Żorski Półmaraton Leśny - 21 km

Data
25.11.2018
Godzina
12:00
Miejscowość
Żory
Typ zawodów
Bieg
Dystans
21 km
Oficjalna strona
Opłata startowa
60,00 zł

O zawodach


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Jarosław Kożdoń Inżynieria Biegania / Niewymiękacze 1984 Mężczyzna Opłacony
2 Patryk Mokrzycki Saint-Gobain SQUAD 1977 Mężczyzna Opłacony
3 Dariusz Artur Strychalski Zwycięzca 1975 Mężczyzna Opłacony
11 Adrian Maryjosz 1974 Mężczyzna Opłacony
12 Marzena Oszczęda Zarazić Pasją 1975 Kobieta Opłacony
13 Barbara Gawlak Brak 1962 Kobieta Opłacony
14 Ada Piecyk Zarazić Pasją 1973 Kobieta Opłacony
15 Krzysztof Szczucki 1973 Mężczyzna Opłacony
16 PIOTR JĘDRZEJAK 1973 Mężczyzna Opłacony
17 Krzysztof Oszczęda Zarazić Pasją 1972 Mężczyzna Opłacony
18 Andrzej Zogrodnik Pressglass Biegamy i Wspieramy 1977 Mężczyzna Opłacony
19 Maciej Pawlik 1977 Mężczyzna Opłacony
20 Patryk Skonieczny BabolTeam 1986 Mężczyzna Opłacony
21 Kamilla Witor EASYRUN RACIBÓRZ 1966 Kobieta Opłacony
22 Adam ZDUNEK 1982 Mężczyzna Opłacony
23 Magdalena Czernicka Yno Ultra 1982 Kobieta Opłacony
24 Bartosz Smołka HRmax Żory 1977 Mężczyzna Opłacony
25 Dominika Szklorz Olza Cieszyn 1988 Kobieta Opłacony
26 Dorota Czendlik 1983 Kobieta Opłacony
27 Katarzyna Juraszczyk 1971 Kobieta Opłacony
28 Michał Ujma 1983 Mężczyzna Opłacony
29 Krzysztof Pałka HRmax Żory 1973 Mężczyzna Opłacony
30 Andrzej Florecki AKMB Pędziwiatr Gliwice 1955 Mężczyzna Opłacony
31 Jan Kapicki 1956 1956 Mężczyzna Opłacony
32 Jarosław Ptaszek BHPtaku TEAM 1977 Mężczyzna Opłacony
33 Ania Halska ENDURE TEAM 1984 Kobieta Opłacony
34 Izabela Dudzik Strefa Byków 1992 Kobieta Opłacony
35 Michał Szczygieł 1985 Mężczyzna Opłacony
36 Zbigniew Kręcisz Raciborska Grupa Outdoorowa 1956 Mężczyzna Opłacony
37 Marek Czernicki 1983 Mężczyzna Opłacony
38 Emilian Dziuba STS Biegaton Mikołów 1973 Mężczyzna Opłacony
39 WIESŁAW KRASKA CALIFORNICATION TEAM 1982 Mężczyzna Opłacony
40 Jacek Ogrodowicz Ale ... o co biega? 1964 Mężczyzna Opłacony
41 Radosław Pabijan 1981 Mężczyzna Opłacony
42 Sebastian Karpiński 1980 Mężczyzna Opłacony
43 Magdalena Balcerzak 1984 Kobieta Opłacony
44 Janusz Dadaś Night Runners Gliwice 1973 Mężczyzna Opłacony
45 Zbigniew Praso saint-gobain squad 1975 Mężczyzna Opłacony
46 ŁUKASZ WOLNY 1985 Mężczyzna Opłacony
47 Artur Budnicki 1979 Mężczyzna Opłacony
48 Marlena Markowska YMAA Katowice 1994 Kobieta Opłacony
49 Mieczysław Górny Carrefour Runing TEAM 1979 Mężczyzna Opłacony
50 Łukasz Kuczera 1983 Mężczyzna Opłacony
51 Sabina Klepczyńska 1977 Kobieta Opłacony
52 Natalia Keller-Misiarz 1990 Kobieta Opłacony
53 Janusz Janik Night Runners Gliwice 1977 Mężczyzna Opłacony
54 Ewa Domaradzka NR 1974 Kobieta Opłacony
55 Tomasz Krakowczyk HRMAX Żory 1977 Mężczyzna Opłacony
56 Przemysław Wiktorczyk 1982 Mężczyzna Opłacony
57 Mariusz Kaczmarczyk VULCAN 1968 Mężczyzna Opłacony
58 ANDRZEJ DOMBEK 1967 Mężczyzna Opłacony
59 Krzysztof Malinowski Powoli do celu 1969 Mężczyzna Opłacony
60 Marcin Wenglorz TBF 1991 Mężczyzna Opłacony
61 maciej bobkowski night runners pyskowice 1975 Mężczyzna Opłacony
62 Grzegorz Froelich BABOL TEAM 1986 Mężczyzna Opłacony
63 ryszard przybysz 1968 Mężczyzna Opłacony
64 Jakub Sanestrzik 1990 Mężczyzna Opłacony
65 Ewa Hordziejewicz-Karasińska Strefa Byków 1971 Kobieta Opłacony
66 Joanna Stawska biegaj z trenerami 1965 Kobieta Opłacony
67 Anna Szczyrbowska 1982 Kobieta Opłacony
68 Michał Szczyrbowski TurboKilla 1981 Mężczyzna Opłacony
69 Krystyna Kamińska 1967 Kobieta Opłacony
70 Katarzyna Krysztafkiewicz 1979 Kobieta Opłacony
71 Zieliński Marcin 1978 Mężczyzna Opłacony
72 Marek Łatka 1977 Mężczyzna Opłacony
73 Jacek Buryba Klub Biegacza Fartlek 1986 Mężczyzna Opłacony
74 Robert Wojdat 1979 Mężczyzna Opłacony
75 Jarosław Jankowski WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1977 Mężczyzna Opłacony
76 Krzysztof Rajda FC PoNalewce 1990 Mężczyzna Opłacony
77 Łukasz Stasikowski 1989 Mężczyzna Opłacony
78 Karolina Postół 1981 Kobieta Opłacony
79 Grzegorz Drąg Magna Formpol Running Team 1982 Mężczyzna Opłacony
80 Paweł Gątkiewicz Eskadra Kraków 1978 Mężczyzna Opłacony
81 Marcin BUJAK 1979 Mężczyzna Opłacony
82 Maciej Musioł 1969 Mężczyzna Opłacony
83 Sylwester Rasztabiga JURA PL 1970 Mężczyzna Opłacony
84 Aleksandra Stolarczyk RUNTEAM Pawłowice 1986 Kobieta Opłacony
85 MARIUSZ BOKŁAK 1976 Mężczyzna Opłacony
86 Maria Początek KiZK 1984 Kobieta Opłacony
87 PIOTR TOMASZCZYK HRmax Żory 1975 Mężczyzna Opłacony
88 Grzegorz Karawacki 1989 Mężczyzna Opłacony
89 sandra pfeifer 1997 Kobieta Opłacony
90 Agnieszka Szpila 1992 Kobieta Opłacony
91 Karolina Podlewska Carbon Paws 1982 Kobieta Opłacony
92 Marta Duszyńska 1980 Kobieta Opłacony
93 Ireneusz Dyl 1971 Mężczyzna Opłacony
94 Marcin Borchert Chorzowski Klub Rowerowy 1981 Mężczyzna Opłacony
95 Urszula Kucharska-Kielan Najprzód Bugaj 1981 Kobieta Opłacony
96 Rafał Bednarczyk 1977 Mężczyzna Opłacony
97 Katarzyna Jarosz 1980 Kobieta Opłacony
98 Dominik Kłyk PMTTL Zabrze 1980 Mężczyzna Opłacony
99 Anna Owsiak 1979 Kobieta Opłacony
100 Rafał Wąsik RUNONLINE.PL TEAM 1979 Mężczyzna Opłacony
101 Gabriela Obeidat 1987 Kobieta Opłacony
102 Zygmunt Michalik 1969 Mężczyzna Opłacony
103 Jacek Janus HRmax Żory 1979 Mężczyzna Opłacony
104 TOMASZ PAWŁOWSKI niezrzeszony 1976 Mężczyzna Opłacony
105 MARZENA ZAJAC HRMAX ŻORY 1977 Kobieta Opłacony
106 Robert Szpinda W Pogoni za Duchem 1977 Mężczyzna Opłacony
107 Damian Kozik HRmax Żory 1986 Mężczyzna Opłacony
108 Wojciech 21 kg chałwy 1993 Mężczyzna Opłacony
109 Roman Mocek 1960 Mężczyzna Opłacony
110 MICHAŁ BROSZ 1968 Mężczyzna Opłacony
111 Paweł Konsek Żory - Kleszczówka 1990 Mężczyzna Opłacony
112 Adam Krakowczyk Night Runners Gliwice 1977 Mężczyzna Opłacony
113 Daniel Panocha 1978 Mężczyzna Opłacony
114 Grzegorz Zgórski 1977 Mężczyzna Opłacony
115 Andrzej Sowa 1972 Mężczyzna Opłacony
116 Piotr Zygmuntowicz Anica Team 1979 Mężczyzna Opłacony
117 Mateusz Wójcikowski Anica Team 1990 Mężczyzna Opłacony
118 Adam Janikowski Anica Team 1985 Mężczyzna Opłacony
119 Piotr Zaborowski Anica Team 1988 Mężczyzna Opłacony
120 Ireneusz Mrzyk Biegacze mogą dłużej 1982 Mężczyzna Opłacony
121 Rafał Chodzidło 1981 Mężczyzna Opłacony
122 Joanna Chodzidło 1981 Kobieta Opłacony
123 Michał Szwed 1986 Mężczyzna Opłacony
124 Anna Klyta 1982 Kobieta Opłacony
125 Tomasz Witala 1977 Mężczyzna Opłacony
126 JAROSŁAW FILIPOWSKI 1973 Mężczyzna Opłacony
127 Witold Bąk Warbus 1985 Mężczyzna Opłacony
128 Darek Szoblik Szoblik-Auto Części 1977 Mężczyzna Opłacony
129 Janusz Paluch 1982 Mężczyzna Opłacony
130 Aleksandra Goniewicz W pogoni za duchem 1974 Kobieta Opłacony
131 Marcin Lorenz GB Galopujące Ślimaki 1971 Mężczyzna Opłacony
132 Izabela Magnuszewska Miraz Race Team 1977 Kobieta Opłacony
133 Zenon Rypuła 1956 Mężczyzna Opłacony
134 Dominika Juraszczyk 1993 Kobieta Opłacony
135 IGOR KASZEWSKI Night Runners Śląsk 1989 Mężczyzna Opłacony
136 Adam Danel 1980 Mężczyzna Opłacony
137 Maciej Gielzak Jas-kółka 1969 Mężczyzna Opłacony
138 Anna Moric Spot 1982 Kobieta Opłacony
139 Adam Zdziebło 1974 Mężczyzna Opłacony
140 Marek Golonka 1970 Mężczyzna Opłacony
141 Arkadiusz Rozczypała 1982 Mężczyzna Opłacony
142 Aneta Ledwoń Night Runners Gliwice 1975 Kobieta Opłacony
143 Magdalena Łuszcz BTM RUNNERS 1972 Kobieta Opłacony
144 Wojciech 1973 Mężczyzna Opłacony
145 Dariusz Ryziński 1967 Mężczyzna Opłacony
146 Aneta Ryzińska 1975 Kobieta Opłacony
147 Ilona Mrowiec Miechowicka Grupa Biegowa 1966 Kobieta Opłacony
148 Sylwester Kwiatkowski 1972 Mężczyzna Opłacony
149 Krystian Lubszczyk YNO ULTRA 1989 Mężczyzna Opłacony
150 Aleksandra Hebda-Olszówka Night Runners Gliwice 1983 Kobieta Opłacony
151 Aneta Żubrowska 1978 Kobieta Opłacony
152 Barbara Myśliwiec Kobiety na 5+ 1994 Kobieta Opłacony
153 Grzegorz Gajda 1981 Mężczyzna Opłacony
154 Marcin Świątek Wataha-Łączy nas bieganie 1977 Mężczyzna Opłacony
155 Sabina Zontek WATAHA 1976 Kobieta Opłacony
156 Iwona Wojtowicz Freelancer 1974 Kobieta Opłacony
157 Jakub Ledwoń Wkurw Team 1977 Mężczyzna Opłacony
158 Piotr Michalski Najprzód Bugaj 1985 Mężczyzna Opłacony
159 Mikołaj Kokot 1972 Mężczyzna Opłacony
160 Tomasz Gruszka 1973 Mężczyzna Opłacony
161 Wiesław Nojek NOJEK TEAM 1964 Mężczyzna Opłacony
162 Krzysztof Dzierżawa Klub miłośników dobrego whysky 1979 Mężczyzna Opłacony
163 Przemysław Ponimasz 1986 Mężczyzna Opłacony
164 Ireneusz Janik 1973 Mężczyzna Opłacony
165 Krzysztof Golda 1969 Kobieta Opłacony
166 Sebastian Szłapka 1978 Mężczyzna Opłacony
167 Piotr Zalewski 1983 Mężczyzna Opłacony
168 Agnieszka Cylc YNO ULTRA 1975 Kobieta Opłacony
169 Michał Krzuś Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice 1990 Mężczyzna Opłacony
170 Krystian Groń Oasis Sport Team / Tak Dla Transplantacji 1990 Mężczyzna Opłacony
171 Joanna Białas Spot Pszczyna 1978 Kobieta Opłacony
172 Barbara Kubis Spot Pszczyna 1980 Kobieta Opłacony
173 Mariusz Kamiński Zwycięzca 1967 Mężczyzna Opłacony
174 Katarzyna Kaczmarek Srtg Gliwice 1978 Kobieta Opłacony
175 STANISLAW SKOKOWSKI Biegam 60+ 1955 Mężczyzna Opłacony
176 Dominika Turbińska 1988 Kobieta Opłacony
177 Dominika Żłobicka 1991 Kobieta Opłacony
178 JOANNA WALESZ 1975 Kobieta Opłacony
179 Monika Boba Jaworzno Runners 1975 Kobieta Opłacony
[brak] Agnieszka Chudek Spot Pszczyna 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrii Androshchuk 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrii Androshchuk 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Beata Lesniewska 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Darek Szoblik Szoblik-Auto Części 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dominik Gwarek 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ilona Mrowiec 1966 Kobieta Nieopłacony
[brak] Janusz Miśków 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Nowożyn SPOT Pszczyna 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Walesz 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Łukasz Gwiazda 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Przebinda 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Przebinda 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Przebinda 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Zieliński 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Małgorzata Słota TMTEAM 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Biliński 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marzena butanowicz Slezak team 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Jaworek 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Jaworek 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Kolasińska SRTG Gliwice 1996 Kobieta Nieopłacony
[brak] Rafał Bajor Rebellion Of Free Runners 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Witala 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wiesław Nojek NOJEK TEAM 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wiesław Nojek NOJEK TEAM 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ziemowit Brysiak TMTEAM 1973 Mężczyzna Nieopłacony