X Bieg Borków - Półmaraton - 21 km

Data
25.08.2018
Godzina
13:00
Miejscowość
Osieczna
Typ zawodów
Bieg
Dystans
21 km
Oficjalna strona

O zawodach


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 michał talaga esds runners 1977 Mężczyzna Opłacony
2 Wiktor Winkler --- 1981 Mężczyzna Opłacony
3 Maciej Galon --- 1975 Mężczyzna Opłacony
4 Dawid Pudlis BNY MELLON 1990 Mężczyzna Opłacony
5 Artur Jęsiek Akupunktura Leszno 1990 Mężczyzna Opłacony
6 Bartłomiej Sołtysiak 1993 Mężczyzna Opłacony
7 Katarzyna Bulinska 1977 Kobieta Opłacony
8 Tadeusz Razik - 1952 Mężczyzna Opłacony
9 Dawid Grobelny GreatGratula 1980 Mężczyzna Opłacony
10 Tomasz Warczewski Tomcio 1980 Mężczyzna Opłacony
11 Marcin Wojciechowski 1980 Mężczyzna Opłacony
12 Bartosz Szymaniak Kościan Team 1979 Mężczyzna Opłacony
13 Leszek Konopka 1976 Mężczyzna Opłacony
14 Witold Łopata Wolsztyński Klub Biegowy 1978 Mężczyzna Opłacony
15 Ania Łopata Wolsztyński Klub Biegowy 1987 Kobieta Opłacony
16 Agata Barszowska Real 64-sto 1976 Kobieta Opłacony
17 Andrzej Marek Łupicki OSIECZNA BIEGA 1971 Mężczyzna Opłacony
18 Remigiusz GRAF Runners Leszno 1969 Mężczyzna Opłacony
19 Konrad Muszyński GreatGratula 1984 Mężczyzna Opłacony
20 MARIUSZ BARTOSZ 1971 Mężczyzna Opłacony
21 Andrzej Łupicki OSIECZNA BIEGA 1990 Mężczyzna Opłacony
22 Łukasz Skrzypczak Wataha - łączy nas bieganie 1983 Mężczyzna Opłacony
23 Tomasz Girtler The Girtler Family Runners Team 1978 Mężczyzna Opłacony
24 Krystian Bura A-Z Team 1985 Mężczyzna Opłacony
25 Tomasz Kasperski OZPN Leszno 1981 Mężczyzna Opłacony
26 Hubert Gorynia 1985 Mężczyzna Opłacony
27 Jan Wilczkowiak Gospodarstwo Rolne Wilczkowiak Jan 1987 Mężczyzna Opłacony
28 Maciej Musielak 1976 Mężczyzna Opłacony
29 Łukasz Kaźmierczak Zakwasy Team 1977 Mężczyzna Opłacony
30 Arkadiusz Tyliński Amator 1966 Mężczyzna Opłacony
31 Marcin Wróblewski 1979 Mężczyzna Opłacony
32 Dariusz Kostrzewski Gkr Gostyń 1977 Mężczyzna Opłacony
33 Michał Marcinkowski 1977 Kobieta Opłacony
34 artur kasprzak 1970 Mężczyzna Opłacony
35 Mateusz Kaczmarek MK PROJEKT 1981 Mężczyzna Opłacony
36 Mariusz Peroński ViaCon 1981 Mężczyzna Opłacony
37 Krzysztof OLEJNICZAK AGROZIOŁKOWO 1967 Mężczyzna Opłacony
38 Radosław Wójcik 1989 Mężczyzna Opłacony
39 Karol Ciesielski RTeam Rydzyna 1980 Mężczyzna Opłacony
40 Paweł Matuszak Lucky Luki 1984 Mężczyzna Opłacony
41 Krzysztof Woźniak 1988 1988 Mężczyzna Opłacony
42 SEBASTIAN FISZER canicross 1980 Mężczyzna Opłacony
43 Paweł Radziemski ViaCon 1985 Mężczyzna Opłacony
44 Tetyana Konarkowska 1968 Kobieta Opłacony
45 Wiesław Prozorowski Maraton Leszno 1968 Mężczyzna Opłacony
46 Dawid Krause Leszczyńscy Patrioci 1976 Mężczyzna Opłacony
47 Slawek UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA/SPORTY WALKI GOSTYŃ 1979 Mężczyzna Opłacony
48 ANNA KUIK 1994 Kobieta Opłacony
49 Daniel Wilczak 1978 Mężczyzna Opłacony
50 Adrian Jaszkiewicz Wojnowice Team 1981 Mężczyzna Opłacony
51 Adam Stachowiak WFC 1985 Mężczyzna Opłacony
52 Stefan Kuśnierek Urząd Miasta i Gminy Osieczna 1953 Mężczyzna Opłacony
53 Monika Rabiega Lucky Luki 1980 Kobieta Opłacony
54 Szczepan Rabiega Lucky Luki 1975 Mężczyzna Opłacony
55 Radomir Graf 1977 1977 Mężczyzna Opłacony
56 DAWID MIASKOWSKI MIASEK TEAM 1980 Mężczyzna Opłacony
57 Marzena Sobczynska 1976 1976 Kobieta Opłacony
58 Danuta Ujejska 1978 Kobieta Opłacony
59 MIROSŁAW GEMBALSKI LUCKY LUKI 1969 Mężczyzna Opłacony
60 Dariusz Kajoch 1979 Mężczyzna Opłacony
61 Tomasz Szymlet New Balance Eska Team 1975 Mężczyzna Opłacony
62 Andrzej Popiel 1994 Mężczyzna Opłacony
63 Adam El Bah 1989 Mężczyzna Opłacony
64 NADOLNY 1957 1957 Mężczyzna Opłacony
65 Bartłomiej Dudziak Great Gratula Osieczna 1975 Mężczyzna Opłacony
66 Justyna Grzelak Maraton Leszno 1974 Kobieta Opłacony
67 Daniel Grzelak Maraton Leszno 1973 Mężczyzna Opłacony
68 Wiesław Stachowiak Night Runners Wrocław 1976 Mężczyzna Opłacony
69 EWA SZAWELSKA LUCKY LUKI 1977 Kobieta Opłacony
70 Karol Janowicz Futro Team 1975 Mężczyzna Opłacony
71 Andrzej Sławik 1976 Mężczyzna Opłacony
72 Bartosz Dudek BWM 1987 Mężczyzna Opłacony
73 Marcin Menes Klub Matyldy Leszno 1977 Mężczyzna Opłacony
74 Adrian Nolbrzyk GreatGratula 1976 Mężczyzna Opłacony
75 Patryk Musielak Rozwiń z nami skrzydła 1983 Mężczyzna Opłacony
76 Szymon Ciszyk Osieczna 1975 Mężczyzna Opłacony