III Bieg Instytutu Badawczego Leśnictwa „Naukowcy na start” (bieg przedszkolaka ok. 200 m) - 0 km

Data
22.09.2018
Godzina
10:00
Miejscowość
Sękocin Stary
Typ zawodów
Bieg
Dystans
0 km
Oficjalna strona
Zakończone

O zawodach

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w trzeciej edycji biegu „Naukowcy na start" organizowanego przez Instytut Badawczy Leśnictwa we współpracy z Nadleśnictwem Chojnów, Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych oraz amatorską drużyną biegową „Run Forest IBL".

Bieg zostanie zorganizowany w Sękocinie Starym na terenie Instytutu Badawczego Leśnictwa oraz Lasów Sękocińskich w dniu 22 września 2018 r. W ramach wydarzenia odbędzie się bieg przeznaczony dla przedszkolaków, dzieci ze szkół podstawowych oraz bieg główny wraz z marszem nordic walking dla osób powyżej 16 roku życia na dystansie 5 km.

Celem imprezy jest promowanie kultury fizycznej i korzystanie z tej formy rekreacji w lasach. Bieg główny jest dedykowany pracownikom jednostek naukowych i instytutów badawczych oraz studentom z kół naukowych.

Biegom będą towarzyszyły również inne atrakcje, w tym: zabawy i gry edukacyjne, konkursy z nagrodami, możliwość korzystania z urządzeń interaktywnych na ścieżce edukacyjnej oraz poznania kolekcji roślin liczącej 600 gatunków i odmian. Po biegu dzieci (około godziny 10:45) dla uczestników wydarzenia organizator przewidział ognisko.



Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Krzysztof Brauer 2012 Mężczyzna Opłacony
2 Leon Żuczkowski 2012 Mężczyzna Opłacony
3 Adam Sobieraj UKS MTE Milanówek 2012 Mężczyzna Opłacony
4 Mikolaj Topp 2012 Mężczyzna Opłacony
5 Tomasz Figarski Instytut Systematyki i Ewolucji Zwierząt PAN 1984 Mężczyzna Opłacony
6 Lena Wiridiana Zdziarska DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 2014 Kobieta Opłacony
7 Gabriel Ostasiewicz 2014 Mężczyzna Opłacony
8 Wojtek Jastrzębowski #rodzinapogina 2014 Mężczyzna Opłacony
9 Jakub Topp 2014 Mężczyzna Opłacony
10 Inga Goździk Goździki 2012 Kobieta Opłacony
11 Natalia Kraszewska Run ForRest IBL 2014 Kobieta Opłacony
12 Piotr Połujan-Kowalczyk 2013 Mężczyzna Opłacony
13 Oliwia Kuczyńska 2011 Kobieta Opłacony
14 Julia Plewa 2012 Kobieta Opłacony
15 Dominika Plewa 2015 Kobieta Opłacony
16 Dariusz Orliński 2016 Mężczyzna Opłacony
17 Franek Karczewski 2011 Mężczyzna Opłacony
18 Karolina Ląd IOŚ-PIB 2014 Kobieta Opłacony
19 Mikołaj Kępa 2014 Mężczyzna Opłacony
20 Janinka Radziewska 2012 Kobieta Opłacony
21 Janinka Radziewska 2012 Kobieta Opłacony
22 Ola Kołodziej 2014 Kobieta Opłacony
23 Tymon Majerowski 2015 Mężczyzna Opłacony
24 Jan Gański 2009 Mężczyzna Opłacony
25 Kuba Gański 2011 Mężczyzna Opłacony
26 Aleksander Gabryl 2015 Mężczyzna Opłacony