna Opłacony
16 Łukasz Tracz www.treningfizjoterapia.pl/AquaReh 1985 Mężczyzna Opłacony
17 Krzysztof Król DRUŻYNA SZPIKU 1987 Mężczyzna Opłacony
18 JACEK FUDALI 1986 Mężczyzna Opłacony
19 Jolanta Guminiak 1991 Kobieta Opłacony
20 Konrad Wodzisz 1988 Mężczyzna Opłacony
21 Marcin Kruba Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 1987 Mężczyzna Opłacony
22 Janusz Sadowy 1986 Mężczyzna Opłacony
23 Marcin Piętnik 34 blp 1980 Mężczyzna Opłacony
24 Marek Dziedziak Gorlicka Grupa Biegowa 1965 Mężczyzna Opłacony
25 Krzysztof Makarski Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 1979 Mężczyzna Opłacony
26 Aleksandra Król 1986 Kobieta Opłacony
27 Maciej Tomaszewski JGB ,,Sokół'' Jarosław/CWKS Resovia Rzeszów 1997 Mężczyzna Opłacony
28 Mateusz Maciejak 1991 Mężczyzna Opłacony
29 Małgorzata Michno JAROSŁAWSKI BIEGACZ 1979 Kobieta Opłacony
30 Andrzej Michno JAROSŁAWSKI BIEGACZ 1976 Mężczyzna Opłacony
31 Paulina SalcoGarminTeam 1990 Kobieta Opłacony
32 Krzysztof Wojciechowski Ultra Łańcut 1977 Mężczyzna Opłacony
33 Łukasz Kędzior 1985 Mężczyzna Opłacony
34 Krystian Szkulski 1995 Mężczyzna Opłacony
35 KONRAD NOWAK MKS WIERZBNA 2002 Mężczyzna Opłacony
36 Jerzy Ożga Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 1987 Mężczyzna Opłacony
37 Krzysztof Kudla 3 PBOT / 34 blp Jaroslaw 1987 Mężczyzna Opłacony
38 Maciej Kiper Jarosławski Biegacz Perfect Runner Team 1978 Mężczyzna Opłacony
39 Witold Dziedzic SPAR 1977 Mężczyzna Opłacony
40 Regina Krenzel 1988 Kobieta Opłacony
41 Dariusz trojanowski 1972 Mężczyzna Opłacony
42 Ryszard Roga 1992 Mężczyzna Opłacony
43 Wojciech Skrzypek Wichura Jarosław 1970 Mężczyzna Opłacony
44 Marta Jop Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 1979 Kobieta Opłacony
45 Jacek Maślanka Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 1975 Mężczyzna Opłacony
46 Bernadetta Wasyliszyn Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 1986 Kobieta Opłacony
47 Kamil Motyka Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 1984 Mężczyzna Opłacony
48 Grzegorz Mucha 1976 Mężczyzna Opłacony
49 Adam Osiński 1982 Mężczyzna Opłacony
50 Marcin Stempak Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 1983 Mężczyzna Opłacony
51 Mateusz Buryło Perfect Runner Team/Jarosławski Biegacz 1991 Mężczyzna Opłacony
52 Iwona Skrzypska 1979 Kobieta Opłacony
53 Ewa Suchorska-Dziedzic SPAR 1977 Kobieta Opłacony
54 Arkadiusz Żak Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 2000 Mężczyzna Opłacony
55 Mateusz Żygadło 2002 Mężczyzna Opłacony
56 Damian Jabłoński 1979 Mężczyzna Opłacony
57 Paweł Wojciechowski Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 1989 Mężczyzna Opłacony
58 Elżbieta Drzymała 1990 Kobieta Opłacony
59 Krzysztof Drzymała 1991 Mężczyzna Opłacony
60 Waldemar Karuś 14 das JAROSŁAW 1971 Mężczyzna Opłacony
61 Dariusz Kanjerski 1964 Mężczyzna Opłacony
62 Wioletta Szablan Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 1980 Kobieta Opłacony
63 Paweł Pieszko Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 1976 Mężczyzna Opłacony
64 Rafał Rusinowski 1973 Mężczyzna Opłacony
65 AGATA HOŁUB JAROSŁAWSKI BIEGACZ 1967 Kobieta Opłacony
66 Marek Płocica Wichura Jarosław 1970 Mężczyzna Opłacony
67 Lucjan Szablan Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 1983 Mężczyzna Opłacony
68 Konrad 1995 Mężczyzna Opłacony
69 Weronika Perczyńska 1999 Kobieta Opłacony
70 Ewa Musiał Stalowowolski Klub Biegacza 1972 Kobieta Opłacony
71 Izabela Krzan 1979 Kobieta Opłacony
72 Artur Marszał 34 blp Jarosław 1984 Mężczyzna Opłacony
73 Ryszard Klamut 1956 Mężczyzna Opłacony
74 Ewelina Koprowicz Jarosławska Grupa Biegowa 1981 Kobieta Opłacony
75 Grzegorz Saramak 1975 Mężczyzna Opłacony
76 Damian Majchrowicz Radymno 1993 Mężczyzna Opłacony
77 Katarzyna Drzymała 1990 Kobieta Opłacony
78 Dariusz Strusiewicz 34blp 1973 Mężczyzna Opłacony
79 Andrzej Trzonek Jarosławska Grupa Biegowa SOKÓŁ 1964 Mężczyzna Opłacony
80 Tomasz Smoliniec Biegomania Lubaczów 1975 Mężczyzna Opłacony
81 PAWEŁ DRABIK MKS WIERZBNA 1978 Mężczyzna Opłacony
82 Marek Leja TakLubię Sandomierz 1979 Mężczyzna Opłacony
83 Dariusz Ples 1977 Mężczyzna Opłacony
84 Mateusz Pawłowicz KS Koniaczów 1986 Mężczyzna Opłacony
85 Mariola Roga 1994 Kobieta Opłacony
86 Paulina Grunt 1996 Kobieta Opłacony
87 AGNIESZKA ŁOPUCH 1981 Kobieta Opłacony
88 Grzegorz Zwolak 1987 Mężczyzna Opłacony
89 Janusz Halwa BBL 1979 Mężczyzna Opłacony
90 Jakub Kulikowski 1992 Mężczyzna Opłacony
91 Adam Kubasik KS Czarni Pawłosiów 2001 Mężczyzna Opłacony
92 Paweł Jakuszewski Active Style Klub 1987 Mężczyzna Opłacony
93 Alicja Teper 2002 Kobieta Opłacony
94 Adam Tomaszewski 1987 Mężczyzna Opłacony
95 Marcin Matyja 1999 Mężczyzna Opłacony