Rodzinny Bieg Czyste Miasto Gdańsk - biegi dziecięce - 1 km

Data
15.09.2018
Godzina
11:30
Miejscowość
Gdańsk
Typ zawodów
Bieg
Dystans
1 km
Oficjalna strona
Zakończone

O zawodach

Bieg ma na celu propagowanie idei Czystego Miasta Gdańska z naciskiem na dbałość o publiczne tereny rekreacyjne i sportowe, popularyzację i rozpowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej, a także promocję Miasta Gdańska.
Zapraszamy do udziału w biegu już od najmłodszych lat! Przygotowaliśmy odpowiednie dystanse dla każdego dziecka:


11.30 start dziewczynki 3-6 lat - dystans 280 m
11.45 start chłopcy 3-6 lat - dystans 280 m
12.00 start dziewczynki 7-9 lat - dystans 420 m
12.15 start chłopcy 7-9 lat - dystans 420 m
12.30 start dziewczynki 10-12 lat - dystans 730 m
12.45 start chłopcy 10-12 lat - dystans 730 m
13.00 start dzieci 13-15 lat - dystans 880 m


Rodziców zachęcamy do udziału w BIEGU GŁÓWNYM (10km) - z każdej opłaty startowej 5 złotych zostanie przeznaczone na wskazany przez Organizatora cel charytatywny.

https://zapisyonline.com/wydarzenie/50,rodzinny-bieg-czyste-miasto-gdansk-bieg-glowny


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
301 Mateusz Kopiejć SP 47 M7 Mężczyzna Opłacony
302 Zuzanna Hajduk SP 47 GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
303 Aleksandra Choma Chomikovscy K3 Kobieta Opłacony
304 Dariusz Byczuk Byku Team M7 Mężczyzna Opłacony
305 Nikola Byczuk Byku Team K3 Kobieta Opłacony
306 Alicja Pawłowska szp 35 K7 Kobieta Opłacony
307 Alicja Pawłowska szp 35 K3 Kobieta Opłacony
308 Aleksandra Pawłowska szp 35 K3 Kobieta Opłacony
309 Aleks Kuncewicz M3 Mężczyzna Opłacony
310 Tymon Kuncewicz M7 Mężczyzna Opłacony
311 Szymon Leszczyński 3Szóstki M7 Mężczyzna Opłacony
312 Szymon Pitak SP nr 1/Pruszcz Biega M7 Mężczyzna Opłacony
313 Sebastian Pitak Przedszkole J. Korczaka/Pruszcz Biega M3 Mężczyzna Opłacony
314 Bartosz Łudczak Parkrun Gdańsk-Południe M10 Mężczyzna Opłacony
315 Daria Jędrzejewska K7 Kobieta Opłacony
316 Antoni Miszewski Grupa Biegowa 65 M3 Mężczyzna Opłacony
317 Zuzanna Wachowska SP 47 K13 Kobieta Opłacony
318 Michał Wachowski SP 47 M10 Mężczyzna Opłacony
319 Maja Misiąg K7 Kobieta Opłacony
320 Maksymilian Misiąg M3 Mężczyzna Opłacony
321 Zuzanna Taras SP86 K7 Kobieta Opłacony
322 Kajetan Taras PP4 M3 Mężczyzna Opłacony
323 Zuzanna Odias SP 12 K3 Kobieta Opłacony
324 Natalia Odias SP 12 K10 Kobieta Opłacony
325 Tymek Plewa M3 Mężczyzna Opłacony
326 Kuba Plewa Szkoła podstawowa nr.12 M10 Mężczyzna Opłacony
327 Zuzia Richert Szkoła 86 K13 Kobieta Opłacony
328 Emilka Richert Szkoła 86 K10 Kobieta Opłacony
329 Kasia Richert Szkoła 86 K7 Kobieta Opłacony
330 Asia Richert Szkoła 86 K3 Kobieta Opłacony
331 ALEKSANDRA Richert Szkoła 86 [brak] Kobieta Opłacony
332 Michal Rorzkowski M10 Mężczyzna Opłacony
333 Maciej Rorzkowski M7 Mężczyzna Opłacony
334 Maurycy Ługowski M7 Mężczyzna Opłacony
335 Julia Wolinska K13 Kobieta Opłacony
336 Leonard Osadowski M3 Mężczyzna Opłacony
337 Stanisław Filipkowski SP 33 Gdańsk M7 Mężczyzna Opłacony
338 Magdalena Cieślińska MUKOwaleczni K7 Kobieta Opłacony
339 Marlena Cieślińska MUKOwaleczni K3 Kobieta Opłacony
340 Oskar Grabowski familytime.pl M3 Mężczyzna Opłacony
341 Alicja Karwowska Karwowski Team K3 Kobieta Opłacony
342 Wojciech Pałkowski M3 Mężczyzna Opłacony
343 Zofia Kowalik K3 Kobieta Opłacony
344 Tadeusz Kowalik M3 Mężczyzna Opłacony
345 Weronika Tuszyńska K3 Kobieta Opłacony
346 Julia Kłos K7 Kobieta Opłacony
347 Alicja Kłos K3 Kobieta Opłacony
348 Alicja Kłos K3 Kobieta Opłacony
349 Calvin Kowalewski 42.194 Wejherowo M13 Mężczyzna Opłacony
350 Zuzanna Lange Iron Woman Trójmiasto K3 Kobieta Opłacony
351 Nicola Jakrzewska Sportevo K10 Kobieta Opłacony
352 Liliana Gładkowska Bigyellowfoot Adventure Team K3 Kobieta Opłacony
353 Piotrek Gładkowski Bigyellowfoot Adventure Team M7 Mężczyzna Opłacony
354 Tomasz Sulkowski M10 Mężczyzna Opłacony
355 Martyna Teska SGA Gdynia K3 Kobieta Opłacony
356 Patrycja Teska SGA Gdynia K10 Kobieta Opłacony
357 Aniela Pikul O-SOWA BIEGA K3 Kobieta Opłacony
358 KAMIL HAJDUK M13 Mężczyzna Opłacony
359 Roman grzeszkiewicz RunForFun Gdansk M7 Mężczyzna Opłacony
360 Kubuś Bukowski sp 80 M10 Mężczyzna Opłacony
361 Martyna Bulkowska K3 Kobieta Opłacony
362 Julia Pputel Przedszkole Bursztynek K3 Kobieta Opłacony
363 Tymoteusz Wenta Mali Przyjaciele M3 Mężczyzna Opłacony
364 Amelia Rubacha K10 Kobieta Opłacony
365 Wiktor Rubacha M3 Mężczyzna Opłacony
366 Piotr Mielewczyk M3 Mężczyzna Opłacony
367 Karolina Obidzińska K3 Kobieta Opłacony
368 Zosia Olerszczuk K7 Kobieta Opłacony
369 Agnieszka Bartków Przedszkole Krasnal K3 Kobieta Opłacony
370 Julia Ryńska K3 Kobieta Opłacony
371 Paulina Ryńska K10 Kobieta Opłacony
372 Paweł Linda M3 Mężczyzna Opłacony
373 Maja Linda K3 Kobieta Opłacony
374 Jakub Nowakowski Szkółka Piłkarska Piki M10 Mężczyzna Opłacony
375 Szymon Nowakowski M3 Mężczyzna Opłacony
376 Paulinka Uberman Szkoła Podstawowa "Olimpijczyk" K7 Kobieta Opłacony
377 HaniaKędzierska K3 Kobieta Opłacony
378 Szymon Roman M3 Mężczyzna Opłacony
379 Alicja Roman K3 Kobieta Opłacony
380 Szymon Pacewicz M10 Mężczyzna Opłacony
381 Maria Zakaszewska Przedszkole nr 4 gr Iskierki K3 Kobieta Opłacony
382 Basia Dambek Niepubliczne Przedszkole Marchewka ul. Świętokrzyska 4 Gdańsk K3 Kobieta Opłacony
383 Sebastian Rajkowski M3 Mężczyzna Opłacony
384 Jacek Mikłaszewicz M13 Mężczyzna Opłacony
385 Michał Kosiba M7 Mężczyzna Opłacony
386 Paweł Kosiba M3 Mężczyzna Opłacony
387 Jakub Jarawka M7 Mężczyzna Opłacony
388 Krzysztof Szarowski [brak] Mężczyzna Opłacony
389 Izabela Guss K7 Kobieta Opłacony
390 Janek Pancer SP86 M10 Mężczyzna Opłacony
391 Antonina Pancer Burza K3 Kobieta Opłacony
392 Iga Raszpunda K7 Kobieta Opłacony
393 Ada Raszpunda K3 Kobieta Opłacony
394 Karina Guss K3 Kobieta Opłacony
395 Zofia Blecharz K7 Kobieta Opłacony
396 Wojciech Blecharz M3 Mężczyzna Opłacony
397 Adrian Rachfał M7 Mężczyzna Opłacony
398 Hubert Jasiński M7 Mężczyzna Opłacony
399 Tymon Jasiński M3 Mężczyzna Opłacony
400 Aleksander Jackowiak M3 Mężczyzna Opłacony
401 Pola Zienkiewicz Polinda K3 Kobieta Opłacony
402 Liwia Zienkiewicz Liwia K7 Kobieta Opłacony
403 Iga, Marcinkowska Sp27 K7 Kobieta Opłacony
404 Radosław Dias Diasiki [brak] Mężczyzna Opłacony
405 Maja Rychter Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku K7 Kobieta Opłacony
406 Alicja Krzepkowska Travel-Experts.com.pl K7 Kobieta Opłacony
407 Hanna Krzepkowska Travel-Experts.com.pl K3 Kobieta Opłacony
408 Ewelina Sedlaczek K3 Kobieta Opłacony
409 Mateusz Murawkski Szkoła Podstawowa Nr 86 Gdańsk M10 Mężczyzna Opłacony
410 Błażej Krupa ZSSiO M10 Mężczyzna Opłacony
411 Kinga Pacholska K3 Kobieta Opłacony
412 Iga Pacholska K3 Kobieta Opłacony
413 Celina Kosińska K3 Kobieta Opłacony
414 Weronika Włodarska K7 Kobieta Opłacony
415 Antoni Miszewski Grupa Biegowa 65 M3 Mężczyzna Opłacony
416 Celina Bulińska SP 86 GDAŃSK K10 Kobieta Opłacony
417 Barbara Szypszak SP 47 [brak] Kobieta Opłacony
418 Karolina Szypszak SP 47 K7 Kobieta Opłacony
419 Miłosz Janta M7 Mężczyzna Opłacony
420 Lena Trzcińska K10 Kobieta Opłacony
421 Bartłomiej Spychalski Spychalscy M3 Mężczyzna Opłacony
422 Karolina Michańska K3 Kobieta Opłacony
423 Piotr Kielo M7 Mężczyzna Opłacony
424 Wojtek Banacki Przedszkole Bajkowy Domek w Gdańsku M3 Mężczyzna Opłacony
425 Lena Trzcińska SP 86 K10 Kobieta Opłacony
426 Stanisław Bróździński M3 Mężczyzna Opłacony
427 Patry Cich SP 12 M7 Mężczyzna Opłacony
428 Sebastian Cich Pozytywne Przedszkole nr4 M3 Mężczyzna Opłacony
429 Tymon Utko Przedszkole Bajkowy Domek w Gdańsku M3 Mężczyzna Opłacony
430 Liliana Wlodarczyk Zbieracze zlomu K7 Kobieta Opłacony
431 Zuzanna Wlodarczyk Zbieracze zlomu K7 Kobieta Opłacony
432 Michalina Schwarz SP 47 GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
433 Julia Wiśniewska K10 Kobieta Opłacony
434 Marcin Wiśniewski M7 Mężczyzna Opłacony
435 Klaudia Baranowska K3 Kobieta Opłacony
436 Franciszek Baranowski M3 Mężczyzna Opłacony
437 LEON KOWALSKI M3 Mężczyzna Opłacony
438 Zuzanna Wollenszleger SP47GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
439 Lena Jachowska K7 Kobieta Opłacony
440 Pola Jachowska K10 Kobieta Opłacony
441 Kuba Czaja Silly Walks Team M7 Mężczyzna Opłacony
442 Paulina Dargacz Szkoła Podstawowa nr 83 w Gdańsku K10 Kobieta Opłacony
443 Wojtek Torłop Ośrodek Szkolno-Wychowawczy M10 Mężczyzna Opłacony
444 Viktoria Torłop K3 Kobieta Opłacony
445 Aleksandra Chyczewska GSA K10 Kobieta Opłacony
446 Krzysztof Chyczewski Huragan Gdańsk M7 Mężczyzna Opłacony
447 Piotr Jurczak SP86 M7 Mężczyzna Opłacony
448 JAKUB JURCZAK GIMNAZJUM NR 3 M13 Mężczyzna Opłacony
449 Kazimierz Pawłowski TORNADO GDAŃSK M7 Mężczyzna Opłacony
450 MILENA MOLFA ZAKŁAD UTYLIZACYJNY K10 Kobieta Opłacony
451 Maurycy Mackiewicz M10 Mężczyzna Opłacony
452 Aleksander Mackiewicz M7 Mężczyzna Opłacony
453 Leon Szulc M7 Mężczyzna Opłacony
454 Bruno Szulc M3 Mężczyzna Opłacony
455 Antoni Wodzikowski M3 Mężczyzna Opłacony
456 Franciszek Wodzikowski M3 Mężczyzna Opłacony
457 Wiktoria Wasiluk SP 47 GDAŃSK K3 Kobieta Opłacony
458 Weronika Załęska K13 Kobieta Opłacony
459 Mateusz Załęski M7 Mężczyzna Opłacony
460 dominic ignatiuk brak M3 Mężczyzna Opłacony
461 Anna Łangowska SP nr 12 w Gdańsku K3 Kobieta Opłacony
462 Amelia Łangowska SP nr 12 w Gdańsku K7 Kobieta Opłacony
463 Natalia donart Sp.47 Gdańsk K13 Kobieta Opłacony
464 Hubert Starczewski M3 Mężczyzna Opłacony
465 Helena Starczewska K3 Kobieta Opłacony
466 Maja Zachariasz K3 Kobieta Opłacony
467 Hanna Zachariasz K3 Kobieta Opłacony
468 Olgierd Zamiela FCDH Juniors M3 Mężczyzna Opłacony
469 Zofia Rybacka K3 Kobieta Opłacony
470 Oskar Rybacki Sp 86 GDAŃSK M7 Mężczyzna Opłacony
471 Agata Hałka SP 47 GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
472 Karol Burkiewicz M7 Mężczyzna Opłacony
473 Julia Chyła SP 47 GDAŃSK K7 Kobieta Opłacony
474 Michał Chyła SP 47 GDAŃSK M3 Mężczyzna Opłacony
475 Michał Wielkopolan Huragan Gdańsk M7 Mężczyzna Opłacony
476 Filip Wielkopolan M3 Mężczyzna Opłacony
477 Bartłomiej Boberski SP 47 Gdańsk M10 Mężczyzna Opłacony
478 Emilia Makarska K10 Kobieta Opłacony
479 Lena Makarska K7 Kobieta Opłacony
480 Maciej Drążkowski M3 Mężczyzna Opłacony
481 Tomasz Drążkowski M3 Mężczyzna Opłacony
482 Paulina Zieniawa K7 Kobieta Opłacony
483 Remigiusz Zieniawa M3 Mężczyzna Opłacony
484 Kajetan Stawski M10 Mężczyzna Opłacony
485 KALINA CYRTA K10 Kobieta Opłacony
486 JAKUB CYRTA M3 Mężczyzna Opłacony
487 Julia Skotak SP nr.58 K7 Kobieta Opłacony
488 Maja Skotak SP nr.58 K7 Kobieta Opłacony
489 Julka Dolecka K10 Kobieta Opłacony
490 Helena Stużyńska K7 Kobieta Opłacony
491 Irena Stużyńska K3 Kobieta Opłacony
492 Lena Specjał K3 Kobieta Opłacony
493 KLAUDIA LEŚKO K3 Kobieta Opłacony
494 Jagoda morawska Sp12 K7 Kobieta Opłacony
495 Artur Krzemiński M3 Mężczyzna Opłacony
496 Julia Tebinka-Ordak K3 Kobieta Opłacony
497 Piotr Tebinka-Ordak M7 Mężczyzna Opłacony
498 Mateusz Falk M10 Mężczyzna Opłacony
499 Wiktoria Lorbiecka K10 Kobieta Opłacony
500 Adam Kosmowski M10 Mężczyzna Opłacony
501 Amelia Ringwelska K10 Kobieta Opłacony
502 Bogdan Brkić SP 12 Gdańsk M10 Mężczyzna Opłacony
503 Stefan Brkić Przedszkole Olimpijczyk M3 Mężczyzna Opłacony
504 Emil Miglin-Kozawski M3 Mężczyzna Opłacony
505 Tymoteusz Cierluk M7 Mężczyzna Opłacony
506 Antoni Cierluk Miśki Team M13 Mężczyzna Opłacony
507 Mikołaj Cierluk Miśki Team M13 Mężczyzna Opłacony
508 Kinga Cierluk [brak] Kobieta Opłacony
509 Daria Jarząb Sp12 K10 Kobieta Opłacony
510 Julia Dymek SP 47 Gdańsk K13 Kobieta Opłacony
511 Franek Jurczak M3 Mężczyzna Opłacony
512 Sławomir Konsik [brak] Mężczyzna Opłacony
513 Zuzanna Klimowska K7 Kobieta Opłacony
514 Aleksandra Krawczyk [brak] Kobieta Opłacony
515 Wiktoria Puzio SP 47 GDAŃSK K10 Kobieta Opłacony
516 Marta Januszewska K10 Kobieta Opłacony
517 Ksawery Jarząb Rodzina M3 Mężczyzna Opłacony
518 Filip Zagożdżon SP 47 GDAŃSK M7 Mężczyzna Opłacony
519 Kacper Zagożdżon SP 47 GDAŃSK M3 Mężczyzna Opłacony
520 Piotr Szypszak SP 47 M3 Mężczyzna Opłacony
521 Małgorzata Pestka K3 Kobieta Opłacony
522 Mikołaj Lech M7 Mężczyzna Opłacony
523 Alicja Lech K3 Kobieta Opłacony
524 SZYMON GLIŃSKI M7 Mężczyzna Opłacony
525 DAWID MATCZAK M7 Mężczyzna Opłacony
526 PATRYK MATCZAK M3 Mężczyzna Opłacony
527 Maja Jarzębińska K10 Kobieta Opłacony
528 Bartosz Kocan M13 Mężczyzna Opłacony
529 Zuzanna Jarzębińska K3 Kobieta Opłacony
530 Milan Woźny SP 45 M3 Mężczyzna Opłacony
531 Aleksandra Kowalczuk SP12 K7 Kobieta Opłacony
532 Iga Ellert SekcjaSport.pl K10 Kobieta Opłacony
533 Zoja Ellert SekcjaSport.pl K7 Kobieta Opłacony
534 Ksenia Stec SP 86 K10 Kobieta Opłacony
535 Maksym Stec SP 86 M10 Mężczyzna Opłacony
536 JAREMA STEC SP 86 M3 Mężczyzna Opłacony
537 Paulina Bujalska K7 Kobieta Opłacony
538 Daria Mechowska K10 Kobieta Opłacony
539 KASIA MOKSIK M7 Mężczyzna Opłacony
540 Antonina Żuchowska K3 Kobieta Opłacony
541 Oliwer Mierzejewski FC Bayern Munchen M3 Mężczyzna Opłacony
542 Kacper Kowalczyk Akademia Piłkarska Huragan M7 Mężczyzna Opłacony
543 Oskar Dziergowski M13 Mężczyzna Opłacony
544 Adam Choma Chomikovscy M3 Mężczyzna Opłacony
545 Franciszek Kamiński M3 Mężczyzna Opłacony
546 Zofia Kamińska K3 Kobieta Opłacony
547 Emilia Waszczuk K7 Kobieta Opłacony
548 Hanna Gonera Przedszkole nr 83 "Kolorowe kredki" ul. S.Dąbka 35, Gdańsk K3 Kobieta Opłacony
549 Szymon Gonera SP nr 86, ul. Wielkopolska, Gdańsk M7 Mężczyzna Opłacony
550 Michał Dziórawiec SP 12 M7 Mężczyzna Opłacony
551 Izabela Matusiak K7 Kobieta Opłacony
552 Fedar Paziuk SP 12 Gdańsk M7 Mężczyzna Opłacony
553 Valeryia Paziuk SP 12 Gdańsk K13 Kobieta Opłacony
554 Natalia Kędzierska K3 Kobieta Opłacony
555 Aleksander Czarnyszewicz Publiczne Przedszkole Bajkowy Domek w Gdańsku M3 Mężczyzna Opłacony
556 Jakub Kopeć M7 Mężczyzna Opłacony
557 Natalia Walesiak Przedszkole nr 71 Diamencik K3 Kobieta Opłacony
558 Jan Walesiak Przedszkole nr 71 Diamencik M3 Mężczyzna Opłacony
559 Aleksandra Walesiak Przedszkole nr 71 Diamencik K3 Kobieta Opłacony
560 Maja Gliwińska K3 Kobieta Opłacony
561 Kacper Gliwiński Victoria Gdańsk M7 Mężczyzna Opłacony
562 Nikola Piekut SP 47 K10 Kobieta Opłacony
563 Emilia Bieroń K3 Kobieta Opłacony
564 Wiktoria Wasiluk SP 47 K10 Kobieta Opłacony
565 Barbara Karwacka SP 47 Gdańsk K13 Kobieta Opłacony
566 Zuzanna Bunkowska SP 47 K13 Kobieta Opłacony
567 Marysia Wijatyk K3 Kobieta Opłacony
568 Sara Miglin-Kozawska K7 Kobieta Opłacony
569 Anna Wijatyk K3 Kobieta Opłacony
570 Ola Wijatyk K13 Kobieta Opłacony
571 Nadia Semblewska SP 47 GDAŃSK K10 Kobieta Opłacony
572 Maja Gołbek SP 47 GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
573 Nikola kostrzewa SP 47 GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
574 Radosław Ostaf M3 Mężczyzna Opłacony
575 Maksymilian Różak SP12 M13 Mężczyzna Opłacony
576 Julia Falk K10 Kobieta Opłacony
577 Weronika Kwiatkowska K7 Kobieta Opłacony
578 Julia Bielicka K13 Kobieta Opłacony
579 Tomasz Baliński M3 Mężczyzna Opłacony
580 Oliwia Gibała K10 Kobieta Opłacony
581 Nikodem Gibała M7 Mężczyzna Opłacony
582 Lena Gumowska Gumisie K7 Kobieta Opłacony
583 Przemysław Hartman SP86 Gdańsk M10 Mężczyzna Opłacony
584 Radosław Hartman SP86 Gdańsk M7 Mężczyzna Opłacony
585 Jakub kròlak M3 Mężczyzna Opłacony
586 Marta Wysocka SP47GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
587 Julia Weremko SP 29 Gdańsk K7 Kobieta Opłacony
588 Lena Weremko SP 29 Gdańsk K10 Kobieta Opłacony
589 Marta Parzych SP47 GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
590 Antoni Prystasz Przedszkole Bajkowy Domek w Gdańsku M3 Mężczyzna Opłacony
591 Laura Stadnicka SP 47 GDAŃSK K10 Kobieta Opłacony
592 Bartosz Mańka M10 Mężczyzna Opłacony
593 Wojciech Cicholski M7 Mężczyzna Opłacony
594 Dorota Cicholska Przedszkole Bajkowy Domek Gdańsk K3 Kobieta Opłacony
595 Anna Pawłowska K3 Kobieta Opłacony
596 Alicja Pawłowska K3 Kobieta Opłacony
597 Julia Jakubowska SP 47 GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
598 Martyna Pietrusik sp58gda K13 Kobieta Opłacony
599 Oliwia Bełej sp58gda K13 Kobieta Opłacony
600 Blanka Humienna sp58gda K10 Kobieta Opłacony
601 Edyta Gill sp58gda K13 Kobieta Opłacony
602 Laura Zacharewicz sp58gda K10 Kobieta Opłacony
603 HANNA ULEŃSKA ULKI K3 Kobieta Opłacony
604 Agnieszka Ziółkowska sp58gda K10 Kobieta Opłacony
605 Wiktoria Stopa sp58gda K13 Kobieta Opłacony
606 Edyta Gill sp58gda K13 Kobieta Opłacony
607 MACIEJ BŁAWAT M10 Mężczyzna Opłacony
608 KAROL BŁAWAT M10 Mężczyzna Opłacony
609 Natalia Puzio SP 47 Gdańsk K7 Kobieta Opłacony
610 Nikola Podczaszyńska SP 86 K10 Kobieta Opłacony
611 Jakub Mojżuk M3 Mężczyzna Opłacony
612 Michał Mojżuk M3 Mężczyzna Opłacony
613 Alicja Tur 2A/SP19 K7 Kobieta Opłacony
614 Sandra Kwiatkowska SP 47 GDAŃSK K10 Kobieta Opłacony
615 Katarzyna Kwiatkowska SP 47 GDAŃSK K10 Kobieta Opłacony
616 Dominika Kreft SP 12 K10 Kobieta Opłacony
617 Alicja Szultka Szultka Team K7 Kobieta Opłacony
618 Natalia Szultka Szultka Team K3 Kobieta Opłacony
619 Aleksandra Szultka Szultka Team K13 Kobieta Opłacony
620 Maja Gołąbek SP 47 GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
621 Hanna Cejmer K3 Kobieta Opłacony
622 Stanisaław Cejmer M7 Mężczyzna Opłacony
623 Eliza Łodygowska Publiczne Przedszkole Bajkowy Domek w Gdańsku K3 Kobieta Opłacony
624 Natalia Szutko K7 Kobieta Opłacony
625 Julia Kozłowska Szkoła podstawowa nr 86 Gdańsk K10 Kobieta Opłacony
626 Aleksander Oryńczak Przedszkole nr 82 M3 Mężczyzna Opłacony
627 Piotr Skibinski Druzyna M3 Mężczyzna Opłacony
628 Piotr Skibinski Druzyna M3 Mężczyzna Opłacony
629 Kuba Skibinski M7 Mężczyzna Opłacony
630 Kuba Skibinski M7 Mężczyzna Opłacony
631 Amelia Żołądowska SP 47 GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
632 Paulina Mosakowska SP 47 GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
633 Kinga Borowczyk SP 47 GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
634 Natalia Tomaszewska K3 Kobieta Opłacony
635 Jakub Zdanowicz SP 86 Gdańsk M10 Mężczyzna Opłacony
636 Natalia Zdanowicz SP 86 Gdańsk K3 Kobieta Opłacony
637 Natalia Siwik SP 47 GDAŃSK K10 Kobieta Opłacony
638 Oliwia Siwik SP 47 GDAŃSK K10 Kobieta Opłacony
639 Mateusz Muxi M7 Mężczyzna Opłacony
640 Mateusz Muxi M7 Mężczyzna Opłacony
641 Patrycja Grabinska SP 47 GDANSK K10 Kobieta Opłacony
642 Marlena Grabinska SP 47 GDANSK K10 Kobieta Opłacony
643 Marlena Grabinska SP 47 GDANSK K10 Kobieta Opłacony
644 Maja Dankowska K3 Kobieta Opłacony
645 OLIWIA WRAGA PRZEDSZKOLE NR 86 K3 Kobieta Opłacony
646 Antonina Łapińska SP 47 K7 Kobieta Opłacony
647 Filip Łapiński SP47 M13 Mężczyzna Opłacony
648 Antonina Kania K10 Kobieta Opłacony
649 Barbara Kania K3 Kobieta Opłacony
650 Halina Kania K3 Kobieta Opłacony
651 Laura Sokołowska K3 Kobieta Opłacony
652 Laura Kokocińska Szkoła Podstawowa nr 19 K7 Kobieta Opłacony
653 Mateusz Kokociński Morska Szkoła Podstawowa M7 Mężczyzna Opłacony
654 Maria Sitarska SP 47 Gdańsk K10 Kobieta Opłacony
655 Michalina Sitarska SP 47 Gdańsk K13 Kobieta Opłacony
656 Daria Sitarska SP 47 Gdańsk K10 Kobieta Opłacony
657 Oliwia Zarach K3 Kobieta Opłacony
658 Antonina Andrearczyk K10 Kobieta Opłacony
659 Ania Krzemińska K3 Kobieta Opłacony
660 Szymon Szramowski M10 Mężczyzna Opłacony
661 KINGA SKARBEK brak K7 Kobieta Opłacony
662 karolina wojcieszak K3 Kobieta Opłacony
663 Antonina Gronek SP12 K7 Kobieta Opłacony
664 Laura Sokołwska K3 Kobieta Opłacony
665 Hanna Żołubak K3 Kobieta Opłacony
666 KRZYSZTOF BUDKOWSKI M3 Mężczyzna Opłacony
667 SEBASTIAN BUDKOWSKI M7 Mężczyzna Opłacony
668 Antoni Mylim Sp nr 47 M10 Mężczyzna Opłacony
669 Antoni Mylim Sp nr 47 M10 Mężczyzna Opłacony
670 Tobiasz Filutowski M7 Mężczyzna Opłacony
671 Zuzanna Zapadka Sp 12 Gdańsk K7 Kobieta Opłacony
672 Alicja Jarocka ZKPiG 4 K13 Kobieta Opłacony
673 Maja Jarocka Szkoła Metropolitalna K10 Kobieta Opłacony
674 Paulinka Stenka K10 Kobieta Opłacony
675 Weronika Stenka K3 Kobieta Opłacony
676 Anna Piszczatowska K7 Kobieta Opłacony
677 Karolina Piszczatowska K3 Kobieta Opłacony
678 Marcin Piszczatowski M3 Mężczyzna Opłacony
679 ROKSANA MORAWCZYŃSKA SP47 K10 Kobieta Opłacony
680 LILIANA MORAWCZYŃSKA SP47 K7 Kobieta Opłacony
681 Mikołaj Kwiatkowski M3 Mężczyzna Opłacony
682 Zofia Gronek K3 Kobieta Opłacony
683 Jakub Gąsior Szk.podst.nr 86 M7 Mężczyzna Opłacony
684 Bartek Stąporek Sp47 M13 Mężczyzna Opłacony
685 Patrycja Gąsior Szk.podst.nr 86 K10 Kobieta Opłacony
686 Mateusz Jankowski SP 47 GDAŃSK M13 Mężczyzna Opłacony
687 Gabriela Gąsior Szk.podst.nr 86 K13 Kobieta Opłacony
688 Antoni Nawrocki Szkoła Podstawowa nr 58 M7 Mężczyzna Opłacony
689 Maja Pieniążek SP58gda. K7 Kobieta Opłacony
690 Natalia Cieszyńska K7 Kobieta Opłacony
691 Laura Bieszczad Sp.58 K7 Kobieta Opłacony
692 Kinga Cieszyńska K3 Kobieta Opłacony
693 Jakub Karabin Szkoła Podstawowa 86 M7 Mężczyzna Opłacony
694 Szymon Grabikowski M3 Mężczyzna Opłacony
695 Wiktor Misiewicz Sp 86 M10 Mężczyzna Opłacony
696 Hanna Ostrowska SP 47 GDAŃSK K13 Kobieta Opłacony
697 Amelia Mocarska K10 Kobieta Opłacony
698 Adrian Mocarski M7 Mężczyzna Opłacony
699 Karolina Łapińska SP 47 [brak] Kobieta Opłacony
700 Mikołaj Czaja SP 58 M7 Mężczyzna Opłacony
701 Katarzyna Marek SP 47 GDAŃSK K7 Kobieta Opłacony
702 Julian Czaja Mądry Miś M3 Mężczyzna Opłacony
703 Anna Marek SP 47 GDAŃSK K3 Kobieta Opłacony
704 Pola Dębowska Polaki K3 Kobieta Opłacony
705 Tymoteusz Skierka szkola podstawowa nr.86 im.prof.Jerzego Sampa M10 Mężczyzna Opłacony
706 Dominika Skierka szkola podstawowa nr.86 im.prof.Jerzego Sampa K7 Kobieta Opłacony
707 Agata Kasprzycka SP 86 GDAŃSK K10 Kobieta Opłacony
708 Emilia Kasprzycka SP 86 GDAŃSK K7 Kobieta Opłacony
709 małgorzata kałużniak K10 Kobieta Opłacony
710 Kacper Jaźwiński M10 Mężczyzna Opłacony
711 Kinga Templer Sp.47 K10 Kobieta Opłacony
712 Klaudia krolak K10 Kobieta Opłacony
713 Wiktoria Jankowska SP 47 GDAŃSK K7 Kobieta Opłacony
714 Aleksandra Bartoszewicz K10 Kobieta Opłacony
715 Maciej Bartoszewicz Huragan M7 Mężczyzna Opłacony
716 Marcin Węgrzyn M3 Mężczyzna Opłacony
717 Natalia Kiszka K3 Kobieta Opłacony
718 Katarzyna Szauer K3 Kobieta Opłacony
719 Hania Woźniak K3 Kobieta Opłacony
720 Antoś Woźniak M3 Mężczyzna Opłacony
721 Michalina Urban sp 47 Gdańsk K3 Kobieta Opłacony
722 Eliza Urban sp 47 Gdańsk K7 Kobieta Opłacony
723 Filip Gruzlewski M3 Mężczyzna Opłacony
724 Maja Jaeszke Value Management Łukasz Jaeszke K10 Kobieta Opłacony
725 Oliwier Kotuła M10 Mężczyzna Opłacony
726 Oliwia Chojnowska sp58gda K10 Kobieta Opłacony
727 Natalia Grala sp58gda K13 Kobieta Opłacony
728 Fabian Kotuła M10 Mężczyzna Opłacony
729 Urszula Jodko- Bronk sp58gda K10 Kobieta Opłacony
730 Łucja Piekło sp58gda K10 Kobieta Opłacony
731 Joanna Bastubba sp58gda K10 Kobieta Opłacony
732 Maura Natkańska sp58gda K10 Kobieta Opłacony
733 Aleksandra Famielec sp58gda K10 Kobieta Opłacony
734 Agnieszka Szymańska sp58gda K10 Kobieta Opłacony
735 Julianna Klimek sp58gda K10 Kobieta Opłacony
736 Jakub Melzacki sp58gda M10 Mężczyzna Opłacony
737 Szymon Holm sp58gda M10 Mężczyzna Opłacony
738 Franciszek Skuza sp58gda M10 Mężczyzna Opłacony
739 Krzysztof Kowalski sp58gda M10 Mężczyzna Opłacony
740 Oliwier Cicharski sp58gda M10 Mężczyzna Opłacony
741 Szymon Górski sp58gda M13 Mężczyzna Opłacony
742 Wiktoria Kietlińska sp58gda K13 Kobieta Opłacony
743 Jakub Starzyk SP. 58 Gda. M7 Mężczyzna Opłacony
744 Leon Gruszkiewicz team Zygzak M3 Mężczyzna Opłacony
745 Ramona Matczak szkola podstawowa nr 47 K13 Kobieta Opłacony
746 Antoni Macuda Sp 12 M7 Mężczyzna Opłacony
747 KACPER MOKSIK M7 Mężczyzna Opłacony
748 GRZEGORZ STOKROCKI M3 Mężczyzna Opłacony
749 Natalia Kołakowska K7 Kobieta Opłacony
750 Urszula Michałejko SP 86 K7 Kobieta Opłacony
751 Piotr Nycek M7 Mężczyzna Opłacony
752 Alicja Nycek K7 Kobieta Opłacony
753 Kacper Orłowski SP 47 w Gdańsku M7 Mężczyzna Opłacony
754 Karol Orłowski SP 47 w Gdańsku M3 Mężczyzna Opłacony
755 Florian Ilczuk Dream Team M3 Mężczyzna Opłacony
756 Pola Stępniewska K3 Kobieta Opłacony
757 Lena Cebela K7 Kobieta Opłacony
758 Edyta Cebela [brak] Kobieta Opłacony
759 Pola Cebela K3 Kobieta Opłacony
760 Maksymilian Stępień Szkoła Metropolitalna M7 Mężczyzna Opłacony
761 Maciej Frydrychowicz M3 Mężczyzna Opłacony
762 Tymoteusz Stępień Przedszkole 83 -Kolorowe Kredki M3 Mężczyzna Opłacony
763 Stanisław Wojczuk M7 Mężczyzna Opłacony
764 Aleksandra Wojczuk K3 Kobieta Opłacony
765 Maciej Jama M7 Mężczyzna Opłacony
766 Wojciech Kwieczyński M3 Mężczyzna Opłacony
767 Bruno Jersak M3 Mężczyzna Opłacony
768 Bartosz Jersak M7 Mężczyzna Opłacony
769 Nikola Leszczyńska SP.47 K13 Kobieta Opłacony
770 Liliana Szyca K3 Kobieta Opłacony
771 Małgorzata Pick K3 Kobieta Opłacony
772 Kacper Szyca M7 Mężczyzna Opłacony
773 Mateusz Młynarczyk - M10 Mężczyzna Opłacony
774 Paweł Piekarski Sp 47 Gdańsk M13 Mężczyzna Opłacony
775 Patryk Jankowski Sp 47 Gdańsk M13 Mężczyzna Opłacony
776 Małgorzata Kuchta Sp 86 K7 Kobieta Opłacony
777 Maria Kuchta Sp 86 K3 Kobieta Opłacony
778 Zuzanna Lis sp 47 K13 Kobieta Opłacony
779 Szymon Lis sp 47 M10 Mężczyzna Opłacony
780 Blanka Walewska K10 Kobieta Opłacony
781 Jakub Janik szkoła podstawowa nr 86 M10 Mężczyzna Opłacony
782 Agata Hryciuk SP47 K13 Kobieta Opłacony
783 Weronika Wiśniewska SP47 K13 Kobieta Opłacony
784 BoŻeNa WąChWa BoŻeNaWąChWaTim M10 Mężczyzna Opłacony
785 Timur Hunennyi sp58gda M10 Mężczyzna Opłacony
786 Dominik Besaraba sp58gda M10 Mężczyzna Opłacony
787 Jakub Szwedowski sp58gda M10 Mężczyzna Opłacony
788 Michał Kołodziej sp58gda M10 Mężczyzna Opłacony
789 Sebastian Siedorow sp58gda M10 Mężczyzna Opłacony
790 Paulina Dopke sp58gda K13 Kobieta Opłacony
791 Kaja Pawluk K3 Kobieta Opłacony
792 Kacper Pawluk M10 Mężczyzna Opłacony
793 Julia binkowska Biegi dzieci K10 Kobieta Opłacony
794 Oliwia goldschmidt sp 47 gdansk K7 Kobieta Opłacony
795 Amelia Gąsienica Jędrzejczyk SP 47 GDAŃSK K10 Kobieta Opłacony
796 Antoni Jakowicz M10 Mężczyzna Opłacony
797 Nikodem Nagel Szkoła sp 42 M13 Mężczyzna Opłacony
798 Paulina Miąskowska Szkoła Podstawowa nr 86 K10 Kobieta Opłacony
799 Przemek Miąskowski Szkoła Podstawowa 86 M7 Mężczyzna Opłacony
800 Martyna Rutkowska SP 47 K10 Kobieta Opłacony