Rodzinny Bieg Czyste Miasto Gdańsk - bieg główny - 10 km

Data
15.09.2018
Godzina
13:30
Miejscowość
Gdańsk
Typ zawodów
Bieg
Dystans
10 km
Oficjalna strona

O zawodach

Dystans Biegu wynosi ok 10 km. Trasa Biegu nie posiada atestu PZLA, ma charakter crossowy.
Bieg ma na celu propagowanie idei Czystego Miasta Gdańska z naciskiem na dbałość o publiczne tereny rekreacyjne i sportowe, popularyzację i rozpowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej, a także promocję Miasta Gdańska.

5 złotych z opłaty startowej zostanie przeznaczone na wskazany przez Organizatora cel charytatywny.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
1 Mariusz Piórkowski Taka Ryba z GPnS M30 Mężczyzna Opłacony
2 Natalia Piórkowska Taka Ryba z GPnS K30 Kobieta Opłacony
3 Adam Ambroziak Taka RYBA M30 Mężczyzna Opłacony
4 Stanisław Skwiot TUMBOTEAM / #GPNS M40 Mężczyzna Opłacony
5 Marcin Ługowski M30 Mężczyzna Opłacony
6 Jacek Richter Koty3! / #GPnS M30 Mężczyzna Opłacony
7 Sławomir Kuncewicz M40 Mężczyzna Opłacony
8 Marcin Kubiak WZMiO COM-DKM M30 Mężczyzna Opłacony
9 Cezary Leszczyński 3Szóstki M40 Mężczyzna Opłacony
10 Piotr Pitak 49BLot./Pruszcz Biega M40 Mężczyzna Opłacony
11 Krzysztof Łudczak Parkrun Gdańsk-Południe M40 Mężczyzna Opłacony
12 Sylwia Łudczak Parkrun Gdańsk-Południe K40 Kobieta Opłacony
13 Tomasz Cholewiński GPnS M30 Mężczyzna Opłacony
14 Zdzisław Kopeć M50 Mężczyzna Opłacony
15 Sylwia Łukaszewicz Osowa-Biega K40 Kobieta Opłacony
16 Paweł Paszkowski M30 Mężczyzna Opłacony
17 Michał Cieśliński MUKOwaleczni M30 Mężczyzna Opłacony
18 Jarosław Karwowski M30 Mężczyzna Opłacony
19 Artur Dębicki M50 Mężczyzna Opłacony
20 Jan Pałkowski M30 Mężczyzna Opłacony
21 Adam Angielczyk Gdańsk Południe na start M30 Mężczyzna Opłacony
22 Magdalena Kurszewska Gdańsk Południe na START K30 Kobieta Opłacony
23 Marcin Smaruj na Trening Team M30 Mężczyzna Opłacony
24 Piotr Olejarczyk M50 Mężczyzna Opłacony
25 Bartłomiej Niemiec M30 Mężczyzna Opłacony
26 Rafał Plewiński MAMY TO! M30 Mężczyzna Opłacony
27 Janina Kłos K30 Kobieta Opłacony
28 Mateusz Cłapa MUKOWALECZNI M16 Mężczyzna Opłacony
29 Joanna Maria Cłapa MUKOWALECZNI K40 Kobieta Opłacony
30 Martyna Czarnobaj K20 Kobieta Opłacony
31 Marcin Szczęsny Akademia Biegowa Kiełpino/Kartuzy M30 Mężczyzna Opłacony
32 Edyta Przytarska AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY K30 Kobieta Opłacony
33 Ryszard Lenkiewicz MaratonyPolskie.Pl TEAM M60 Mężczyzna Opłacony
34 Barbara Łukaszewicz MaratonyPolskie.Pl TEAM K40 Kobieta Opłacony
35 Dariusz Szyca MTM Team M30 Mężczyzna Opłacony
36 Tomasz Makarski MM Projekt M40 Mężczyzna Opłacony
37 Grzegorz Pikul O-SOWA BIEGA M30 Mężczyzna Opłacony
38 Cezary Trusiewicz M20 Mężczyzna Opłacony
39 Sylwia Leliwa RBM Team K20 Kobieta Opłacony
40 Miłosz Miękczyński Lupus Team M30 Mężczyzna Opłacony
41 Adam Kostuch M30 Mężczyzna Opłacony
42 Piotr Czyż M50 Mężczyzna Opłacony
43 Walter Rajkowski M30 Mężczyzna Opłacony
44 Marcin Zawaluk M40 Mężczyzna Opłacony
45 Andrzej Grzeszkiewicz RunForFun Gdansk M40 Mężczyzna Opłacony
46 Dariusz Kuncewicz Stay Insane M40 Mężczyzna Opłacony
47 FELIKS FORMELLA M50 Mężczyzna Opłacony
48 Paweł Oleszczuk M30 Mężczyzna Opłacony
49 Rafał Kasyna M40 Mężczyzna Opłacony
50 Krzysztof Baranowski M50 Mężczyzna Opłacony
51 Łukasz Bednarski M20 Mężczyzna Opłacony
52 Piotr Choma ROMEKO marine Team M30 Mężczyzna Opłacony
53 Damian Słowik Road To Good Form M30 Mężczyzna Opłacony
54 Beata Słowik K30 Kobieta Opłacony
55 Sebastian Gomułka M40 Mężczyzna Opłacony
56 Wojtek Patocki Rakiety Witosa M30 Mężczyzna Opłacony
57 Tomasz Taźbierski Rakiety Witosa M30 Mężczyzna Opłacony
58 Tomasz Leśniewski M50 Mężczyzna Opłacony
59 Kamil Zakaszewski Trec Team M20 Mężczyzna Opłacony
60 Damian Narkiewicz Aquacleaning24 M40 Mężczyzna Opłacony
61 Izabela Konecko SGS POLAND TEAM K50 Kobieta Opłacony
62 Aleksander Niemiałkowski M20 Mężczyzna Opłacony
63 Wojciech Gierszewski M40 Mężczyzna Opłacony
64 Mirosław Pawłowski M30 Mężczyzna Opłacony
65 Hanna Godlewska K20 Kobieta Opłacony
66 Anna Tomaszewska GPnS K30 Kobieta Opłacony
67 Wojciech Pancer SP86 M30 Mężczyzna Opłacony
68 Maciej Zachariasz M30 Mężczyzna Opłacony
69 Dariusz Wyrwa Blue Media Team M30 Mężczyzna Opłacony
70 Kamila Guss K30 Kobieta Opłacony
71 Piotr Jasiński M30 Mężczyzna Opłacony
72 Krzysztof Rychter #GPnS M30 Mężczyzna Opłacony
73 Ewa Karwowska K30 Kobieta Opłacony
74 Piotr Karwowski M40 Mężczyzna Opłacony
75 Michał Krzepkowski Travel-Experts.com.pl M30 Mężczyzna Opłacony
76 Michał Kowalski KSR Team M40 Mężczyzna Opłacony
77 PIOTR STEMPIN M50 Mężczyzna Opłacony
78 Piotr Pawelec Pani Rybak M30 Mężczyzna Opłacony
79 Joanna Markiewicz-Choma K30 Kobieta Opłacony
80 Arkadiusz Dargacz DARGACZ team M40 Mężczyzna Opłacony
81 Krzysztof Kielo RunForFun M40 Mężczyzna Opłacony
82 Adam Miszewski Grupa Biegowa 65 M50 Mężczyzna Opłacony
83 Julia Sekieta We ♡ Run K16 Kobieta Opłacony
84 Andrzej Klewek Zbieracze Złomu M40 Mężczyzna Opłacony
85 Anna Pestka K20 Kobieta Opłacony
86 Radosław Radulski M30 Mężczyzna Opłacony
87 Andrzej Cechmann M50 Mężczyzna Opłacony
88 Agnieszka Olbryś K30 Kobieta Opłacony
89 Łukasz Czaja Silly Walks Team M40 Mężczyzna Opłacony
90 Jarosław Zieliński M30 Mężczyzna Opłacony
91 Przemysław Torłop Grupa Trójmiasto M50 Mężczyzna Opłacony
92 Konrad Strojnowski M30 Mężczyzna Opłacony
93 Małgorzata Torłop Grupa Trójmiasto K50 Kobieta Opłacony
94 Daniel Drążkowski niezrzeszony M60 Mężczyzna Opłacony
95 Michał Kosiński ASC Gdańsk M20 Mężczyzna Opłacony
96 Sandra Kurowska K30 Kobieta Opłacony
97 Tomasz Stużyński SPIE SPORT TEAM M40 Mężczyzna Opłacony
98 Marcin Zabojszcz M30 Mężczyzna Opłacony
99 Krzysztof Specjał M30 Mężczyzna Opłacony
100 Robert Marcinkiewicz Kat M40 Mężczyzna Opłacony
101 Szymon Cimiński M16 Mężczyzna Opłacony
102 Krzysztof Hildebrandt M40 Mężczyzna Opłacony
103 Krystyna Jakubowska K60 Kobieta Opłacony
104 Tomasz Browar Gdynia M40 Mężczyzna Opłacony
105 Zofia Bulińska SP 47 GDAŃSK K16 Kobieta Opłacony
106 Kinga Bulińska SP 47 GDAŃSK K40 Kobieta Opłacony
107 Rafał Jarzębiński M30 Mężczyzna Opłacony
108 Dorota Grzegorczyk K40 Kobieta Opłacony
109 Aleksandra Mechowska K40 Kobieta Opłacony
110 Marcin Gumowski M40 Mężczyzna Opłacony
111 Piotr Mirowicz MirowiczTeam M30 Mężczyzna Opłacony
112 Jacek Kędzierski Biegaj z Głową M50 Mężczyzna Opłacony
113 Marta Liniewska K30 Kobieta Opłacony
114 Bartosz Piwowarczyk Klamotti Clan M20 Mężczyzna Opłacony
115 Paweł Kozawski M30 Mężczyzna Opłacony
116 Elżbieta Budzyńska K50 Kobieta Opłacony
117 Paweł Karabin M40 Mężczyzna Opłacony
118 Andrzej Stefański Maratończyk Elbląg M50 Mężczyzna Opłacony
119 Karolina Bisko K30 Kobieta Opłacony
120 Maciej Osowski Vege Runners M50 Mężczyzna Opłacony
121 KAROLINA KOCOŁ K30 Kobieta Opłacony
122 Tomasz Tołoczko M20 Mężczyzna Opłacony
123 Elżbieta Tuwalska LKS Zantyr Sztum K30 Kobieta Opłacony
124 Michał Dzioba Dzioba Team M40 Mężczyzna Opłacony
125 Mateusz Sitek M20 Mężczyzna Opłacony
126 MARIUSZ ULEŃSKI Ulki M30 Mężczyzna Opłacony
127 jarosław kamiński M30 Mężczyzna Opłacony
128 Robert Cyrta M40 Mężczyzna Opłacony
129 Barbara Nabakowska Martaton K60 Kobieta Opłacony
130 Jerzy Siemiński ARCON M50 Mężczyzna Opłacony
131 Maciej Wesołowski M20 Mężczyzna Opłacony
132 Kinga Żebrowska K30 Kobieta Opłacony
133 Jarosław Kotrych M20 Mężczyzna Opłacony
134 Puotr Zieńczuk Gdańskie Autobusy I Tramwaje Nie marnuj tlenu M40 Mężczyzna Opłacony
135 Grzegorz Gajewski M30 Mężczyzna Opłacony
136 Marek Liban Delivr M30 Mężczyzna Opłacony
137 Mateusz Kozłowski M20 Mężczyzna Opłacony
138 Michał Specht M16 Mężczyzna Opłacony
139 Maciej Nycek M30 Mężczyzna Opłacony
140 JAN WABNIC M50 Mężczyzna Opłacony
141 Przemysław Szymanek TDT M30 Mężczyzna Opłacony
142 Emilia Dankowska K30 Kobieta Opłacony
143 Tomek Łapiński SP 47 M40 Mężczyzna Opłacony
144 Andrzej Fiałkowski M40 Mężczyzna Opłacony
145 Bartłomiej Kania M40 Mężczyzna Opłacony
146 Dominika Horoszkiewicz K20 Kobieta Opłacony
147 Artur Miluk M30 Mężczyzna Opłacony
148 Tomasz Bagrowski Radość Biegania M30 Mężczyzna Opłacony
149 Aleksander Zamiela FCDH M30 Mężczyzna Opłacony
150 Dawid Dębowski Polaki M30 Mężczyzna Opłacony
151 Romek Romski Orzech Fundacja Generacja i Dawcy Życia M30 Mężczyzna Opłacony
152 Michał Kasprzycki Damen Engineering Gdańsk / SP 86 M40 Mężczyzna Opłacony
153 Sebastian Biernacki UJEŚĆISKO M30 Mężczyzna Opłacony
154 Edyta Reniecka K30 Kobieta Opłacony
155 Krzysztof Ozimkowski M40 Mężczyzna Opłacony
156 Vladi Kolpovskyi CrossCore M20 Mężczyzna Opłacony
157 Owerczuk Noveo Interactive M30 Mężczyzna Opłacony
158 Artur DŁUŻNIEWSKI M40 Mężczyzna Opłacony
159 Krzysztof Bednarek M50 Mężczyzna Opłacony
160 Bożena Waligóra Domoprofi K40 Kobieta Opłacony
161 Jagoda Ilczuk Dream Team K30 Kobieta Opłacony
162 Jakub Jersak M30 Mężczyzna Opłacony
163 Tomasz Wieczorek M50 Mężczyzna Opłacony
164 Artur Kutzmann M30 Mężczyzna Opłacony
165 Marcin Nitschke M40 Mężczyzna Opłacony
166 Marek Pergoł M40 Mężczyzna Opłacony
167 Marcin Małek M20 Mężczyzna Opłacony
168 Łukasz Krawiec Krawiec Elite M20 Mężczyzna Opłacony
169 Marcin Wilczek M30 Mężczyzna Opłacony
170 Anita Madany K50 Kobieta Opłacony
171 slawek purzycki M50 Mężczyzna Opłacony
172 Agnieszka Cybulska K30 Kobieta Opłacony