III Bieg Instytutu Badawczego Leśnictwa „Naukowcy na start” (bieg główny) - 5 km

Data
22.09.2018
Godzina
11:00
Miejscowość
Sękocin Stary
Typ zawodów
Bieg
Dystans
5 km
Oficjalna strona

O zawodach

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w trzeciej edycji biegu „Naukowcy na start" organizowanego przez Instytut Badawczy Leśnictwa we współpracy z Nadleśnictwem Chojnów, Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych oraz amatorską drużyną biegową „Run Forest IBL".

Bieg zostanie zorganizowany w Sękocinie Starym na terenie Instytutu Badawczego Leśnictwa oraz Lasów Sękocińskich w dniu 22 września 2018 r. W ramach wydarzenia odbędzie się bieg przeznaczony dla przedszkolaków, dzieci ze szkół podstawowych oraz bieg główny wraz z marszem nordic walking dla osób powyżej 16 roku życia na dystansie 5 km.

Celem imprezy jest promowanie kultury fizycznej i korzystanie z tej formy rekreacji w lasach. Bieg główny jest dedykowany pracownikom jednostek naukowych i instytutów badawczych oraz studentom z kół naukowych.

Biegom będą towarzyszyły również inne atrakcje, w tym: zabawy i gry edukacyjne, konkursy z nagrodami, możliwość korzystania z urządzeń interaktywnych na ścieżce edukacyjnej oraz poznania kolekcji roślin liczącej 600 gatunków i odmian. Po biegu dzieci (około godziny 10:45) dla uczestników wydarzenia organizator przewidział ognisko.

Zgłoszenia internetowe prowadzone będą:
- dla pracowników Lasów Państwowych oraz instytutów naukowych i uczelni wyższych od 20 sierpnia 2018 r. (poniedziałek), od godziny 12.00 do 19 września 2018 r. (środa), do godziny 23.59,
- dla pozostałych uczestników od 3 września 2018 r. (poniedziałek) od godziny 12.00 do 19 września 2018 r. (środa) do godziny 23.59,
- po tym terminie nastąpi weryfikacja zgłoszonych zawodników.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Mariusz Ciesielski Run FoRest IBL 1988 Mężczyzna Opłacony
2 Bartłomiej Kraszewski Run FoRest IBL 1984 Mężczyzna Opłacony
3 Maciej Lisiewicz Run Forest IBL 1993 Mężczyzna Opłacony
4 Miłosz Tkaczyk 1988 Mężczyzna Opłacony
5 Marta Barszczewska 1987 Kobieta Opłacony
6 Szymon Jastrzębowski Run Forest IBL 1980 Mężczyzna Opłacony
7 Aneta Modzelewska Run FoRest IBL 1990 Kobieta Opłacony
8 Marzena Niemczyk RunForest IBL 1977 Kobieta Opłacony
9 Marek Goździk Goździki 1977 Mężczyzna Opłacony
10 Grzegorz Tarwacki Run Forest IBL 1972 Mężczyzna Opłacony
11 Joanna Zalipska 1976 Kobieta Opłacony
12 Jacek Nowocień Szkoła Podstawowa w Ruścu 1959 Mężczyzna Opłacony
13 Marcin Ostasiewcz IBL 1980 Mężczyzna Opłacony
14 Piotr Fiedoruk AZS WAT 1962 Mężczyzna Opłacony
15 Justyna Jonik AZS WAT 1991 Kobieta Opłacony
16 Marek Geszprych OIRP Warszawa 1976 Mężczyzna Opłacony
17 Agata Hryc - Ląd IOŚ-PIB 1980 Kobieta Opłacony
18 Agata Smerd IOŚ-PIB 1977 Kobieta Opłacony
19 Paweł Figat IOŚ-PIB 1978 Mężczyzna Opłacony
20 Bartłomiej Sarzała 1993 Mężczyzna Opłacony
21 Jerzy Babiński 1960 Mężczyzna Opłacony
22 Dariusz Sarzała 1959 Mężczyzna Opłacony
23 Justyna Trzaskowska 1982 Kobieta Opłacony
24 Małgorzata Gadomska 1970 Kobieta Opłacony
25 Krzysztof Gadomski 1960 Mężczyzna Opłacony
26 Marcin Jachym Run FoRest IBL 1970 Mężczyzna Opłacony
27 Piotr Wrzesiński Run Forest IBL 1989 Mężczyzna Opłacony
28 Aneta Sobieraj UKS MTE Milanówek 1985 Kobieta Opłacony
29 Marta Widalska Biegi 1976 Kobieta Opłacony
30 Izabela Zawalska 1988 Kobieta Opłacony
31 Karol Karolak 1981 Mężczyzna Opłacony
32 Monika Karolak 1984 Kobieta Opłacony
33 Anna Stankiewicz DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1983 Kobieta Opłacony
34 Piotr Zdziarski DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1979 Mężczyzna Opłacony
35 Piotr Malczak DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1979 Mężczyzna Opłacony
36 MACIEJ SZCZYGIELSKI 1977 Mężczyzna Opłacony
37 Mariusz Bernacki 1971 Mężczyzna Opłacony
38 Krzysztof Kulesza DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1979 Mężczyzna Opłacony
39 ANNA KOSTYRKA 1973 Kobieta Opłacony
40 Piotr Lampart KS PEGAZ 1981 Mężczyzna Opłacony
41 Jacek Hilszczański RunFoRest IBL 1966 Mężczyzna Opłacony
42 Krystian Szczepański IOŚ-PIB 1975 Mężczyzna Opłacony
43 Maria Szczepańska IOŚ-PIB 1976 Kobieta Opłacony
44 Jakub Kępa Dogoń Grodzisk Maz. 1978 Mężczyzna Opłacony
45 Michał Rdzanek Szybkie Lisy 1993 Mężczyzna Opłacony
46 Dawid Zarodkiewicz Team Zabiegane Dni / Naprzód Młociny / ARW 1989 Mężczyzna Opłacony
47 Mateusz Walczak szybkie lisy 1994 Mężczyzna Opłacony
48 Daniel Kuczyński Prężne Vacky 1975 Mężczyzna Opłacony
49 Ewelina Stańczak Żyj Aktywnie 50 + 1988 Kobieta Opłacony
50 Tomasz Figarski Instytut Systematyki i Ewolucji Zwierząt PAN 1984 Mężczyzna Opłacony
51 Rafał Kacprzak 1994 Mężczyzna Opłacony
52 Tomasz Orliński BHP ORLINSCY 1979 Mężczyzna Opłacony
53 Jacek Kulik Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1963 Mężczyzna Opłacony
54 Krzysztof Łoś 1959 Mężczyzna Opłacony
55 Danuta Pełczyńska 1963 Kobieta Opłacony
56 Andrzej Pełczyński 1959 Mężczyzna Opłacony
57 Renata Miąsko 12tri.pl 1966 Kobieta Opłacony
58 Wojciech Miąsko 12tri.pl 1966 Mężczyzna Opłacony
59 Mariusz Omelańczuk LKS Otrebusy 1972 Mężczyzna Opłacony
60 Sylwia Omelańczuk Manuka Run Team 1998 Kobieta Opłacony
61 Joanna Omelańczuk 1972 Kobieta Opłacony
62 Ireneusz Karczewski 1978 Mężczyzna Opłacony
63 Maja Omelańczuk Manuka Run Team 2000 Kobieta Opłacony
64 Krzysztof Śliwa Naprzód Młociny 1985 Mężczyzna Opłacony
65 Łukasz Wojtyna 12tri.pl 1987 Mężczyzna Opłacony
66 Marta Grech-Baran Rogate Torpedy 1984 Kobieta Opłacony
67 Jakub Baran Rogate Torpedy 1982 Mężczyzna Opłacony
68 Marcin Tomczak Nie mam 1980 Mężczyzna Opłacony
69 Ewa Tomczak Nie mam 1982 Kobieta Opłacony
70 Magda Sekścińska 1984 Kobieta Opłacony
71 Krzysztof Aniołkowski AKS Polonia Warszawa 1983 Mężczyzna Opłacony
72 Andrzej Korkosz Groty Team 1977 Mężczyzna Opłacony
73 Wojciech Skrzeczkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
74 Marek Pakłos 1992 Mężczyzna Opłacony
75 Katarzyna Dąbrowska 1988 Kobieta Opłacony
76 Danuta Dąbrowska 1962 Kobieta Opłacony
77 Edyta Dąbrowska 1983 Kobieta Opłacony
78 sandra major 1988 Kobieta Opłacony
79 zoja Krzyżanowska VEGE RUNNERS 1967 Kobieta Opłacony
80 Michał Kołodziej 1984 Mężczyzna Opłacony
81 Sylwester Ługowski adidas Runners Warsaw 1989 Mężczyzna Opłacony
82 Cezary Kowalczuk 1982 Mężczyzna Opłacony
83 Anna Karłowicz Wolna Wola Warszawa 1953 Kobieta Opłacony
84 Marek Wrobel NiezrzeszonyLask 1950 Mężczyzna Opłacony
85 Karol Zabłocki KS URSUS 1986 Mężczyzna Opłacony
86 Magdalena Sowińska 1979 Kobieta Opłacony
87 Tomasz Pionkowski Biegam na Tarchominie/Adidas Runners 1964 Mężczyzna Opłacony
88 Katarzyna Plewa 1983 Kobieta Opłacony
89 Michał Dziadura IDZIEMY TEAM 1988 Mężczyzna Opłacony
90 Marta Lejzerowicz IDZIEMY TEAM 1988 Kobieta Opłacony
91 Piotr Prusiński IDZIEMY TEAM 1986 Mężczyzna Opłacony
92 Mariusz Chmielewski Wojskowa Akademie Techniczna 1979 Mężczyzna Opłacony
93 Małgorzata Sławska WL SGGW 1964 Kobieta Opłacony
94 Marek Sławski WL SGGW 1964 Mężczyzna Opłacony
95 Arkadiusz Szydlik DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1982 Mężczyzna Opłacony
96 Magdalena Mroczek 1978 Kobieta Opłacony
97 Jacek wisniewski Nic 1976 Mężczyzna Opłacony
98 Aleksander Wisniewski Nic 1988 Mężczyzna Opłacony
99 Mateusz Ambrozia 1989 Mężczyzna Opłacony
100 Paweł Glinka Ks wolni 1981 Mężczyzna Opłacony