XI Bieg Niepodległości - 5 km

Data
11.11.2018
Godzina
13:00
Miejscowość
Ząbki
Typ zawodów
Bieg
Dystans
5 km
Oficjalna strona
Zakończone

O zawodach

Kategorie wiekowe Uczestników, długość trasy, godzina startu biegu:

1) Mali Patrioci, roczniki 2012 – 2015, bieg na 500 m, godz. 13.00 (dziewczęta i chłopcy)

2) Orły, roczniki 2011 – 2008, bieg na 1 km, godz. 13.15 (dziewczęta i chłopcy)

3) Biało – Czerwoni, roczniki 2007 – 2004, bieg na 1 km, godz. 13.30 (dziewczęta i chłopcy)



4) Rodacy, kat. OPEN roczniki 2003 i starsi, bieg na 5 km, godz. 13.45 (kobiety i mężczyźni)

5) Niepodlegli, kat. 40+ roczniki 1978 i starsi, bieg na 5 km, godz. 13.45 (kobiety i mężczyźni)



Zgłoszenia do Biegu przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną poprzez Formularz Zapisów dostępny na stronie www.zapisyonline.com, zawierający dane osobowe oraz kontaktowe. Zgłoszenia do Biegu przyjmowane są indywidualnie. Organizator nie przewiduje innych klasyfikacji w biegu.

Zgłoszenia do Biegu przyjmowane są:
- drogą elektroniczną na stronie www.zapisyonline.com do godziny 12.00 dnia 09.11.2018r. (piątek).
- w dniu biegu 11.11.2018r. w godzinach 10.00 – 12.00, pod warunkiem dostępności miejsc.

REJESTRACJA DO ZAWODÓW W DNIU WYDARZENIA TYLKO DO GODZINY 12:00

Po wypełnieniu Formularza Zapisów na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie.

Zawodnicy zapisują się na wybrany Bieg zgodnie z wybraną kategorią wiekową. Kategoria nie może być niższa, niż wynika to z daty (roku) urodzenia.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Piotr Kołodziejski 1973 Mężczyzna Opłacony
2 Anna Parol 1981 Kobieta Opłacony
3 Małgorzata Kołodziejska 1975 Kobieta Opłacony
4 Bogdan Milaniak 1972 Mężczyzna Opłacony
5 Piotr Grzelczyk BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1977 Mężczyzna Opłacony
6 Adam Macugowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1979 Mężczyzna Opłacony
7 Cezary Niebudek BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1983 Mężczyzna Opłacony
8 Hanna Nejfeld Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1976 Kobieta Opłacony
9 Hanna Nejfeld Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1976 Kobieta Opłacony
10 Waldemar Nejfeld Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1975 Mężczyzna Opłacony
11 Jacek Parol 1977 Mężczyzna Opłacony
12 Daniel Walczak BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 1976 Mężczyzna Opłacony
13 Marzena Zebzda-Smycz Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1986 Kobieta Opłacony
14 Agata Szarawarska 1991 Kobieta Opłacony
15 Mariusz Macugowski KB TKK Promyk Ciechanów 1975 Mężczyzna Opłacony
16 Grzegorz Siwek 1989 Mężczyzna Opłacony
17 JACEK KARWOWSKI BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1986 Mężczyzna Opłacony
18 JAROSŁAW BARCIKOWSKI KOLEJOWA 85 1968 Mężczyzna Opłacony
19 Artur Lewandowski 1985 Mężczyzna Opłacony
20 Michał Żochowski 1995 Mężczyzna Opłacony
21 Konrad Kosecki Biegam bo lubię Ząbki TEAM 1981 Mężczyzna Opłacony
22 Adam Bronisz Kijkarz 1954 Mężczyzna Opłacony
23 Karina Jachymek Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1985 Kobieta Opłacony
24 Paweł Madziar ZGRYZ ZĄBKI 1972 Mężczyzna Opłacony
25 Justyna Kosecka Biegam bo lubię Ząbki TEAM 1985 Kobieta Opłacony
26 Grzegorz Pankowski Kosi Mazaki Team 1982 Mężczyzna Opłacony
27 Bartłomiej Kraszewski 1984 Mężczyzna Opłacony
28 BOŻENA CHMIELEWSKA E WEDEL 1968 Kobieta Opłacony
29 Sylwia Kosinska 1988 Kobieta Opłacony
30 Patrycja Tworek 1989 Kobieta Opłacony
31 JarosławTomaszkiewicz ZGRYZ ZĄBKI 1972 Mężczyzna Opłacony
32 PAWEŁ KAMIŃSKI arturkurek.pro 1976 Mężczyzna Opłacony
33 Magdalena Humeniuk 1992 Kobieta Opłacony
34 Adrian Mochocki Rekiny Ząbki 1983 Mężczyzna Opłacony
35 Adam jaczewski Biegam bo Lubie Ząbki Team 1975 Mężczyzna Opłacony
36 Radosław Sikorski 1977 Mężczyzna Opłacony
37 Renata Sikorska 1977 Kobieta Opłacony
38 Tomasz Nikoniuk 2003 Mężczyzna Opłacony
39 Piotr Kuźmiński 1970 Mężczyzna Opłacony
40 Dariusz Celinski 1969 Mężczyzna Opłacony
41 Szymon Celiński 2001 Mężczyzna Opłacony
42 Rafał Trojanowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1991 Mężczyzna Opłacony
43 Aleksander Pawlukiewicz 1970 Mężczyzna Opłacony
44 Mariusz Deptuła 1974 Mężczyzna Opłacony
45 Faustyna Klocek 1996 Kobieta Opłacony
46 Krzysztof Stolarski biegam bo lubię ząbki team 1972 Mężczyzna Opłacony
47 Alicja Rozkrut 1982 Kobieta Opłacony
48 Kamila Cwołek Radlinioki w biegu 1980 Kobieta Opłacony
49 Grzegorz Ruciński 1975 Mężczyzna Opłacony
50 Rafał Ciecierski Rekiny Ząbki 1982 Mężczyzna Opłacony
51 Jakub Kandybowicz 1993 Mężczyzna Opłacony
52 Piotr Strzęboszewski Bbl zabki 1980 Mężczyzna Opłacony
53 Damian Turski Ostrów Biega 1985 Kobieta Opłacony
54 Natalia Kostrzewska 1987 Kobieta Opłacony
55 Alicja Kabat 2000 Kobieta Opłacony
56 Jacek Bodalski Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha 1972 Mężczyzna Opłacony
57 Sylwia Kurkiewicz 1977 Kobieta Opłacony
58 Joanna Bodalska Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha 1972 Kobieta Opłacony
59 Katarzyna Kabat 1973 Kobieta Opłacony
60 Adam Humeniuk 1990 Mężczyzna Opłacony
61 Krzysztof Kamiński 1954 Mężczyzna Opłacony
62 Kamila Śliwka 1982 Kobieta Opłacony
63 Piotr Śliwka 1980 Mężczyzna Opłacony
64 Agnieszka Kowal Adidas Runners Warsaw 1980 Kobieta Opłacony
65 Tomasz Kryszkiewicz 1976 Mężczyzna Opłacony
66 Mariusz Grzybowski 1965 Mężczyzna Opłacony
67 Paweł Żurek 1975 Mężczyzna Opłacony
68 Patryk Żurek 2004 Mężczyzna Opłacony
69 Karolina Małecka 2000 Kobieta Opłacony
70 Sylwia Rejmentowska 1975 Kobieta Opłacony
71 Julia Nowikowska 2002 Kobieta Opłacony
72 Artur BŁASZCZYK 1 BPanc 1979 Mężczyzna Opłacony
73 Dariusz. Karolak 1968 Mężczyzna Opłacony
74 Hubert. Karolak 2000 Mężczyzna Opłacony
75 Dawid Szałkowski Ekobiegi 1978 Mężczyzna Opłacony
76 Tomasz Górski 1985 Mężczyzna Opłacony
77 Barbara Miszta Biegam bo lubię Zabki Team 1978 Kobieta Opłacony
78 Sylwester Kotowski 1969 Mężczyzna Opłacony
79 Karolina Mazurczak 2002 Kobieta Opłacony
80 Aleksandra Kacprzyk 2002 Kobieta Opłacony
81 Michalina Ziendara MKS Polonia 2000 Kobieta Opłacony
82 Marcin Łukaszyk 1998 Mężczyzna Opłacony
83 Antek Łukaszyk 1995 Mężczyzna Opłacony
84 Michal szczygiel 1991 Mężczyzna Opłacony
85 Maciej Radziszewski Zabiegany Wołomin 1993 Mężczyzna Opłacony
86 Andrzej GRUSZKA 1977 Mężczyzna Opłacony
87 Marcin Bogdan 2004 Mężczyzna Opłacony
88 Małgorzata Płuciś Wybiegaj siebie 1989 Kobieta Opłacony
89 Kamil Szczapa 2004 Mężczyzna Opłacony
90 Monika Tomczyk Rodacy 1979 Kobieta Opłacony
91 Krzysztof Tomczyk Niepodlegli 1976 Mężczyzna Opłacony
92 Natalia Tomczyk Rodacy 2001 Kobieta Opłacony
93 Robert Hipp 1959 Mężczyzna Opłacony
94 Dorota Szrejder 1972 Kobieta Opłacony
95 Tomasz Ziętek Niepodlegli 1968 Mężczyzna Opłacony
96 Leszek Grabowski Stare Babice biegają 1964 Mężczyzna Opłacony
97 Katarzyna Nitek 1968 Kobieta Opłacony
98 Natalia Naklicka 1992 Kobieta Opłacony
99 Leszek Stepien Bóbr Tłuszcz 1978 Mężczyzna Opłacony
100 Zakojan Zemfira Dzikie Gęsi Zielonka 2001 Kobieta Opłacony
101 Marcin Tymoszuk 1981 Mężczyzna Opłacony
102 Iwona Kotowska 1981 Kobieta Opłacony
103 Henryk KOZICKI 1957 Mężczyzna Opłacony
104 Małgorzata Zalewska 1985 Kobieta Opłacony
105 Andrzej Trucht Tarchomin Team 1974 Mężczyzna Opłacony
106 Julita Pypczyńska 1985 Kobieta Opłacony
107 Mariusz Talarek 1973 Mężczyzna Opłacony
108 Weronika Sójka 2001 Kobieta Opłacony
109 Krzysztof Sójka 1967 Kobieta Opłacony
110 Robert Wolańczyk WolbertActive 1973 Mężczyzna Opłacony
111 Marek Wojciechowski Adidas Runners Warsaw 1986 Mężczyzna Opłacony
112 Dawid Węgorowski Różowe Bobaski 1992 Mężczyzna Opłacony
113 Maciej Skłodowski Różowe Bobaski 1994 Mężczyzna Opłacony
114 Radosław Skorupski Różowe Bobasy 1988 Mężczyzna Opłacony
115 Michał Olszewski Różowe Bobaski 1990 Mężczyzna Opłacony
116 Agnieszka Wójcik MKB Dreptak 1984 Kobieta Opłacony
117 Jarosław Lis 1980 Mężczyzna Opłacony
118 Emilia Adamczyk 1986 Kobieta Opłacony
119 Jolanta Klusek Adidas Runners Warsaw 1970 Kobieta Opłacony
120 Konrad Nadobnik BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1980 Mężczyzna Opłacony
121 Kamil Jankowski 1984 Mężczyzna Opłacony
122 Kamil Jankowski 1984 Mężczyzna Opłacony
123 Klaudia jaczewska Biegam bo Lubię Ząbki Team 2001 Kobieta Opłacony
124 Maja jaczewska Biegam bo Lubię Ząbki Team 2004 Kobieta Opłacony
125 Zbigniew Łężniak 1983 Mężczyzna Opłacony
126 Hubert Żołnierowicz Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1979 Mężczyzna Opłacony
127 Krzysztof Cieślak 1979 Mężczyzna Opłacony
128 Barbara Cieślak 1985 Kobieta Opłacony
129 Leszek Marzec 1979 Mężczyzna Opłacony
130 Michał szczygieł 1991 Mężczyzna Opłacony
131 Jacek Bajorek 1975 Mężczyzna Opłacony
132 Sylwester Sykut 1990 Mężczyzna Opłacony
133 Karol Dudek Mordeczki 1991 Mężczyzna Opłacony
134 Patrycja Bereznowska Wieliszew Heron Team 1975 Kobieta Opłacony
135 Iwona Kowal 1977 Kobieta Opłacony
136 Karol Zabłocki KS URSUS 1986 Mężczyzna Opłacony
137 Mariusz Paczek 1984 Mężczyzna Opłacony
138 Dorota Paczek 1984 Kobieta Opłacony
139 Mark Griggs Różowe Bobaski 1988 Mężczyzna Opłacony
140 Jakub mackowiak Rekiny zabki 1976 Mężczyzna Opłacony
141 Jakub mackowiak Rekiny zabki 1976 Mężczyzna Opłacony
142 Krzysztof Kot 1988 Mężczyzna Opłacony
143 Paulina Burzyk 1994 Kobieta Opłacony
144 Piotr Zieliński BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1985 Mężczyzna Opłacony
145 Łukasz Żuczkowski Makabi Warszawa 1977 Mężczyzna Opłacony
146 Jacek Ośko Mordeczki 1991 Mężczyzna Opłacony
147 Paweł Jeznacki 1982 Mężczyzna Opłacony
148 Aleksander Pawłowicz 1986 Mężczyzna Opłacony
149 Rafal Aksamit 1981 Mężczyzna Opłacony
150 Rafał Mroczkiewicz 1991 Mężczyzna Opłacony
151 Arkadiusz Romański 1987 Mężczyzna Opłacony
152 Krzysztof Waszkiel Waszka Team 1980 Mężczyzna Opłacony
153 Marcin Dąbrowski Bez Faulu 1986 Mężczyzna Opłacony
154 Michał Norwa 1994 Mężczyzna Opłacony
155 Halyna Voytovych 1982 Kobieta Opłacony
156 Łukasz Kasiński 1992 Mężczyzna Opłacony
157 Anna Stankiewicz Fma 1984 Kobieta Opłacony
158 Jarosław Popowski UNTS Warszawa 1969 Mężczyzna Opłacony
159 Wioletta Popowska Warszawa 1994 Kobieta Opłacony
160 łukasz stasiuk sp 1 ząbki 1976 Mężczyzna Opłacony
161 Michalina. Ziendara MKS Polonia 2000 Kobieta Opłacony
162 DOMINIK NIEMIRSKI NGM 1982 Mężczyzna Opłacony
163 Anna Jastrzębska Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1982 Kobieta Opłacony
164 Mariusz Jastrzębski Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1978 Mężczyzna Opłacony
165 Karolina Żabińska 1981 Kobieta Opłacony
166 Łukasz Strączek 1988 Mężczyzna Opłacony
167 Bartosz Styczek 2002 Mężczyzna Opłacony
168 Jolanta Delibska 1978 Kobieta Opłacony
169 Grzegorz Delibski 1977 Mężczyzna Opłacony
170 Maria Delibska 2004 Kobieta Opłacony