IV Bieg Nocy Listopadowej 2018 - 8 km

Data
01.12.2018
Godzina
16:00
Miejscowość
Warszawa
Typ zawodów
Bieg
Dystans
8 km
Oficjalna strona
Opłata startowa
100,00 zł

O zawodach

Bieg "Nocy Listopadowej" to bieg dzienny i nocny, upamiętniający Powstanie Listopadowe i jest organizowany w święto podchorążych. Zawody są wymagające kondycyjnie, zawierające elementy ekstremalne i 29 przeszkód zwieńczonym strzelaniem z broni długiej. BNL to oryginalny bieg taktyczny OCR - z elementami LTP, OSF, przeszkodami pasa taktycznego i strzelaniem. Odbywa się na terenie WAT i przygotowywany jest przez żołnierzy i funkcjonariuszy służb MSWiA - Fundację Sprzymierzeni z GROM, WAT, BOA, BOR. Szukasz prawdziwego wyzwania sprawnościowego? właśnie je odnalazłeś. Bieg będzie rozgrywany na terenie pasa taktycznego WAT uwzględniającego specjalizowane przeszkody w tym elementy OSF zakończone strzelaniem biatlonowym. Organizatorzy prowadzą klasyfikację indywidualną oraz klasyfikacje biegnących w umundurowaniu i stroju sportowym. Zapraszamy na unikalna imprezę biegową - z asystą koła historycznego WAT.
http://bnl.mil.pl
https://www.facebook.com/BiegNocyListopadowej/


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
1 Mariusz Chmielewski Wojskowa Akademia Techniczna Dorośli M Mężczyzna Opłacony
2 Ilona Paziewska Grupa 9 Dorośli K Kobieta Opłacony
3 Krzysztof Sapiejewski Wojskowa Akademia Techniczna Dorośli M Mężczyzna Opłacony
4 Konrad Królicki SRTG Warszawa Dorośli M Mężczyzna Opłacony
5 Krzysztof Kosewski Bravehearts Legionowo Dorośli M Mężczyzna Opłacony
6 Monika Kosewska Bravehearts Legionowo Dorośli K Kobieta Opłacony
7 Tomasz Skrzos SPORT GANG POLSKA Dorośli M Mężczyzna Opłacony
8 Sylwia Plewka Grupa 9 Dorośli K Kobieta Opłacony
9 Rafał Fedorczyk Szkoła Główna Służby Pożarniczej Dorośli M Mężczyzna Opłacony
10 Rafał Dmitruk LO Puszcza Mariańska Dorośli M Mężczyzna Opłacony
11 Łukasz Krystkiewicz Wojskowa Akademia Techniczna Dorośli M Mężczyzna Opłacony
12 Radosław Markiewicz Bravehearts Legionowo Dorośli M Mężczyzna Opłacony
13 Przemysław Firmanty Cwałujące Żółwie Dorośli M Mężczyzna Opłacony
14 Szymon Starnawski Cwałujące Żółwie Dorośli M Mężczyzna Opłacony
15 Jacek Pikor WOT/2LBOT/25blp Zamość Dorośli M Mężczyzna Opłacony
16 Maciej Wietrzyński Wojskowa Akademia Techniczna Dorośli M Mężczyzna Opłacony
17 Andrzej Janiszewski CwałująceŻółwie Dorośli M Mężczyzna Opłacony
18 Arkadiusz Skoneczny LO Puszcza Mariańska Dorośli M Mężczyzna Opłacony
19 Katarzyna Borkowska Hardcorowe Wychylylybymy Dorośli K Kobieta Opłacony
20 Andrzej Głowacki Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej Dorośli M Mężczyzna Opłacony
21 Mateusz Kuberski LO Puszcza Mariańska Dorośli M Mężczyzna Opłacony
22 Szymon Staniszewski LO Puszcza Mariańska Dorośli M Mężczyzna Opłacony
23 Marcin Tulczyński Cwalujące Żółwie Dorośli M Mężczyzna Opłacony
24 Andrzej Skolik Husaria Race Team Dorośli M Mężczyzna Opłacony
25 Dariusz Chmielewski Chmiel Team Dorośli M Mężczyzna Opłacony
26 Izabela Chmielewska Chmiel Team Dorośli K Kobieta Opłacony
27 Jarek Tarnowski Combat TJW Dorośli M Mężczyzna Opłacony
28 Eryk Ziemniak Wojskowa Akademia Techniczna Dorośli M Mężczyzna Opłacony
29 Piotr Stefanowicz Hardcorowe Wychylylybymy Dorośli M Mężczyzna Opłacony
30 Dominik Pisiński Dorośli M Mężczyzna Opłacony
31 Karolina Fira Szoszana Team Dorośli K Kobieta Opłacony
32 Ania Dikta Zabiegani Dorośli K Kobieta Opłacony
33 Dawid Dikta Zabiegani Dorośli M Mężczyzna Opłacony
34 Tomasz Urbaniak GET AFTER IT. Dorośli M Mężczyzna Opłacony
35 Kacper Kołacz Wojskowa Akademia Techniczna Dorośli M Mężczyzna Opłacony
36 Konrad Czajka Dorośli M Mężczyzna Opłacony
37 Agnieszka Kwiatek Szoszana Team Dorośli K Kobieta Opłacony
38 Faustyna Klocek Grupa 9 Dorośli K Kobieta Opłacony
39 Paweł Dudycz Grupa 9 Dorośli M Mężczyzna Opłacony
40 Elżbieta Jaworska Grupa 9 Dorośli K Kobieta Opłacony
41 Leszek Chmielewski Dorośli M Mężczyzna Opłacony
42 Marcin Chmielewski Wojskowa Akademia Techniczna Dorośli M Mężczyzna Opłacony
43 Szymon Chmielewski Dorośli M Mężczyzna Opłacony
44 Łukasz Łącki Hardorowe wychylylybymy Dorośli M Mężczyzna Opłacony
45 Dawid Stefański Wojskowa Akademia Techniczna Dorośli M Mężczyzna Opłacony
46 Bartosz Cichocki Dorośli M Mężczyzna Opłacony
47 Renata Kotomska Figlarze Dorośli K Kobieta Opłacony
48 Łukasz Łukasiewicz GET AFTER IT. Dorośli M Mężczyzna Opłacony
49 Tomasz Kilimnik Hadcorowe Wychylylybymy Dorośli M Mężczyzna Opłacony
50 Maciej Saciuk Grupa 9 Dorośli M Mężczyzna Opłacony
51 Jarosław Cęcelewski Dorośli M Mężczyzna Opłacony
52 Łukasz Maszkiewicz WAT Dorośli M Mężczyzna Opłacony
53 Justyna Warda Hardcorowe Wychylylybymy Dorośli K Kobieta Opłacony
54 Sławomir Kraśnicki WAT Dorośli M Mężczyzna Opłacony
55 Bartłomiej Bezubik WAT Dorośli M Mężczyzna Opłacony
56 Łukasz Gałach GET AFTER IT. Dorośli M Mężczyzna Opłacony
57 Edyta Markiewicz Bravehearts Legionowo Dorośli K Kobieta Opłacony
58 Kajetan Paluch LO Puszcza Mariańska Dorośli M Mężczyzna Opłacony
59 Konrad Kolański Dorośli M Mężczyzna Opłacony
60 Marcin Lewicki WAT Dorośli M Mężczyzna Opłacony
61 Oskar Pindor LO Puszcza Mariańska Dorośli M Mężczyzna Opłacony
62 Małgorzata Kwiecińska Bravehearts Legionowo Dorośli K Kobieta Opłacony
63 Łukasz Urbański AW5 Dorośli M Mężczyzna Opłacony
64 Łukasz Paradowski Dorośli M Mężczyzna Opłacony
65 Anna Gomoła-Paradowska Power Training Dorośli K Kobieta Opłacony
66 Patrycja Duda WAT Dorośli K Kobieta Opłacony
67 Dominika Adamska Wojskowa Akademia Techniczna Dorośli K Kobieta Opłacony
68 Tomasz Stanisławski Dorośli M Mężczyzna Opłacony
69 Maksymilian Trzeciak WAT Dorośli M Mężczyzna Opłacony
70 Weronika Kwoka WAT Dorośli K Kobieta Opłacony
71 Halyna Voytovych q.kazoo Dorośli K Kobieta Opłacony
72 Aleksander Pawłowicz Dorośli M Mężczyzna Opłacony
73 Maciej Kuliszewski Dorośli M Mężczyzna Opłacony
74 Hubert Stutko Dorośli M Mężczyzna Opłacony
75 Grzegorz WłOCH WAT Dorośli M Mężczyzna Opłacony
76 Michal Polak 1985 Dorośli M Mężczyzna Opłacony
77 Łukasz Brzomiński Hardcorowe Wychylylybymy Dorośli M Mężczyzna Opłacony
78 Piotr Krawiecki Hardcorowe Wychylylybymy Dorośli M Mężczyzna Opłacony
79 Kamil Waszczyński Dorośli M Mężczyzna Opłacony
80 Jakub Baranowski UKS Heros Dorośli M Mężczyzna Opłacony
81 Paweł Turlej Dorośli M Mężczyzna Opłacony
82 Maciej Muras Wojskowa Akademia Techniczna Dorośli M Mężczyzna Opłacony
83 Robert Komosa ORO Dorośli M Mężczyzna Opłacony
84 Michał Sobolewski WAT Dorośli M Mężczyzna Opłacony
85 Paweł Burdyński WAT / Omulew Wielbark Dorośli M Mężczyzna Opłacony
86 Zuzanna Paluch LO Puszcza Mariańska Dorośli K Kobieta Opłacony
87 Paweł Rejtczak Dorośli M Mężczyzna Opłacony
88 Grzegorz Mazurkiewicz WAT Dorośli M Mężczyzna Opłacony
89 Przemek Siedlecki LO Puszcza Mariańska Dorośli M Mężczyzna Opłacony
90 Wiktoria Gevorgyan Lo Puszcza Mariańska Dorośli K Kobieta Opłacony
91 Marta Maksim WAT Dorośli K Kobieta Opłacony
92 Radoslaw Jabłonka DZIADY OCR Dorośli M Mężczyzna Opłacony
93 Sylwia Sławińska WAT Dorośli K Kobieta Opłacony
94 Anna Stromska WAT Dorośli K Kobieta Opłacony
[brak] Adrian Gałucha PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adrian Karpiński PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kędra-Sulej Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksander Brodziński PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aleksander Prokop PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aleksandra Bałdyga WAT Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Pękul PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Szczepańska PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Angela Łągiewczyk PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Korchynska PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Płochocka PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Tarsalewska PUL Wołomin Klasy mundurowe K Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Zych PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Peciukonis Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartłomiej Dudek Dobre chłopaki Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartłomiej Sasin PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartosz Wilkowski PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Blanka Kosińska Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Damian Artur Podeszwik Napieram Na Cel Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Damian Jarosz - Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Cegielka KS Bachmaty Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ela Ajzak Hardcorowe wychylylybymy Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Emil Tomczak Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grażyna Karmeluk Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Grzegorz Jachimowski PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Różycki Rozycky Team Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Hubert PUL Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Hubert Kalman LFC Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Igor Kupiec Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Izabela Banasik PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Jacek Frąckiewicz Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jakub Dąbrowski PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jakub Fonfara Dobre chłopaki Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jakub Przywoźny PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Brzeziński Straż Graniczna Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Wierciński PUL Ciechanów Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Justyna Ługowska PUL woŁomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Kacper Bonisławski PUL Ciechanów Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Bartoszewicz Napieram Na Cel Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Fijałek Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Fijałek Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Kowalski PUL Ciechanów Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Karol Urbaniak PUL Wołomin Klasy mundurowe M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Karolina Gnatowska PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Maciuła PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Korzeń PUL WOLOMIN Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Sasin PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Wernik PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudiusz Kornaszewski PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Konstanty Adam Drajkowski PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Konstanty Białowolski Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krystian Białowolski Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krystian Dąbkowski PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krystian Mikucki PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Bajda WAT Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Musiał Run AMS Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Swaczynski Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Turzyński PUL Ciechanów Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz 15brygada zmechanizowana Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Dzięcioł PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Samoszuk PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Skórski Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Tranda Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Maćkowski PUL Ciechanów Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Sasin PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Wąsowski Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Giziewicz ORO Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Skowrońska Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Winiarska Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Driański Straż PSP Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Driański Straż PSP Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] MARIUSZ POGORZELSKI HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mariusz Wilczyński Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marysia Retajczyk Pul Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Mateusz Korsak Deloitte Adventure Team Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Lisek WAT Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Wytrykowski PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Hardcorowe Wychylylybymy Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Dziekan PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Kostecki Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Norwa q.kazoo Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Rosłon PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Sękowski PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Natalia Hebda PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Natalia Karaś PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Natalia Rosłon PUL wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Nikola winnicka Pul Ciechanów Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Norbert Siczek AW4 Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Oleksandr Zakharuk PUL Ciechanów Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patrycja Bereznowska Wieliszew Heron Team Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Patrycja Ostrowska PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Patrycja Świerzewska WAT Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Paulina Majszczyk Hardcorowe Wychylylybymy Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Paulina Szewczuk PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Pawel Bisiorkowski Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Męziński Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Górski Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Kosiński Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Targoński PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Dawudczyk Pul Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Stachyra PUL Wołomin Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sławomir MITRUS JS 2010 LUBLIN im. płk. Emila Czaplińskiego Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sławosz Stencel Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sylwester Piechowski Łomiankowska Grupa Biegowa Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sylwia Kądziela PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Szymon Slawinski Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Weronika Chychłowska PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Wiktoria Smolarz-Tymoszuk PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Wioleta Roman PUL Ciechanów Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Wioleta Roman PUL Ciechanów Dorośli K Kobieta Nieopłacony
[brak] Zdzisław Kowalczyk JW 2189 Dorośli M Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zofia Zaręba PUL Wołomin Dorośli K Kobieta Nieopłacony