Rodzinny Bieg Czyste Miasto Gdańsk - bieg główny - 10 km

Data
15.09.2018
Godzina
13:30
Miejscowość
Gdańsk
Typ zawodów
Bieg
Dystans
10 km
Oficjalna strona
Opłata startowa
25,00 zł

O zawodach

Dystans Biegu wynosi ok 10 km. Trasa Biegu nie posiada atestu PZLA, ma charakter crossowy.
Bieg ma na celu propagowanie idei Czystego Miasta Gdańska z naciskiem na dbałość o publiczne tereny rekreacyjne i sportowe, popularyzację i rozpowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej, a także promocję Miasta Gdańska.

5 złotych z opłaty startowej zostanie przeznaczone na wskazany przez Organizatora cel charytatywny.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
1 Mariusz Piórkowski Taka Ryba z GPnS M30 Mężczyzna Opłacony
2 Natalia Piórkowska Taka Ryba z GPnS K20 Kobieta Opłacony
3 Adam Ambroziak Taka RYBA M30 Mężczyzna Opłacony
4 Stanisław Skwiot TUMBOTEAM / #GPNS M40 Mężczyzna Opłacony
5 Marcin Ługowski M30 Mężczyzna Opłacony
6 Jacek Richter Koty3! / #GPnS M30 Mężczyzna Opłacony
7 Sławomir Kuncewicz M40 Mężczyzna Opłacony
8 Marcin Kubiak WZMiO COM-DKM M30 Mężczyzna Opłacony
9 Cezary Leszczyński 3Szóstki M40 Mężczyzna Opłacony
10 Piotr Pitak 49BLot./Pruszcz Biega M40 Mężczyzna Opłacony
11 Krzysztof Łudczak Parkrun Gdańsk-Południe M40 Mężczyzna Opłacony
12 Sylwia Łudczak Parkrun Gdańsk-Południe K40 Kobieta Opłacony
13 Tomasz Cholewiński GPnS M30 Mężczyzna Opłacony
14 Zdzisław Kopeć M50 Mężczyzna Opłacony
15 Sylwia Łukaszewicz Osowa-Biega K40 Kobieta Opłacony
16 Paweł Paszkowski M30 Mężczyzna Opłacony
17 Michał Cieśliński MUKOwaleczni M30 Mężczyzna Opłacony
18 Jarosław Karwowski M30 Mężczyzna Opłacony
19 Artur Dębicki M50 Mężczyzna Opłacony
20 Jan Pałkowski M30 Mężczyzna Opłacony
21 Adam Angielczyk Gdańsk Południe na start M20 Mężczyzna Opłacony
22 Magdalena Kurszewska Gdańsk Południe na START K30 Kobieta Opłacony
23 Marcin Smaruj na Trening Team M30 Mężczyzna Opłacony
24 Piotr Olejarczyk M50 Mężczyzna Opłacony
25 Bartłomiej Niemiec M30 Mężczyzna Opłacony
26 Rafał Plewiński MAMY TO! M30 Mężczyzna Opłacony
27 Janina Kłos K30 Kobieta Opłacony
28 Mateusz Cłapa MUKOWALECZNI M16 Mężczyzna Opłacony
29 Joanna Maria Cłapa MUKOWALECZNI K30 Kobieta Opłacony
30 Martyna Czarnobaj K20 Kobieta Opłacony
31 Marcin Szczęsny Akademia Biegowa Kiełpino/Kartuzy M30 Mężczyzna Opłacony
32 Edyta Przytarska AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY K30 Kobieta Opłacony
[brak] Agata Nilsson K40 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Andrzejewska K30 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamil Sułek Od ucznia do Mistrza M20 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Cichoń 42.195 Wejherowo M40 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Zawaluk M40 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ryszard Borówka M40 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Bagrowski Radość Biegania M30 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Szczykutowicz M20 Mężczyzna Nieopłacony