II Starachowicki Test Coopera - 2 km

Data
09.06.2018
Godzina
10:00
Miejscowość
Starachowice
Typ zawodów
Bieg
Dystans
2 km
Zakończone

O zawodach

Zapraszamy na drugą edycję Testu Coopera w Starachowicach.

Test Coopera – próba wytrzymałościowa opracowana przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera na potrzeby armii USA w 1968 roku, polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Obecnie jest szeroko stosowany do badania wytrzymałości przede wszystkim sportowców.

Limit 50 osób
Wiek 14+


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Karolina Kaczmarska 2001 Kobieta Opłacony
2 Paweł Pocheć 2000 Mężczyzna Opłacony
3 Dominika Lipa Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus 2001 Kobieta Opłacony
4 Jacek Długosz 1982 Mężczyzna Opłacony
5 Dariusz Serafin Zabiegane Starachowice 1968 Mężczyzna Opłacony
6 Grzegorz Jóźwik 1975 Mężczyzna Opłacony
7 Danuta Krzyżanowska 1972 Kobieta Opłacony
8 Anna Sprawka Zabiegane Starachowice 1977 Kobieta Opłacony
9 Sławomir Olchowik 1975 Mężczyzna Opłacony
10 Grzegorz Skwarliński JUVENTA KOBEX STARACHOWICE 1975 Mężczyzna Opłacony
11 Izabela Jasztal Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus 1999 Kobieta Opłacony
12 Tomasz Chmielewski Bbl Ostrowiec/OstroBiec 1980 Mężczyzna Opłacony
13 Monika Kardaś 2001 Kobieta Opłacony
14 LIDIA STAŃCZAK Zabiegane Starachowice 1979 Kobieta Opłacony
15 Andrzej Tomanek 1999 Mężczyzna Opłacony
16 Magdalena Maciąg Starachowice-Net.pl 1982 Kobieta Opłacony
17 Ireneusz Gwóźdź Zabiegane Starachowice 1972 Mężczyzna Opłacony
18 Dominik Powrózek 1988 Mężczyzna Opłacony
19 Piotr Młudziński 1977 Mężczyzna Opłacony
20 Martyna Hert-Gajewska OstroBiec 1984 Kobieta Opłacony
21 Paweł Orłowski 1988 Mężczyzna Opłacony
22 Marcin Wojtan 1981 Mężczyzna Opłacony
23 Weronika Wojnar Juventa Kobex 2003 Kobieta Opłacony
24 henryk dura 1953 Mężczyzna Opłacony
25 Kamil Hańczyk 2001 Mężczyzna Opłacony
26 Karol Hańczyk 2004 Mężczyzna Opłacony
27 Renata Sarna-Walkowska 1965 Kobieta Opłacony
28 Jacek Walkowski 1966 Mężczyzna Opłacony
29 Łukasz Waclawik Zabiegani w Ch......::):) 1980 Mężczyzna Opłacony
30 Sebastian Rogalski STS Skarżysko 1999 Mężczyzna Opłacony
31 Małgorzata Więcław Zabiegane Starachowice 1986 Kobieta Opłacony
32 Anna Życińska Zabiegane Starachowice 1969 Kobieta Opłacony
33 Oskar Wiśniewski 2001 Mężczyzna Opłacony
34 Paulina Stańczak LKB Rudnik 2001 Kobieta Opłacony
35 Kacper Nowak 2004 Mężczyzna Opłacony
36 Agnieszka Sokołowska 1985 Kobieta Opłacony
37 Maciek Maciejczyk 2002 Mężczyzna Opłacony
38 Kuba Maciejczyk 2004 Mężczyzna Opłacony
39 Kamil Woźniak 2004 Mężczyzna Opłacony
40 Bernard Dzik 1981 Mężczyzna Opłacony
41 Kacper Zychowicz Juventa-Kobex Starachowice 2002 Mężczyzna Opłacony
42 Mariusz Wiącek Zabiegane Starachowice 1971 Mężczyzna Opłacony
43 Anna Gromadzka Juventa-Kobex Starachowice 1988 Kobieta Opłacony