Żorski Półmaraton Leśny - 21 km

Data
25.11.2018
Godzina
12:00
Miejscowość
Żory
Typ zawodów
Bieg
Dystans
21 km
Oficjalna strona

O zawodach


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Jarosław Kożdoń Inżynieria Biegania / Niewymiękacze 1984 Mężczyzna Opłacony
2 Patryk Mokrzycki Saint-Gobain SQUAD 1977 Mężczyzna Opłacony
3 Dariusz Artur Strychalski Zwycięzca 1975 Mężczyzna Opłacony
4 KRZYSZTOF PTAK Hrmax ŻORY 1978 Mężczyzna Opłacony
5 Janusz Miśków Zarazić Pasją 1978 Mężczyzna Opłacony
6 Mariusz Pisingas 1978 Mężczyzna Opłacony
7 Grzegorz Pysz Hrmax Żory 1975 Mężczyzna Opłacony
8 Krzysztof Oszczęda Zarazić Pasją 1972 Mężczyzna Opłacony
9 Patryk Skonieczny BabolTeam 1986 Mężczyzna Opłacony
10 Zbigniew Praso saint-gobain squad 1975 Mężczyzna Opłacony
11 Adrian Maryjosz 1974 Mężczyzna Opłacony
12 Marzena Oszczęda Zarazić Pasją 1975 Kobieta Opłacony
13 Barbara Gawlak Brak 1962 Kobieta Opłacony
14 Ada Piecyk Zarazić Pasją 1973 Kobieta Opłacony
15 Krzysztof Szczucki 1973 Mężczyzna Opłacony
16 PIOTR JĘDRZEJAK 1973 Mężczyzna Opłacony
18 Andrzej Zogrodnik Pressglass Biegamy i Wspieramy 1977 Mężczyzna Opłacony
19 Maciej Pawlik 1977 Mężczyzna Opłacony
21 Kamilla Witor EASYRUN RACIBÓRZ 1966 Kobieta Opłacony
22 Adam ZDUNEK 1982 Mężczyzna Opłacony
23 Magdalena Czernicka Yno Ultra 1982 Kobieta Opłacony
24 Bartosz Smołka HRmax Żory 1977 Mężczyzna Opłacony
25 Dominika Szklorz Olza Cieszyn 1988 Kobieta Opłacony
26 Dorota Czendlik 1983 Kobieta Opłacony
27 Katarzyna Juraszczyk 1971 Kobieta Opłacony
28 Michał Ujma 1983 Mężczyzna Opłacony
29 Adam Migdoł HRmax Żory 1975 Mężczyzna Opłacony
30 Andrzej Florecki AKMB Pędziwiatr Gliwice 1955 Mężczyzna Opłacony
31 Jan Kapicki 1956 1956 Mężczyzna Opłacony
32 Jarosław Ptaszek BHPtaku TEAM 1977 Mężczyzna Opłacony
33 Ania Halska ENDURE TEAM 1984 Kobieta Opłacony
34 Izabela Dudzik Strefa Byków 1992 Kobieta Opłacony
35 Michał Szczygieł 1985 Mężczyzna Opłacony
36 Zbigniew Kręcisz Raciborska Grupa Outdoorowa 1956 Mężczyzna Opłacony
37 Marek Czernicki 1983 Mężczyzna Opłacony
38 Emilian Dziuba STS Biegaton Mikołów 1973 Mężczyzna Opłacony
39 WIESŁAW KRASKA CALIFORNICATION TEAM 1982 Mężczyzna Opłacony
40 Jacek Ogrodowicz Ale ... o co biega? 1964 Mężczyzna Opłacony
41 Radosław Pabijan 1981 Mężczyzna Opłacony
42 Sebastian Karpiński 1980 Mężczyzna Opłacony
43 Magdalena Balcerzak 1984 Kobieta Opłacony
44 Janusz Dadaś Night Runners Gliwice 1973 Mężczyzna Opłacony
46 ŁUKASZ WOLNY 1985 Mężczyzna Opłacony
47 Artur Budnicki 1979 Mężczyzna Opłacony
48 Marlena Markowska YMAA Katowice 1994 Kobieta Opłacony
49 Mieczysław Górny Carrefour Runing TEAM 1979 Mężczyzna Opłacony
50 Łukasz Kuczera 1983 Mężczyzna Opłacony
51 Sabina Klepczyńska 1977 Kobieta Opłacony
52 Natalia Keller-Misiarz 1990 Kobieta Opłacony
53 Janusz Janik Night Runners Gliwice 1977 Mężczyzna Opłacony
54 Ewa Domaradzka NR 1974 Kobieta Opłacony
55 Tomasz Krakowczyk HRMAX Żory 1977 Mężczyzna Opłacony
56 EWELINA PUCHAŁA Da Vinci Team 1986 Kobieta Opłacony
57 Mariusz Kaczmarczyk VULCAN 1968 Mężczyzna Opłacony
58 ANDRZEJ DOMBEK 1967 Mężczyzna Opłacony
59 Krzysztof Malinowski Powoli do celu 1969 Mężczyzna Opłacony
60 Marcin Wenglorz TBF 1991 Mężczyzna Opłacony
61 maciej bobkowski night runners pyskowice 1975 Mężczyzna Opłacony
62 Grzegorz Froelich BABOL TEAM 1986 Mężczyzna Opłacony
63 ryszard przybysz 1968 Mężczyzna Opłacony
64 Jakub Sanestrzik 1990 Mężczyzna Opłacony
65 Ewa Hordziejewicz-Karasińska Strefa Byków 1971 Kobieta Opłacony
66 Patrycja Przybyła 1985 Kobieta Opłacony
67 Anna Szczyrbowska 1982 Kobieta Opłacony
68 Michał Szczyrbowski TurboKilla 1981 Mężczyzna Opłacony
69 Krystyna Kamińska 1967 Kobieta Opłacony
70 Katarzyna Krysztafkiewicz 1979 Kobieta Opłacony
71 Zieliński Marcin 1978 Mężczyzna Opłacony
72 Marek Łatka 1977 Mężczyzna Opłacony
73 Jacek Buryba Klub Biegacza Fartlek 1986 Mężczyzna Opłacony
74 Robert Wojdat 1979 Mężczyzna Opłacony
75 Jarosław Jankowski WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1977 Mężczyzna Opłacony
76 Krzysztof Rajda FC PoNalewce 1990 Mężczyzna Opłacony
77 Łukasz Stasikowski 1989 Mężczyzna Opłacony
78 Karolina Postół 1981 Kobieta Opłacony
79 Grzegorz Drąg Magna Formpol Running Team 1982 Mężczyzna Opłacony
80 Paweł Pyrczak 1966 Mężczyzna Opłacony
81 Marcin BUJAK 1979 Mężczyzna Opłacony
82 Maciej Musioł 1969 Mężczyzna Opłacony
83 Sylwester Rasztabiga JURA PL 1970 Mężczyzna Opłacony
84 Aleksandra Stolarczyk RUNTEAM Pawłowice 1986 Kobieta Opłacony
85 MARIUSZ BOKŁAK 1976 Mężczyzna Opłacony
86 Maria Początek KiZK 1984 Kobieta Opłacony
87 PIOTR TOMASZCZYK HRmax Żory 1975 Mężczyzna Opłacony
88 Grzegorz Karawacki 1989 Mężczyzna Opłacony
89 sandra pfeifer 1997 Kobieta Opłacony
90 Agnieszka Szpila 1992 Kobieta Opłacony
91 Karolina Podlewska Carbon Paws 1982 Kobieta Opłacony
92 Marta Duszyńska 1980 Kobieta Opłacony
93 Ireneusz Dyl 1971 Mężczyzna Opłacony
94 Marcin Borchert Chorzowski Klub Rowerowy 1981 Mężczyzna Opłacony
95 Urszula Kucharska-Kielan Najprzód Bugaj 1981 Kobieta Opłacony
96 Rafał Bednarczyk 1977 Mężczyzna Opłacony
97 Katarzyna Jarosz 1980 Kobieta Opłacony
98 Dominik Kłyk PMTTL Zabrze 1980 Mężczyzna Opłacony
99 Anna Owsiak 1979 Kobieta Opłacony
100 Rafał Wąsik RUNONLINE.PL TEAM 1979 Mężczyzna Opłacony
101 Gabriela Obeidat 1987 Kobieta Opłacony
102 Zygmunt Michalik 1969 Mężczyzna Opłacony
103 Jacek Janus HRmax Żory 1979 Mężczyzna Opłacony
104 TOMASZ PAWŁOWSKI niezrzeszony 1976 Mężczyzna Opłacony
105 MARZENA ZAJAC HRMAX ŻORY 1977 Kobieta Opłacony
106 Robert Szpinda W Pogoni za Duchem 1977 Mężczyzna Opłacony
107 Damian Kozik HRmax Żory 1986 Mężczyzna Opłacony
108 Wojciech 21 kg chałwy 1993 Mężczyzna Opłacony
109 Roman Mocek 1960 Mężczyzna Opłacony
110 MICHAŁ BROSZ 1968 Mężczyzna Opłacony
111 Paweł Konsek Żory - Kleszczówka 1990 Mężczyzna Opłacony
112 Adam Krakowczyk Night Runners Gliwice 1977 Mężczyzna Opłacony
113 Daniel Panocha 1978 Mężczyzna Opłacony
114 Grzegorz Zgórski 1977 Mężczyzna Opłacony
115 Andrzej Sowa 1972 Mężczyzna Opłacony
116 Piotr Zygmuntowicz Anica Team 1979 Mężczyzna Opłacony
117 Mateusz Wójcikowski Anica Team 1990 Mężczyzna Opłacony
118 Adam Janikowski Anica Team 1985 Mężczyzna Opłacony
119 Piotr Zaborowski Anica Team 1988 Mężczyzna Opłacony
120 Ireneusz Mrzyk Biegacze mogą dłużej 1982 Mężczyzna Opłacony
121 Rafał Chodzidło 1981 Mężczyzna Opłacony
122 Joanna Chodzidło 1981 Kobieta Opłacony
123 Michał Szwed 1986 Mężczyzna Opłacony
124 Mariusz Myszor 1969 Mężczyzna Opłacony
125 Tomasz Witala 1977 Mężczyzna Opłacony
126 JAROSŁAW FILIPOWSKI 1973 Mężczyzna Opłacony
127 Witold Bąk Warbus 1985 Mężczyzna Opłacony
128 Darek Szoblik Szoblik-Auto Części 1977 Mężczyzna Opłacony
129 Janusz Paluch 1982 Mężczyzna Opłacony
130 Aleksandra Goniewicz W pogoni za duchem 1974 Kobieta Opłacony
131 Marcin Lorenz GB Galopujące Ślimaki 1971 Mężczyzna Opłacony
132 Izabela Magnuszewska Miraz Race Team 1977 Kobieta Opłacony
133 Zenon Rypuła 1956 Mężczyzna Opłacony
134 Dominika Juraszczyk 1993 Kobieta Opłacony
135 IGOR KASZEWSKI Night Runners Śląsk 1989 Mężczyzna Opłacony
136 Adam Danel 1980 Mężczyzna Opłacony
137 Maciej Gielzak Jas-kółka 1969 Mężczyzna Opłacony
138 Anna Moric Spot 1982 Kobieta Opłacony
139 Adam Zdziebło 1974 Mężczyzna Opłacony
140 Marek Golonka 1970 Mężczyzna Opłacony
141 Arkadiusz Rozczypała 1982 Mężczyzna Opłacony
142 Aneta Ledwoń Night Runners Gliwice 1975 Kobieta Opłacony
143 Magdalena Łuszcz BTM RUNNERS 1972 Kobieta Opłacony
144 Wojciech 1973 Mężczyzna Opłacony
145 Dariusz Ryziński 1967 Mężczyzna Opłacony
146 Aneta Ryzińska 1975 Kobieta Opłacony
147 Ilona Mrowiec Miechowicka Grupa Biegowa 1966 Kobieta Opłacony
148 Sylwester Kwiatkowski 1972 Mężczyzna Opłacony
149 Krystian Lubszczyk YNO ULTRA 1989 Mężczyzna Opłacony
150 Aleksandra Hebda-Olszówka Night Runners Gliwice 1983 Kobieta Opłacony
151 Aneta Żubrowska 1978 Kobieta Opłacony
152 Barbara Myśliwiec Kobiety na 5+ 1994 Kobieta Opłacony
153 Grzegorz Gajda 1981 Mężczyzna Opłacony
154 Marcin Świątek Wataha-Łączy nas bieganie 1977 Mężczyzna Opłacony
155 Sabina Zontek WATAHA 1976 Kobieta Opłacony
156 Iwona Wojtowicz Freelancer 1974 Kobieta Opłacony
157 Jakub Ledwoń Wkurw Team 1977 Mężczyzna Opłacony
158 Piotr Michalski Najprzód Bugaj 1985 Mężczyzna Opłacony
159 Mikołaj Kokot 1972 Mężczyzna Opłacony
160 Tomasz Gruszka 1973 Mężczyzna Opłacony
161 Wiesław Nojek NOJEK TEAM 1964 Mężczyzna Opłacony
162 Krzysztof Dzierżawa Klub miłośników dobrego whysky 1979 Mężczyzna Opłacony
163 Przemysław Ponimasz 1986 Mężczyzna Opłacony
165 Krzysztof Golda 1969 Kobieta Opłacony
166 Sebastian Szłapka 1978 Mężczyzna Opłacony
167 Piotr Zalewski 1983 Mężczyzna Opłacony
168 Agnieszka Cylc YNO ULTRA 1975 Kobieta Opłacony
169 Michał Krzuś Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice 1990 Mężczyzna Opłacony
170 Krystian Groń Oasis Sport Team / Tak Dla Transplantacji 1990 Mężczyzna Opłacony
171 Joanna Białas Spot Pszczyna 1978 Kobieta Opłacony
172 Barbara Kubis Spot Pszczyna 1980 Kobieta Opłacony
173 Mariusz Kamiński Zwycięzca 1967 Mężczyzna Opłacony
174 Katarzyna Kaczmarek Srtg Gliwice 1978 Kobieta Opłacony
175 STANISLAW SKOKOWSKI Biegam 60+ 1955 Mężczyzna Opłacony
176 Dominika Turbińska 1988 Kobieta Opłacony
177 Dominika Żłobicka 1991 Kobieta Opłacony
178 JOANNA WALESZ 1975 Kobieta Opłacony
179 Monika Boba Jaworzno Runners 1975 Kobieta Opłacony
180 Marzena Ogierman-Dykas 1983 Kobieta Opłacony
181 kazimierz kawulak kb mckis jaworzno 1963 Mężczyzna Opłacony
182 Anna Nowak 1975 Kobieta Opłacony
183 Jarosław Kurek RAJ Orzesze 1971 Mężczyzna Opłacony
184 Karolina Bierońska Dankowice 1989 Kobieta Opłacony
185 Jan Bieroński Dankowice 1965 Mężczyzna Opłacony
186 Jacek Miecznikowski 1973 Mężczyzna Opłacony
187 Agnieszka Miecznikowska 1973 Kobieta Opłacony
188 Piotr Budny 1991 Mężczyzna Opłacony
189 Marek Żeliński 1968 Mężczyzna Opłacony
190 Robert Majda 1976 Mężczyzna Opłacony
191 Michał Orzech Mustangi Gliwice 1984 Mężczyzna Opłacony
192 Przemek Mormul Panalpina 1980 Mężczyzna Opłacony
193 Marek Klar Biegambezfocha 1967 Mężczyzna Opłacony
194 Kuba Panek 1978 Mężczyzna Opłacony
195 Aleksander Chlubek Beer Team 1971 Mężczyzna Opłacony
196 Małgorzata Słota TMTEAM 1979 Kobieta Opłacony
197 Ziemowit Brysiak TMTEAM 1973 Mężczyzna Opłacony
198 Marcin Biliński 1984 Mężczyzna Opłacony
199 Damian Sypek 1988 Mężczyzna Opłacony
200 Beata Bajcar Kobiety na 5+ 1972 Kobieta Opłacony
201 WOJCIECH BRAUNER FORMA Wodzisław Śląski 1982 Mężczyzna Opłacony
202 Tomasz Cierniak 1981 Mężczyzna Opłacony
203 Klaudia Cierniak 1978 Kobieta Opłacony
204 Paweł Szewc 1978 Mężczyzna Opłacony
205 Marek Feichtinger 1975 1975 Mężczyzna Opłacony
206 Łukasz Ubda MDM NT 1984 Mężczyzna Opłacony
207 Dawid Komorek 1990 Mężczyzna Opłacony
208 Piotr Urbanek chwalisz czy nie chwalisz-lotej z nami 1985 Mężczyzna Opłacony
209 Waldemar Grabiński Rogoziński Klub Biegacza 1973 Mężczyzna Opłacony
210 Paweł Malik Olza Cieszyn 1993 Mężczyzna Opłacony
211 Andrzej Kiełbasiński Spot Pszczyna 1981 Mężczyzna Opłacony
212 Robert Szereda 1975 Mężczyzna Opłacony
213 Agnieszka Kruszelnicka 1977 Kobieta Opłacony
214 Anna Niespodziana Rogoziński Klub Biegacza 1982 Kobieta Opłacony
215 Artur Grychtol Amator 1975 Mężczyzna Opłacony
216 Agnieszka Chudek Spot Pszczyna 1982 Kobieta Opłacony
217 Małgorzata Grześkiewicz 1977 Kobieta Opłacony
218 Andrii Androshcuk 1987 Mężczyzna Opłacony
219 Małgorzata Pendzich SPEEDY GOSIACZEK 1979 Kobieta Opłacony
220 Jacek Kołodziej Companeros Asfalt Team 1973 Mężczyzna Opłacony
221 Michał Adamski 1983 Mężczyzna Opłacony
222 Marcin Gajdzica 4-PAK TEAM 1977 Mężczyzna Opłacony
223 Tomasz Renkiel Companeros Asfalt Team 1975 Mężczyzna Opłacony
224 Barbara Piwiszkis Kobiety Na 5 + 1980 Kobieta Opłacony
225 Maciej Homel 1979 Mężczyzna Opłacony
226 Krzysztof Kościelnik magna formpol running team 1982 Mężczyzna Opłacony
227 Mariusz Pacha Najprzód Bugaj 1968 Mężczyzna Opłacony
228 Mariusz Mazur 1977 Mężczyzna Opłacony
229 Piotr Gąsiorek wydawnictwo przemsa 1976 Mężczyzna Opłacony
230 GOŁĘBIOWSKI GRZEGORZ 1976 Mężczyzna Opłacony
231 Sławomir Sobczyk 1966 Mężczyzna Opłacony
232 Renata Sobczyk 1977 Kobieta Opłacony
233 Grzegorz Śmietana EASYRUN Racibórz 1977 Mężczyzna Opłacony
234 Mirosław Skwarliński 1963 Mężczyzna Opłacony
235 Wojciech Macionczyk Kidsandu 1980 Mężczyzna Opłacony
236 MARCIN PSZCZOŁA 1978 Mężczyzna Opłacony
237 Anna Hartel 1979 Kobieta Opłacony
238 Andrzej Dziedzic 1974 Mężczyzna Opłacony
239 Maciej Skiba 1980 Mężczyzna Opłacony
240 Anna Janko HRmax Żory 1991 Kobieta Opłacony
241 Ligia Mynarska Daleko jeszcze? 1973 Kobieta Opłacony
242 Sylwek Mynarski Daleko jeszcze? 1972 Mężczyzna Opłacony
243 Dariusz Sporysz 1984 Mężczyzna Opłacony
244 Piotr Kryczek #biegaczciastek 1979 Mężczyzna Opłacony
245 Maria Kiełkowska Spot Pszczyna 1983 Kobieta Opłacony
246 rafał bajor Rebellion Of Free Runners 1975 Mężczyzna Opłacony
247 Karolina Pobiedzińska 1989 Kobieta Opłacony
248 Dawid Salamon FILIPOWE KILOMETRY - WALCZYMY Z AUTYZMEM 1983 Mężczyzna Opłacony
249 Anna Kocielska AKMB Pędziwiatr Gliwice 1987 Kobieta Opłacony
250 Tomasz Uniejewski 1978 Mężczyzna Opłacony
251 Dariusz Woliński Strażak 1977 Mężczyzna Opłacony
252 Marek Kosmal 1964 Mężczyzna Opłacony
253 Agnieszka Białas 1985 1985 Kobieta Opłacony
254 Łukasz Toczydłowski 1980 Mężczyzna Opłacony
255 Piotr Tomczyk 1977 Mężczyzna Opłacony
256 Patryk Zabrzewski Jastrzębski Klub Wysokogórski 1982 Mężczyzna Opłacony
257 Wojciech Sujka #BIEGACZE 1980 Mężczyzna Opłacony
258 Paweł Ziemkiewicz EasyRun Racibórz 1975 Mężczyzna Opłacony
259 Justyna Ziemkieiwcz EasyRun 1978 Kobieta Opłacony
260 Piotr Bralczyk Team Opole 1981 Mężczyzna Opłacony
262 Michał Żeliński CSC Adventure Academy 1998 Mężczyzna Opłacony
263 Dariusz Wandzel HRmax Żory 1976 Mężczyzna Opłacony
264 Bartłomiej Zębala 1988 Mężczyzna Opłacony
265 Marek Stalmach 1977 Mężczyzna Opłacony
266 Kinga Więch 1982 Kobieta Opłacony
267 Łukasz Noga Zdzieraj Kapcie 1982 Mężczyzna Opłacony
268 Damian Osika 1987 Mężczyzna Opłacony
269 Tomasz Daniłowski parkrun Katowice 1976 Mężczyzna Opłacony
270 Paweł Osiński Biegaj z Trenerami 1979 Mężczyzna Opłacony
271 Jacek Reclik Decathlon Rybnik 1970 Mężczyzna Opłacony
272 Mateusz Gładysz 1994 Mężczyzna Opłacony
273 Mariola Urbańska 1973 Kobieta Opłacony
275 Mirosław Pryszcz 1977 Mężczyzna Opłacony