Jata Race III - Jata Race - Fala Open (11:30)

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
7 km
Dostępne pakiety
4/45
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
201 Sylwester Soroczyński Crossfit Siedlce 1977 Mężczyzna Opłacony
202 Damian Bocian Bociany 1992 Mężczyzna Opłacony
203 Agnieszka Andrzejuk 1986 Kobieta Opłacony
204 Agnieszka Wielogórska 1990 Kobieta Opłacony
205 Karol Budziak 1993 Mężczyzna Opłacony
206 Wiktoria Kożuch 2001 Kobieta Opłacony
207 Małgorzata Teodorczuk Crossfit Siedlce 2003 Kobieta Opłacony
208 Łukasz Kukla Crossfit Siedlce 1981 Mężczyzna Opłacony
209 Mariusz Borkowski Cross box+trx Łuków 1981 Mężczyzna Opłacony
210 Monika Sierocińska CrossFit Siedlce 1976 Kobieta Opłacony
211 Robert Sierociński CrossFit Siedlce 1976 Mężczyzna Opłacony
212 Radosław Górski 1988 Mężczyzna Opłacony
213 Weronika Górska 1989 Kobieta Opłacony
214 Adam Koryciński CrossFit Siedlce 1988 Mężczyzna Opłacony
215 Adam Zdanowski CF Łuków 1984 Mężczyzna Opłacony
216 Hania Czapińska Crossfit Siedlce 2004 Kobieta Opłacony
217 Bartosz Czapiński Crossfit Siedlce 1972 Mężczyzna Opłacony
218 Monika Kędziora Crossfit Siedlce 1980 Kobieta Opłacony
219 Monika Osińska Dzikie Borsuki 1977 Kobieta Opłacony
220 Klaudia Kamecka 1994 Kobieta Opłacony
221 Edyta Burgs Crossfit Siedlce 1975 Kobieta Opłacony
222 Paulina Wolińska CrossFit Łuków 1997 Kobieta Opłacony
223 Rafał Kryński Crossfit Siedlce / Cycki Grażyny ( . Y . ) 1985 Mężczyzna Opłacony
224 SYLWIA STAŃSKA Crossfit Siedlce 1985 Kobieta Opłacony
225 Ewelina Zdanowska Crossfit Siedlce 1985 Kobieta Opłacony
226 Sylwia Krupa Bociany 1986 Kobieta Opłacony
227 Łukasz Krupa Bociany 1983 Mężczyzna Opłacony
228 Bartosz Kożuch 1997 Mężczyzna Opłacony
229 Joanna Gadamska Bociany 1978 Kobieta Opłacony
230 Ania Krupa Bociany 2019 Kobieta Opłacony
231 Alicja Trykacz Bociany 1974 Kobieta Opłacony
232 Mańka Kukla Crossfit Siedlce 1987 Kobieta Opłacony
233 Mariusz Dziosa Crossfit Siedlce 1976 Mężczyzna Opłacony
234 Zuzanna Dziosa Crossfit Siedlce 2002 Kobieta Opłacony
235 Matylda Dziosa Crossfit Siedlce 1976 Kobieta Opłacony
236 Natalia Sulowska 2001 Kobieta Opłacony
237 Anna Krasuska Crossfit Siedlec 1981 Kobieta Opłacony
238 Izabela Jasińska 2001 Kobieta Opłacony
239 Radosław Skup 1980 Mężczyzna Opłacony
240 Adam Brodecki Bociany 1991 Mężczyzna Opłacony
241 Jacek Włodarczyk Crossfit Siedlce 1969 Mężczyzna Opłacony
[brak] Marcin Nowaczyński CrossFit Siedlce 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Rosiński 1984 Mężczyzna Nieopłacony