3.New Master Run - 13 km

Data
30.09.2018
Godzina
10:00
Miejscowość
Zaborów Leśny
Typ zawodów
Bieg
Dystans
13 km
Opłata startowa
40,00 zł

O zawodach

Już po raz trzeci spotkamy się podczas New Master Run, jednak po raz pierwszy zadbamy o profesjonalną oprawę tej niepowtarzalnej imprezy sportowej organizowanej przez pasjonatów biegania. Będą medale, nagrody dla zwycięzców, pełna klasyfikacja, ciepłe posiłki oraz specjalna strefa dla dzieci. Mamy najpiękniejszą trasę na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego - w samym sercu Puszczy Kampinoskiej. Zapraszamy zarówno biegaczy, jak również sympatyków nordic walking.
Zapraszamy 30.09.2018
NIECH POŁĄCZY NAS PASJA !


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Jerzy Paweł Marczyk Face Nordic Walking Team 1958 Mężczyzna Opłacony
2 Marcin Pacholski Krejzi Tim Błonie 1977 Mężczyzna Opłacony
3 Mariola Tomaszewska Face Nordic Walking Team 1968 Kobieta Opłacony
4 Konrad Królak 1974 Mężczyzna Opłacony
5 Agnieszka Kruszyńska AKS Polonia Warszawa 1984 Kobieta Opłacony
6 Robert PERLAN Dystans Leszno 1975 Mężczyzna Opłacony
7 Ewa Urbańczyk 1974 Kobieta Opłacony
8 Agata Misiak Żbiki Nordic Walking Pruszków 1964 Kobieta Opłacony
9 Paweł Wiśniewski Krejzi Tim Błonie 1977 Mężczyzna Opłacony
10 Paweł Dobrzyński 1967 Mężczyzna Opłacony
11 Renata Cichocka 1972 Kobieta Opłacony
12 Leszek Grabowski Stare Babice Biegają 1964 Mężczyzna Opłacony
13 Katarzyna Katana Rozbiegany Piastów 1974 Kobieta Opłacony
14 Agnieszka Mandes 1975 Kobieta Opłacony
15 Monika Niewiadomska 1972 Kobieta Opłacony
16 Patryk Butkowski 1981 Mężczyzna Opłacony
17 Joanna Szymańska Stare Babice Nordic Walking 1981 Kobieta Opłacony
18 Dorota Gąsiorowska Święty Sum 1969 Kobieta Opłacony
19 joanna szulc albatrosy 1971 Kobieta Opłacony
20 Krzysztof Charchula Izabelin na Start 1960 Mężczyzna Opłacony
21 Anna Mandes Izabelin na Start 1981 Kobieta Opłacony
22 ELŻBIETA MYSZEWSKA 1971 Kobieta Opłacony
23 Magdalena Komorowska 1983 Kobieta Opłacony
24 Jacek Zając KB Ożarów Mazowiecki Biega 1977 Mężczyzna Opłacony
25 Aneta Aneta Kornicka 1974 Kobieta Opłacony
26 Robert Kornicki 1970 Mężczyzna Opłacony
27 Łukasz Franczak KB Ożarów Mazowiecki Biega 1981 Mężczyzna Opłacony
28 Beata Bogucka Dystans Leszno 1988 Kobieta Opłacony
29 Elżbieta Baka Fly Meysi 1973 Kobieta Opłacony
30 Marek szewczyk Face Nordic Walking Team 1959 Mężczyzna Opłacony
31 Agnieszka Szewczyk Face Nordick Walking Team 1975 Kobieta Opłacony
32 Małgorzata Bartoszewska BBLN Warszawa 1976 Kobieta Opłacony
33 Robert Gański KB Ożarów Mazowiecki Biega 1969 Mężczyzna Opłacony
34 Marzena Fabiniak Krejzi Tim Błonie 1977 Kobieta Opłacony
35 Agnieszka Fraszczyk Borsuki 1981 Kobieta Opłacony
36 Tomasz Fraszczyk Borsuki 1982 Mężczyzna Opłacony
37 Przemysław Smółka Leśny Papataj 1983 Mężczyzna Opłacony
38 Paweł 1980 Mężczyzna Opłacony
39 Anna Bulik KS Staszewscy 1996 Kobieta Opłacony
40 Aneta Tomasiewicz Rysie Razem 1980 Kobieta Opłacony
41 Adam Stańczyk żbiki nordic walking 1973 Mężczyzna Opłacony
42 KRZYSZTOF MARCZAK Stare Babice Biegają 1996 Mężczyzna Opłacony
43 Karolina Mieszkowska 1988 Kobieta Opłacony
44 Robert Bartczak 1970 Mężczyzna Opłacony
45 Dorota Markowska ROZBIEGANY PIASTÓW 1977 Kobieta Opłacony
46 Dariusz Kantorski 1984 Mężczyzna Opłacony
47 Aleksander Konca KB Ożarów Mazowiecki Biega 2001 Mężczyzna Opłacony
48 Beata Konca KB Ożarów Mazowiecki Biega 1974 Kobieta Opłacony
49 Mariusz Konca KB Ożarów Mazowiecki Biega 1972 Mężczyzna Opłacony
50 Piotr Działa KB Ożarów Mazowiecki Biega 1976 Mężczyzna Opłacony
51 Tomasz Stanisławski 1979 Mężczyzna Opłacony
52 Maciej Jakubczak 1980 Mężczyzna Opłacony
53 Monika Demnicka Grupa Biegowa UM W-wa 1980 Kobieta Opłacony
54 Wioletta Cieplińska Naprzód Młociny 1973 Kobieta Opłacony
55 Magdalena Kasjanowicz 1975 Kobieta Opłacony
56 Tomasz Kasjanowicz 1977 Mężczyzna Opłacony
57 Maciej Szelc 1978 Mężczyzna Opłacony
58 Agnieszka Telatycka Rysie Razem 1982 Kobieta Opłacony
59 Andrzej Miedziejewski WPRunning 1986 Mężczyzna Opłacony
60 Katarzyna Kabala Żbiki Nordic Walking 1975 Kobieta Opłacony
61 Grzegorz Kostrzyński Goldenkey 1961 Mężczyzna Opłacony
62 Łucja Klicka Rysie Razem 1953 Kobieta Opłacony
63 Marcin Jutkiewicz 1980 Mężczyzna Opłacony
64 Karol Brzozowski 1986 Mężczyzna Opłacony
65 Anna Wróblewska Rysie razem 1978 Kobieta Opłacony
66 Jakub Domecki Vege Runners 1987 Mężczyzna Opłacony
67 Remigiusz Jankowski 1965 Mężczyzna Opłacony
68 Sylwia Juchniewicz Rysie Razem 1974 Kobieta Opłacony
69 Łukasz Kamionka 1979 Mężczyzna Opłacony
70 Sylwia Rejmentowska 1975 Kobieta Opłacony
71 Wojciech Pąprowicz 1982 Mężczyzna Opłacony
72 Arkadiusz Jaworski 1982 Mężczyzna Opłacony
73 Joanna Ciałkowska Płuciennik 1981 Kobieta Opłacony
74 Małgorzata Żurowska 1976 Kobieta Opłacony
75 Agata Cierkońska Rysie Razem 1979 Kobieta Opłacony
76 Michał Cierkoński Dziki Zaborów 1977 Mężczyzna Opłacony
77 Jan Boras 1986 Mężczyzna Opłacony
78 Marcin Płuciennik 1974 Mężczyzna Opłacony
79 Monika Andrychiewicz 1986 Kobieta Opłacony
80 Izabela Chmielewska 1981 Kobieta Opłacony
81 Agnieszka Stanicka Rysie Razem 1982 Kobieta Opłacony
82 Andrzej Januszewski 1984 Mężczyzna Opłacony
[brak] Bartłomiej Jankowski 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Kula 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marta Dymek 1987 Kobieta Nieopłacony