5 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych (Dzieci 3-5 lat D1) - 1 km

Data
02.09.2018
Godzina
09:00
Miejscowość
Mińsk Mazowiecki
Typ zawodów
Bieg
Dystans
1 km
Oficjalna strona
Zakończone

O zawodach

5. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych” to cykl czterech biegów, rozgrywanych w odstępach połączonych w jedno przedsięwzięcie, które ma za zadanie przede wszystkim zachęcać do systematycznego uprawiania sportu, promować zdrowy i aktywny tryb życia, a także kreować sportowy wizerunek miasta Mińsk Mazowiecki. Cykl zawodów będzie składał się z czterech edycji biegów.

Organizatorem biegów jest Miński Klub Biegacza Dreptak.

Terminy poszczególnych biegów:
1. 02.09.2018 r. – (niedziela), bieg nr 1
2. 16.09.2018 r. – (niedziela), bieg nr 2
3. 23.09.2018 r. – (niedziela), bieg nr 3
4. 07.10.2018 r. – (niedziela), bieg nr 4, zakończenie i podsumowanie całego cyklu biegów.

W ramach imprezy biegowej przeprowadzone zostaną następujące biegi:
Biegi dziecięce:

D1 (maluch): 3 lata – 5 lat (2013-2015), dystans około 100 m,
D2 (maluch): 6 lat – 8 lat (2010-2012), dystans około 300 m,
D3 (maluch): 9 lat – 11 lat (2007-2009), dystans około 500 m,
D4 (maluch): 12 lat – 15 lat (2003-2006), dystans około 1000 m.

Biegi młodzieżowe:
D5 (Junior): 16 lat – 19 lat (1999-2002), dystans około 6 km.
D6 (senior), 20 lat i starsi (1998 rok i starsi):

Bieg główny, dystans: kobiety 6 km, mężczyźni 10 km


Zapisy do biegów w poszczególnych kategoriach w oddzielnych formularzach.

Zapisy do biegów w poszczególnych kategoriach w oddzielnych formularzach rejestracyjnych.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
133 Aleksandra Kąkol RaceFighter 2014 Kobieta Opłacony
135 Stanisław Wilk 2014 Mężczyzna Opłacony
136 Ola Wilk 2015 Kobieta Opłacony
138 Bartosz Wycisłowski 2014 Mężczyzna Opłacony
139 Kornelia Mularczyk 2014 Kobieta Opłacony
144 Laura Pachacz Przedszkole Miejskie nr 6 2013 Kobieta Opłacony
150 Tomasz Wiśniewski 2012 Mężczyzna Opłacony
151 Karolina Kubańska 2012 Kobieta Opłacony
152 Aleksander Krzewski Teo-Net inż. Piotr Krzewski 2014 Mężczyzna Opłacony
153 Barbara Skiba Przedszkole Miejskie nr 6 2015 Kobieta Opłacony
154 Wojciech Skiba Przedszkole Miejskie nr 6 2013 Mężczyzna Opłacony
158 Igor Król 2013 Mężczyzna Opłacony
159 Wiktoria Nalazek 2013 Kobieta Opłacony
161 Jagoda Czyżowska RaceFighter 2013 Kobieta Opłacony
165 Aleksy Kowalczyk 2013 Mężczyzna Opłacony
166 Tosia Musiałkiewicz Przedszkole Miejskie Nr 6 2014 Kobieta Opłacony
168 Ewa Sztybor 2015 Kobieta Opłacony
169 Kacper Kowalski Przedszkole Michalek 2012 Mężczyzna Opłacony
170 Kubuś Rodzik 2013 Mężczyzna Opłacony
173 Julian Rokicki 2015 Mężczyzna Opłacony
177 Gabriela Łobodowska FIT&JOY 2013 Kobieta Opłacony
178 Marianna Pawlak Przedszkole Miejskie nr 6 2015 Kobieta Opłacony
187 Szymon Wierzbicki film and more 2014 Mężczyzna Opłacony
193 Jan Gajownik 2015 Mężczyzna Opłacony
195 Weronika Zalewska Race Fighter 2014 Kobieta Opłacony
200 Ewa Wiśniewska 2015 Kobieta Opłacony