Mistrzostw Sulejówka w biegach przełajowych - rocznik 2004-2002 - 2 km

Data
03.03.2018
Godzina
11:10
Miejscowość
Sulejówek
Typ zawodów
Bieg
Dystans
2 km

O zawodach

Mistrzostw Sulejówka w biegach przełajowych oraz „II Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka”
Impreza objęta patronatem Burmistrza Miasta Sulejówek

1.Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy „Herkules” Sulejówek

2.Termin i miejsce:
3 marca 2018 r. (sobota) godzina 11:00 – Trasa biegu: okolice ul. Bolesława Prusa(Warszawa Wesoła), Świętojańskiej (Sulejówek) , Start i Meta – skrzyżowanie ulicy Bolesława Prusa(Warszawa Wesoła) i Świętojańskiej w Sulejówku
(dane GPS: 52°14'11.5"N 21°14'51.7"E)

3.Biuro Zawodów:
Znajdować się będzie w okolicach startu biegu ul. Bolesława Prusa (Warszawa Wesoła) – niebieski namiot od godziny 9:00.

4.Warunki uczestnictwa:
W zawodach mają prawo startu zawodnicy urodzeni w roku 2007 i starsi.
W klasyfikacji Mistrzostw Sulejówka będą brani uczestnicy zameldowani w Sulejówku oraz zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych z naszego miasta.

5.Dystanse:
Ok.1000m – Mistrzostwa Sulejówka uczniów z roczników 2007-2005.
Ok.2000m – Mistrzostwa Sulejówka uczniów z roczników 2004-2002.
Ok.3000m – Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka OPEN
Trasa o podłożu naturalnym po pętli 1km, zezwala się na bieganie w kolcach.

6.Opłaty startowe*:
Dzieci i młodzież do 18 roku życia zamieszkała w Sulejówku – bezpłatnie.
Dzieci i młodzież do 18 roku życia spoza Sulejówka – 10zł.
Dorośli -20zł.
*zyski z biegu zostaną przeznaczone na prace statutowe sekcji Lekkoatletycznej UKS Herkules Sulejówek
Opłaty startowe wpłacamy na konto (do dnia 1.03.2018):
MBank - 89 1140 2004 0000 3502 5487 2030
Maciej Czyż , Ul. Konopnickiej 36a , 05-071 Sulejówek
Tytuł: [Imię i Nazwisko], [ data urodzenia], [miejsce zamieszkania], [klub]

7.Nagrody:
Złota Podkowa dla pierwszego zawodnika i zawodniczki biegu głównego
Medal dla każdego uczestnika „Biegu o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka”
Medale i dyplomy dla pierwszych trzech zawodników i zawodniczek kategorii:
-2007-2005 MISTRZOSTWA SULEJÓWKA
-2004-2002 MISTRZOSTWA SULEJÓWKA

8.Program Minutowy: [PROJEKT]
11:00 – ok. 1000m Mistrzostwa Sulejówka w biegach przełajowych roczniki 2007-2005
11:10 – ok. 2000m Mistrzostwa Sulejówka w biegach przełajowych roczniki 2004-2002
11:30 – ok. 3000m Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka

9.Zgłoszenia: przez stronę internetową (Limit miejsc w biegu głównym to 200 osób)
Listy zamykamy 28.02.2018

10.Weryfikacja i kartki startowe:
Weryfikacja zgłoszenia do biegu i odbiór numerów startowych w biurze zawodów do godziny 10:30 lub 2 marca w godzinach 18:30-20:00 w budynku klubu Victorii Sulejówek (ul. Krasińskiego 6 – sala konferencyjna)
Zawodnicy Mistrzostw Sulejówka zgłaszają się na start z wypełnioną drukowanymi literami kartką startową.
Kartki będą dostępne w biurze zawodów.
Brak kartki na mecie będzie skutkował dyskwalifikacją.

11.Ubezpieczenie: Zgodnie z art.52 obowiązującej Ustawy o Kulturze Fizycznej z dnia 19.01.1996 obowiązek ubezpieczenia zawodników od następstw nieszczęśliwych wypadków wynikłych na skutek uprawiania sportu spoczywa na klubach.

12.Sprawy Organizacyjne:
Kontakt do organizatora : Maciej Czyż 500-018-105 ; trener@rozbieganysulejowek.pl


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Szymon Makos UKS Herkules Sulejówek 2002 Mężczyzna Opłacony
2 Patrycja Nowosielska 2002 Kobieta Opłacony
3 Laura Mielczarek UKS HERKULES 2004 Kobieta Opłacony
4 Zofia Sadowska 2004 Kobieta Opłacony
5 Justyna Kowalska UKS Herkules Sulejówek 2004 Kobieta Opłacony
6 Małgorzata Łobejko 2002 Kobieta Opłacony
7 Sebastian Pękacki UKS Herkules Sulejówek 2004 Mężczyzna Opłacony
8 Szymon Łukasiak UKS Herkules Sulejówek 2003 Mężczyzna Opłacony
9 Marcin Karpowicz 2002 Mężczyzna Opłacony
10 Hubert Zgliński UKS Herkules Sulejówek 2004 Mężczyzna Opłacony
11 Katarzyna Kawalec 2002 Kobieta Opłacony
12 Róża Abramowicz UKS Herkules Sulejówek 2004 Kobieta Opłacony
13 KUBA TUDEK 2003 Mężczyzna Opłacony
14 Krystyna Wieczorek Uks Herkules Sulejówek 2004 Kobieta Opłacony
15 Grzegorz Czarnocki 2003 Mężczyzna Opłacony
16 Agata Pieńkowska 2004 Kobieta Opłacony
17 Emil Rzeszotek Lekkoatleci z Otwocka 2004 Mężczyzna Opłacony
18 Nina Rydelek OKS START OTWOCK 2003 Kobieta Opłacony
19 Jakub Ferenc Oks Start Otwock 2003 Mężczyzna Opłacony
20 Karolina Wójcik Oks Start Otwock 2003 Kobieta Opłacony
21 Magdalena Wójcik Oks Start Otwock 2004 Kobieta Opłacony
22 Martyna Zielińska Herkules 2002 Kobieta Opłacony
23 Maksymilian Ruta AKL Ursynów 2004 Mężczyzna Opłacony
24 Natalia Kulpa OKS Start Otwock 2003 Kobieta Opłacony