II Półmaraton Na Żarcie - 21 km

Data
07.04.2018
Godzina
13:00
Miejscowość
Legionowo
Typ zawodów
Bieg
Dystans
21 km
Oficjalna strona

O zawodach

II półmaraton leśny Na Żarcie, bieg przełajowy, rekreacyjny. Dystans ok. 21,1 km (2 pętle).


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Bartosz Mucharski 1995 Mężczyzna Opłacony
2 Agnieszka Kulesza Trucht Tarchomin Team 1997 Kobieta Opłacony
3 zuzanna reszka 1991 Kobieta Opłacony
4 Paweł Włodarczyk 1996 Mężczyzna Opłacony
5 Przemysław Chmiel Albatrosy 1978 Mężczyzna Opłacony
6 Amelia Kalukiewicz 1975 Kobieta Opłacony
7 Marcin Wietrzycki RebellionOf Free Runners 1983 Mężczyzna Opłacony
8 Kacper Rzeńca 1996 Mężczyzna Opłacony
9 Magdalena Kucińska 1984 Kobieta Opłacony
10 Łazarz Kapaon Cazzo Club Running Team 1992 Mężczyzna Opłacony
11 Stanisław Łabęda Nasielsk Baszta Team 1972 Mężczyzna Opłacony
12 Anna Borawska Mała Lady Pank Biegam dla Siebie 1977 Kobieta Opłacony
13 Łukasz Jazłocki 1982 Mężczyzna Opłacony
14 Dorota Targońska Wybiegaj Siebie 1987 Kobieta Opłacony
15 Grzegorz Pankowski Kosi Mazaki Team 1982 Mężczyzna Opłacony
16 Justyna Trzaskowska 1982 Kobieta Opłacony
17 Krzysztof Chodkowski 1981 Mężczyzna Opłacony
18 Małgorzata Gadomska 1970 Kobieta Opłacony
19 Tomasz Albiński 1978 Mężczyzna Opłacony
20 Maciej Konarski Konar Na Krańcu Świata 1980 Mężczyzna Opłacony
21 Inga Dudek - 1991 Kobieta Opłacony
22 RYSZARD MAZUREK BÓBR TŁUSZCZ 1974 Mężczyzna Opłacony
23 Damian Domagała 1983 Mężczyzna Opłacony
24 MACIEK MILEWSKI - 1975 Mężczyzna Opłacony
25 Rafał Perzyna 1982 Mężczyzna Opłacony
26 Jarek Majewski MalutTeam 1979 Mężczyzna Opłacony
27 Kamila Błaszczak-Majewska MalutTeam 1981 Kobieta Opłacony
28 Marek Stokowski 1977 Mężczyzna Opłacony
29 Krzysztof Przybyła KU AZS WAT Warszawa 1986 Mężczyzna Opłacony
30 Barbara Przepiórka Naprzód Młociny 1988 Kobieta Opłacony
31 Marcin Pieńkowski 1989 Mężczyzna Opłacony
32 Marta Rodziewicz 1979 Kobieta Opłacony
33 Andrzej Żakowski 1976 Mężczyzna Opłacony
34 Janusz Ochab 1971 Mężczyzna Opłacony
35 Grzegorz Pisarczyk Naprzód Młociny 1980 Mężczyzna Opłacony
36 Artur Rogolski PZU SPORT TEAM 1975 Mężczyzna Opłacony
37 Tomasz Krupa 1974 Mężczyzna Opłacony
38 Piotr Głogowski Naprzód Młociny 1973 Mężczyzna Opłacony
39 Agnieszka Lalik LETE Biega 1972 Kobieta Opłacony
40 Aneta Zaręba Koliber Team 1979 Kobieta Opłacony
41 Krzysztof Kozioł Wyatt Earp 1973 Mężczyzna Opłacony
42 Dominik Czyż Grupa Biegowa CHTMO 1983 Mężczyzna Opłacony
43 Aleksander Bukowski 1988 Mężczyzna Opłacony
44 Rafał Golec golecmasaze.pl 1974 Mężczyzna Opłacony
45 Paweł Górski 1984 Mężczyzna Opłacony
46 Monika Turczyńska LECZO TEAM 1973 Kobieta Opłacony
47 Przemysław Krajewski LECZO TEAM 1973 Mężczyzna Opłacony
48 Anna Amrozik 1980 Kobieta Opłacony
49 Paweł Szczepkowski Artequipment 1955 Mężczyzna Opłacony
50 Grażyna Marczak Leczo Team 1953 Kobieta Opłacony
51 Lidka Grabarska 1981 Kobieta Opłacony
52 Jacek Bryśkiewicz Lider Winnica 1983 Mężczyzna Opłacony
53 Grzegorz Lewandowski 1979 Mężczyzna Opłacony
54 Renata Kwiatkowska KB Ożarów Mazowiecki Biega 1968 Kobieta Opłacony
55 LESZEK MAŁKOWSKI KS ARCO Ławy 1968 Mężczyzna Opłacony
56 MAREK ŻEBROWSKI KS ARCO Ławy 1964 Mężczyzna Opłacony
57 ARKADIUSZ ZYŚK KS ARCO Ławy 1975 Mężczyzna Opłacony
58 Krzysztof Kaska 1969 Mężczyzna Opłacony
59 Artur Fijałkowski Ekobiegi/Radzymin Run Team 1985 Mężczyzna Opłacony
60 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team 1973 Mężczyzna Opłacony
61 DAWID OKRÓJ DEAF RUNNING 1983 Mężczyzna Opłacony
62 Grzegorz Gąska 1974 Mężczyzna Opłacony
63 Karol Suchenek 1982 Mężczyzna Opłacony
64 Tomasz Wnuk Adidas Running Warsawa 1981 Mężczyzna Opłacony
65 Artur Janus Z bieganiem mi do twarzy 1978 Mężczyzna Opłacony
66 Łukasz Filc 1982 Mężczyzna Opłacony
67 Kazimierz Conder 1952 Mężczyzna Opłacony
68 Małgorzata Bartoszewska 1976 Kobieta Opłacony
69 Kamila Leszczyńska 1992 Kobieta Opłacony
70 Agnieszka Sikorska 1983 Kobieta Opłacony
71 Daniel Bałdyga 1993 Mężczyzna Opłacony
72 Michał Musiał 1986 Mężczyzna Opłacony
73 Aleksander Kapaon Cazzo Club Running Team 1999 Mężczyzna Opłacony
74 Jarek Kulik 1975 Mężczyzna Opłacony
75 Anastasiia Logvina 1992 Kobieta Opłacony
76 Krzysztof Młynarczyk Bielawa 1977 Mężczyzna Opłacony
77 Tomasz Stopa 1973 Mężczyzna Opłacony
78 Piotr Sikorski Know-how 1991 Mężczyzna Opłacony
79 Anna Rybicka Wybiegaj Siebie 1984 Kobieta Opłacony
80 Małgorzata Mejka 1986 Kobieta Opłacony
81 Kamil Sałaciński 1987 Mężczyzna Opłacony
82 Krzysztof Jakubowski TABU44 1972 Mężczyzna Opłacony
83 Emilia Królikowska 1987 Kobieta Opłacony
84 Daniel Petrykowski 1996 Mężczyzna Opłacony
85 Rafał Szałowski 1977 Mężczyzna Opłacony
86 Francesco Bertino Cazzo Club Running Team 1991 Mężczyzna Opłacony
87 Janusz Widłak 1973 Mężczyzna Opłacony
88 Julita Wasik Grupa Biegowa CHTMO 1981 Kobieta Opłacony
89 Wojciech Przybylski Naprzód Młociny 1975 Mężczyzna Opłacony
90 Mariusz Zabielewicz Colas Polska 1986 Mężczyzna Opłacony
91 Mariusz KURCZ 1974 Mężczyzna Opłacony
92 Dariusz Łoza Grupa Biegowa CHTMO 1975 Mężczyzna Opłacony
93 Artur Sadowski 1978 Mężczyzna Opłacony
94 Tomasz Chwieduk Stowarzyszenie Na Fali 1971 Mężczyzna Opłacony
95 Adam Szmigiera run-log.com 1966 Mężczyzna Opłacony
96 Marcin Banaszkiewicz Lider Winnica 1981 Mężczyzna Opłacony
97 Paweł Przypolski Im-Possible Team 1976 Mężczyzna Opłacony
98 Damian Degner Active Runners Płock 1995 Mężczyzna Opłacony
99 Dawid Dydak 1988 Mężczyzna Opłacony
100 Adam Gozdalski 1985 Mężczyzna Opłacony
101 Rafał Winiarski - 1997 Mężczyzna Opłacony
102 Witold Rybski IIMCB,Warsaw 1982 Mężczyzna Opłacony
103 Kamil Goszczyński Active Runners Płock 1999 Mężczyzna Opłacony
104 Sławomir Piotrowicz 1984 Mężczyzna Opłacony
105 Daniel Gmaj 1983 1998 Mężczyzna Opłacony
106 Krzysztof Różalski 1973 Mężczyzna Opłacony
107 Karolina Gmaj 1980 Kobieta Opłacony
108 Kamil Górecki - 1998 Mężczyzna Opłacony
109 Andrzej Kapaon Cazzo Club Running Team 1996 Mężczyzna Opłacony
110 Robert Krasuski Pan 1967 Mężczyzna Opłacony
111 Wojciech Kulik maślaki 1971 Mężczyzna Opłacony
112 Krzysztof Krztoń 1990 Mężczyzna Opłacony
113 Agnieszka Sadłowska Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo 1976 Kobieta Opłacony
114 Bartek Walentyński 25x100 1991 Mężczyzna Opłacony
115 Szymon Wadas DAX COSMETICS 1977 Mężczyzna Opłacony
116 Marek Suchcicki ROCH Jasienica 1977 Mężczyzna Opłacony
117 Piotr Stanisz Legion Warszawa 1986 Mężczyzna Opłacony
118 Piotr Okulus Legion Warszawa 1986 Mężczyzna Opłacony
119 Jakub Brodziak Klub Miłośników Teriera Walijskiego 1975 Mężczyzna Opłacony
120 ADAM TRĄBICKI 1990 Mężczyzna Opłacony
121 Darek Kołodziejczyk Adidas Runners Warsaw 1978 Mężczyzna Opłacony
122 Piotr Józefowicz biegusiem.pl 1982 Mężczyzna Opłacony
123 Jacek Umiński 1971 Mężczyzna Opłacony
124 Edyta Kruk AR 1971 Kobieta Opłacony
125 Artur Bartkowski BraveHearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
126 Maciej Myszkiewicz 1994 Mężczyzna Opłacony
127 Cezary Kmieć Naprzód Młociny 1969 Mężczyzna Opłacony
128 Agata Isasi-Kuran Markowi Biegacze 1977 Kobieta Opłacony
129 Katarzyna Marcinkiewicz Bóbr Tluszcz 1969 Kobieta Opłacony
130 tomasz lelonkiewicz 1966 Mężczyzna Opłacony
131 Dariusz Dolczewski Naprzód Młociny 1982 Mężczyzna Opłacony
132 Anna Lewandowska Wybiegaj Siebie 1980 Kobieta Opłacony
133 Krzysztof Budzyński 1985 Mężczyzna Opłacony
134 Anna Akimow TKKF Płock 1967 Kobieta Opłacony
135 Ilona Gradus 1985 Kobieta Opłacony
136 EDYTA PŁOTECKA - 1978 Kobieta Opłacony
137 Pawel Sieczko 1992 Mężczyzna Opłacony
138 Dominik Wasilewski ENTRE.PL Team 1978 Mężczyzna Opłacony
139 Barbara Jankowska 1975 Kobieta Opłacony
140 Anna Ćwiklińska 1977 Kobieta Opłacony
141 Paweł Marczak Adidas Runners Warsaw 1979 Mężczyzna Opłacony
142 Aleksander Augustyniak 1994 Mężczyzna Opłacony
143 Rafał Cabaj Biegusiem.pl 1979 Mężczyzna Opłacony
144 Anna Białobrzeska 1980 Kobieta Opłacony
145 Boguslaw Lachawiec Wieliszew Heron Team 1973 Mężczyzna Opłacony
146 Marcin Stefaniuk Maślaki 1981 Mężczyzna Opłacony
147 Daniel Kościński 1988 Mężczyzna Opłacony
148 Jakub Ciborski 1977 Mężczyzna Opłacony
149 Artur Detko 1947 Mężczyzna Opłacony
150 Piotr Białobrzeski 1973 Mężczyzna Opłacony
151 EDWARD KOSAŁKA 11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej 1965 Mężczyzna Opłacony
152 Przemysław Piros 1988 Mężczyzna Opłacony
153 Magdalena Kawecka Kawa bez papierosa 1982 Kobieta Opłacony
154 Marcin Polański Generat ze Sztutowa 1991 Mężczyzna Opłacony
155 Michał Lewicki Cazzo Club Running Team 1992 Mężczyzna Opłacony
156 Grzegorz Binkiewicz BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1984 Mężczyzna Opłacony
157 Sylwia Binkiewicz BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1985 Kobieta Opłacony
158 Ewa Uchal 1985 Kobieta Opłacony
159 Marcin Szyszkowski 1977 Mężczyzna Opłacony
160 Kamil Młynarz SKB Kraśnik, biegciagly.cba.pl 1990 Mężczyzna Opłacony
161 Adrian Targoński 1987 Mężczyzna Opłacony
162 Tomasz Kwiatek MORT! 1982 Mężczyzna Opłacony
163 Jerzy Marszałek 1958 Mężczyzna Opłacony
164 Magda Kilijańska 1985 Kobieta Opłacony
165 Viktoria Melnyk 1983 Kobieta Opłacony
166 Wiesław Trzciński Z Biegiem Narwi 1962 Mężczyzna Opłacony
167 Hanna Nejfeld Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1976 Kobieta Opłacony
168 Bartosz Mielczarski Pomijalni 1984 Mężczyzna Opłacony
169 Zdzisław Pniewski Z BIEGIEM NARWI 1959 Mężczyzna Opłacony
170 Stanisław Jończyk Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci 1966 Mężczyzna Opłacony
171 Paweł Pindor 1978 Mężczyzna Opłacony
172 Jaroslaw Popowski UNTS Warszawa 1969 Mężczyzna Opłacony
173 Paweł Sołtysiak Polonia Warszawa 1974 Mężczyzna Opłacony
174 Jacek Horszczaruk Jożin z Bażin 1967 Mężczyzna Opłacony
175 Zbigniew Mołodkiewicz Biegam na Tarchominie 1973 Mężczyzna Opłacony
176 Paweł Kowalik Kalenji by Decathlon 1990 Mężczyzna Opłacony
177 Andrzej Głowacki DWOT 1971 Mężczyzna Opłacony
178 Dawid Nowakowski 1981 Mężczyzna Opłacony
179 Piotr Wasik Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci 1969 Mężczyzna Opłacony
180 Stanislaw Białas Z Biegiem Narwi 1955 Mężczyzna Opłacony
181 Mariusz Borowski 1979 Mężczyzna Opłacony
182 Michał Gessek 1989 Mężczyzna Opłacony
183 Marek Geszprych OIRP Warszawa 1976 Mężczyzna Opłacony
184 Andrzej Nowak Tempo Mława 1961 Mężczyzna Opłacony
185 Adam Owczarek 1996 Mężczyzna Opłacony
186 MARIUSZ MICHALIK BÓBR TŁUSZCZ 1979 Mężczyzna Opłacony
187 Gorka Isasi Bilbao 1971 Mężczyzna Opłacony
188 Michał Szczepaniak Księżyc 1975 Mężczyzna Opłacony
189 Kamil Fijałkowski Radzymin RUN TEAM 1991 Mężczyzna Opłacony
191 Kinga Puszkarska Adidas Runner Warsaw 1986 Kobieta Opłacony
192 Agnieszka Choma-Gaca PZU SPORT TEAM 1977 Kobieta Opłacony
193 Michał Gaca PZU SPORT TEAM 1976 Mężczyzna Opłacony
194 Adam Wachowiak 1989 Mężczyzna Opłacony
195 JACEK BANIAK KB. im. P. Sękowskiego 1967 Mężczyzna Opłacony
196 Janusz Lipski 1960 Mężczyzna Opłacony
197 Andrzej Świercz KB Im. P. Sękowskiego 1968 Mężczyzna Opłacony
198 Adam Rybczyński 1992 Mężczyzna Opłacony
199 Zbigniew Beszczyński 1966 Mężczyzna Opłacony
200 Mikolaj Borkowski 1987 Mężczyzna Opłacony
201 wojciech wdowiak Destination Team 1978 Mężczyzna Opłacony
202 Tomek Skóra Skórzec biega 1976 Mężczyzna Opłacony
203 Artur Mostowski Furious Wolves 1973 Mężczyzna Opłacony
204 Piotr Bienias 1972 Mężczyzna Opłacony
205 Marta Pawełas Pomijalni 1986 Kobieta Opłacony
206 JOSE OLIVEIRA AKTYWNI KAMIEŃSK 1964 Mężczyzna Opłacony
207 Anna Szlendak Wybiegaj Siebie 1983 Kobieta Opłacony
208 Wojciech Dąbrowski 1988 Mężczyzna Opłacony
209 Piotr Bętkowski 1987 Mężczyzna Opłacony
210 Zbigniew Kłos 1960 Mężczyzna Opłacony
211 Paweł Regulski 1978 Mężczyzna Opłacony
212 Anna Grządka 1984 Kobieta Opłacony
[brak] Agnieszka Pilitowska 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Sikorska Ekobiegi 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alicja Barszczewska DWOT 4W-MBOT 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Kapaon Cazzo Club Running Team 1996 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Kamiński Płock Biega No Age Limit 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Kopka Lider Winnica 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Damian Niemczyk DREAM RUN 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Regulski TEAM ACTIVE DIABETIC 1 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Wieczorek Przegląd Sportowy 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Edyta Kruk FMW 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Grzegorz Rubnikowicz Naprzód Młociny 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Helena Kapaon Cazzo Club running team 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jacek Wąsik cbfs 1959 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarek Cęcelewski Figlarze 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Justyna Kostrzewska Adidas Runners Warsaw 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Neska 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Wesołowska Orange Polska/ Naprzód Młociny 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Konrad Szumilas 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Duks No worries 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Kozieł Żubry 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Szczerba W Pogoni Za Duchem 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Białobrzeski Rozbiegany Piastów 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Cierniewski 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Niepsuj 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magda Szcześniak Naprzód Młociny 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Kołczyk W Pogoni Za Duchem 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Korzeniowska 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Mizura Xun 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Tomczak - 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Żurawski adidas Runners Warsaw 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marta Kaniasty 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michał Kaczyński Megavision 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Piasecka Dream Run 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Patrycja Dettlaff DREAM RUN 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Majewski 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Jasiak 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Jasiak 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Wilgocki Gąbin biega 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Czeremański KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Slawek Bańbura Klub Biegacza Biała Biega 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sylwester Kuśmierz Markowi Biegacze 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sylwia Radej Rembertów Team 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Szymon Zaworski Polsat Biega 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tadeusz Barszczewski WOT-DWOT 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tadeusz Kubit 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Budniak KB TKKF Promyk Ciechanów 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Witold Rybski ZDG Baz Pro 1982 Mężczyzna Nieopłacony