3.New Master Run - 13 km

Data
30.09.2018
Godzina
10:00
Miejscowość
Zaborów Leśny
Typ zawodów
Bieg
Dystans
13 km
Opłata startowa
50,00 zł

O zawodach

Już po raz trzeci spotkamy się podczas New Master Run, jednak po raz pierwszy zadbamy o profesjonalną oprawę tej niepowtarzalnej imprezy sportowej organizowanej przez pasjonatów biegania. Będą medale, nagrody dla zwycięzców, pełna klasyfikacja, ciepłe posiłki oraz specjalna strefa dla dzieci. Mamy najpiękniejszą trasę na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego - w samym sercu Puszczy Kampinoskiej. Zapraszamy zarówno biegaczy, jak również sympatyków nordic walking.
Zapraszamy 30.09.2018
NIECH POŁĄCZY NAS PASJA !


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Jerzy Paweł Marczyk Face Nordic Walking Team 1958 Mężczyzna Opłacony
2 Marcin Pacholski Krejzi Tim Błonie 1977 Mężczyzna Opłacony
3 Mariola Tomaszewska Face Nordic Walking Team 1968 Kobieta Opłacony
4 Konrad Królak 1974 Mężczyzna Opłacony
5 Agnieszka Kruszyńska AKS Polonia Warszawa 1984 Kobieta Opłacony
6 Robert PERLAN Dystans Leszno 1975 Mężczyzna Opłacony
7 Ewa Urbańczyk 1974 Kobieta Opłacony
8 Agata Misiak Żbiki Nordic Walking Pruszków 1964 Kobieta Opłacony
9 Paweł Wiśniewski Krejzi Tim Błonie 1977 Mężczyzna Opłacony
10 Paweł Dobrzyński 1967 Mężczyzna Opłacony
11 Renata Cichocka 1972 Kobieta Opłacony
12 Leszek Grabowski Stare Babice Biegają 1964 Mężczyzna Opłacony
13 Katarzyna Katana Rozbiegany Piastów 1974 Kobieta Opłacony
14 Agnieszka Mandes 1975 Kobieta Opłacony
15 Monika Niewiadomska 1972 Kobieta Opłacony
16 Patryk Butkowski 1981 Mężczyzna Opłacony
17 Joanna Szymańska Stare Babice Nordic Walking 1981 Kobieta Opłacony
18 Dorota Gąsiorowska Święty Sum 1969 Kobieta Opłacony
19 joanna szulc albatrosy 1971 Kobieta Opłacony
20 Krzysztof Charchula Izabelin na Start 1960 Mężczyzna Opłacony
21 Anna Mandes Izabelin na Start 1981 Kobieta Opłacony
22 ELŻBIETA MYSZEWSKA 1971 Kobieta Opłacony
23 Magdalena Komorowska 1983 Kobieta Opłacony
24 Jacek Zając KB Ożarów Mazowiecki Biega 1977 Mężczyzna Opłacony
25 Aneta Aneta Kornicka 1974 Kobieta Opłacony
26 Robert Kornicki 1970 Mężczyzna Opłacony
27 Łukasz Franczak KB Ożarów Mazowiecki Biega 1981 Mężczyzna Opłacony
28 Beata Bogucka Dystans Leszno 1988 Kobieta Opłacony
29 Elżbieta Baka Fly Meysi 1973 Kobieta Opłacony
30 Marek szewczyk Face Nordic Walking Team 1959 Mężczyzna Opłacony
31 Agnieszka Szewczyk Face Nordick Walking Team 1975 Kobieta Opłacony
32 Małgorzata Bartoszewska BBLN Warszawa 1976 Kobieta Opłacony
33 Robert Gański KB Ożarów Mazowiecki Biega 1969 Mężczyzna Opłacony
34 Marzena Fabiniak Krejzi Tim Błonie 1977 Kobieta Opłacony
35 Agnieszka Fraszczyk Borsuki 1981 Kobieta Opłacony
36 Tomasz Fraszczyk Borsuki 1982 Mężczyzna Opłacony
37 Przemysław Smółka Leśny Papataj 1983 Mężczyzna Opłacony
38 Paweł 1980 Mężczyzna Opłacony
39 Anna Bulik KS Staszewscy 1996 Kobieta Opłacony
40 Aneta Tomasiewicz Rysie Razem 1980 Kobieta Opłacony
41 Adam Stańczyk 1973 Mężczyzna Opłacony
42 KRZYSZTOF MARCZAK Stare Babice Biegają 1996 Mężczyzna Opłacony
43 Karolina Mieszkowska 1988 Kobieta Opłacony
44 Robert Bartczak 1970 Mężczyzna Opłacony
45 Dorota Markowska ROZBIEGANY PIASTÓW 1977 Kobieta Opłacony
46 Dariusz Kantorski 1984 Mężczyzna Opłacony
47 Aleksander Konca KB Ożarów Mazowiecki Biega 2001 Mężczyzna Opłacony
48 Beata Konca KB Ożarów Mazowiecki Biega 1974 Kobieta Opłacony
49 Mariusz Konca KB Ożarów Mazowiecki Biega 1972 Mężczyzna Opłacony
50 Piotr Działa KB Ożarów Mazowiecki Biega 1976 Mężczyzna Opłacony
51 Tomasz Stanisławski 1979 Mężczyzna Opłacony
52 Maciej Jakubczak 1980 Mężczyzna Opłacony
53 Monika Demnicka Grupa Biegowa UM W-wa 1980 Kobieta Opłacony
54 Wioletta Cieplińska Naprzód Młociny 1973 Kobieta Opłacony
55 Magdalena Kasjanowicz 1975 Kobieta Opłacony
56 Tomasz Kasjanowicz 1977 Mężczyzna Opłacony
57 Maciej Szelc 1978 Mężczyzna Opłacony
58 Agnieszka Telatycka Rysie Razem 1982 Kobieta Opłacony
59 Andrzej Miedziejewski WPRunning 1986 Mężczyzna Opłacony
60 Katarzyna Kabala Żbiki Nordic Walking 1975 Kobieta Opłacony
61 Grzegorz Kostrzyński Goldenkey 1961 Mężczyzna Opłacony
62 Łucja Klicka Rysie Razem 1953 Kobieta Opłacony
63 Marcin Jutkiewicz 1980 Mężczyzna Opłacony
64 Karol Brzozowski 1986 Mężczyzna Opłacony
65 Anna Wróblewska Rysie razem 1978 Kobieta Opłacony
66 Jakub Domecki Vege Runners 1987 Mężczyzna Opłacony
67 Remigiusz Jankowski 1965 Mężczyzna Opłacony
68 Sylwia Juchniewicz Rysie Razem 1974 Kobieta Opłacony
69 Łukasz Kamionka 1979 Mężczyzna Opłacony
70 Sylwia Rejmentowska Pasja Nordic Walking 1975 Kobieta Opłacony
71 Wojciech Pąprowicz 1982 Mężczyzna Opłacony
72 Arkadiusz Jaworski 1982 Mężczyzna Opłacony
73 Joanna Ciałkowska Płuciennik 1981 Kobieta Opłacony
74 Małgorzata Żurowska 1976 Kobieta Opłacony
75 Agata Cierkońska Rysie Razem 1979 Kobieta Opłacony
76 Michał Cierkoński Dziki Zaborów 1977 Mężczyzna Opłacony
77 Jan Boras 1986 Mężczyzna Opłacony
78 Marcin Płuciennik 1974 Mężczyzna Opłacony
79 Monika Andrychiewicz 1986 Kobieta Opłacony
80 Izabela Chmielewska 1981 Kobieta Opłacony
81 Agnieszka Stanicka Rysie Razem 1982 Kobieta Opłacony
82 Andrzej Januszewski 1984 Mężczyzna Opłacony
83 Marta Dymek 1987 Kobieta Opłacony
84 Kasia Przygoda 1978 Kobieta Opłacony
85 Paweł Przygoda 1977 Mężczyzna Opłacony
86 Ewa Napiórkowska-Kryst Renault 1977 Kobieta Opłacony
87 Ela Sobczyk KB Ożarów Mazowiecki Biega 1974 Kobieta Opłacony
88 Marek Sobczyk KB Ożarów Mazowiecki Biega 1975 Mężczyzna Opłacony
89 Eliza Ostrowska Krejzi Tim Błonie 1979 Kobieta Opłacony
90 Piotr Ostrowski Krejzi Tim Błonie 1977 Mężczyzna Opłacony
91 PIOTR ROMIK KONIUCHY OCR 1987 Mężczyzna Opłacony
92 Andrzej Korkosz Groty Team 1977 Mężczyzna Opłacony
93 Tomaz Kłudkiewicz Dystans Leszno 1981 Mężczyzna Opłacony
94 Agnieszka Brogowicz Stępniewska 1977 Kobieta Opłacony
95 Jolanta Pietras 1973 Kobieta Opłacony
96 Rafał Górecki LKS OLYMP BŁONIE 1978 Mężczyzna Opłacony
97 Jarosław Pituła 1984 Mężczyzna Opłacony
98 Agnieszka Pituła 1984 Kobieta Opłacony
99 Piotr Wiaderek Pędzące Żółwie 1985 Mężczyzna Opłacony
100 Sławomir Wiaderek Pędzące Żółwie 1959 Mężczyzna Opłacony
101 Magda Królak Tenpo Pryma Sort 1987 Kobieta Opłacony
102 Przemysław Krupiński Tenpo Pryma Sort 1991 Mężczyzna Opłacony
103 Cezary Krupiński Tenpo Pryma Sort 1997 Mężczyzna Opłacony
104 Bartłomiej Jankowski 1973 Mężczyzna Opłacony
105 Radek Malinowski 1982 Mężczyzna Opłacony
106 Michał Krupiński 1985 Mężczyzna Opłacony
107 Justyna Wojtasik Krejzi Tim Błonie 1979 Kobieta Opłacony
108 Joanna Abramczyk 1976 Kobieta Opłacony
109 Ignacy Gadzinowski 1950 Mężczyzna Opłacony
110 Małgorzata Gadzinowska 1954 Kobieta Opłacony
111 Anna Pawłowska 1958 Kobieta Opłacony
112 Marcin Całkiewicz Zagubieni w Lesie 1975 Mężczyzna Opłacony
113 Dominika Socha Bestie OCR Legionowo 1980 Kobieta Opłacony
114 JERZY KUCZKOWSKI KLUB BIEGOWY OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA 1956 Mężczyzna Opłacony
115 Maciej Mazurek 1985 Mężczyzna Opłacony
116 Klaudia Drosio Kaszanki 1987 Kobieta Opłacony
117 Bartłomiej Miłosz Kaszanki 1962 Mężczyzna Opłacony
118 Michał Skorupiński 1989 Mężczyzna Opłacony
119 Michał Siemaszko 1981 Mężczyzna Opłacony
120 Katarzyna Kajak-Siemaszko 1976 Kobieta Opłacony
121 Marek Mastalerz 1974 Mężczyzna Opłacony
122 Tomasz Kędzior 1994 Mężczyzna Opłacony
123 Bartosz Rostkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
124 Sławomir Cichoń 1970 Mężczyzna Opłacony
125 Marcin Tomczak Nie mam klubu 1980 Mężczyzna Opłacony
126 WOJTEK PODLASIŃSKI WKURW_TEAM 1981 Mężczyzna Opłacony
127 Krzysztof Gadomski 1960 Mężczyzna Opłacony
128 Urszula Cerańska 1976 Kobieta Opłacony
129 Joanna Konopacka 1975 Kobieta Opłacony
130 Arkadiusz Pajdosz WPRunning 1986 Mężczyzna Opłacony
131 Dorota Bokiniec 1975 Kobieta Opłacony
132 Krzysztof Ochnik 1987 Mężczyzna Opłacony
133 Paweł Błażejewski 1964 Mężczyzna Opłacony
134 Wojciech Gil 1971 Mężczyzna Opłacony
135 Łukasz Draszawka Power Training 1983 Mężczyzna Opłacony
136 Natalia Filipowicz 1992 Kobieta Opłacony
137 Ewa Regulska 1983 Kobieta Opłacony
138 Rafał Klimek Kaszanki 1985 Mężczyzna Opłacony
139 Radosław Zieliński Stare Babice Biegają 1978 Mężczyzna Opłacony
140 Danuta Dyszkowska Babice stare 1971 Kobieta Opłacony
141 jan kocimski KM AKTYWNI Sochaczew 1948 Mężczyzna Opłacony
142 Justyna Trzaskowska 1982 Kobieta Opłacony
143 Pawel Kapczynski 1980 Mężczyzna Opłacony
144 Paweł Stachula 1985 Mężczyzna Opłacony
145 Marcin Mioduszewski 1983 Mężczyzna Opłacony
146 Wojciech Pietrzyk 1987 Mężczyzna Opłacony
147 Marcin Radomski Biegam W Sfetsze 1976 Mężczyzna Opłacony
148 Martyna Kaczorowska 1983 Kobieta Opłacony
149 Joanna Kowalska 1973 Kobieta Opłacony
150 Damian Kulesza Reebok Run Crew 1988 Mężczyzna Opłacony
151 Tomasz Zylowski 1975 Mężczyzna Opłacony
152 Agnieszka Adamsja-Kolano Krejzi Tim Blonie 1974 Kobieta Opłacony
153 Urszula Stychlerz 1976 Kobieta Opłacony
154 Ewelina Stychlerz 1998 Kobieta Opłacony
155 Jarek Bak Zabiegany Wolomin 1978 Mężczyzna Opłacony
156 Jakub Kołacz 1986 Mężczyzna Opłacony
157 Piotr Kowalczyk 1987 Mężczyzna Opłacony
158 Martyna Michalak Pingwin Team 1988 Kobieta Opłacony
159 jacek kulpik WPRunning 1970 Mężczyzna Opłacony
160 Romuald Baranowski Dynamic 1968 Mężczyzna Opłacony
161 Monika Dream Run 1975 Kobieta Opłacony
162 Paweł Biegański ZEGA GABINET SŁUPSK 1985 Mężczyzna Opłacony
163 Anna Zega-Biegańska ZEGA GABINET SŁUPSK 1986 Kobieta Opłacony
164 Paweł Stokowski Klub Bokserski Legia 1980 Mężczyzna Opłacony
165 Piotr Sierzputowski 1991 Mężczyzna Opłacony
166 Joanna Pietrusewicz Pasja Nordic Walking 1974 Kobieta Opłacony
167 Łukasz Zawisza 1984 Mężczyzna Opłacony
168 Dariusz Sarzała AKS Polonia Warszawa 1959 Mężczyzna Opłacony
169 Ania Bardyszewska rUrA team 1981 Kobieta Opłacony
170 Urszula Szymańska rUrA team 1981 Kobieta Opłacony
171 Monika Miłosz-Nowak GOSiR Stare Babice 1985 Kobieta Opłacony
172 Sebastian Jankowski Wieliszew Heron Team 1980 Mężczyzna Opłacony
173 Anna Zawadzińska 1984 Kobieta Opłacony
174 Aleksandra Nietrzebka 1991 Kobieta Opłacony
175 Paweł Nietrzebka 1988 Mężczyzna Opłacony
176 Grzegorz Ratajczyk 1982 Mężczyzna Opłacony
177 Bartłomiej Sarzała AKS Polonia Warszawa 1993 Mężczyzna Opłacony
178 Róża Tomasiewicz 1990 Kobieta Opłacony
179 Tomasz Wojenka WPRunning 1976 Mężczyzna Opłacony
180 BOŻENA PYTEL 1976 Kobieta Opłacony
181 artur mikina pwpw 1959 Mężczyzna Opłacony
182 Robert Budzaj Neptunet Team 1975 Mężczyzna Opłacony
183 Magdalena Budzaj Neptunet Team 1977 Kobieta Opłacony
184 Marek Mikucki 1977 Mężczyzna Opłacony
185 Małgorzata Wieczerzak 1974 Kobieta Opłacony
186 marek korus 1974 Mężczyzna Opłacony
187 Tomasz Szyszka izabelinrunners.pl 1980 Mężczyzna Opłacony
188 Dariusz Świstek Wieliszew Heron Team 1970 Mężczyzna Opłacony
189 Katarzyna Cieślik 1969 Kobieta Opłacony
190 Ewelina Zajączkowska 1985 Kobieta Opłacony
191 Grzegorz Karolak 1972 Mężczyzna Opłacony
192 ALINA WĘCŁAWIAK 1976 Kobieta Opłacony
193 Renata Borkowska 1973 Kobieta Opłacony
194 Marcin Borkowski 2002 Mężczyzna Opłacony
195 Magdalena Owczarek 1968 Kobieta Opłacony
196 Sylwia Regulska 1983 Kobieta Opłacony
197 Aleksandra Szczurowska RozbiegaMy Nowy Dwor 1988 Kobieta Opłacony
198 Paweł Siwerski Borzęcin Mały 1983 Mężczyzna Opłacony
199 Piotr Pawłowski 1971 Mężczyzna Opłacony
200 Robert Antosiewicz LulaTeam 1970 Mężczyzna Opłacony
201 Stanisława Antosiewicz LulaTeam 1971 Kobieta Opłacony
202 Magdalena Nawrot 1982 Kobieta Opłacony
203 Izabela Majcher Aktywna Warszawa 1984 Kobieta Opłacony
204 Agata Oracka 1986 Kobieta Opłacony
205 Rafał Kalisz Skurcze Łydek 1979 Mężczyzna Opłacony
206 Krzysztof Niewiadomski 1982 Mężczyzna Opłacony
207 Radosław Lula 1977 Mężczyzna Opłacony
208 Piotr Frankowski 1977 Mężczyzna Opłacony
209 anna paterek Skurcze Łydek 1980 Kobieta Opłacony
210 Grzegorz Łopata Power Traning 1982 Mężczyzna Opłacony
211 Agnieszka Kontny 1974 Kobieta Opłacony
212 Bartosz Kontny ArcheoUW 1971 Mężczyzna Opłacony
213 Agnieszka Pietrzak 1980 Kobieta Opłacony
214 Paweł Pietrzak 1979 Mężczyzna Opłacony
215 Fabian Clajot FC Grabowa 1993 Mężczyzna Opłacony
216 Magda Rysińska 1979 Kobieta Opłacony
217 Łukasz Panufnik 1987 Mężczyzna Opłacony
218 Janusz Rutkowski 1963 Mężczyzna Opłacony
219 Marcin Hałaj 1977 Mężczyzna Opłacony
220 Artur Polak 1978 Mężczyzna Opłacony
221 Angelika Pasek-Gilarska 1972 Kobieta Opłacony
222 Sławomir Wasilewski PASJA Nordic Walking 1945 Mężczyzna Opłacony
223 Robert mucha Bestie ocr Legionowo 1977 Mężczyzna Opłacony
224 Grzegorz Wojewódzki Team ZabieganeDni 1964 Mężczyzna Opłacony
225 Artur Żurowski 1966 Mężczyzna Opłacony
226 Mateusz Krysicki 1990 Mężczyzna Opłacony
227 Adam Raniszewski 1990 Mężczyzna Opłacony
228 Agata Cieślik 2001 Kobieta Opłacony
229 Jacek Dziekonski 1957 Mężczyzna Opłacony
230 Dmytro Todorenko RRC 1987 Mężczyzna Opłacony
231 Ewa Dadas Moc Piekielna 1982 Kobieta Opłacony
232 Rafał Karolak Stomilex 1978 Mężczyzna Opłacony
233 Łukasz Świerczyński Fotoreporter Luka&Maro 1988 Mężczyzna Opłacony
234 Wiktor Marczyk 1991 Mężczyzna Opłacony
235 Marcin Iwanicki 1982 Mężczyzna Opłacony
236 Robert Kubicki 1965 Mężczyzna Opłacony
237 Bohdan Bułakowski PASJA Nordic Walking 1950 Mężczyzna Opłacony
238 Włodzimierz Wroński PASJA Nordic Walking 1952 Mężczyzna Opłacony
239 Anna Kwaśna 1982 Kobieta Opłacony
240 Maciej Kwaśny 1983 Mężczyzna Opłacony
241 Agata Wicik Dystans Leszno 1984 Kobieta Opłacony
242 Artur Mikrut 1977 Mężczyzna Opłacony
243 Wiktor Żurowski 2002 Mężczyzna Opłacony
244 Filip Jakubik 2001 Mężczyzna Opłacony
245 Rafał SIENNICKI 1977 Mężczyzna Opłacony
246 Michał Jakubik 1978 Mężczyzna Opłacony
247 Magdalena Kacprzycka Stare Babice Nordic Walking 1988 Kobieta Opłacony
248 Andrzej Kornatowski Dziki Zaborów 1974 Mężczyzna Opłacony
249 Maciej Mrówka IRONANT.PL 1972 Mężczyzna Opłacony
250 Jacek Frackiewicz 1979 Mężczyzna Opłacony
251 Piotr Konwalik 1974 Mężczyzna Opłacony
252 Tomasz Manek 1974 Mężczyzna Opłacony
253 Tadeusz Fojud WPRunning 1984 Mężczyzna Opłacony
254 Bartosz Pulit 1990 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adam Raniszewski 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur KISZCZYC 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Kubasiewicz sam 1965 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Gosia Kołczyk W Pogoni Za Duchem 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Grzegorz Wojewódzki Team ZabieganeDni 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Hanna Muerau-Nowicka K.B. Goch Bytów 1964 Kobieta Nieopłacony
[brak] Hanna Muerau-Nowicka K.B. Goch Bytów 1964 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ilona Grabarczyk 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Wielechowska 1955 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Czajkowska Team Run Pełch 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Łukasz Szczerba W Pogoni Za Duchem 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Wielechowska 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Sokulski Kaszanki 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Pudło Husaria Race Team 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Skomorowsks Team ZabieganeDni 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Robert Kubicki 1965 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Strumnik RozbiegaMy Nowy Dwór 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] SYLWIA POŚNIK 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tomasz Manek 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Urszula Lipińska Face Nordic Walking Team 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Urszula Lipińska Face Nordic Walking Team 1972 Kobieta Nieopłacony