XXXVII Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo - 12 km

Data
15.09.2018
Godzina
12:00
Miejscowość
Legionowo
Typ zawodów
Bieg
Dystans
12 km
Oficjalna strona

O zawodach

XXXVII BIEGI PRZEŁAJOWE
O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGIONOWO
TERMIN I MIEJSCE:
1) Data: sobota 15 września 2018 r., godzina 8.30 - 14.00.
2) Miejsce: las legionowski, start i meta przy ul. Zakopiańskiej.
3) Biuro zawodów dla uczestników biegu głównego:
piątek 14 września 2018 roku w godzinach 8.00 - 18.00 w hali Arena Legionowo, ul. Chrobrego 50 B
sobota 15 września 2018 roku w godzinach 8.30 - 11.30 polana leśna przy ul. Zakopiańskiej
4) Biuro zawodów dla uczestników biegów dziecięcych i młodzieżowych:
piątek 14 września 2018 roku w godzinach 8.00 - 18.00 w hali Arena Legionowo, ul. Chrobrego 50 B
sobota 15 września 2018 roku w godzinach 8.30 - 11.30 polana leśna przy ul. Zakopiańskiej
5)W biurze zawodów w dniu zawodów dla zawodników biegu głównego udostępniony będzie depozyt.
6) Zawody mają charakter biegów przełajowych (tylko drogi leśne).
7) Zawody odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne.
BIEGI MŁODZIEŻOWE: Start godzina 9.50
BIEG GŁÓWNY:
Start godzina 12.00
Kobiety 6 km - trasa oznakowana, prowadzi drogami leśnymi (1 pętla)
Mężczyźni 12 km - trasa oznakowana, prowadzi drogami leśnymi (2 pętle)
Zbiórka do biegów będzie miała miejsce na mecie na polanie leśnej przy ul. Zakopiańskiej pod bramą START/META
OPŁATY:
Opłata dotyczy tylko uczestników biegu OPEN
Uczestnicy biegów dziecięcych i młodzież nie ponoszą opłat za biegi.
Opłata za udział w biegu OPEN wyłącznie przelewem na konto :
15 zł za udział w Biegu Głównym bez pełnego pakietu startowego. W skład niepełnego pakietu wchodzi: zwrotny numer startowy, torba na depozyt, medal, posiłek.
25 zł za udział w Biegu Głównym z pełnym pakietem startowym. W skład pełnego pakietu wchodzi: zwrotny numer startowy, torba na depozyt, gadżet biegowy, posiłek, medal.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 MIchał Rusin 2000 Mężczyzna Opłacony
2 Sylwia Tabaka-Mierzejewska 1975 Kobieta Opłacony
3 Radosław Szyszko 1979 Mężczyzna Opłacony
4 Bartosz Rusin 1973 Mężczyzna Opłacony
5 Przemysław Suchecki KS POMORSKA TEAM 1981 Mężczyzna Opłacony
6 Mariusz Stawowski Chotomów 1971 Mężczyzna Opłacony
7 Grzegorz Rospond Chotomów 1981 Mężczyzna Opłacony
8 MARCIN JOŃSKI 1975 Mężczyzna Opłacony
9 Piotr Okrasa Okrasa Team 1976 Mężczyzna Opłacony
10 Karina Skowrońska 1985 Kobieta Opłacony
11 Konrad Oleksiak 1988 Mężczyzna Opłacony
12 Anna Granat 1997 Kobieta Opłacony
13 Agnieszka Chojnacka-Kulesza 1981 Mężczyzna Opłacony
14 Grzegorz Kulesza COTY POLSKA SP Z O.O. 1980 Mężczyzna Opłacony
15 Przemysław Dąbrowski 1987 Mężczyzna Opłacony
16 Marek Gajewski adidas Runners Warsaw 1987 Mężczyzna Opłacony
17 Edyta Kruk 1971 1971 Kobieta Opłacony
18 Jarek Kulik 1975 Mężczyzna Opłacony
19 Ola kucharska 1986 Kobieta Opłacony
20 Gosia osińska 1980 Kobieta Opłacony
21 Bartłomiej Ogonowski Julek Squad 1984 Mężczyzna Opłacony
22 Marta Ogonowska Julek Squad 1984 Kobieta Opłacony
23 Agnieszka Dolińska 1976 Kobieta Opłacony
24 Grazyna Chojnowska Wybiegaj siebie 1957 Kobieta Opłacony
25 Dariusz Jaworski Niezrzeszony 1964 Mężczyzna Opłacony
26 Sylwester Pyszak Debedełki 1981 Mężczyzna Opłacony
27 Rafal Wasiak lub wybierz z listy 1990 Mężczyzna Opłacony
28 Grzegorz Wartałowicz 1990 Mężczyzna Opłacony
29 Marcin Świerczewski 1991 Mężczyzna Opłacony
30 Michał Tetkowski Husaria Race Team 1978 Mężczyzna Opłacony
31 Rafał Mizerek 1987 Mężczyzna Opłacony
32 Katarzyna Maryniak Wybiegaj siebie 1980 Kobieta Opłacony
33 Sławomir Jankowski 1979 Mężczyzna Opłacony
34 Marcin SKutnik 1977 Mężczyzna Opłacony
35 Adam Konarzewski 1991 Mężczyzna Opłacony
36 Ewa Konarzewska 1965 Kobieta Opłacony
37 Justyna Trzaskowska 1982 Kobieta Opłacony
38 Janusz Czerwiński Damy radę Zegrze 1960 Mężczyzna Opłacony
39 Marta Lejzerowicz IDZIEMY TEAM 1988 Kobieta Opłacony
40 Krzysztof Kaska 1969 1969 Mężczyzna Opłacony
41 Sebastian Puzia RRRR 1975 Mężczyzna Opłacony
42 Adam Pierański Vege Runners 1960 Mężczyzna Opłacony
43 Beata Puzia 1976 Kobieta Opłacony
44 Tomasz Orliński BHP ORLIŃSCY 1979 Mężczyzna Opłacony
45 Agnieszka Lewandowska Rossbiegani 1983 Kobieta Opłacony
46 Anna Żyłko Dzikie Dziki 1990 Kobieta Opłacony
47 DARIUSZ WOJDA Dzikie Dziki 1974 Mężczyzna Opłacony
48 Wawrzyniec Szejko KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 Mężczyzna Opłacony
49 Magdalena Penkalska Wieliszew Heron Team 1978 Kobieta Opłacony
50 Marcin Markowski BRAVEHEARTS LEGIONOWO 1984 Mężczyzna Opłacony
51 Haylna Voytovych 1982 Kobieta Opłacony
52 Marek Bugiera 1963 Mężczyzna Opłacony
53 RAJMUND ZIĘTARA 2.RBlog Skład Zegrze 1965 Mężczyzna Opłacony
54 Grzegorz Pankowski Kosi Mazaki Team 1982 Mężczyzna Opłacony
55 Michał Norwa 1994 Mężczyzna Opłacony
56 Michał Rachwał 12tri.pl 1981 Mężczyzna Opłacony
57 Weronika Zielińska 12tri.pl 1986 Kobieta Opłacony
58 Ilona Gradus 1985 Kobieta Opłacony
59 Katarzyna Foszner Fit-Line Fitness Legionowo 1985 Kobieta Opłacony
60 Patrycja Dettlaff DREAM RUN 1983 Kobieta Opłacony
61 Marek Kołomański ekobiegi 1978 Mężczyzna Opłacony
62 Krzysztof Piasecki 1975 Mężczyzna Opłacony
63 Paweł Krochmal Pawko_Runner 1993 Mężczyzna Opłacony
64 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team 1979 Mężczyzna Opłacony
65 ROBERT GAWKOWSKI 1973 Mężczyzna Opłacony
66 Marta Dąbrowska 1979 Kobieta Opłacony
67 Krzysztof Bziuk 1996 Mężczyzna Opłacony
68 Joanna Skultecka PZU Sport Team 1981 Kobieta Opłacony
69 Igor Zbrzeźniak 1995 Mężczyzna Opłacony
70 Katarzyna Wierzbicka 1981 Kobieta Opłacony
71 Michał Sielaszuk 1979 Mężczyzna Opłacony
72 Aleksandra Głowacka Młody vs. Stary 1972 Kobieta Opłacony
73 Andrzej Głowacki Młody vs. Stary 1971 Mężczyzna Opłacony
74 Konrad Wrzosek 1982 Mężczyzna Opłacony
75 Olga Kącka Acco-Fin 1979 Kobieta Opłacony
76 Tomasz Rolewicz 1977 Mężczyzna Opłacony
77 Karol Kącki Sekcja Biegowa GUS 1979 Mężczyzna Opłacony
78 Małgorzata Płuciś 1989 Kobieta Opłacony
79 Marek Czerwiński Damy radę Zegrze 1988 Mężczyzna Opłacony
80 Tomasz Grochowalski 1968 Mężczyzna Opłacony
81 Małgorzata Wiśniewska 1975 Kobieta Opłacony
82 Piotr Mulik Serock Biega z Hotelem Narvil 1975 Mężczyzna Opłacony
83 Marcin Wądołowski 1978 Mężczyzna Opłacony
84 Michał Jamioł 1980 1980 Mężczyzna Opłacony
85 Anna Gryziak 1981 Kobieta Opłacony
86 Paweł Kowalik Decathlon 1990 Mężczyzna Opłacony
87 Robert ochtabinski 1974 Mężczyzna Opłacony
88 Zenon Lewandowski SCKS Jurand Ciechanów 1952 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adam Zalewski Nasielsk Baszta Team 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andzelika Bartkowska 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Lewandowska Wybiegaj Siebie 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Artur Bartkowski Bravehearts Legionowo 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Detko 1947 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Cezary Czerwiński Damy Radę Zegrze 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Daniel Adamowicz 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ewa Machul Dream Run 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] JACEK BANIAK KB im P. SĘKOWSKIEGO 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jakub Płócienniczak Dream Run 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Klaudia Krajewska MGK Legionowo 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Boczkowski 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] MonikaWojno KB Wyszków 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Rafał Smoliński Państwowa Straż Pożarna Przasnysz 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] sergii rybak lkb rudnik 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Stanisław Łabęda Nasielsk Baszta Team 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Wojno KB Wyszków 1978 Mężczyzna Nieopłacony