Zmarźlak 2019 - Bieg na 10

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Dostępne pakiety
-3/70
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Anna Mandes Izabelin na Start 1981 Kobieta Opłacony
2 Kinga Pawłowska Izabelin na Start 1969 Kobieta Opłacony
3 Marta Liszewska Izabelin na Start 1976 Kobieta Opłacony
4 Mariusz Kalwarczyk Izabelin Na Start 1986 Mężczyzna Opłacony
5 Anna Sielczak Izabelin na Start 1975 Kobieta Opłacony
6 Adam Rączkowski MYKK 1981 Mężczyzna Opłacony
7 Paulina Ożarowska Izabelin na Start 1978 Kobieta Opłacony
8 Agata Wicik Dystans Leszno 1984 Kobieta Opłacony
9 Justyna Trzaskowska 1982 Kobieta Opłacony
10 Daniel Tendaj Tendaj Team 1969 Mężczyzna Opłacony
11 Beata Bogucka Dystans Leszno 1988 Kobieta Opłacony
12 Ewa Paprocka 1973 Kobieta Opłacony
13 Konrad Nosowski Slow Squad 1980 Mężczyzna Opłacony
14 Darek Sokołowski AZS Warszawa 1975 Mężczyzna Opłacony
15 Aleksandra Szczurowska RozbiegaMy Nowy Dwór 1988 Kobieta Opłacony
16 Justka Jaworek SlowSquad 1977 Kobieta Opłacony
17 Małgorzata Sawicka BestieOcrLegionowo 1974 Kobieta Opłacony
18 Jacek Zając KB Ożarów Mazowiecki Biega 1977 Mężczyzna Opłacony
19 Dominika Socha Slow Squat 1980 Kobieta Opłacony
20 Michał Mroczek 1982 Mężczyzna Opłacony
21 OLAF KACPRZYCKI OLO SOLO 1968 Mężczyzna Opłacony
22 Tomi Górawski Izabelin na Start 1978 Mężczyzna Opłacony
23 Arkadiusz Jaworski 1982 Mężczyzna Opłacony
24 Artur Rogolski PZU SPORT Team 1975 Mężczyzna Opłacony
25 Zygmunt Scheffner 1970 Mężczyzna Opłacony
26 Grzegorz Napurka Stare Babice Biegają 1972 Mężczyzna Opłacony
27 Robert PERLAN Dystans Leszno 1975 Mężczyzna Opłacony
28 Sebastian Trześniewski Engelteam 1986 Mężczyzna Opłacony
29 Ireneusz Mendrek TurboDziki 1982 Mężczyzna Opłacony
30 Marek Zieliński Izabelin na Start 1977 Mężczyzna Opłacony
31 Paweł Przygoda 1977 Mężczyzna Opłacony
32 Katarzyna Przygoda 1978 Kobieta Opłacony
33 Przemysław Krupiński Tenpo Pryma Sort 1991 Mężczyzna Opłacony
34 Magda Królak TENPO PRYMA SORT 1987 Kobieta Opłacony
35 Jakub Skalski Tenpo Pryma Sort 1992 Mężczyzna Opłacony
36 Agnieszka Szczepanik-Dołęga 1975 Kobieta Opłacony
37 Michał Korczak 1979 Mężczyzna Opłacony
38 Barbara Przepiórka Naprzód Młociny 1988 Kobieta Opłacony
39 Marek Kozłowski Mińsk Mazowiecki 1970 Mężczyzna Opłacony
40 Leszek Grabowski Stare Babice Biegają 1964 Mężczyzna Opłacony
41 Sebastian Własinowicz OSP ŁOMIANKI 1990 Mężczyzna Opłacony
42 Małgorzata Gasik-Powałka BIEGNIJ JURAS BIEGNIJ 1980 Kobieta Opłacony
43 Marcelina Kopka 1998 Kobieta Opłacony
44 Jerzy Kuczkowski BIEGNIJ JURAS BIEGNIJ 1958 Mężczyzna Opłacony
45 Ilona Grabarczyk 1981 Kobieta Opłacony
46 Piotr Powałka BIEGNIJ JURAS BIEGNIJ 1983 Mężczyzna Opłacony
47 Michał Lewandowski Tenpo Pryma Sort 1986 Mężczyzna Opłacony
48 Grzesiek Bienias PZU Sport Team 1982 Mężczyzna Opłacony
49 Dariusz Wójcik OK!Sport 1967 Mężczyzna Opłacony
50 Justyna Ptaszyńska 1993 Kobieta Opłacony
51 Bogusław Sokołowski samotny wilk 1948 Mężczyzna Opłacony
52 Nika Kiszka IZABELIN NA START 1971 Kobieta Opłacony
53 Sławomir Waszczuk heros2000 1972 Mężczyzna Opłacony
54 Zbigniew Mołodkiewicz Urząd Gminy Izabelin 1973 Mężczyzna Opłacony
55 Krzysztof Dróżny Dystans Leszno 1961 Mężczyzna Opłacony
56 Tomasz Kaczmarczyk Netcompany 1981 Mężczyzna Opłacony
57 Martyna Mierzejewska Biegam na Tarchominie 1983 Kobieta Opłacony
58 Paweł Kacprzyk Biegam na Tarchominie 1977 Mężczyzna Opłacony
59 Andrzej Korkosz Groty Team 1977 Mężczyzna Opłacony
60 Sebastian Strumnik RozbiegaMy Nowy Dwór 1984 Mężczyzna Opłacony
61 Katarzyna Strumnik RozbiegaMy Nowy Dwór 1985 Kobieta Opłacony
62 Andrzej Paziewki Biegam Na Tarchominie 1973 Mężczyzna Opłacony
63 Agnieszka Brogowicz Stępniewska 1977 Kobieta Opłacony
64 Jacek Gryz Bravehearts Legionowo 1979 Mężczyzna Opłacony
65 Edyta Mielnicka BNT 1978 Kobieta Opłacony
66 Łukasz Jasiński biegam na tarachominie 1985 Mężczyzna Opłacony
67 Magdalena Sowińska DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1979 Kobieta Opłacony
68 Marcin Jańczuk Naprzód Młociny 1978 Mężczyzna Opłacony
69 Łukasz Filc 1982 Mężczyzna Opłacony
70 Arkadiusz Olesiak Biegam na Tarchominie 1970 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adam Wojdyło Izabelin Na Start 1965 Mężczyzna Opłacony
[brak] Małgorzata Sawicka BestieOcrLegionowo 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Czajka 1996 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tadeusz Wiśniewski ZSP Borzęcin 1965 Mężczyzna Opłacony
[brak] Tytus Kiszka IZABELIN NA START 2000 Mężczyzna Opłacony