VII ZAWODY O PUCHAR JESIENI w NADLEŚNICTWIE BYSTRZYCA KŁODZKA (8,6 km; 14+) - 8 km

Data
29.09.2018
Godzina
09:30
Miejscowość
Bystrzyca Kłodzka
Typ zawodów
Bieg
Dystans
8 km

O zawodach

• impreza ma charakter otwarty,
• wszyscy uczestnicy są zwolnieni z opłaty startowej,
• uczestnikiem zawodów może być każda osoba posiadająca strój sportowy,
• dzieci i młodzież do lat 18 mogą startować za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych,
• „uczestnicy 14+” zawodów w biegach górskich w wieku 14 lat i starsi startują na dystansie 8,6 km, w czterech kategoriach wiekowych, z podziałem na grupy męskie i żeńskie,
• organizator ustala limit 60 startujących zawodników dla biegów górskich,

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
201 Agata Stachów Odpoczniemy w niebie 19 - 40 KOBIETY Kobieta Opłacony
202 AleksanderBerg 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
203 Elwira Berg 19 - 40 KOBIETY Kobieta Opłacony
204 Adam Wolski 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
205 Andrzej Reczuch DYWIZJON 102 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
206 Agata Dereń LKS Iskra Jaszkowa 19 - 40 KOBIETY Kobieta Opłacony
207 Lukasz Kadys 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
208 Patrycja Lewandowska LKS ISKRA Jaszkowa 19 - 40 KOBIETY Kobieta Opłacony
209 Dorota Tomera Lks Iskra Jaszkowa 41 - 60 KOBIETY Kobieta Opłacony
210 Maciej Tomaka KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
211 Marta Łysyganicz KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE 19 - 40 KOBIETY Kobieta Opłacony
212 GRZEGORZ WNUK KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
213 Tomasz Kowal LKS ISKRA Jaszkowa 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
214 Tomasz Kowal LKS ISKRA Jaszkowa 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
215 Agnieszka Michalska Kłodzko przyPrzytwierdza bieganie 41 - 60 KOBIETY Kobieta Opłacony
216 stanisław kapłon LKS Iskra Jaszkowa 61 + MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
217 Izabela Majchrzak 41 - 60 KOBIETY Kobieta Opłacony
218 Jacek Jagniątkowski Klub letkoatletyczny Ziemia Kłodzka 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
219 Mariusz ADAMIETZ 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
220 JERZY ULIASZ L.K.S.Iskra Jaszkowa 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
221 Michał Grela Biegamy we Wrocławiu 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
222 KAMIL SZAROTA EBIEGI.PL 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
223 ARTUR KONIECZYŃSKI 1977 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
224 ROBERT ZIĘTERSKI EBIEGI.PL 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
225 MARIUSZ KONIECZYŃSKI 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
226 Piotr Feret ADAMIETZ 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
227 Beata Dereń LKS ISKRA JASZKOWA 19 - 40 KOBIETY Kobieta Opłacony
228 Mateusz Dobrzycki Nadleśnictwo Kamienna Góra 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
229 Sebastian Smoleń 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
230 Henryk Ostropolski WKB Piast Wrocław 61 + MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
231 Jacek Dudzik LKS ISKRA JASZKOWA 61 + MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
232 Kazimierz Fafrowicz LKS Iskra Jaszkowa 61 + MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
233 Adam Wcisło LKS Iskra Jaszkowa 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
234 Marek Nawrot Bieg z Chrystusem! 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
235 Marek Piotrowski Goggle PAE Team 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
236 Sylwia Knap 19 - 40 KOBIETY Kobieta Opłacony
237 Dawid Kubaś Nadleśnictwo Zdroje 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
238 proszak sebastian Kłodzko przyTwierdza Bieganie 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
239 Agnieszka Zajączkowska LKS Iskra Jaszkowa 19 - 40 KOBIETY Kobieta Opłacony
241 Adam Gruda Maraton Nowa Ruda 14 - 18 CHŁOPCY Mężczyzna Opłacony
242 Henryk Strzelczak Maraton Nowa Ruda 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
243 Paweł Bogdał 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
244 Dominika Leszczyńska-Bogdał 19 - 40 KOBIETY Kobieta Opłacony
245 Marek Kępiński BBL 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
246 Michał Witomski E Biegi. Pl 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
248 Marcin Bednarz Klub Lekkoatletyczny Ziemia Klodzka 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
249 krysian bryla 14 - 18 CHŁOPCY Mężczyzna Opłacony
250 Tomasz Żurek 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
251 Pawel Kudzbalski 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
252 Marcin Żołędziewski 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
253 Małgorzata Różańska 41 - 60 KOBIETY Kobieta Opłacony
254 Igor Blaźniak Maraton Nowa Ruda 14 - 18 CHŁOPCY Mężczyzna Opłacony
255 Krystian Sęga Stowarzyszenie Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
256 Przemysław Zwaduch 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
257 Krzysztof Barański Nadleśnictwo Wałbrzych 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
258 Marcin Gajewski EBIEGI.PL 41 - 60 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
259 Katarzyna Gajewska EBIEGI.PL 41 - 60 KOBIETY Kobieta Opłacony
260 Sylwia Olejniczak 19 - 40 KOBIETY Kobieta Opłacony
261 Agnieszka Laskowska SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 41 - 60 KOBIETY Kobieta Opłacony
262 Łukasz Smużny 14 - 18 CHŁOPCY Mężczyzna Opłacony
263 SANDRA RYZNAR 19 - 40 KOBIETY Kobieta Opłacony
264 Marcin Kornaś Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
265 Piotr Nowak MARATON Nowa Ruda 14 - 18 CHŁOPCY Mężczyzna Opłacony
266 Krzysztof Jilek ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA/BOGDAŁ TEAM 19 - 40 MĘŻCZYŹNI Mężczyzna Opłacony
267 Marek Bykowski Maraton Nowa Ruda 14 - 18 CHŁOPCY Mężczyzna Opłacony
268 Krystian Bryła 14 - 18 CHŁOPCY Mężczyzna Opłacony