Ogólnopolskie Biegi Przełajowe Osób Niewidomych - Otwarty Bieg Integracyjny - 5 km

Data
24.11.2018
Godzina
10:00
Miejscowość
Laski
Typ zawodów
Bieg
Dystans
5 km

O zawodach

Bieg integracyjny - startują osoby niewidome i słabowidzące zrzeszone w Stowarzyszeniu CROSS w kategorii osób niewidomych oraz mieszkańcy gminy Izabelin i okolic w kategorii Open (GOSiR Izabelin) - bieg jest bezpłatny dla wszystkich chętnych. Trasa biegu (5 km) biegnie szlakami Kampinoskiego Parku Narodowego.


Pobierz regulamin

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiekowa Płeć Status
1 Anna Mandes Izabelin na Start Seniorka Kobieta Opłacony
2 Ewelina Podolak Izabelin Na Start Seniorka Kobieta Opłacony
3 Dominika Smolińska Izabelin na Start Seniorka Kobieta Opłacony
4 Arkadiusz Jaworski Senior Mężczyzna Opłacony
5 Michał Anioł Izabelin Na Start Senior Mężczyzna Opłacony
6 Gosia Szyrmer Seniorka Kobieta Opłacony
7 Jacek Zieliński Senior Mężczyzna Opłacony
8 Anna Sendrowska Seniorka Kobieta Opłacony
9 Paweł Szaraniec Brak Senior Mężczyzna Opłacony
10 Jakub Aksamit Rowerowy Biegacz Senior Mężczyzna Opłacony
11 Przemysław Murawski Senior Mężczyzna Opłacony
12 Agnieszka Skorupinska Charty z CMS Seniorka Kobieta Opłacony
13 Łukasz Strupczewski Charty z CMS Senior Mężczyzna Opłacony
14 Bartosz Mielczarski Pomijalni Senior Mężczyzna Opłacony
15 Mateusz Sekuła Stare Babice Biegają Senior Mężczyzna Opłacony
16 Tadeusz Wiśniewski Stare Babice Biegają Senior Mężczyzna Opłacony
17 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Seniorka Kobieta Opłacony
18 Jola Pietras Seniorka Kobieta Opłacony
19 Cezary Kowalski Senior Mężczyzna Opłacony
20 Grzegorz Powałka Syrenka Warszawa Senior Mężczyzna Opłacony
21 Danuta Kosson Syrenka Warszawa Seniorka Kobieta Opłacony
22 Grzegorz Wartałowicz Senior Mężczyzna Opłacony
23 Marta Pawełas Seniorka Kobieta Opłacony
24 Dariusz Wójcik OK!Sport Senior Mężczyzna Opłacony
25 Magda Możaryn Seniorka Kobieta Opłacony
26 Adam Możaryn Junior Mężczyzna Opłacony
27 Kamil Brzozowski LKS Ryś Laski Senior Mężczyzna Opłacony
28 Mariusz Kalwarczyk Izabelin Na Start Senior Mężczyzna Opłacony
29 Marta Liszewska Izabelin Na Start Seniorka Kobieta Opłacony
30 Przemyslaw Szuder Team Medak Senior Mężczyzna Opłacony
31 Agnieszka Zawadka Seniorka Kobieta Opłacony
32 Tomasz Chmurzyński Łuczniczka Bydgoszcz Senior Mężczyzna Opłacony
33 Kacper Jażdżewski Łuczniczka Bydgoszcz Junior Mężczyzna Opłacony
34 Radosław Górski Biegam z Jezusem Senior Mężczyzna Opłacony
35 Julia Krynicka TOnO Laski Juniorka Kobieta Opłacony
36 Jan Krynicki TOnO Laski Senior Mężczyzna Opłacony
37 Jakub Lisiewicz UKS Laski Junior Mężczyzna Opłacony
38 Agnieszka Turchońska UKS Laski Juniorka Kobieta Opłacony
39 Paulina Kotowska UKS Laski Juniorka Kobieta Opłacony
40 Jolanta Jabłońska UKS Laski Juniorka Kobieta Opłacony
41 Tomasz Żebrowski UKS Laski Junior Mężczyzna Opłacony