Przełajowy Bieg TERYTORIALSA - 17 km

Data
29.09.2018
Godzina
13:00
Miejscowość
IZABELIN
Typ zawodów
Bieg
Dystans
17 km
Zakończone

O zawodach

Zawody biegowe w terenie leśnym na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego - Polana Wypoczynkowa OPALEŃ


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
1 Grzegorz Wiesiołek DWOT M40 Mężczyzna Opłacony
2 Mariusz REDZIK DWOT M40 Mężczyzna Opłacony
3 Anna Karłowicz Wolna Wola Warszawa [brak] Kobieta Opłacony
4 ŁUKASZ WRĘCZYCKI 5 PUŁK CHEMICZNY TARNOWSKIE GÓRY M20 Mężczyzna Opłacony
5 Marta Słapczyńska 2 Brygada Zmechanizowana K20 Kobieta Opłacony
6 Dawid Bielski KWP Olsztyn M30 Mężczyzna Opłacony
7 Paweł Droździk wkb meta lubliniec M40 Mężczyzna Opłacony
8 Natalia Rogowska Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej - NSZZ FSG K30 Kobieta Opłacony
9 Bogumił Krupiński 4 W-M BOT M40 Mężczyzna Opłacony
10 Mariola Młynarska WKB Meta Lubliniec K40 Kobieta Opłacony
11 Stanisław ŁUCZAK 3.PBOT M40 Mężczyzna Opłacony
12 Eliasz Sygut Warmińsko-Mazurskie Dziki M20 Mężczyzna Opłacony
13 Michał Zugaj KW PSP w Warszawie M20 Mężczyzna Opłacony
14 Krzysztof Jastrzębski KW PSP w Warszawie M50 Mężczyzna Opłacony
15 Michał Jadeszko Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej - NSZZ FSG M20 Mężczyzna Opłacony
16 Sebastian Kołodziej Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej - NSZZ FSG M30 Mężczyzna Opłacony
17 Robert Łachacz Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej - NSZZ FSG M30 Mężczyzna Opłacony
18 Maciej Kostrzon 5 MBOT biega M40 Mężczyzna Opłacony
19 Lukas Wilinski KGP M30 Mężczyzna Opłacony
20 Marcin Wierzbicki 5 MBOT M40 Mężczyzna Opłacony
21 Paweł Grygo 1 PBOT M40 Mężczyzna Opłacony
22 Erwin Kaczyński M20 Mężczyzna Opłacony
23 Jarosław BIERNACKI Sztab Generalny WP, Zarząd Logistyki - P4 M40 Mężczyzna Opłacony
24 Łukasz Michałowski SPPP RADOM M30 Mężczyzna Opłacony
25 Aleksandra Głowacka K40 Kobieta Opłacony
26 Andrzej Głowacki DWOT M40 Mężczyzna Opłacony
27 Krzysztof Mikołajczyk SPPP RADOM M30 Mężczyzna Opłacony
28 Marek Latka Wkb Meta Lubliniec M20 Mężczyzna Opłacony
29 Jacek Mendel SGWP ZLP4 M40 Mężczyzna Opłacony
30 Karol Lewandowski OŻW Szczecin M30 Mężczyzna Opłacony
31 Magdalena Biernacka K20 Kobieta Opłacony
32 Mateusz Szwech 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej M30 Mężczyzna Opłacony
33 Sławomir BONGALSKI 4 W-M BOT M40 Mężczyzna Opłacony
34 Mariusz Witkowski 4W-MBOT M40 Mężczyzna Opłacony
35 paweł maciag 131 blp GLIWICE M40 Mężczyzna Opłacony
36 August Kwas CSŁiI Zegrze /biegusiem.pl M30 Mężczyzna Opłacony
37 Anna Majewska K20 Kobieta Opłacony
38 Alicja Barszczewska 4W-M BOT K40 Kobieta Opłacony
39 tomasz bezuszko M40 Mężczyzna Opłacony
40 Justyna Rakowicz K20 Kobieta Opłacony
41 Jolanta Pietrasz K20 Kobieta Opłacony
42 Krzysztof Grabowski 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy M40 Mężczyzna Opłacony
43 Bartłomiej Sadowski Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej M40 Mężczyzna Opłacony
44 Rafał Przygoda M40 Mężczyzna Opłacony
45 Krzysztof Pawlak 5 MBOT M50 Mężczyzna Opłacony
46 Adrian Lewandowski 10 Brygada Logistyczna M20 Mężczyzna Opłacony
47 Maciej Ułanowicz M20 Mężczyzna Opłacony
48 Grzegorz Wartałowicz M20 Mężczyzna Opłacony
49 Marcin Zalewski Inobe M30 Mężczyzna Opłacony
50 Marcin Tomczak Nie mam M30 Mężczyzna Opłacony
51 Mariusz Zduniak Zmęczeni Sezonem KP Warszawa Żoliborz M40 Mężczyzna Opłacony
52 Rafał Rajczonek No Future M40 Mężczyzna Opłacony
53 Paweł Krawczyk Zmęczeni Sezonem KP Warszawa Żoliborz M40 Mężczyzna Opłacony
54 Tomasz Wróbel Zmęczeni Sezonem KP Warszawa Żoliborz M40 Mężczyzna Opłacony
55 Sławomir Puszcz 8 K-PBWOT M30 Mężczyzna Opłacony
56 Jacek Gralak 8 K-PBWOT M40 Mężczyzna Opłacony
57 Przemysław Zalewski 8 K-PBWOT M40 Mężczyzna Opłacony
58 Robert Kozłowski 8 K-PBWOT M40 Mężczyzna Opłacony
59 Szymon Zięborak Inobe M30 Mężczyzna Opłacony
60 Adam Makowski 2LBOT 24BLP Chełm M30 Mężczyzna Opłacony
61 Barbara Jóźwiak 5 MBOT K30 Kobieta Opłacony
62 Andrzej Janiszewski Cwałujące Żółwie M30 Mężczyzna Opłacony
63 Agnieszka Kmieć K30 Kobieta Opłacony
64 Przemysław Rochowiak 8 Kujawsko-Pomorska Brygada WOT M30 Mężczyzna Opłacony
65 krzysztof RYSZKA WKB META LUBLINIEC M40 Mężczyzna Opłacony
66 Marcin Tulczyński Cwalujące Żółwie M50 Mężczyzna Opłacony
67 Marcin Ługowski SPPP RADOM M20 Mężczyzna Opłacony
68 Przemek Kołakowski WOT/2.LBOT/25blp Zamość M30 Mężczyzna Opłacony
69 Paweł Jagiełło 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M30 Mężczyzna Opłacony
70 Artur Kowalczyk 2LBOT 24BLP Chełm M40 Mężczyzna Opłacony
71 Monika Gołębiowska 2LBOT 24BLP Chełm K20 Kobieta Opłacony
72 Wioletta Hrynkiewicz-Sudnik 2LBOT 24BLP Chełm K30 Kobieta Opłacony
73 Marek Kiełczewski 5 MBOT M20 Mężczyzna Opłacony
74 Paweł Lemaniak M40 Mężczyzna Opłacony
75 Wojciech Ganczaruk 2LBOT 24BLP Chełm M40 Mężczyzna Opłacony
76 Marek Heniborg PSG Skryhiczyn M30 Mężczyzna Opłacony
77 Tomasz Buksa 11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M30 Mężczyzna Opłacony
78 Przemysław Szatyłowicz 11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M30 Mężczyzna Opłacony
79 Jędrzej Rynkiewicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M30 Mężczyzna Opłacony
80 Tomasz Derkacz 24 Batalion Lekkiej Piechoty Chełm M20 Mężczyzna Opłacony
81 Agnieszka Stępniak K30 Kobieta Opłacony
82 Anna Jawień 11MBOT K30 Kobieta Opłacony
83 Dariusz Paczocha 3.PBOT M30 Mężczyzna Opłacony
84 Krzysztof Brudz 3. PBOT M20 Mężczyzna Opłacony
85 Katarzyna Dec 3. PBOT K20 Kobieta Opłacony
86 KAROL Januszewski 4 W-M BOT M30 Mężczyzna Opłacony
87 Sylwester Nowak 11MBOT M30 Mężczyzna Opłacony
88 Sławomir Siemiński ZdsNSKiD SZ RP M40 Mężczyzna Opłacony
89 Janusz LIS 4W-MBOT M40 Mężczyzna Opłacony
90 Elżbieta Mróz 24 Batalion Lekkiej Piechoty Chełm K40 Kobieta Opłacony
91 Katarzyna Zamora 11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej K30 Kobieta Opłacony
92 Mirosław Włodarczyk 15Giżycka Brygada zmechanizowana M30 Mężczyzna Opłacony
93 RAFAŁ Szewczyk M40 Mężczyzna Opłacony
94 ROBERT WASILEWSKI COP - DKP M40 Mężczyzna Opłacony
95 Andrzej Ardziewicz 18. Białostocki Pułk Rozpoznawczy M20 Mężczyzna Opłacony
96 Przemysław Mendyk 11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej M20 Mężczyzna Opłacony
97 Łukasz Cichy 12 WBOT M30 Mężczyzna Opłacony
98 Grzegorz Niski M40 Mężczyzna Opłacony
99 Piotr Męczyński 2LBOT 23BLP Biała Podlaska M40 Mężczyzna Opłacony
100 Andrzej Słaboń 2 Wojskowy Szpital Polowy M40 Mężczyzna Opłacony
101 Kamil Bełdzikowski 12 WBOT M20 Mężczyzna Opłacony
102 Marcin Kaczmarek 12 WBOT M30 Mężczyzna Opłacony
103 TOMASZ TYSZKA 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY M40 Mężczyzna Opłacony
104 Michał Suchański KW PSP w Warszawie M20 Mężczyzna Opłacony
105 Dominik Kisiel KW PSP w Warszawie M30 Mężczyzna Opłacony
106 Tomasz Majdan DWOT M40 Mężczyzna Opłacony
107 MARIUSZ SADOWSKI 12 WBOT M40 Mężczyzna Opłacony
108 Jacek Pluta 6MBOT M40 Mężczyzna Opłacony
109 Mirosław Chmielarz 2LBOT M50 Mężczyzna Opłacony
110 KATARZYNA LIMBERGER Serduszko Team Ełk K40 Kobieta Opłacony
111 Maciej Andrzejewski Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych - Poznań M20 Mężczyzna Opłacony
112 Janusz Limberger 4 W-M BOT M40 Mężczyzna Opłacony
113 Paweł Prądzyński Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych M20 Mężczyzna Opłacony
114 anna gosk 18 Pułk Rozpoznawczy K20 Kobieta Opłacony
115 Angelika Gałązka 12 WBOT K20 Kobieta Opłacony
116 Bartłomiej Całka Inobe M30 Mężczyzna Opłacony
117 Jakub Ciborski M40 Mężczyzna Opłacony
118 Sławomir Kaliski 4 W-M BOT M30 Mężczyzna Opłacony
119 Rafał Tomasz Rosiński Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych - Poznań M30 Mężczyzna Opłacony
120 artur pelo 7 Brygada Obrony Wybrzeża M40 Mężczyzna Opłacony
121 tadeusz ruta WKB META LUBLINIEC [brak] Mężczyzna Opłacony
122 Paweł Bagiński PaPaPa M40 Mężczyzna Opłacony