Żorski Półmaraton Leśny - 11 km

Data
25.11.2018
Godzina
12:00
Miejscowość
Żory
Typ zawodów
Bieg
Dystans
11 km
Oficjalna strona
Opłata startowa
40,00 zł

O zawodach


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
201 Agata Zimończyk GIVE GIRLS 1992 Kobieta Opłacony
202 Kasia Niechoj GIVE GIRLS 1986 Kobieta Opłacony
203 Sulika Stolarska GIVE GIRLS 1993 Kobieta Opłacony
204 Magdalena Czarnecka GIVE GIRLS 1991 Kobieta Opłacony
205 Marta Chytry GIVE GIRLS 1983 Kobieta Opłacony
206 Jacek Orzeł GIVE 1990 Mężczyzna Opłacony
207 Kasia Juraszek - Kleczka GIVE GIRLS 1990 Kobieta Opłacony
208 Marta Giedwiłło parkrun Tychy 1983 Kobieta Opłacony
209 Marcelina kmiecik 1991 Kobieta Opłacony
210 Ewa Pustelnik Hrmax 1977 Kobieta Opłacony
211 Małgorzata Łaba-Szymura RUNHOGS Tychy 1979 Kobieta Opłacony
212 Łukasz Walaszczyk GIVE 1991 Mężczyzna Opłacony
213 Marcelina kmiecik 1991 Kobieta Opłacony
214 Szymon Szociński Spartanie Dzieciom 1977 Mężczyzna Opłacony
215 Kasia Rączka Szybcy i Wściekli 1985 Kobieta Opłacony
216 Barbara Wójcik-Krzyżowska GP Galopujące Ślimaki 1981 Kobieta Opłacony
217 Anna Biskup STS Biegaton Mikołów - KIA ETRANS 1977 Kobieta Opłacony
218 Szymon Boryczka PoWoli do celu 1980 Mężczyzna Opłacony
219 Marcin Matusiak PoWoli do celu 1985 Mężczyzna Opłacony
220 Norbert Brodiuk Night Runners Gliwice 1973 Mężczyzna Opłacony
221 Przemysław Asztemborski Moment Prdobrymoment.com 1984 Mężczyzna Opłacony
222 Beata Bąk-Ścierska Ścierscy Team 1978 Kobieta Opłacony
223 Alicja Smolnik 1993 Kobieta Opłacony
224 Justyna Adamus-Kowalska LKS Imielin 1979 Kobieta Opłacony
225 Iza Sladeczek Kyokushin Run 1980 Kobieta Opłacony
226 Angelika Noga Kęckie harpagany 1994 Kobieta Opłacony
227 Aleksandra Pawlusiak 1981 Kobieta Opłacony
228 Przemysław Wiśniewski Huragan Woszczyce 1981 Mężczyzna Opłacony
229 Monika Jarzabek Decathlon i przyjaciele Rybnik 1979 Kobieta Opłacony
230 Joanna Gzuk 1976 Kobieta Opłacony
231 Sebastian Dumanowski 1980 Mężczyzna Opłacony
232 Wiesław Jamka 1962 Mężczyzna Opłacony
233 Sylwester Szymański 1977 Mężczyzna Opłacony
234 Magdalena Balcerzak 1984 Kobieta Opłacony
235 Dariusz Delewski Night Runners Zabrze 1970 Mężczyzna Opłacony
236 Nina Pałaży Pępka run 1983 Kobieta Opłacony
237 Kinga Mołdrzyk Peppa run 1983 Kobieta Opłacony
238 Krzysztof Kościelnik magna formpol running team 1982 Mężczyzna Opłacony
239 Ireneusz Zimny Decathlon Rybnik & Przyjaciele 1976 Mężczyzna Opłacony
240 Jacek Paczkowski 1971 Mężczyzna Opłacony
241 Magda Hajok 1986 Kobieta Opłacony
242 mateusz sowa 1997 Mężczyzna Opłacony
243 Anna Wojtkowska-Witala Biegam Bo Lubię Mikołów 1972 Kobieta Opłacony
244 tadeusz nadrowski tytuł 1954 Mężczyzna Opłacony
245 Bożena Litwińska 1983 Kobieta Opłacony
246 Krzysztof Tomczyk Krav Maga Sagot 1983 Mężczyzna Opłacony
247 Mariusz Śmietana TUPOT MAŁYCH STÓPEK 1975 Mężczyzna Opłacony
248 BERNADETA KUCZERA CZERNICA TEAM 1980 Kobieta Opłacony
249 MAREK KUCZERA INŻYNIERIA BIEGANIA 1975 Mężczyzna Opłacony
250 Wioleta Szoblik Szoblik Auto Części 1983 Kobieta Opłacony
251 Katarzyna Cimała 1990 Kobieta Opłacony
252 Radosław Pisarek 1996 Mężczyzna Opłacony
253 Pavel Bandik SK Černé plice 1959 Mężczyzna Opłacony
254 Dorota Delewska Night Runners Zabrze 1970 Kobieta Opłacony
255 Karol Skop 1997 Mężczyzna Opłacony
256 Robert Krzowski 1973 Mężczyzna Opłacony
257 Agnieszka Żyrek Night Runners Zabrze 1977 Kobieta Opłacony
258 Grzegorz Szymura 1971 Mężczyzna Opłacony
[brak] Grzegorz Woźny Amator 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Bąk Polsat News 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wioleta Szoblik Szoblik-Auto Części 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Wioleta Szoblik Szoblik-Auto Części 1983 Kobieta Nieopłacony