Jata Race vol.2 - 7 km

Data
14.10.2018
Godzina
10:00
Miejscowość
Łuków
Typ zawodów
Bieg
Dystans
7 km
Oficjalna strona

O zawodach

Druga edycja biegu przełajowo-przeszkodowego przy terenie rezerwatu Jata okolice Łukowa,
Możecie szykować się na porządną dawkę biegu, przeszkód, błota !
#podejmijwyzwaniewilka


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
1 Maciej Radzikowski Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
2 Rafał Golec Crossfit Siedlce &Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
3 Tomek Zalewski Open Mężczyzna Opłacony
4 Mateusz Kowalewski Open Mężczyzna Opłacony
5 Patrycja Głębicka Open Kobieta Opłacony
6 Andrzej Ochnio Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
7 Konrad Kowalski Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
8 Paweł Michalak Dzikie Borsuki Open Mężczyzna Opłacony
9 Ewelina Zdanowska Crossfit Siedlce Open Kobieta Opłacony
10 Adam zdanowski Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
11 Ewa Sakowska CrossFit Siedlec Open Kobieta Opłacony
12 Marzena Hertman CrossFit Siedlce Open Kobieta Opłacony
13 Piotr Krasuski Crossfit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
14 Sylwester Soroczyński Crossfit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
15 Robert Sierociński Crossfit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
16 Magdalena Czechowicz CrossFit Siedlce Open Kobieta Opłacony
17 Anna Krasuska crossfit siedlce Open Kobieta Opłacony
18 Edyta Jurczak Crossfit Siedlce Open Kobieta Opłacony
19 Hania Czapińskia Crossfit Siedlce Open Kobieta Opłacony
20 Wojtek Mieścicki Crossfit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
21 Sylwia Stańska Crossfit Siedlce Open Kobieta Opłacony
22 Monika Kędziora Crossfit Siedlce Open Kobieta Opłacony
23 Bartek Czapiński Crossfit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
24 Paweł Wysocki Crossfit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
25 Marcin Sadło Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
26 Magdalena Kaźmierak-Sadło Crossfit Łuków Open Kobieta Opłacony
27 Jacek Włodarczyk Crossfit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
28 Adam Koryciński Crossfit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
29 Katarzyna Wójt Open Kobieta Opłacony
30 Michał Ahmad Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
31 Karol Dąbrowski Crossfit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
32 Renata Domańska Crossfit Łuków Open Kobieta Opłacony
33 Elżbieta Cieplak Crossfit Łuków Open Kobieta Opłacony
34 Anna Wyganowska Open Kobieta Opłacony
35 Martyna Kaczorowska Open Kobieta Opłacony
36 Mariusz Dziosa Crossfit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
37 Matylda Dziosa Crossfit Siedlce Open Kobieta Opłacony
38 Zuzia Dziosa Crossfit Siedlce Open Kobieta Opłacony
39 Damian Głębicki Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
40 Arkadiusz Saczewski Crossfit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
41 Rafał Chybowski Dzikie Borsuki Open Mężczyzna Opłacony
42 Rafał Kondracki Dzikie Borsuki Open Mężczyzna Opłacony
43 Rafał Kryński ( . Y . ) CrossFit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
44 Marcin Szczerbaciuk Open Mężczyzna Opłacony
45 JACEK ROSA CROSSFIT ŁUKÓW Open Mężczyzna Opłacony
46 Andrzej Orzeł Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
47 Rafał Łukasiewicz Crossfit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
48 Milena Reczko Open Kobieta Opłacony
49 Daniel Reczko Open Mężczyzna Opłacony
50 Tomasz Buziak Open Mężczyzna Opłacony
51 Michał Burgs Crossfit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
52 Magdalena Szczerbaciuk Open Kobieta Opłacony
53 Edyta Burgs Crossfit Siedlce Open Kobieta Opłacony
54 Karol Pasternak Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
55 Andrzej Chwedoruk Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
56 Patryk Łukasik Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
57 Jakub Bosek Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
58 Marcin Nowaczyński CrossFit Siedlce Open Mężczyzna Opłacony
59 Jarosław Zabielski CrossFit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
60 Sebastian Niewęgłowski Open Mężczyzna Opłacony
61 Łukasik Łukasz Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
62 Arkadiusz Kubaś Klub Aktywnych parkrun Skórzec Open Mężczyzna Opłacony
63 Paulina Smyk Crossfit Łuków Open Kobieta Opłacony
64 Anna Dikta Open Kobieta Opłacony
65 Kasia Santos Crossfit Łuków Open Kobieta Opłacony
66 Bartłomiej Bober Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
67 Przemysław Kowalewski Open Mężczyzna Opłacony
68 Marek Sobiech Open Mężczyzna Opłacony
69 Tomasz Makówka MAKART Open Mężczyzna Opłacony
70 Dawid Dikta Open Mężczyzna Opłacony
71 Grzegorz Głębicki Gredar Open Mężczyzna Opłacony
72 Niedziółka Paulina Łąki Pąki Open Kobieta Opłacony
73 Monika Mądra Łąki Pąki Open Kobieta Opłacony
74 Marlena Łuckiewicz Łąki Pąki Open Kobieta Opłacony
75 Anna Foremna Końka Łąki Pąki Open Kobieta Opłacony
76 Angelika Olszowa Łąki Pąki Open Kobieta Opłacony
77 Agnieszka Barszcz Łąki Pąki Open Kobieta Opłacony
78 Daniel Próchniewicz Open Mężczyzna Opłacony
79 Marzena Próchniewicz Open Kobieta Opłacony
80 Krzysiek Łazuga Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
81 Łukasz Grabelski Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
82 Łukasz Grula Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
83 Dorota Młynarz Open Kobieta Opłacony
84 Paweł Bilski Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
85 Karol Czajka Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
86 Zosia Głębicka crossfit łuków Open Kobieta Opłacony
87 Krzysztof Jaraszek Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
88 Tomasz Klimek Open Mężczyzna Opłacony
89 Paulina Wolińska CrossFit Łuków Open Kobieta Opłacony
90 Katarzyna Rawa Fighter's Fitness Open Kobieta Opłacony
91 Kacper Sacharczuk Biegacze Pomagacze Open Mężczyzna Opłacony
92 MARCIN LEMIESZEK Open Mężczyzna Opłacony
93 Karol Rawa Fighter's Fitness Open Mężczyzna Opłacony
94 Monika Zawadzka Open Kobieta Opłacony
95 Marcin Małycha Open Mężczyzna Opłacony
96 Leszek Szczęsny Open Mężczyzna Opłacony
97 NATALIA LEMIESZEK Open Kobieta Opłacony
98 Monika Osińska Dzikie Borsuki Open Kobieta Opłacony
99 Dawid Zdrojewski Czarnoszara Kapibara Open Mężczyzna Opłacony
100 Magda Kowalewska Open Kobieta Opłacony
101 Iga Domańska Crossfit Łuków Open Kobieta Opłacony
102 Tomasz Lipiński Open Mężczyzna Opłacony
103 Mikołaj Łaski Husaria Race Team Open Mężczyzna Opłacony
104 Jacek Gmurkowski Raptor Open Mężczyzna Opłacony
105 Piotr Kalinowski Open Mężczyzna Opłacony
106 Łukasz Zdanowski Łukasz Zdanowski Open Mężczyzna Opłacony
107 Łukasz Woliński Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
108 Jarosław Musiatowicz Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony
109 Jarosław Piekarski Biegacze Pomagacze Open Mężczyzna Opłacony
110 Damian Milczarczyk Raptor Open Mężczyzna Opłacony
111 Paweł Barszcz Crossfit Łuków Open Mężczyzna Opłacony