Rodzinny Bieg Czyste Miasto Gdańsk - biegi rodzinne - 1 km

Data
15.09.2018
Godzina
11:30
Miejscowość
Gdańsk
Typ zawodów
Bieg
Dystans
1 km
Oficjalna strona
Opłata startowa
0,00 zł

O zawodach

Bieg ma na celu propagowanie idei Czystego Miasta Gdańska z naciskiem na dbałość o publiczne tereny rekreacyjne i sportowe, popularyzację i rozpowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej, a także promocję Miasta Gdańska.
Zapraszamy do udziału w biegu już od najmłodszych lat! Przygotowaliśmy odpowiednie dystanse dla każdego dziecka:


11.30 start dziewczynki 3-6 lat - dystans 300 m
11.45 start chłopcy 3-6 lat - dystans 300 m
12.00 start dziewczynki 7-9 lat - dystans 450 m
12.15 start chłopcy 7-9 lat - dystans 450 m
12.30 start dziewczynki 10-12 lat - dystans 750 m
12.45 start chłopcy 10-12 lat - dystans 750 m
13.00 start dzieci 13-15 lat - dystans 900 m


Rodziców zachęcamy do udziału w BIEGU GŁÓWNYM (10km) - z każdej opłaty startowej 5 złotych zostanie przeznaczone na wskazany przez Organizatora cel charytatywny.

https://zapisyonline.com/wydarzenie/50,rodzinny-bieg-czyste-miasto-gdansk-bieg-glowny


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
301 Mateusz Kopiejć SP 47 M7 Mężczyzna Opłacony
302 Rafał Kurek [brak] Mężczyzna Opłacony
303 Aleksandra Choma Chomikovscy K3 Kobieta Opłacony
304 Dariusz Byczuk Byku Team M7 Mężczyzna Opłacony
305 Nikola Byczuk Byku Team K3 Kobieta Opłacony
306 Alicja Pawłowska szp 35 K7 Kobieta Opłacony
307 Alicja Pawłowska szp 35 K3 Kobieta Opłacony
308 Aleksandra Pawłowska szp 35 K3 Kobieta Opłacony
309 Aleks Kuncewicz M3 Mężczyzna Opłacony
310 Tymon Kuncewicz M7 Mężczyzna Opłacony
311 Szymon Leszczyński 3Szóstki M7 Mężczyzna Opłacony
312 Szymon Pitak SP nr 1/Pruszcz Biega M7 Mężczyzna Opłacony
313 Sebastian Pitak Przedszkole J. Korczaka/Pruszcz Biega M3 Mężczyzna Opłacony
314 Bartosz Łudczak Parkrun Gdańsk-Południe M10 Mężczyzna Opłacony
315 Daria Jędrzejewska K7 Kobieta Opłacony
316 Antoni Miszewski Grupa Biegowa 65 M3 Mężczyzna Opłacony
317 Katarzyna Filar Grupa Biegowa 65 [brak] Kobieta Opłacony
318 Miszewski Adam Grupa Biegowa 65 [brak] Mężczyzna Opłacony
319 Maja Misiąg K7 Kobieta Opłacony
320 Maksymilian Misiąg M3 Mężczyzna Opłacony
321 Zuzanna Taras SP86 K7 Kobieta Opłacony
322 Kajetan Taras PP4 M3 Mężczyzna Opłacony
323 Zuzanna Odias SP 12 K3 Kobieta Opłacony
324 Natalia Odias SP 12 K7 Kobieta Opłacony
325 Tymek Plewa M3 Mężczyzna Opłacony
326 Kuba Plewa Szkoła podstawowa nr.12 M10 Mężczyzna Opłacony
327 Zuzia Richert Szkoła 86 K13 Kobieta Opłacony
328 Emilka Richert Szkoła 86 K10 Kobieta Opłacony
329 Kasia Richert Szkoła 86 K7 Kobieta Opłacony
330 Asia Richert Szkoła 86 K3 Kobieta Opłacony
331 ALEKSANDRA Richert Szkoła 86 [brak] Kobieta Opłacony
332 Michal Rorzkowski M7 Mężczyzna Opłacony
333 Maciej Rorzkowski M7 Mężczyzna Opłacony
334 Maurycy Ługowski M7 Mężczyzna Opłacony
335 Julia Wolinska K13 Kobieta Opłacony
336 Leonard Osadowski M3 Mężczyzna Opłacony
337 Stanisław Filipkowski SP 33 Gdańsk M7 Mężczyzna Opłacony
338 Magdalena Cieślińska MUKOwaleczni K7 Kobieta Opłacony
339 Marlena Cieślińska MUKOwaleczni K3 Kobieta Opłacony
340 Oskar Grabowski familytime.pl M3 Mężczyzna Opłacony
341 Alicja Karwowska Karwowski Team K3 Kobieta Opłacony
342 Wojciech Pałkowski M3 Mężczyzna Opłacony
343 Zofia Kowalik K3 Kobieta Opłacony
344 Tadeusz Kowalik M3 Mężczyzna Opłacony
345 Weronika Tuszyńska K3 Kobieta Opłacony
346 Julia Kłos K7 Kobieta Opłacony
347 Alicja Kłos K3 Kobieta Opłacony
348 Alicja Kłos K3 Kobieta Opłacony
349 Calvin Kowalewski 42.194 Wejherowo M13 Mężczyzna Opłacony
350 Zuzanna Lange Iron Woman Trójmiasto K3 Kobieta Opłacony
351 Nicola Jakrzewska Sportevo K10 Kobieta Opłacony
352 Liliana Gładkowska Bigyellowfoot Adventure Team K3 Kobieta Opłacony
353 Piotrek Gładkowski Bigyellowfoot Adventure Team M7 Mężczyzna Opłacony