Giewont Mission Possible - 21 km

Data
20.10.2018
Godzina
06:00
Miejscowość
Kościelisko
Typ zawodów
Nordic walking
Dystans
21 km
Zakończone

O zawodach

..:: GIEWONT – MISSION POSSIBLE ::.. to górski rajd dla pasjonatów Nordic Walking.

Piękne widoki - Tatry - Nordic Walking - PASJA - CEL - WYZWANIE

Oprócz kolejnej edycji maratonu HELL MISSION POSSIBLE 3 mamy dla Was kolejne wyzwanie... GIEWONT – MISSION POSSIBLE.

Termin 20.X.2018 r.
Start o g. 6:00 Kościelisko
Dystans: 21,97 km
Czas przejścia ~10h
Meta i zakończenie: Kościelisko

Zabieramy ze sobą dobre chęci, siły i motywację do podziwiania przepięknej panoramy TATR.

1. Rajd " GIEWONT – MISSION POSSIBLE" jest BEZPŁATNY dla każdego uczestnika.
2. Udział w rajdzie " GIEWONT – MISSION POSSIBLE" jest na własną odpowiedzialność.
Obowiązkowe ubezpieczenie NNW (ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków).
3. Nocleg każdy z uczestników organizuje we własnym zakresie.
4. Rajd może zostać odwołany gdy będą niesprzyjające warunki pogodowe ( zawieja śnieżna, burza, deszcz, halny itp.)
5. EKWIPUNEK Uczestnika:
- wygodny plecak
- ubiór dostosowany do warunków pogodowych
- wygodne obuwie (!!!)
- batony & żele energetyczne / czekolada
- woda + IZO
- kanapki (przewidziane są krótkie ok 10 min postoje w schroniskach)
- powerbank
- mini apteczkę + plastry na otarcia.
- "buciki" na kije
- stuptuty
- czołówkę
- rękawiczki
- kije do NW/trekking
6. KAŻDY z NAS zabiera ze sobą kwotę ~70 zł. (40 zł na obiad + 30 zł na busy/przejazdy)

Wieczorem planujemy wspólne biesiadowanie. Pełna integracja – choć kto wie ile potrwa, bo to wcale nie będzie łatwe wyzwanie i możemy paść jak przysłowiowe muchy

PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAPISY. Zapisałeś się, coś nieoczekiwanego Ci wypadło?
- poinformuj nas o tym.

Zapraszamy!!!
team Północ – Południe czyli DZIARSKIE Team & Halinka /Pokochaj Kościelisko

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 BEATA ZARACH Dziarskie team 1977 Kobieta Opłacony
2 Aleksandra Zarach Zarach team 1980 Kobieta Opłacony
3 Agnieszka Dron Dziarskie team 1978 Kobieta Opłacony
4 Agnieszka Kozłowska Dynamic 1973 Kobieta Opłacony
5 Berenika Kiszka-Maziarczuk Lecymy Durś 1985 Kobieta Opłacony
6 Katarzyna Malinowska Lecymy Durś 1980 Kobieta Opłacony
7 Estera Macińska Lecymy Durś 1992 Kobieta Opłacony
8 Marzena Spychala CKZiU Nysa Mechanik 1970 Kobieta Opłacony
9 Daria Turant Lecymy Durś 2003 Kobieta Opłacony
10 Leslaw Spychala CKZiU Nysa Mechanik 1966 Mężczyzna Opłacony
11 Hanna Tietz Dynamic 1977 Kobieta Opłacony
12 Grażyna Siwczyk Lecymy Durś 1958 Kobieta Opłacony
13 Sylwia Reseman Face Nordic Walking Team 1969 Kobieta Opłacony
14 Olga Włochowicz Lecymy Durś 1982 Kobieta Opłacony
15 Irena Janoszka Cidry Lotajom 1963 Kobieta Opłacony
16 Daniel Wojtasiński VIKING Nordic Team Częstochowa 1978 Mężczyzna Opłacony
17 Anna Babińska Dynamic 1973 Kobieta Opłacony
18 Beata Kaniowska Viking Nordic Team Częstochowa 1969 Kobieta Opłacony
19 Marcin Grzegorczyk Dynamic 1991 Mężczyzna Opłacony
20 Grażyna Jasoń Dynamic 1962 Kobieta Opłacony
21 Sylwia Wachowiak Dynamic 1974 Kobieta Opłacony
22 Beata Godniowska 1976 Kobieta Opłacony
23 Bartosz Koprynia 1976 Mężczyzna Opłacony
24 Dariusz Kosicki Rokietnica team 1966 Mężczyzna Opłacony
25 Tomasz Celiński 1968 Mężczyzna Opłacony
26 Edward Dudek 1954 1954 Mężczyzna Opłacony
27 Mariola Tomaszewska Face Nordic Walking team 1968 Kobieta Opłacony
28 Mariola Pasikowska Viking Nordic Team Częstochowa 1985 Kobieta Opłacony
29 Marcin Pasikowski Viking Nordic Team Częstochowa 1980 Mężczyzna Opłacony
30 zenon Charczuk Wesoły Borsuk Team 1957 Mężczyzna Opłacony
31 Wioletta Jankowska Poszli w Las 1967 Kobieta Opłacony
32 Andrzej Jankowski Poszli w Las 1952 Mężczyzna Opłacony
33 Jolanta Jezierska 1965 Kobieta Opłacony
34 Piotr Paludkiewicz 1968 Mężczyzna Opłacony
35 Grzegorz Plebanek 1959 Mężczyzna Opłacony
36 Urszula Lipińska Face Nordic Walking Team 1972 Kobieta Opłacony
37 Bartosz Paludkiewicz 1991 Mężczyzna Opłacony
38 Elżbieta Gębska Kije w Dobrych Rekach 1959 Kobieta Opłacony
39 Jakub Hurnik 2001 Mężczyzna Opłacony
40 Malgorzata Pawłowska-Woźniak Toszanka 1978 Kobieta Opłacony
41 Iwona Klafetka 1973 Kobieta Opłacony
42 Bartłomiej Woźniak Toszanka 1976 Mężczyzna Opłacony
43 Weronika Dudek Rodzinny Klub Biegacza " BACA" Radziechowy 1995 Kobieta Opłacony
44 Ewa Dusiel Viking Nordic Team Czestochowa 1967 Kobieta Opłacony
45 Jacek Szczebak UNIA MIAST 1969 Mężczyzna Opłacony
46 Joanna Lukaszewicz Green Team Zielona Gora 1970 Kobieta Opłacony
47 Ewa Głombica Biała 1979 Kobieta Opłacony
48 Wiktoria Głombica Biała 2003 Kobieta Opłacony
49 Halina Olejniczak StrefaTlenu 1960 Kobieta Opłacony
50 Malgorzata Marciniak Biała 1975 Kobieta Opłacony
51 Elżbieta Żuchowicz 1959 Kobieta Opłacony
52 Leszek Słomian Katowice 1961 Mężczyzna Opłacony
53 Sebastian "Kaszana" Strzelecki Sailing Team Farajna 1973 Mężczyzna Opłacony
55 Parys piotr Warszawa 1960 Mężczyzna Opłacony
56 Małgorzatą Maroń Warszawa 1962 Kobieta Opłacony
57 Maria Kutniewska Face Nordic Walking Team 1958 Kobieta Opłacony
59 Violetta Gembala 1965 1965 Kobieta Opłacony
60 Grażyna Szymik 1972 1972 Kobieta Opłacony
61 Anna Szymanowska 1960 Kobieta Opłacony
62 Eugeniusz Szymanowski 1958 Mężczyzna Opłacony
66 Stanisława Ptak 1965 1974 Kobieta Opłacony
67 Iza Dobiecka 1975 Kobieta Opłacony
68 Krystyna Teinert 1965 1975 Kobieta Opłacony
69 Krystyna Stachura 1965 1972 Kobieta Opłacony
70 Jola Kowalewska 1975 Kobieta Opłacony