III Bieg Instytutu Badawczego Leśnictwa „Naukowcy na start” (bieg szkół podstawowych ok. 800 m) - 0 km

Data
22.09.2018
Godzina
10:00
Miejscowość
Sękocin Stary
Typ zawodów
Bieg
Dystans
0 km
Oficjalna strona
Zakończone

O zawodach

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w trzeciej edycji biegu „Naukowcy na start" organizowanego przez Instytut Badawczy Leśnictwa we współpracy z Nadleśnictwem Chojnów, Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych oraz amatorską drużyną biegową „Run Forest IBL".

Bieg zostanie zorganizowany w Sękocinie Starym na terenie Instytutu Badawczego Leśnictwa oraz Lasów Sękocińskich w dniu 22 września 2018 r. W ramach wydarzenia odbędzie się bieg przeznaczony dla przedszkolaków, dzieci ze szkół podstawowych oraz bieg główny wraz z marszem nordic walking dla osób powyżej 16 roku życia na dystansie 5 km.

Celem imprezy jest promowanie kultury fizycznej i korzystanie z tej formy rekreacji w lasach. Bieg główny jest dedykowany pracownikom jednostek naukowych i instytutów badawczych oraz studentom z kół naukowych.

Biegom będą towarzyszyły również inne atrakcje, w tym: zabawy i gry edukacyjne, konkursy z nagrodami, możliwość korzystania z urządzeń interaktywnych na ścieżce edukacyjnej oraz poznania kolekcji roślin liczącej 600 gatunków i odmian. Po biegu dzieci (około godziny 10:45) dla uczestników wydarzenia organizator przewidział ognisko.



Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Anna Korycka UKS MTE Milanówek 2007 Kobieta Opłacony
2 Joanna Zielińska UKS MTE Milanówek 2008 Kobieta Opłacony
3 Olga Kiełbasińska Biegi Grodzisk Mazowiecki 2004 Kobieta Opłacony
4 Lena Gołaszewska 1976 2007 Kobieta Opłacony
5 Tosia Jastrzębowska #rodzinapogina 2008 Kobieta Opłacony
6 Tatiana Malczak DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 2009 Kobieta Opłacony
7 Tamara Malczak DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 2012 Kobieta Opłacony
8 Anna Goździk Goździki 2009 Kobieta Opłacony
9 Aleksandra Dębińska IOŚ-PIB 2010 Kobieta Opłacony
10 Jakub Kraszewski Run ForRest IBL 2010 Mężczyzna Opłacony
11 BARTOSZ KOSTYRKA Pani 2010 Mężczyzna Opłacony
12 Bruno Hanula 2008 Mężczyzna Opłacony
13 Karol Szczepański IOŚ-PIB 2008 Mężczyzna Opłacony
14 Julia Szczepańska IOŚ-PIB 2006 Kobieta Opłacony
15 Antoni Ostasiewicz 2008 Mężczyzna Opłacony
16 Marek Helak Helaki 2007 Mężczyzna Opłacony
17 Marianna Helak Helaki 2008 Kobieta Opłacony
18 Julia Orlińska SP 3 Legionowo 2018 Mężczyzna Opłacony
19 Magdalena Orlińska SP 3 legionowo 2009 Kobieta Opłacony
20 Julia Orlińska sp 3 Legionowo 2018 Kobieta Opłacony
21 Janek Karczewski 2005 Mężczyzna Opłacony
22 Mateusz Gański 2003 Mężczyzna Opłacony
23 Janek Karczewski 2005 Mężczyzna Opłacony
24 Marysia Karczewska 2003 Kobieta Opłacony
25 Jakub Ląd IOŚ-PIB 2011 Mężczyzna Opłacony
26 Maja Kępa 2010 Kobieta Opłacony
27 Jerzy Radziewski 2009 Mężczyzna Opłacony
28 Zuzia Kołodziej 2010 Kobieta Opłacony
29 Karol Kołodziej 2011 Mężczyzna Opłacony
30 Iga Oleszczuk 2006 Kobieta Opłacony
31 Monika Sławska 2006 Kobieta Opłacony
32 Jan Samul SP 31 Warszawa 2008 Mężczyzna Opłacony
33 Zuzanna Zajączkowska - 2005 Kobieta Opłacony
34 Jan Gański 2009 Mężczyzna Opłacony
35 Kuba Gański 2011 Mężczyzna Opłacony
36 Amelia Szmaglik SP Rusiec 2004 Kobieta Opłacony
37 Kacper Szustak SP Rusiec 2007 Mężczyzna Opłacony
38 Kacper Buczkowski SP Rusiec 2008 Mężczyzna Opłacony
39 Małgosia Serwin SP Rusiec 2007 Kobieta Opłacony
40 Juliusz Wojtas 2010 Mężczyzna Opłacony
41 Kacper Wojtas 2011 Mężczyzna Opłacony
42 Lucjan Rózga Gim 92 2011 Mężczyzna Opłacony
43 Juliusz Rózga Gim 92 2009 Mężczyzna Opłacony
44 Jan Pękacki 2010 Mężczyzna Opłacony
45 Nikodem Klimek 2008 Mężczyzna Opłacony
46 Zuzanna Klimek 2010 Kobieta Opłacony
47 Szymon Klimek 2011 Mężczyzna Opłacony