5 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych (Bieg główny - 6 km KOBIETY) D6 - 6 km

Data
02.09.2018
Godzina
09:00
Miejscowość
Mińsk Mazowiecki
Typ zawodów
Bieg
Dystans
6 km
Oficjalna strona
Zakończone

O zawodach

5. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych” to cykl czterech biegów, rozgrywanych w odstępach połączonych w jedno przedsięwzięcie, które ma za zadanie przede wszystkim zachęcać do systematycznego uprawiania sportu, promować zdrowy i aktywny tryb życia, a także kreować sportowy wizerunek miasta Mińsk Mazowiecki. Cykl zawodów będzie składał się z czterech edycji biegów.

Organizatorem biegów jest Miński Klub Biegacza Dreptak.

Terminy poszczególnych biegów:
1. 02.09.2018 r. – (niedziela), bieg nr 1
2. 16.09.2018 r. – (niedziela), bieg nr 2
3. 23.09.2018 r. – (niedziela), bieg nr 3
4. 07.10.2018 r. – (niedziela), bieg nr 4, zakończenie i podsumowanie całego cyklu biegów.

W ramach imprezy biegowej przeprowadzone zostaną następujące biegi:
Biegi dziecięce:

D1 (maluch): 3 lata – 5 lat (2013-2015), dystans około 100 m,
D2 (maluch): 6 lat – 8 lat (2010-2012), dystans około 300 m,
D3 (maluch): 9 lat – 11 lat (2007-2009), dystans około 500 m,
D4 (maluch): 12 lat – 15 lat (2003-2006), dystans około 1000 m.

Biegi młodzieżowe:
D5 (Junior): 16 lat – 19 lat (1999-2002), dystans około 6 km.
D6 (senior), 20 lat i starsi (1998 rok i starsi):

Bieg główny, dystans: kobiety 6 km, mężczyźni 10 km


Zapisy do biegów w poszczególnych kategoriach w oddzielnych formularzach.


Zapisy do biegów w poszczególnych kategoriach w oddzielnych formularzach rejestracyjnych.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
2 Marlena Kubańska K30 Kobieta Opłacony
8 Agata Piotrowska K40 Kobieta Opłacony
10 Agnieszka Nalazek K30 Kobieta Opłacony
11 Basia Legat KS zielono - czarni K40 Kobieta Opłacony
19 Joanna Bilińska K30 Kobieta Opłacony
23 Bożena Frydrych K50 Kobieta Opłacony
26 Marta Krupska Mińska Grupa Rowerowa K20 Kobieta Opłacony
31 Katarzyna Makowska K20 Kobieta Opłacony
34 Marysia Rodzik K30 Kobieta Opłacony
36 Ania Kot K30 Kobieta Opłacony
37 Lidia Kopeć MKB Dreptak K30 Kobieta Opłacony
38 Ewelina Bałda ASICS FrontRunner Poland K30 Kobieta Opłacony
40 Katarzyna Fordońska RUNforFUN K30 Kobieta Opłacony
42 Katarzyna Krzewska K30 Kobieta Opłacony
44 Ewelina Kaska-Łobodowska FIT&JOY K30 Kobieta Opłacony
49 Urszula Dzięcielska 1978 K40 Kobieta Opłacony
50 Aga Skolimowska SOLORUN K40 Kobieta Opłacony
53 Urszula Frączek K30 Kobieta Opłacony
56 Aleksandra Wicik-Kowalczyk MKB DREPTAK K30 Kobieta Opłacony
58 Magdalena Borysiuk K30 Kobieta Opłacony
66 EDYTA PŁOTECKA K40 Kobieta Opłacony
75 Patrycja Kuźma KS Zielono-Czarni K20 Kobieta Opłacony
79 Małgorzata Możdżonek K50 Kobieta Opłacony
83 Andżelika Pietrzkiewicz K40 Kobieta Opłacony
85 Elwira Pachacz MKB DREPTAK K30 Kobieta Opłacony
87 Izabela Wesołowska MKB Dreptak K40 Kobieta Opłacony
92 Bożena Wiercioch K40 Kobieta Opłacony
100 Aneta Wróbel KS Barakuda Mińsk Mazowiecki K40 Kobieta Opłacony
102 Agnieszka Wójcik K30 Kobieta Opłacony
107 Ewa Nowak Husaria Reace Team K30 Kobieta Opłacony
111 Dominika Białek K20 Kobieta Opłacony
114 Beata Duszczyk K40 Kobieta Opłacony
116 Katarzyna Osica K20 Kobieta Opłacony