II Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka - 3 km

Data
03.03.2018
Godzina
11:30
Miejscowość
Sulejówek
Typ zawodów
Bieg
Dystans
3 km

O zawodach

Mistrzostw Sulejówka w biegach przełajowych oraz „II Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka”
Impreza objęta patronatem Burmistrza Miasta Sulejówek

1.Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy „Herkules” Sulejówek

2.Termin i miejsce:
3 marca 2018 r. (sobota) godzina 11:00 – Trasa biegu: okolice ul. Bolesława Prusa(Warszawa Wesoła), Świętojańskiej (Sulejówek) , Start i Meta – skrzyżowanie ulicy Bolesława Prusa(Warszawa Wesoła) i Świętojańskiej w Sulejówku
(dane GPS: 52°14'11.5"N 21°14'51.7"E)

3.Biuro Zawodów:
Znajdować się będzie w okolicach startu biegu ul. Bolesława Prusa (Warszawa Wesoła) – niebieski namiot od godziny 9:00.

4.Warunki uczestnictwa:
W zawodach mają prawo startu zawodnicy urodzeni w roku 2007 i starsi.
W klasyfikacji Mistrzostw Sulejówka będą brani uczestnicy zameldowani w Sulejówku oraz zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych z naszego miasta.

5.Dystanse:
Ok.1000m – Mistrzostwa Sulejówka uczniów z roczników 2007-2005.
Ok.2000m – Mistrzostwa Sulejówka uczniów z roczników 2004-2002.
Ok.3000m – Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka OPEN
Trasa o podłożu naturalnym po pętli 1km, zezwala się na bieganie w kolcach.

6.Opłaty startowe*:
Dzieci i młodzież do 18 roku życia zamieszkała w Sulejówku – bezpłatnie.
Dzieci i młodzież do 18 roku życia spoza Sulejówka – 10zł.
Dorośli -20zł.
*zyski z biegu zostaną przeznaczone na prace statutowe sekcji Lekkoatletycznej UKS Herkules Sulejówek
Opłaty startowe wpłacamy na konto (do dnia 1.03.2018):
MBank - 89 1140 2004 0000 3502 5487 2030
Maciej Czyż , Ul. Konopnickiej 36a , 05-071 Sulejówek
Tytuł: [Imię i Nazwisko], [ data urodzenia], [miejsce zamieszkania], [klub]

7.Nagrody:
Złota Podkowa dla pierwszego zawodnika i zawodniczki biegu głównego
Medal dla każdego uczestnika „Biegu o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka”
Medale i dyplomy dla pierwszych trzech zawodników i zawodniczek kategorii:
-2007-2005 MISTRZOSTWA SULEJÓWKA
-2004-2002 MISTRZOSTWA SULEJÓWKA

8.Program Minutowy: [PROJEKT]
11:00 – ok. 1000m Mistrzostwa Sulejówka w biegach przełajowych roczniki 2007-2005
11:10 – ok. 2000m Mistrzostwa Sulejówka w biegach przełajowych roczniki 2004-2002
11:30 – ok. 3000m Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka

9.Zgłoszenia: przez stronę internetową (Limit miejsc w biegu głównym to 200 osób)
Listy zamykamy 28.02.2018

10.Weryfikacja i kartki startowe:
Weryfikacja zgłoszenia do biegu i odbiór numerów startowych w biurze zawodów do godziny 10:30 lub 2 marca w godzinach 18:30-20:00 w budynku klubu Victorii Sulejówek (ul. Krasińskiego 6 – sala konferencyjna)
Zawodnicy Mistrzostw Sulejówka zgłaszają się na start z wypełnioną drukowanymi literami kartką startową.
Kartki będą dostępne w biurze zawodów.
Brak kartki na mecie będzie skutkował dyskwalifikacją.

11.Ubezpieczenie: Zgodnie z art.52 obowiązującej Ustawy o Kulturze Fizycznej z dnia 19.01.1996 obowiązek ubezpieczenia zawodników od następstw nieszczęśliwych wypadków wynikłych na skutek uprawiania sportu spoczywa na klubach.

12.Sprawy Organizacyjne:
Kontakt do organizatora : Maciej Czyż 500-018-105 ; trener@rozbieganysulejowek.pl


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Damian Piwko PIWKO RUN TEAM 1997 Mężczyzna Opłacony
2 Kamil Tymiński PIWKO RUN TEAM 1992 Mężczyzna Opłacony
3 Marcin Maksymowicz Zabiegane Dni 1978 Mężczyzna Opłacony
4 Adam Sadowski Rozbiegany Sulejówek 1975 Mężczyzna Opłacony
5 Justyna Sadowska Rozbiegany Sulejówek 1971 Kobieta Opłacony
6 Adam Koselnik 1982 Mężczyzna Opłacony
7 Leszek Kielak Entre Running 1987 Mężczyzna Opłacony
8 Konrad Wysocki Klub Sportowy Alaska 1982 Mężczyzna Opłacony
9 Wojciech Musiatowicz Rozbiegany Sulejówek 1980 Mężczyzna Opłacony
10 Piotr Kunka Zabiegane Dni 1983 Mężczyzna Opłacony
11 Julia Bielawska UKS Herkules Sulejówek 2001 Kobieta Opłacony
12 Paweł Sadowski Rozbiegany Sulejówek 1974 Mężczyzna Opłacony
13 Edyta Sadowska Rozbiegany Sulejówek 1974 Kobieta Opłacony
14 Monika Jakubaszek KS Alaska 1980 Kobieta Opłacony
15 Marta Barszczewska GACA Run 1987 Kobieta Opłacony
16 Igor Zbrzeźniak 1995 Mężczyzna Opłacony
17 Grzegorz Kołodziej 1987 Mężczyzna Opłacony
18 Piotr Zgliński Rozbiegany Sulejówek 1974 Mężczyzna Opłacony
19 Iwona Michalczyk-Zglińska Rozbiegany Sulejówek 1974 Kobieta Opłacony
20 Andrzej Karaś 1984 Mężczyzna Opłacony
21 Marta Rytel 1982 Kobieta Opłacony
22 Monika Lech PGB Sportowa Paczka 1980 Kobieta Opłacony
23 Ilona Barnas Prettyfittyteam 1982 Kobieta Opłacony
24 Bartosz Makos UKS Herkules Sulejówek 2001 Mężczyzna Opłacony
25 Marek Magielski 1988 Mężczyzna Opłacony
26 Monika Hackiewicz 1989 Kobieta Opłacony
27 Joanna Siembab Figlarze 1981 Kobieta Opłacony
28 Jasiek Talacha 1988 Mężczyzna Opłacony
29 Grzegorz Suski 2002 Mężczyzna Opłacony
30 Marta Talacha Rozbiegany Sulejówek 1986 Kobieta Opłacony
31 Mirella Raducka 1986 Kobieta Opłacony
32 Malwina Kaźmierczak Dzikie Grubasy Szatana 1988 Kobieta Opłacony
33 Magdalena Kowieszko Rozbiegany Sulejówek 1979 Kobieta Opłacony
34 JERZY SOSIŃSKI ZABIEGANI PO USZY 1948 Mężczyzna Opłacony
35 Arkadiusz Łukasiak Mińska Grupa Rowerowa 1966 Mężczyzna Opłacony
36 Katarzyna Prokopowicz Rozbiegany Sulejówek 1965 Kobieta Opłacony
37 Ewa Dołęgowska MORSY WOŁOMIN KOBYŁKA 1984 Kobieta Opłacony
38 Natalia Kielak www.NataliaBiegaJakSzalona.pl 1988 Kobieta Opłacony
39 Piotr Laskowski 1984 Mężczyzna Opłacony
40 Angielika Turlej Koniki 1978 Kobieta Opłacony
41 Adrian Szewczyk Dąbrowski Team Duczki 1991 Mężczyzna Opłacony
42 Krzysztof Grotkowski Rozbiegany Sulejówek 1963 Mężczyzna Opłacony
43 Barbara Domżał OKS Start Otwock 1997 Kobieta Opłacony
44 Aneta Kornicka 1974 Kobieta Opłacony
45 Elwira Bielawska Rozbiegany Sulejówek 1979 Kobieta Opłacony
46 Leszek Bielawski Rozbiegany Sulejówek 1976 Mężczyzna Opłacony
47 Magdalena Maciejewska Rozbiegany Sulejówek 1971 Kobieta Opłacony
48 Milena Retkowska Superkowe Ziomki 1987 Kobieta Opłacony
49 Dariusz Retkowski 1988 Mężczyzna Opłacony
50 Kamila Trochimiak Rozbiegany Sulejowek 1982 Kobieta Opłacony
51 Aneta Piotrowska Rozbiegany Sulejówek 1981 Kobieta Opłacony
52 Malgorzata gniado Rozbiegany Sulejówek 1975 Kobieta Opłacony
53 Tomasz Czarnocki 1969 Mężczyzna Opłacony
54 Joanna Czarnocka 1979 Kobieta Opłacony
55 Daniel Dąbrowski Sulejówek 1981 Mężczyzna Opłacony
56 Weronika Pekacka Sonsiedzi Team 1977 Kobieta Opłacony
57 Krzysztof Pekacki Sonsiedzi Team 1978 Mężczyzna Opłacony
58 Agnieszka Majchrzyk Sonsiedzi Team 1973 Kobieta Opłacony
59 Katarzyna Izraelska Sonsiedzi Team 1971 Kobieta Opłacony
60 Jolanta Kaminska Sonsiedzi Team 1979 Kobieta Opłacony
61 Anna Orzechowska 1977 Kobieta Opłacony
62 Michał Mejka 2002 Mężczyzna Opłacony
63 Aneta Mejka RaceFighter 1976 Kobieta Opłacony
64 Magdalena Różak-Rukuszewicz Dzikie Grubasy Szatana 1977 Kobieta Opłacony
65 Filip Turczyński Skomplikowane.pl 1987 Mężczyzna Opłacony
66 Tomasz Celiński OKS START Otwock 2001 Mężczyzna Opłacony
67 Remigiusz Jankowski 1965 Mężczyzna Opłacony
68 Adam Wasilewski TATOKUPA 1991 Mężczyzna Opłacony
69 Joanna Ziarko Reebok run crew 1976 Kobieta Opłacony
70 Daniel Sokoliński 1982 Mężczyzna Opłacony
71 Tomasz Przybysz 1992 Mężczyzna Opłacony
72 Michał Przybysz 1990 Mężczyzna Opłacony
73 Jacek Kaminski Sonsiedzi Team 1975 Mężczyzna Opłacony
74 Daniel Brzeziński SUPERKOWE ZIOMKI 1986 Mężczyzna Opłacony
75 Magdalena Boczkowska SUPERKOWE ZIOMKI 1986 Kobieta Opłacony
76 Izabella Wieczorek Superkowe Ziomki 1988 Kobieta Opłacony
77 Jarek Kwiatkowski 1988 Mężczyzna Opłacony
78 Artur Płuciennik 1971 Mężczyzna Opłacony
79 Sławomir Świderski 1972 Mężczyzna Opłacony
80 Anna JAGIEŁŁO 1981 Kobieta Opłacony
81 Juliusz Rzewuski Spartan SGX Warsw 1983 Mężczyzna Opłacony
82 Grzegorz Bociański 1982 Mężczyzna Opłacony
83 Joanna Pieńkowska 1979 Kobieta Opłacony
84 Wojciech Lipiak 1985 Mężczyzna Opłacony
85 Hanna Wingrowicz 1974 Kobieta Opłacony
86 Beata Kisiel Rozbiegany Sulejówek 1995 Kobieta Opłacony
87 Agnieszka Nawrot Rozbiegany Sulejówek 1976 Kobieta Opłacony