XI Bieg Niepodległości - dzieci - 1 km

Data
11.11.2018
Godzina
13:00
Miejscowość
Ząbki
Typ zawodów
Bieg
Dystans
1 km
Oficjalna strona
Zakończone

O zawodach

Kategorie wiekowe Uczestników, długość trasy, godzina startu biegu:

1) Mali Patrioci, roczniki 2012 – 2015, bieg na 500 m, godz. 13.00 (dziewczęta i chłopcy)

2) Orły, roczniki 2011 – 2008, bieg na 1 km, godz. 13.15 (dziewczęta i chłopcy)

3) Biało – Czerwoni, roczniki 2007 – 2004, bieg na 1 km, godz. 13.30 (dziewczęta i chłopcy)



4) Rodacy, kat. OPEN roczniki 2003 i starsi, bieg na 5 km, godz. 13.45 (kobiety i mężczyźni)

5) Niepodlegli, kat. 40+ roczniki 1978 i starsi, bieg na 5 km, godz. 13.45 (kobiety i mężczyźni)



Zgłoszenia do Biegu przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną poprzez Formularz Zapisów dostępny na stronie www.zapisyonline.com, zawierający dane osobowe oraz kontaktowe. Zgłoszenia do Biegu przyjmowane są indywidualnie. Organizator nie przewiduje innych klasyfikacji w biegu.

Zgłoszenia do Biegu przyjmowane są:
- drogą elektroniczną na stronie www.zapisyonline.com do godziny 12.00 dnia 09.11.2018r. (piątek).
- w dniu biegu 11.11.2018r. w godzinach 10.00 – 12.00, pod warunkiem dostępności miejsc.

REJESTRACJA DO ZAWODÓW W DNIU WYDARZENIA TYLKO DO GODZINY 12:00

Po wypełnieniu Formularza Zapisów na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie.

Zawodnicy zapisują się na wybrany Bieg zgodnie z wybraną kategorią wiekową. Kategoria nie może być niższa, niż wynika to z daty (roku) urodzenia.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
151 Amelia Parol 2009 Kobieta Opłacony
152 Błażej Szymecki 2009 Mężczyzna Opłacony
153 Zofia Szymecka 2014 Kobieta Opłacony
154 Wojciech Macugowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 2013 Mężczyzna Opłacony
155 Kamil 2010 Mężczyzna Opłacony
156 Marcin Szewcow 2006 Mężczyzna Opłacony
157 Natalia Niebudek BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 2012 Kobieta Opłacony
158 Wojciech Niebudek BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 2014 Mężczyzna Opłacony
159 Kordian Stańko 2010 Mężczyzna Opłacony
160 Oliwier Walczak Biegam Bo Lubię Ząbki Team 2013 Mężczyzna Opłacony
161 Tomasz Adach 2007 Mężczyzna Opłacony
162 Kinga Adach 2009 Kobieta Opłacony
163 Karola Adach 2013 Mężczyzna Opłacony
164 Bartosz Nikoniuk 2009 Mężczyzna Opłacony
165 Liliana Jachymek Biegam Bo Lubię Ząbki Team 2009 Kobieta Opłacony
166 Maria Szewcow 2012 Kobieta Opłacony
167 Jerzyk Kosecki Biegam bo lubię Ząbki TEAM 2015 Mężczyzna Opłacony
168 Alek Kosecki Biegam bo lubię Ząbki TEAM 2013 Mężczyzna Opłacony
169 Miłosz Madziar PKSP 2007 Mężczyzna Opłacony
170 Szymon Mochocki 2009 Mężczyzna Opłacony
171 Bartosz Sikorski 2006 Mężczyzna Opłacony
172 Szymon Baca - 2008 Mężczyzna Opłacony
173 Maria Strzeboszewska 2007 Kobieta Opłacony
174 ALEKSANDRA KOWALSKA 2005 Kobieta Opłacony
175 IGOR KOWALSKI 2009 Mężczyzna Opłacony
176 Michał Śliwka 2011 Mężczyzna Opłacony
177 Eryk Śliwka 2009 Mężczyzna Opłacony
178 Weronisia Kotowska SP nr 375 2012 Kobieta Opłacony
179 Pawełek Kotowski SP nr 375 2012 Mężczyzna Opłacony
180 Pawełek Kotowski SP nr 375 2010 Mężczyzna Opłacony
181 Amelia Mirkowska 2013 Kobieta Opłacony
182 Karol Kurzeja SP1 Ząbki/ Ząbkovia Ząbki 2008 Mężczyzna Opłacony
183 Marcin Bogdan 2004 Mężczyzna Opłacony
184 Dawid 2009 Mężczyzna Opłacony
185 Gabriela Tomczyk 2008 Kobieta Opłacony
186 Gabriela Tomczyk 2008 Kobieta Opłacony
187 Alicja Molenda 2009 Kobieta Opłacony
188 Maja Naklicka 2012 Kobieta Opłacony
189 Krystine Zakojan Dzikie Gęsi Zielonka 2006 Kobieta Opłacony
190 Krystine Zakojan Dzikie Gęsi Zielonka 2006 Kobieta Opłacony
191 Aleksander Tymoszuk 2011 Mężczyzna Opłacony
192 Róża Kiljan 2013 Kobieta Opłacony
193 Róża Kiljan Mali Patrioci 2013 Kobieta Opłacony
194 Mikołaj Talarek 2005 Mężczyzna Opłacony
195 Filip Tymiński 2007 Mężczyzna Opłacony
196 Michalina Tymińska 2012 Kobieta Opłacony
197 Maria Tymińska 2012 Kobieta Opłacony
198 Amelia Wójcik 2007 Kobieta Opłacony
199 Alicja Wójcik 2009 Kobieta Opłacony
200 Adam Lis 2009 Mężczyzna Opłacony
201 Alicja Lis 2011 Kobieta Opłacony
202 Amelia jaczewska Biegam bo Lubię Ząbki Team 2006 Kobieta Opłacony
203 Maja jaczewska Biegam bo Lubię Ząbki Team 2004 Kobieta Opłacony
204 Nina Kalinowska 2008 Kobieta Opłacony
205 Gustaw Żołnierowicz Biegam Bo Lubię Ząbki Team 2010 Mężczyzna Opłacony
206 Pola Żołnierowicz Biegam Bo Lubię Ząbki Team 2013 Kobieta Opłacony
207 Martyna Cieślak 2010 Kobieta Opłacony
208 Asia Lutomirska AZS AWF Warszawa 2010 Kobieta Opłacony
209 Igor Kuźmiński 2004 Mężczyzna Opłacony
210 Iga Oleszczuk 2006 Kobieta Opłacony
211 Patrycja Paczek 2011 Kobieta Opłacony
212 Natalia Paczek 2010 Kobieta Opłacony
213 Piotr Pliszka 2009 Mężczyzna Opłacony
214 Maciej Pliszka 2011 Mężczyzna Opłacony
215 Maciej Demianiuk sp nr 2 Ząbki 2007 Mężczyzna Opłacony
216 Natalia Rudnik SP Ręczaje 2004 Kobieta Opłacony
217 Maria Stępień Bóbr Tłuszcz 2012 Kobieta Opłacony
218 Dagmara Stępień Bóbr Tłuszcz 2014 Kobieta Opłacony
219 Jan Kot 2005 Mężczyzna Opłacony
220 Antoni Kot 2009 Mężczyzna Opłacony
221 Justyna Kot 2007 Kobieta Opłacony
222 Zuzanna Pietrasik UKS Ząbkovia 2007 Kobieta Opłacony
223 Mateusz Jastrzębski Biegam Bo Lubię Ząbki Team 2010 Mężczyzna Opłacony
224 Lena Waszkiel Waszka Team 2009 Kobieta Opłacony
225 Igor Szczepaniak RKS Łódź 2004 Mężczyzna Opłacony
226 Nadia Szczepaniak 2012 Kobieta Opłacony
227 BARTOSZ MILCZARCZYK MKS ZĄBKOVIA 2009 2009 Mężczyzna Opłacony
228 Barbara Lisicka 2011 Kobieta Opłacony
229 Dominik Sikorski Sp1 2005 Mężczyzna Opłacony
230 Zuzanna Sikorski Sp2 2008 Kobieta Opłacony