Miejski Bieg z Przeszkodami - 5 km

Data
16.09.2018
Godzina
10:00
Miejscowość
Legionowo
Typ zawodów
Bieg
Dystans
5 km

O zawodach


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Robert mucha Bestie ocr Legionowo 1977 Mężczyzna Opłacony
2 Krystian Kołodziej Ninja Warrior Team 1985 Mężczyzna Opłacony
3 Kamil Lis 1989 Mężczyzna Opłacony
4 Anna Zalewska Bestie OCR Legionowo 1989 Kobieta Opłacony
5 Renata Syroka Satori 1986 Kobieta Opłacony
6 Sylwia Podczaska Bestie OCR Legionowo 1994 Kobieta Opłacony
7 Magdalena Kownacka Gang Anielic 1975 Kobieta Opłacony
8 Krystian Maciejewski Bestie OCR Legionowo 1992 Mężczyzna Opłacony
9 Krzysztof Cichocki 1988 Mężczyzna Opłacony
10 Agnieszka Kłucińska Bravehearts Legionowo 1988 Kobieta Opłacony
11 Aleksandra Szylberg Spartan Sgx Warsaw 1981 Kobieta Opłacony
12 Paweł Włodarczyk Bravehearts Legionowo 1981 Mężczyzna Opłacony
13 Monika Warzecha Bravehearts Legionowo 1983 Kobieta Opłacony
14 Monika Bakura BESTIE OCR LEGIONOWO 1981 Kobieta Opłacony
15 Łukasz Warzecha Bravehearts Legionowo 1983 Mężczyzna Opłacony
16 Milena Zatorska BESTIE OCR LEGIONOWO 1978 Kobieta Opłacony
17 Magdalena Wnorowska DZIADY OCR 1977 Kobieta Opłacony
18 Agnieszka Łaszczyk Bestie OCR Legionowo 1987 Kobieta Opłacony
19 Grzegorz Chojnacki Dziady OCR 1976 Mężczyzna Opłacony
20 Arkadiusz Żyła Nasielsk Baszta Team 1995 Mężczyzna Opłacony
21 Patryk Okoń 1993 Mężczyzna Opłacony
22 Anna Lewandowska Wybiegaj Siebie 1980 Kobieta Opłacony
23 Anna Brodziuk Dziady OCR 1977 Kobieta Opłacony
24 Grzegorz Baran Naprzód Młociny 1977 Mężczyzna Opłacony
25 Małgorzata Skibniewska Satori 1983 Kobieta Opłacony
26 Renata Piłat Dziady 1967 Kobieta Opłacony
27 Maciej Bińkowski Spartan SGX WARSAW 1984 Mężczyzna Opłacony
28 Sebastian Woszczyk Dziady OCR 1975 Mężczyzna Opłacony
29 Karolina Tracz Nasielsk Baszta Team 1984 Kobieta Opłacony
30 Olga Rejdych Bestie OCR Legionowo 1977 Kobieta Opłacony
31 Anna Sosińska BESTIE OCR Legionowo 1981 Kobieta Opłacony
32 Ewa Tymosiewicz-Dymek Bestie 1975 Kobieta Opłacony
33 Krzysztof Wawrzyniak 1984 Mężczyzna Opłacony
34 Jarosław Ruciński Nasielsk Baszta Team 1981 Mężczyzna Opłacony
35 Michał Kaszta Bestie OCR Legionowo 1987 Mężczyzna Opłacony
36 Aneta Duda 1983 Kobieta Opłacony
37 Dawid Cisowski Satori 1979 Mężczyzna Opłacony
38 Piotr Szylberg Spartan SGX Warsaw 1982 Mężczyzna Opłacony
39 Paweł Augustynowicz Satori 1990 Mężczyzna Opłacony
40 Marcin Jankowski Satori 1976 Mężczyzna Opłacony
41 Agnieszka Przybysz Przybysiaki 1985 Kobieta Opłacony
42 Rafał Przybysz Przybysiaki 1981 Mężczyzna Opłacony
43 Marcin Majewski Przybysiaki 1982 Mężczyzna Opłacony
44 Michał Szczepanski 1980 Mężczyzna Opłacony
45 Joanna Trojanowska Bestie OCR Legionowo 1974 Kobieta Opłacony
46 Łukasz Podrażka 1976 Mężczyzna Opłacony
47 Krzysztof Kosewski Bravehearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
48 Mariusz Zakolski SATORI 1977 Mężczyzna Opłacony
49 Magdalena Cisowska Satori 1977 Kobieta Opłacony
50 Tomasz Jabłoński 1982 Mężczyzna Opłacony
51 Tomasz Bonisławski Bestie OCR 1997 Mężczyzna Opłacony
52 KATARZYNA PRZYBYSZ Przybysiaki 1990 Kobieta Opłacony
53 Krystian Ciesielski Zryte czosnki 1991 Mężczyzna Opłacony
54 Klaudia Szczepaniuk-Burzym Księżniczki 1994 Kobieta Opłacony
55 Karolina Fabisiak Księżniczki 1994 Kobieta Opłacony
56 Radek Jankowski Nasielsk Baszta Team 1976 Mężczyzna Opłacony
57 Magdalena Wilk Dziady OCR 1976 Kobieta Opłacony
58 Dominika Socha Bestie OCR Legionowo 1980 Kobieta Opłacony
59 JACEK BORKOWSKI 1984 Mężczyzna Opłacony
60 Monika Ostrzeniewska Nasielsk baszta team 1997 Kobieta Opłacony
61 Andrzej Fajdasz Satori 1973 Mężczyzna Opłacony
62 Sylwia Mizerska Gang Anielic 1977 Kobieta Opłacony
63 Ewa Gang Anielic 1978 Kobieta Opłacony
64 Józef Bawor Satori 1973 Mężczyzna Opłacony
65 Kasandra Lewandowska Bravehearts Legionowo 1992 Kobieta Opłacony
66 Łukasz Lewandowski 1991 Mężczyzna Opłacony
67 Artur Sokołowski Dziady OCR 1975 Mężczyzna Opłacony
68 Marcin Przybysz Przybysiaki 1978 Mężczyzna Opłacony
69 Ola kucharska 1986 Kobieta Opłacony
70 Gosia osińska 1980 Kobieta Opłacony
71 Agnieszka Jankowska Nasielsk Baszta Team 1979 Kobieta Opłacony
72 Tomasz Płocharski 1991 Mężczyzna Opłacony
73 Radosław Wysocki SATORI 1980 Mężczyzna Opłacony
74 Paulina Szarow Bestie OCR Legionowo 1985 Kobieta Opłacony
75 Angelika Mrozowska 1993 Kobieta Opłacony
76 piotr trzcinski 1974 Mężczyzna Opłacony
77 Radosław Fałatowicz Bravehearts Legionowo 1982 Mężczyzna Opłacony
78 Łukasz Boszko 1986 Mężczyzna Opłacony
79 Mariusz Kalinowski Satori 1970 Mężczyzna Opłacony
80 Weronika Kalwasinska Bravehearts Legionowo 1997 Kobieta Opłacony
81 Joanna Żbikowska 1996 Kobieta Opłacony
82 Monika Kosewska Bravehearts Legionowo 1979 Kobieta Opłacony
83 Jagoda Krzyszczak 1987 Kobieta Opłacony
84 Bartłomiej Stańczyk 1982 Mężczyzna Opłacony
85 Maciej Pijanowski 1995 Mężczyzna Opłacony
86 Magdalena Przybysz Przybysiaki 1987 Kobieta Opłacony
87 MONIKA SKROŃSKA Bravehearts Legionowo 1977 Kobieta Opłacony
88 MAGDALENA WÓJCICKA WYBIEGAJ SIEBIE 1975 Kobieta Opłacony
89 Małgorzata Pydyn BieńTeam 1975 Kobieta Opłacony
90 Piotr Bień BieńTeam 1984 Mężczyzna Opłacony
91 Agnieszka Górak 1986 Kobieta Opłacony
92 Katarzyna Płatek Dziady OCR 1969 Kobieta Opłacony
93 Dariusz Król Aktywny Relaks 1964 Mężczyzna Opłacony
94 Agata kot 1982 Kobieta Opłacony
95 Marlena Gielniewska 1990 Kobieta Opłacony
96 Mikołaj Zwoliński SATORI 1973 Mężczyzna Opłacony
97 Dariusz Dzięcioł 1982 Mężczyzna Opłacony
98 Dorota wojtas Grażynki Ocr 1990 Kobieta Opłacony
99 Marzena Banaszek 1978 Kobieta Opłacony
100 Artur Bartkowski BraveHearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
101 Dawid Belka W BIEGU PISANE 1984 Mężczyzna Opłacony
102 Marcin Adamowicz 1989 Mężczyzna Opłacony
103 Michał Walczak Bravehearts Legionowo 1985 Mężczyzna Opłacony
104 Wioleta Goszczyńska Husaria Race Team 1993 Kobieta Opłacony
105 Michał Norwa 1994 Mężczyzna Opłacony
106 Halyna Voytovych 1982 Kobieta Opłacony
107 Marcin Bestie OCR Legionowo 1984 Mężczyzna Opłacony
108 Agnieszka Kościelska Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo 1976 Kobieta Opłacony
109 Jędrzej Nowicki Spartan SGX Warsaw 1987 Mężczyzna Opłacony
110 Małgorzata Nowicka Spartan SGX Warsaw 1978 Kobieta Opłacony
111 Andrzej Głowacki DWOT 1971 Mężczyzna Opłacony
112 Maria 1984 Kobieta Opłacony
113 Marcin Markowski BRAVEHEARTS LEGIONOWO 1984 Mężczyzna Opłacony
114 Anna Cichocka BESTIE OCR Legionowo 1979 Kobieta Opłacony
115 Marek Grabowski 1975 Mężczyzna Opłacony
116 Kinga Grabowska 1976 Kobieta Opłacony
117 Maja Ptaszyńska- Matysiak Bestie Ocr Legionowo 1978 Kobieta Opłacony
118 Ewa Milner-Kochańska Aktywni Niepełnosprawni Legionowo 1974 Kobieta Opłacony
119 Dominik Kubalski Aktywni Niepełnosprawni Legionowo/Bestie OCR Legionowo 1987 Mężczyzna Opłacony
120 Mateusz Bieńkowski 1988 Mężczyzna Opłacony
121 Monika Szczepanik Dziady OCR 1976 Kobieta Opłacony
122 Julita Przybyszewska 1978 Kobieta Opłacony
123 Wiesław Rębiś 1990 Mężczyzna Opłacony
124 Błażej Rybacki Torpeda Race Team 1983 Mężczyzna Opłacony
125 Małgorzata Kwiecińska Bravehearts Legionowo 1986 Kobieta Opłacony
126 Kamila Dziewulska-Dąbkowska JA 1980 Kobieta Opłacony
127 Joanna Ołdak Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo 1970 Kobieta Opłacony
128 Anna Mucha 1977 Kobieta Opłacony
129 Marta Bronszewska 1993 Kobieta Opłacony
130 Paula Żegota 1990 Kobieta Opłacony
131 Michał Sobieraj 1996 Mężczyzna Opłacony
132 Paweł Kozłowski BraveHearts Legionowo 1972 Mężczyzna Opłacony
133 Ewa Pokojska Bravehearts Legionowo 1980 Kobieta Opłacony
134 Maciej Majewski BraveHearts Legionowo 1966 Mężczyzna Opłacony
135 Daniel Adamowicz 1988 Mężczyzna Opłacony
136 Patryk Zduńczak SSWZUW 1996 Mężczyzna Opłacony
137 Marta Abramczyk Husaria Race Team 1991 Kobieta Opłacony
138 Mariusz Taperek Husaria Race Team 1976 Mężczyzna Opłacony
139 Damian Ebert 1995 Mężczyzna Opłacony
140 Ewa Nartowska 1994 Kobieta Opłacony
141 Ilona Kaczmarska 1989 Kobieta Opłacony
142 Michał Bombała Płońscy Patrioci 1989 Mężczyzna Opłacony
143 Paweł Litwin 1984 Mężczyzna Opłacony
144 Piotr Kempisty 1992 Mężczyzna Opłacony
145 Małgorzata Wiśniewska 1975 Kobieta Opłacony
146 Witold Majewski Bestie Ocr Legionowo 1969 Mężczyzna Opłacony