5 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych (Dzieci 6-8lat D2) - 1 km

Data
02.09.2018
Godzina
09:00
Miejscowość
Mińsk Mazowiecki
Typ zawodów
Bieg
Dystans
1 km
Oficjalna strona
Zakończone

O zawodach

5. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych” to cykl czterech biegów, rozgrywanych w odstępach połączonych w jedno przedsięwzięcie, które ma za zadanie przede wszystkim zachęcać do systematycznego uprawiania sportu, promować zdrowy i aktywny tryb życia, a także kreować sportowy wizerunek miasta Mińsk Mazowiecki. Cykl zawodów będzie składał się z czterech edycji biegów.

Organizatorem biegów jest Miński Klub Biegacza Dreptak.

Terminy poszczególnych biegów:
1. 02.09.2018 r. – (niedziela), bieg nr 1
2. 16.09.2018 r. – (niedziela), bieg nr 2
3. 23.09.2018 r. – (niedziela), bieg nr 3
4. 07.10.2018 r. – (niedziela), bieg nr 4, zakończenie i podsumowanie całego cyklu biegów.

W ramach imprezy biegowej przeprowadzone zostaną następujące biegi:
Biegi dziecięce:

D1 (maluch): 3 lata – 5 lat (2013-2015), dystans około 100 m,
D2 (maluch): 6 lat – 8 lat (2010-2012), dystans około 300 m,
D3 (maluch): 9 lat – 11 lat (2007-2009), dystans około 500 m,
D4 (maluch): 12 lat – 15 lat (2003-2006), dystans około 1000 m.

Biegi młodzieżowe:
D5 (Junior): 16 lat – 19 lat (1999-2002), dystans około 6 km.
D6 (senior), 20 lat i starsi (1998 rok i starsi):

Bieg główny, dystans: kobiety 6 km, mężczyźni 10 km


Zapisy do biegów w poszczególnych kategoriach w oddzielnych formularzach.


Zapisy do biegów w poszczególnych kategoriach w oddzielnych formularzach rejestracyjnych.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
43 Wiktoria Mularczyk 2011 Kobieta Opłacony
137 Jakub Wycisłowski 2012 Mężczyzna Opłacony
140 Alicja Kot 2012 Kobieta Opłacony
143 Maksymilian Pachacz Klub Walki Grappler 2012 Mężczyzna Opłacony
145 Amelia Krusiewicz 2011 Kobieta Opłacony
147 Stanisław Pietrzkiewicz Klub Walki Grappler 2012 Mężczyzna Opłacony
148 Borys Mroczek Klub Walki Grappler 2011 Mężczyzna Opłacony
155 Oliwia Kubańska 2011 Kobieta Opłacony
156 Paweł Węgliński SP nr 2 w Mińsku Mazowieckim (klasa 1a) 2010 Mężczyzna Opłacony
160 Piotr Nalazek PSSP im. św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim 2011 Mężczyzna Opłacony
162 Wiktoria Czyżowska RaceFighter 2012 Kobieta Opłacony
164 Maciej Jackowicz SP nr 1 w Mińsku Mazowieckim 2010 Mężczyzna Opłacony
167 Lilla Łoza SP nr 2 w Mińsku Mazowieckim (klasa 1a) 2010 Kobieta Opłacony
172 Jan Sztybor Szkoła Podstawowa nr 6 2011 Mężczyzna Opłacony
174 Natalia Rokicka 2011 Kobieta Opłacony
179 Jan Piotr Pawlak SP nr 2 w Mińsku Mazowieckim (klasa 1a) 2010 Kobieta Opłacony
180 Ada Jaśkiewicz SP nr 2 w Mińsku Mazowiekim 2010 Kobieta Opłacony
181 Wojciech Dzięcielski 1978 2011 Mężczyzna Opłacony
186 Aleksander Buta 2011 Mężczyzna Opłacony
188 Bartosz Syga 2011 Mężczyzna Opłacony
189 Michał Wilk 2010 Mężczyzna Opłacony
190 Paweł Wilk 2010 Mężczyzna Opłacony
192 Aleksander Gajownik 2012 Mężczyzna Opłacony
194 Jan Goebel SP nr 2 w Mińsku Mazowieckim (kl.Ia) 2010 Mężczyzna Opłacony
196 Szymon Zalewski Race Fighter 2012 Mężczyzna Opłacony
197 Krzysztof Szczepaniuk SP nr 2 w Mińsku Mazowiekim 2010 Mężczyzna Opłacony