Bieg z Pazurem - Miejski Bieg Przeszkodowy - City Edition

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Dostępne pakiety
186/300
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Paweł Kozłowski Dziady OCR 1972 Mężczyzna Opłacony
2 Kamil Lis 1989 Mężczyzna Opłacony
3 Grzegorz Baran Naprzód Mlociny 1977 Mężczyzna Opłacony
4 Krystian Kołodziej Bestie OCR Legionowo 1985 Mężczyzna Opłacony
5 Marcin Adamowicz 1989 Mężczyzna Opłacony
6 Agnieszka Bieńko-Kuczyńska 1986 Kobieta Opłacony
7 Łukasz Kuczyński 1986 Mężczyzna Opłacony
8 Małgorzata Pydyn Bestie OCR Legionowo 1975 Kobieta Opłacony
9 Piotr Bień Bestie OCR Legionowo 1984 Mężczyzna Opłacony
10 Marek Krajewski 1974 Mężczyzna Opłacony
11 Olga Krajewska 1977 Kobieta Opłacony
12 Konrad Tybuchowski 1993 Mężczyzna Opłacony
13 Ewa Pokojska Bravehearts Legionowo 1980 Kobieta Opłacony
14 AGNIESZKA PRZYBYSZ Przybysz Team 1985 Kobieta Opłacony
15 Rafał PRZYBYSZ Przybysz Team 1981 Mężczyzna Opłacony
16 Paweł Włodarczyk Bravehearts Legionowo 1981 Mężczyzna Opłacony
17 Marcin Majewski Przybysz Team 1981 Mężczyzna Opłacony
18 Marta Majewska Przybysz Team 1985 Kobieta Opłacony
19 KATARZYNA PRZYBYSZ Przybysz team 1990 Kobieta Opłacony
20 Grzegorz Kur 1987 Mężczyzna Opłacony
21 Malgorzata Ostrowska 1993 Kobieta Opłacony
22 Marek Jankiewicz 1978 Mężczyzna Opłacony
23 Maciej Pobudkiewicz Hardcorowe Wychylylybymy 1982 Mężczyzna Opłacony
24 Elżbieta Koszniruk Bravehearts 1968 Kobieta Opłacony
25 Krzysztof WAWRZYNIAK 1984 Mężczyzna Opłacony
26 Aneta Panek 1988 Kobieta Opłacony
27 Andrzej Panek 1985 Mężczyzna Opłacony
28 Dorota Czarnota Bravehearts Legionowo 1981 Kobieta Opłacony
29 Artur Bartkowski Bravehearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
30 Łukasz Parszczyński 1985 Mężczyzna Opłacony
31 Magdalena Wójcicka Bekas Wybiegaj Siebie 1975 Kobieta Opłacony
32 Jacek Gryz Bravehearts Legionowo 1979 Mężczyzna Opłacony
33 Agnieszka Glinka Bravehearts Legionowo 1975 Kobieta Opłacony
34 Maja Opara Bravehearts Legionowo 1981 Kobieta Opłacony
35 MARIUSZ ZAKOLSKI SATORI 1977 Mężczyzna Opłacony
36 Monika Skrońska Wybiegaj Siebie 1977 Kobieta Opłacony
37 Beata Kozak Wybiegaj siebie 1973 Kobieta Opłacony
38 Paweł Piekarski BRAVEHEARTS LEGIONOWO 1974 Mężczyzna Opłacony
39 Anna Marciniak 1995 Kobieta Opłacony
40 Justyna Warda Hardcorowe Wychylylybymy 1992 Kobieta Opłacony
41 Andrzej Głowacki Młody vs. Stary 1971 Mężczyzna Opłacony
42 Jakub Jonczyk 1990 Mężczyzna Opłacony
43 Monika Rosińska Wybiegaj Siebie 1967 Kobieta Opłacony
44 Marcin Markowski Bravehearts Legionowo 1984 Mężczyzna Opłacony
45 Edyta Wiśniewska 1979 Kobieta Opłacony
46 Jakub Kołacz 1986 Mężczyzna Opłacony
47 Magdalena Sadowska-Tratkiewicz 1977 Kobieta Opłacony
48 Klaudia Szczepaniuk-Burzym Księżniczki 1994 Kobieta Opłacony
49 Karolina Fabisiak Księżniczki 1994 Kobieta Opłacony
50 Magda Rysińska 1979 Kobieta Opłacony
51 Ewa Regulska 1983 Kobieta Opłacony
52 Lidia Miniak Breavehearts Legionowo 1980 Kobieta Opłacony
53 Marek Miniak Breavehearts Legionowo 1975 Mężczyzna Opłacony
54 Monika Kosewska 1979 Kobieta Opłacony
55 Krzysztof Kosewski Bravehearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
56 GRZEGORZ MANOWIECKI Braverthart 1974 Mężczyzna Opłacony
57 Michał Norwa Q.kazoo 1994 Mężczyzna Opłacony
58 Halyna Voytovych Q.kazoo 1982 Kobieta Opłacony
59 Renata Piłat DZIADY OCR 1967 Kobieta Opłacony
60 Joanna Zajdel-Heliasz 1980 Kobieta Opłacony
61 Marcin Mioduszewski 1983 Mężczyzna Opłacony
62 Agnieszka Majer trener24h.com.pl 1986 Kobieta Opłacony
63 Anna Kaźmierska 1985 Kobieta Opłacony
64 Adrian Kaźmierski 1984 Mężczyzna Opłacony
65 Tomasz Jabłoński 1982 Mężczyzna Opłacony
66 Paulina Nowak Bestia OCR legionowo 1990 Kobieta Opłacony
67 Rafal Wasiak 1990 Mężczyzna Opłacony
68 Dariusz Król Aktywny Relaks 1964 Mężczyzna Opłacony
69 Marcin Gołaszewski 1977 Mężczyzna Opłacony
70 Ola Nowak Bravehearts Legionowo 2000 Kobieta Opłacony
71 Katarzyna Zemła Przybysz Team 1988 Kobieta Opłacony
72 Karina Kowalewska 1984 Kobieta Opłacony
73 Tomasz Rybicki Bravehearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
74 Adam NIKOŁAJÓW Oddział Zabezpieczenia 1977 Mężczyzna Opłacony
75 Damian Krysztofiak Husaria Race Team 1981 Mężczyzna Opłacony
76 Mariusz Taperek Husaria Race Team 1976 Mężczyzna Opłacony
77 Marta Abramczyk Husaria Race Team 1991 Kobieta Opłacony
78 Paweł Matuszewski 1983 Mężczyzna Opłacony
79 Marcin Janczewski Husaria Race Team 1982 Mężczyzna Opłacony
80 Małgorzata Agata Fronczak Husaria Race Team 1980 Kobieta Opłacony
81 Wioleta Goszczyńska Husaria Race Team 1993 Kobieta Opłacony
82 Tomasz Kaczmarczyk Netcompany 1981 Mężczyzna Opłacony
83 Małgorzata Nowicka 1978 Kobieta Opłacony
84 Dawid Cisowski Satori 1979 Mężczyzna Opłacony
85 Kamil Bratkowski 1991 Mężczyzna Opłacony
86 Tomasz Kalniuk Nie W Szczepionkę Team 1993 Mężczyzna Opłacony
87 Rafał Bętkowski Run bitches run 1993 Mężczyzna Opłacony
88 Michał Walczak Bravehearts Legionowo 1985 Mężczyzna Opłacony
89 Aleksandra Popławska Run Bitches Run 1984 Kobieta Opłacony
90 Edyta Wysocka 1992 Kobieta Opłacony
91 Maciej Bińkowski Spartan SGX Warsaw 1984 Mężczyzna Opłacony
92 Małgorzata Wiśniewska klub Spice Girls 1975 Kobieta Opłacony
93 Aleksandra Kucharska Spice Girls 1986 Mężczyzna Opłacony
94 małgorzata osińska Spice Girls 1980 Kobieta Opłacony
95 łukasz burkacki Spice Girls 1983 Mężczyzna Opłacony
96 Kamil Woźnica 1987 Mężczyzna Opłacony
97 Angelika Frodyma 1991 Kobieta Opłacony
98 Alekdandra Flis 1993 Kobieta Opłacony
99 Anna Seroka 1982 Kobieta Opłacony
100 Olga Bodo 1986 Kobieta Opłacony
101 Agnieszka Olszak Husaria Race Team 1986 Kobieta Opłacony
102 Jerzy Piotrowski DZIADY OCR 1955 Mężczyzna Opłacony
103 Piotr Rybak 1997 Mężczyzna Opłacony
104 Rafał Sidorowicz Bravehearts Legionowo 1985 Mężczyzna Opłacony
105 Aleksandra Szylberg SPARTAN SGX WARSAW 1981 Kobieta Opłacony
106 Dariusz Bagnicki RozbiegaMy Nowy Dwór 1971 Mężczyzna Opłacony
107 Katarzyna Owczarek RozbiegaMy Nowy Dwór 1991 Kobieta Opłacony
108 Magdalena Zielińska Run Bitches Run 1994 Kobieta Opłacony
109 Piotr Szylberg Spartan SGX Warsaw 1982 Mężczyzna Opłacony
110 Wojciech Pruchniak Husaria Race Team 1995 Mężczyzna Opłacony
111 Dawid Belka 1984 Mężczyzna Opłacony
112 Błażej Rybacki Torpeda Race Team 1983 Mężczyzna Opłacony
113 Łukasz Moltzan Husaria Race Team 1985 Mężczyzna Opłacony
114 Krzysztof Mikut Husaria Race Team 1975 Mężczyzna Opłacony
[brak] Agnieszka Olszak Husaria Reace Team 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Milena Krajewska 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Piotr Lasek 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zygmunt Wojnarowski 1982 Mężczyzna Nieopłacony