Castorian Extreme Race - Trial - 4 km

Data
01.09.2018
Godzina
10:00
Miejscowość
Czemierniki
Typ zawodów
Bieg
Dystans
4 km

O zawodach

TRIAL to pierwsza formuła cyklu CASTORIAN EXTREME RACE, biegów OCR organizowanych w powiecie radzyńskim. Siła, szybkość i wytrzymałość to twoje atuty? SPRAWDŹ SIĘ! Czekają na Ciebie ok. 4 kilometry w trudnym, ale za to urokliwym terenie, z dwudziestoma przeszkodami na trasie. Będzie trzeba się wspinać, czołgać pod zasiekami, zejść pod ziemię, skakać, zjeżdżać, przemierzyć bagno (i nie będą to płytkie mokradła), czyli to, co lubimy najbardziej. Na mecie dostaniesz medal, koszulkę, regeneracyjny posiłek, coś na wzmocnienie ducha, a to wszystko w atmosferze świetnej zabawy w dobrym towarzystwie. Przy okazji dołożysz cegiełkę do czegoś dobrego i pokonując przeszkody pomożesz pokonać je innym, bo 10% kwoty zebranej w ramach wpisowego przekazujemy na rzecz dziecka obarczonego niepełnosprawnością.

Na najlepszych (I, II i III m-ce w kategoriach: drużynowa, mężczyźni, kobiety ) czekają nagrody finansowe. Startujemy w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej (wyłącznie 3 osoby w drużynie). Zawodnikom startującym w drużynach przysługuje zniżka (wpisowe 90 zł od osoby, prosimy o płatność przelewem tradycyjnym i zaznaczenie w tytule nazwy drużyny).

1 września nie wysyłaj dzieci do szkoły! To przecież sobota...;-) Zabierz je ze sobą do Czemiernik, mamy dla nich przygotowane atrakcje. Weź znajomych, będą mieli na co popatrzeć, a Tobie przyda się wsparcie.
Jest moc? SPRAWDŹ SIĘ!

Zapisy online do 29 sierpnia!


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Małgorzata Władyczuk 1976 Kobieta Opłacony
2 Marcin Jaroszuk 1989 Mężczyzna Opłacony
3 Anna Krupa Gmina Czemierniki 1982 Kobieta Opłacony
4 Marek Bączek Gmina Czemierniki 1985 Mężczyzna Opłacony
5 Piotr Kalinowski Gmina Czemierniki 1990 Mężczyzna Opłacony
6 Jacek Świć LKS Orzeł Czemierniki II 1993 Mężczyzna Opłacony
7 Konrad Łabęcki LKS Orzeł Czemierniki I 1986 Mężczyzna Opłacony
8 Leszek Sosnowski LKS Orzeł Czemierniki II 1989 Mężczyzna Opłacony
9 Zbysław Masłowski LKS Orzeł Czemierniki I 1996 Mężczyzna Opłacony
10 Wojciech Żuk LKS Orzeł Czemierniki II 1994 Mężczyzna Opłacony
11 Przemysław Dąbrowski LKS Orzeł Czemierniki I 1988 Mężczyzna Opłacony
12 Marcin Rymuszka 1976 Mężczyzna Opłacony
13 Artur Zajączkowski 1976 Mężczyzna Opłacony
14 Marta Górska 1991 Kobieta Opłacony
15 Krzysztof Jaraszek 1983 Mężczyzna Opłacony
16 Leszek Ścioch 1982 Mężczyzna Opłacony
17 Marcin Lewicki Cazzo club running team 1990 Mężczyzna Opłacony
18 Alicja Trykacz 1974 Kobieta Opłacony
19 Tomasz Czarnacki 1991 Mężczyzna Opłacony
20 Anna Stolarczyk 1993 Kobieta Opłacony
21 Svitlana Stupakova Aesculap Chifa Nowy Tomyśl 1994 Kobieta Opłacony
22 Sławomir Zerbst Aesculap Chifa Nowy Tomyśl 1986 Mężczyzna Opłacony
23 Serhii Naboka Aesculap Chifa Nowy Tomyśl 1994 Mężczyzna Opłacony
24 Magda Kapłon Aesculap Chifa Nowy Tomyśl 1987 Kobieta Opłacony
25 Olga Korzhova Aesculap Chifa Nowy Tomyśl 1985 Kobieta Opłacony
26 Monika Dolecka-Jankiewicz Aesculap Chifa Nowy Tomyśl 1980 Kobieta Opłacony
28 Damian Rybicki Aesculap Chifa Nowy Tomyśl 1986 Mężczyzna Opłacony
29 Bohdan Zykov Aesculap Chifa Nowy Tomyśl 1994 Mężczyzna Opłacony
30 Anna Tonkykh Aesculap Chifa Nowy Tomyśl 1996 Kobieta Opłacony
31 Beata Zdrojewska Czarnoszara Kapibara 1989 Kobieta Opłacony
32 Dawid Zdrojewski Czarnoszara Kapibara 1989 Mężczyzna Opłacony
33 Ksenia Tèzyk 1979 Kobieta Opłacony
34 Agnieszka Gajda U-LANs Team 1982 Kobieta Opłacony
35 Paweł Pakuła MKS "ŻAK" Biała Podlaska 1977 Mężczyzna Opłacony
36 MATEUSZ DANIŁKO KS AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA 1993 Mężczyzna Opłacony
37 MARCIN MRÓZ KS AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA 1997 Mężczyzna Opłacony
38 PAWEŁ KLIMIUK KS AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA 1998 Mężczyzna Opłacony
39 Anita Goguska Trójca z Dębowej 1989 Kobieta Opłacony
40 Piotr Małek Trójca z Dębowej 1984 Mężczyzna Opłacony
41 Sławomir Tchórz Trójca z Dębowej 1981 Mężczyzna Opłacony
42 Andrzej Kozdra 1984 Mężczyzna Opłacony
43 Adam Swic 1987 Mężczyzna Opłacony
44 Michałek Kmieć Czarnoszara Kapibara 1991 Mężczyzna Opłacony
45 Łukasz Iwanicki Szybowy Team 1984 Mężczyzna Opłacony
46 Łukasz Semeniuk 1996 Mężczyzna Opłacony
47 Agnieszka Burczaniuk GdzieTaMeta 1980 Kobieta Opłacony
48 Patryk Sadowski Szybowy Team 1992 Mężczyzna Opłacony
49 Anna Syroka-Bojarczyk LUBELSKIE 1977 Kobieta Opłacony
50 Edyta Dubaniewicz LUBELSKIE 1975 Kobieta Opłacony
51 Marcin Czyżak LUBELSKIE 1980 Mężczyzna Opłacony
52 Marta Sprawka Spraweczki 1993 Kobieta Opłacony
53 Justyna Bieniek 1984 Kobieta Opłacony
54 Łukasz Krupa 1983 Mężczyzna Opłacony
55 Bogdan Pawlak 1968 Mężczyzna Opłacony
56 Adam Klej 1994 Mężczyzna Opłacony
57 Andrzej Saczuk 1975 Mężczyzna Opłacony
58 Dawid Szczepaniuk 1991 Mężczyzna Opłacony
59 Kamil Cieniuch 1997 Mężczyzna Opłacony
60 Jakub Sobieszek OSP NIEWĘGŁOSZ 1996 Mężczyzna Opłacony
61 Jakub Stelmach OSP Czemierniki 1996 Mężczyzna Opłacony
62 Łukasz Delążek OSP Bełcząc 1998 Mężczyzna Opłacony
63 Monika Dzikie Borsuki 1977 Kobieta Opłacony
64 Marek Sobieszek ZOG ZOSP RP w Czemiernikach 1993 Mężczyzna Opłacony
65 Mariusz Kozak OSP Stoczek 1990 Mężczyzna Opłacony
66 Mariusz Kułak OSP Stoczek 1991 Mężczyzna Opłacony
67 Michał Jędruszczak OSP Czemierniki 1991 Mężczyzna Opłacony
68 Wiesław Wadowski ZOG ZOSP RP w Czemiernikach 1973 Mężczyzna Opłacony
69 Robert Musikowski OSP Stoczek 1993 Mężczyzna Opłacony
70 Piotr Król OSP Bełcząc 1999 Mężczyzna Opłacony
71 Piotr Kawecki OSP Czemierniki 1991 Mężczyzna Opłacony
72 Piort Łoziński OSP Niewegłosz 1988 Mężczyzna Opłacony
73 Daniel Dobosz OSP Bełcząc 1999 Mężczyzna Opłacony
74 Bolesław Sprawka 1999 Mężczyzna Opłacony
75 Grzegorz Zając 3 Koguty 1980 Mężczyzna Opłacony
76 Dominika Cichosz 1994 Kobieta Opłacony
77 Anna Niedźwiecka 2000 Kobieta Opłacony
78 Marcin Rychta POWIAT ŁUKOWSKI 1976 Mężczyzna Opłacony
79 Kacper Sacharczuk POWIAT ŁUKOWSKI 1987 Mężczyzna Opłacony
80 Mateusz Mańko OSP Niewegłosz 1992 Mężczyzna Opłacony
81 Marek Czernecki POWIAT ŁUKOWSKI 1954 Mężczyzna Opłacony
82 Agnieszka Pietrzak GdzieTaMeta 1980 Kobieta Opłacony
83 Dominik Cybula _ 1992 Mężczyzna Opłacony
84 Iwona Chwalczuk 1995 Kobieta Opłacony
85 Agata Szelech 1994 Kobieta Opłacony
86 Andrzej Łukasik 3 Koguty 1978 Mężczyzna Opłacony
87 Arkadiusz Kuchnia 3koguty 1982 Mężczyzna Opłacony
88 Iwona Niebrzegowska- Kuchnia GdzieTaMeta 1982 Kobieta Opłacony
89 Klaudia Pałys 1996 Kobieta Opłacony
90 TOMASZ MAZURYK SPOMLEK 1985 Mężczyzna Opłacony
91 PAWEŁ SITKOWSKI SPOMLEK 1985 Mężczyzna Opłacony
92 Aneta Osek 1986 Kobieta Opłacony
93 Kamil Szyszko 1987 Mężczyzna Opłacony
94 Ireneusz Lemiecha SPOMLEK 1980 Mężczyzna Opłacony
96 Krzysztof Jędruchniewicz Aktywna Kąkolewnica 1993 Mężczyzna Opłacony
97 Przemysław Majczyna Aktywna Kąkolewnica 1995 Mężczyzna Opłacony
98 Izabela Mróz Aktywna Kąkolewnica 1999 Kobieta Opłacony
99 Adam Zoń B. BRAUN RADZYŃ 1987 Mężczyzna Opłacony
100 Kamil Rolla B. BRAUN RADZYŃ 1995 Mężczyzna Opłacony
101 Jakub Świderski B. BRAUN RADZYŃ 1997 Mężczyzna Opłacony
102 Dariusz Bosko B. BRAUN RADZYŃ 1995 Mężczyzna Opłacony
103 Damian Śliczniak B. BRAUN RADZYŃ 1994 Mężczyzna Opłacony
104 Piotr Uchmiak B. BRAUN RADZYŃ 1995 Mężczyzna Opłacony
105 Piotr Bosko B. BRAUN RADZYŃ 1991 Mężczyzna Opłacony
106 Mateusz Sidor B. BRAUN RADZYŃ 1997 Mężczyzna Opłacony
107 Marcin Baranowski B. BRAUN RADZYŃ 1988 Mężczyzna Opłacony
108 Rafał Kondracki Dzikie Borsuki 1978 Mężczyzna Opłacony
109 Rafał Chybowski Dzikie Borsuki 1987 Mężczyzna Opłacony
110 Bartek Mańko No to SIUP 1987 Mężczyzna Opłacony
111 Karol Krzewski No to SIUP 1995 Mężczyzna Opłacony
112 Elżbieta Zając SPOMLEK 1975 Kobieta Opłacony
113 Artur Gruba SPOMLEK 1985 Mężczyzna Opłacony
114 Andrzej Zieliński SPOMLEK 1972 Mężczyzna Opłacony
115 Andrzej Rzeźniczuk SPOMLEK 1974 Mężczyzna Opłacony
116 Elżbieta Michalak SPOMLEK 1962 Kobieta Opłacony
117 Elżbieta Zielińska SPOMLEK 1965 Kobieta Opłacony
118 Dariusz Korzeniowski SPOMLEK 1963 Mężczyzna Opłacony
119 Beata Różycka SPOMLEK 1971 Kobieta Opłacony
120 Tomasz Orłowski SPOMLEK 1985 Mężczyzna Opłacony
121 Piotr Osipiuk SPOMLEK 1993 Mężczyzna Opłacony
122 Radosław Kowalik SPOMLEK 1986 Mężczyzna Opłacony
123 Monika Grzeszuk SPOMLEK 1975 Kobieta Opłacony
124 Waldemar Cholewa ZS Czemierniki 1972 Mężczyzna Opłacony
125 Mateusz Wójcik ZG ZOSP RP Czemierniki 1998 Mężczyzna Opłacony
126 Ireneusz Kaczorek ZS Czemierniki 1961 Mężczyzna Opłacony
127 Dorota Sułek ZS Czemierniki 1988 Kobieta Opłacony
128 Barbara Murawka U-LANs Team 1988 Kobieta Opłacony
129 Dorota Krakowska U-LANs Team 1979 Kobieta Opłacony
130 Justyna Matuszewska U-LANs Team 1983 Kobieta Opłacony
131 Magdalena Domańska U-LANs Team 1983 Kobieta Opłacony
132 Monika Woszczak U-LANs Team 1994 Kobieta Opłacony
133 Dorota Maksymiuk-Mitońska Gmina Komarówka Podlaska 1980 Kobieta Opłacony
134 Elżbieta Doluk Gmina Komarówka Podlaska 1992 Kobieta Opłacony
135 Marek Mitoński Gmina Komarówka Podlaska 1978 Mężczyzna Opłacony
136 Mateusz Osipacz OSP Gmina Wohyń 1990 Mężczyzna Opłacony
137 Tomasz Golec OSP Gmina Wohyń 1999 Mężczyzna Opłacony
138 Dawid Burczaniuk OSP Gmina Wohyń 1999 Mężczyzna Opłacony
139 Anna Szymala Powiat radzyński - naturalnie aktywni 1975 Kobieta Opłacony
140 Tomasz Zarzycki Powiat radzyński - naturalnie aktywni 1987 Mężczyzna Opłacony
141 Wioletta Chwalczuk Powiat radzyński - naturalnie aktywni 1993 Kobieta Opłacony
142 Grzegorz Jędrzejewski OSP Przegaliny Duże 1999 Mężczyzna Opłacony
143 Jakub Magier OSP Wólka Komarowska 1989 Mężczyzna Opłacony
144 Karol Bieliński OSP Przegaliny Duże 2000 Mężczyzna Opłacony
145 Łukasz Melnik OSP Przegaliny Duże 2000 Mężczyzna Opłacony
146 Łukasz Zajac OSP Wólka Komarowska 1994 Mężczyzna Opłacony
147 Tomasz Sałuch OSP Wólka Komarowska 1997 Mężczyzna Opłacony
148 Andrzej Saczuk AZ-BUD BŁOTNE OGRY 1975 Mężczyzna Opłacony
149 DAMIAN WOCH AZ-BUD Błotne Ogry 1982 Mężczyzna Opłacony
150 Grzegorz Afaltowski AZ-BUD Błotne Ogry 1985 Mężczyzna Opłacony
151 Joanna Szmigiel 1990 Kobieta Opłacony
152 Daniel Jankowski 1986 Mężczyzna Opłacony
153 Grzegorz Cierpiński 1977 Mężczyzna Opłacony
154 Ewelina Wronowska Gmina Lubartów 1986 Kobieta Opłacony
155 Marcin Wronowski Gmina Lubartów 1986 Mężczyzna Opłacony
156 Michał Dejko Gmina Lubartów 1984 Mężczyzna Opłacony
157 Beata Chruściel Międzyrzecka Grupa Biegowa/Red Lion Club 1985 Kobieta Opłacony
158 Tomasz Łaziuk Red Lion Club 1998 Mężczyzna Opłacony
159 Marian Roman Kozak 1957 Mężczyzna Opłacony