5 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych (Bieg główny - 10 km MĘŻCZYŹNI) D6 - 10 km

Data
02.09.2018
Godzina
09:00
Miejscowość
Mińsk Mazowiecki
Typ zawodów
Bieg
Dystans
10 km
Oficjalna strona
Zakończone

O zawodach

5. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych” to cykl czterech biegów, rozgrywanych w odstępach połączonych w jedno przedsięwzięcie, które ma za zadanie przede wszystkim zachęcać do systematycznego uprawiania sportu, promować zdrowy i aktywny tryb życia, a także kreować sportowy wizerunek miasta Mińsk Mazowiecki. Cykl zawodów będzie składał się z czterech edycji biegów.

Organizatorem biegów jest Miński Klub Biegacza Dreptak.

Terminy poszczególnych biegów:
1. 02.09.2018 r. – (niedziela), bieg nr 1
2. 16.09.2018 r. – (niedziela), bieg nr 2
3. 23.09.2018 r. – (niedziela), bieg nr 3
4. 07.10.2018 r. – (niedziela), bieg nr 4, zakończenie i podsumowanie całego cyklu biegów.

W ramach imprezy biegowej przeprowadzone zostaną następujące biegi:
Biegi dziecięce:

D1 (maluch): 3 lata – 5 lat (2013-2015), dystans około 100 m,
D2 (maluch): 6 lat – 8 lat (2010-2012), dystans około 300 m,
D3 (maluch): 9 lat – 11 lat (2007-2009), dystans około 500 m,
D4 (maluch): 12 lat – 15 lat (2003-2006), dystans około 1000 m.

Biegi młodzieżowe:
D5 (Junior): 16 lat – 19 lat (1999-2002), dystans około 6 km.
D6 (senior), 20 lat i starsi (1998 rok i starsi):

Bieg główny, dystans: kobiety 6 km, mężczyźni 10 km


Zapisy do biegów w poszczególnych kategoriach w oddzielnych formularzach.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
1 Radosław Truszczyński MKB Dreptak M30 Mężczyzna Opłacony
3 Piotr Krzewski MKB Dreptak M30 Mężczyzna Opłacony
4 Tomasz Radomiński KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M40 Mężczyzna Opłacony
5 Rafał Osial M30 Mężczyzna Opłacony
6 Pawel Parol - M40 Mężczyzna Opłacony
7 Radek Stosio M30 Mężczyzna Opłacony
9 Maciej Nalazek MKB DREPTAK M30 Mężczyzna Opłacony
12 Andrzej Milewski MKB Dreptak M30 Mężczyzna Opłacony
13 Marek Czyżowski RaceFighter M40 Mężczyzna Opłacony
14 Paweł Jackowicz M30 Mężczyzna Opłacony
15 Michał JAŚKIEWICZ Spoceni na Maxa M40 Mężczyzna Opłacony
16 Robert Zagórny MBM M40 Mężczyzna Opłacony
17 Jarosław Kościesza M20 Mężczyzna Opłacony
18 Marcin Sujak M20 Mężczyzna Opłacony
20 Edward Sujak M50 Mężczyzna Opłacony
21 Michał Felczyk M30 Mężczyzna Opłacony
22 Henryk Marek M60+ Mężczyzna Opłacony
24 Michał Wiczuk RACEFIGHTER M30 Mężczyzna Opłacony
25 Rafał Kłosiński RaceFighter M40 Mężczyzna Opłacony
27 Robert Jurczak yurczak.com M40 Mężczyzna Opłacony
28 Sebastian Węgliński MKB Dreptak / KS Barakuda M30 Mężczyzna Opłacony
29 Konrad Bodo 23 Baza Lotnictwa Taktycznego M40 Mężczyzna Opłacony
30 Tomasz Skrzypkowski M60+ Mężczyzna Opłacony
32 Tomasz Sztybor kacperkuzmiak.xn.pl M30 Mężczyzna Opłacony
33 Tomasz Kowalski RaceFighter M30 Mężczyzna Opłacony
35 Artur Abramowski brak M40 Mężczyzna Opłacony
39 Paweł Roman KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI M40 Mężczyzna Opłacony
41 Szymon Wadas DAX COSMETICS M40 Mężczyzna Opłacony
45 Marcin Łobodowski FIT&JOY M30 Mężczyzna Opłacony
46 Szymon Sokołowski M20 Mężczyzna Opłacony
47 Mariusz Misiak M30 Mężczyzna Opłacony
48 Łukasz Dzięcielski 1978 M40 Mężczyzna Opłacony
51 Artur Dębski M40 Mężczyzna Opłacony
52 Tomasz Dziugieł M30 Mężczyzna Opłacony
54 Edward Dąbek MKB DREPTAK M50 Mężczyzna Opłacony
55 Arkadiusz Łukasiak Mińska Grupa Rowerowa M50 Mężczyzna Opłacony
57 Bernard Morkowski M60+ Mężczyzna Opłacony
59 Tomasz Szeląg MKB Dreptak M40 Mężczyzna Opłacony
60 Marcin Tomczak Nie mam M30 Mężczyzna Opłacony
61 Marcin Nowomiejski Biegacz Cegłów M40 Mężczyzna Opłacony
62 Krzysztof Wierzbicki film and more M30 Mężczyzna Opłacony
63 Mirosław SUJAK MKB Dreptak M50 Mężczyzna Opłacony
64 Lukas Wilinski BMWP KGP M30 Mężczyzna Opłacony
65 Krzysztof Wycisłowski MKB DREPTAK M60+ Mężczyzna Opłacony
67 Mariusz Piotrowski MKB DREPTAK M30 Mężczyzna Opłacony
68 Zbigniew Koper MKB DREPTAK M50 Mężczyzna Opłacony
69 Arkadiusz Kalinowski M40 Mężczyzna Opłacony
70 Michał Michalak MKB Dreptak M40 Mężczyzna Opłacony
71 Błażej Gajownik M30 Mężczyzna Opłacony
72 Mateusz Milewski będzie dobrze albo niedobrze M30 Mężczyzna Opłacony
73 Adam Pytlak Mińska Grupa Rowerowa M40 Mężczyzna Opłacony
74 Grzegorz SKURATOWICZ Spoceni na Maxa M30 Mężczyzna Opłacony
76 Krzysztof Wicha M30 Mężczyzna Opłacony
77 Mariusz Murawski KS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki M30 Mężczyzna Opłacony
78 Karol Zalewski Race Fighter M30 Mężczyzna Opłacony
80 Mirosław Szczepaniuk Mińsk Mazowiecki M40 Mężczyzna Opłacony
81 Rafał Wtulich Akademia Sztuk Walki M30 Mężczyzna Opłacony
82 Michał Kąkol RaceFighter M30 Mężczyzna Opłacony
84 Paweł Antosiewicz M40 Mężczyzna Opłacony
86 Ireneusz Wasiluk M40 Mężczyzna Opłacony
88 Daniel Sierota M30 Mężczyzna Opłacony
89 Radosław Łastowiecki KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M40 Mężczyzna Opłacony
90 Karol Struczewski M30 Mężczyzna Opłacony
91 PIOTR WRONA M40 Mężczyzna Opłacony
93 Dariusz Kolaszt Novol M40 Mężczyzna Opłacony
94 Jacek Tyburski BARAKUDA M40 Mężczyzna Opłacony
99 Marcin Wróbel KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M40 Mężczyzna Opłacony
101 Zbigniew Lamparski MKB Dreptak M30 Mężczyzna Opłacony
103 Sławomir Toporowski MKB Dreptak M50 Mężczyzna Opłacony
104 Dariusz Zawadka KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M40 Mężczyzna Opłacony
105 Grzegorz Dymacz MKB Dreptak M50 Mężczyzna Opłacony
106 Mariusz Piórkowski Szkoła Pływania Delfin M40 Mężczyzna Opłacony
108 Hubert Urban Husaria Race Team M30 Mężczyzna Opłacony
109 Erwin Hawryś KS Zielono-Czarni M20 Mężczyzna Opłacony
110 Kacper Hawryś KS Zielono-Czarni M20 Mężczyzna Opłacony
112 Jerzy Perczyński M50 Mężczyzna Opłacony
113 JAROSŁAW RADZIKOWSKI DOKTOR&DOKTOR M50 Mężczyzna Opłacony
115 Jacek Struk M30 Mężczyzna Opłacony