Przełajowy Bieg TERYTORIALSA - 8 km

Data
29.09.2018
Godzina
13:00
Miejscowość
IZABELIN
Typ zawodów
Bieg
Dystans
8 km
Zakończone

O zawodach

Bieg przełajowy w terenie leśnym na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego - Polana Wypoczynkowa OPALEŃ


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
301 Ilona Czachor 6 MBOT 1985 Kobieta Opłacony
302 Mariusz Mierzwa 32 Batalion lekkiej piechoty Nisko 1990 Mężczyzna Opłacony
303 Michał Florek Wojsko Polskie 1984 Mężczyzna Opłacony
304 Sławomir SZABAT WOT 1981 Mężczyzna Opłacony
305 Adrian Ptaszek KW PSP w Warszawie 1994 Mężczyzna Opłacony
306 Artur Wysiadecki KW PSP w Warszawie 1985 Mężczyzna Opłacony
307 Dominik Kazimierski KW PSP w Warszawie 1985 Mężczyzna Opłacony
308 Jakub Wiecierzycki KW PSP w Warszawie 1993 Mężczyzna Opłacony
309 Kamil Mitrowski KW PSP w Warszawie 1991 Mężczyzna Opłacony
310 Kamil Styczek KW PSP w Warszawie 1987 Mężczyzna Opłacony
311 Łukasz Duro KW PSP w Warszawie 1985 Mężczyzna Opłacony
312 Mariusz Wójcik KW PSP w Warszawie 1991 Mężczyzna Opłacony
313 Mateusz Mizera KW PSP w Warszawie 1989 Mężczyzna Opłacony
314 Michał Kaliński KW PSP w Warszawie 1985 Mężczyzna Opłacony
315 Michał Michalak KW PSP w Warszawie 1982 Mężczyzna Opłacony
316 Maciej Kozłowski KW PSP w Warszawie 1977 Mężczyzna Opłacony
317 Tomasz Kubisz Wkb meta Lubliniec 1976 Mężczyzna Opłacony
318 Dorota Kubisz Wkb meta Lubliniec 1977 Kobieta Opłacony
319 Rosiński Zbigniew MZS WOT Lubliniec 1960 Mężczyzna Opłacony
320 Andrzej CZICHY 1964 Mężczyzna Opłacony
321 Barbara Czichy WKB META Lubliniec 1966 Kobieta Opłacony
322 Leszek Grabowski Stare Babice Biegają 1964 Mężczyzna Opłacony
323 Anna Starzyk Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej - NSZZ FSG 1984 Kobieta Opłacony
324 Barbara Cwalińska Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej - NSZZ FSG 1984 Kobieta Opłacony
325 Robert Stawikowski Komenda Stołeczna Policji 1971 Mężczyzna Opłacony
326 Milena Wolicka Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej - NSZZ FSG 1982 Kobieta Opłacony
327 Konrad Pawlik 1969 Mężczyzna Opłacony
328 ADRIAN SZYDLIK 5MBOT , 51Batalion 1986 Mężczyzna Opłacony
329 Monika Ostrowska 1981 Kobieta Opłacony
330 MAREK JABŁOŃSKI 212 KLP 1993 Mężczyzna Opłacony
331 Aneta Szczepaniak 5MBOT 1981 Kobieta Opłacony
332 Aleksander Strzałkowski 2 LBOT 1979 Mężczyzna Opłacony
333 Dzmitry Yahorau 1983 Mężczyzna Opłacony
334 Krzysztof Hoppe 1989 Mężczyzna Opłacony
335 Sebastian Nowak 5MBOT 1984 Mężczyzna Opłacony
336 Jacek Wiszniewski 1988 Mężczyzna Opłacony
337 Adam Dogoński 1991 Mężczyzna Opłacony
338 Robert Szczypa 13ŚBOT 1978 Mężczyzna Opłacony
339 Piotr Wołyński DWOT 1979 Mężczyzna Opłacony
340 Aleksandra Zając 1995 Kobieta Opłacony
341 Agata Pikor WOT /2.LBOT /25 blp Zamość 1974 Kobieta Opłacony
342 Jacek Pikor WOT / 2.LBOT /25 blp Zamość 1973 Mężczyzna Opłacony
343 Magdalena Łuszczyk WOT 1984 Kobieta Opłacony
344 Marek Latka WKB META LUBLINIEC 1990 Mężczyzna Opłacony
345 Tomasz Ochnik 1987 Mężczyzna Opłacony
346 Andrzej Karpiński 1. RODN 1971 Mężczyzna Opłacony
347 Rafał Jeżak OSP Radom 1976 Mężczyzna Opłacony
348 Andrzej Gosek Kyokushin Dojo Młode Lwy 1968 Mężczyzna Opłacony
349 Grzegorz KUKLA 1. RODN 1972 Mężczyzna Opłacony
350 Michał Weremczuk Kyokushin Dojo Młode Lwy 1976 Mężczyzna Opłacony
351 Rafał Szczepanik DWOT 1977 Mężczyzna Opłacony
352 Tadeusz Walendykiewicz 12BLP Suwałki 1977 Mężczyzna Opłacony
353 Tatiana Gosek 1971 Kobieta Opłacony
354 Joanna Szyprowska 1978 Kobieta Opłacony
355 Marcin Kucharski DGW 1982 Mężczyzna Opłacony
356 Tadeusz Barszczewski DWOT 1974 Mężczyzna Opłacony
357 Arkadiusz Borowiec 24 Batalion Lekkiej Piechoty WOT 1974 Mężczyzna Opłacony
358 Rafał Semeniuk 24 Batalion Lekkiej Piechoty WOT 1980 Mężczyzna Opłacony
359 Ireneusz Karczewski 1978 Mężczyzna Opłacony
360 Piotr Mścichowski 1990 Mężczyzna Opłacony
361 Kaja Kiermacz 1980 Kobieta Opłacony
362 Marcin Oszust 24 Batalion Lekkiej Piechoty Chełm WOT 1979 Mężczyzna Opłacony
363 Dariusz Szajna 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej 1993 Mężczyzna Opłacony
364 Ewa Lasek 3.PBOT 1986 Kobieta Opłacony
365 Wojciech SKRZYPEK 31blp 1989 Mężczyzna Opłacony
366 Grzegorz Koszyk 31blp 1982 Mężczyzna Opłacony
367 Janusz Wojtaś 32blp 1975 Mężczyzna Opłacony
368 Monika Misztal 2 LBOT 1971 Kobieta Opłacony
369 Przemyslaw Matenko 1989 Mężczyzna Opłacony
370 Iwona Sienkiewicz 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej 1990 Kobieta Opłacony
371 Krzysztof Nerkowski 15 gizycka brygada zmechanizowana 1998 Mężczyzna Opłacony
372 Jakub Hubka 1998 Mężczyzna Opłacony
373 Aneta Bąk 9BOT Łódź 1973 Kobieta Opłacony
374 Przemyslaw Krupczak 1990 Mężczyzna Opłacony
375 Aleksandra Kotowska 5 MBOT 1990 Kobieta Opłacony
376 Ryszard Mielniczuk Cwałujące Żółwie 1957 Mężczyzna Opłacony
377 Katarzyna Dudzik 12 WBOT 1995 Kobieta Opłacony
378 Arkadiusz Bukalski 24 Batalion Lekkiej Piechoty WOT 1977 Mężczyzna Opłacony
379 Michał Lejwoda 2 LBOT 1997 Mężczyzna Opłacony
380 Dariusz Bednarek KW PSP w Warszawie 1981 Mężczyzna Opłacony
381 Sylwester Przygoda 12 WBOT 2001 Mężczyzna Opłacony
382 michał budzyński ciechanów 1977 Mężczyzna Opłacony
383 katarzyna garbacz straż miejska warszawa 1972 Kobieta Opłacony
384 Paweł Durys PaPaPa 1976 Mężczyzna Opłacony
385 Joanna Berko-Haas PaPaPa 1978 Kobieta Opłacony
386 Marek Tabaka 5 MBOT 1976 Mężczyzna Opłacony
387 Mariusz Domitrz 1 PBOT 1981 Mężczyzna Opłacony
388 Stanisław Szczepański 4 WOG Gliwice 1975 Mężczyzna Opłacony