Jata Race III - Jata Race - Fala Open (11:45)

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
7 km
Dostępne pakiety
9/45
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
300 Kamil Zborowski 1995 Mężczyzna Opłacony
301 Piotrek Kalisz 1993 Mężczyzna Opłacony
302 Jacek Gmurkowski Wataha Południa 2000 Mężczyzna Opłacony
303 Józef Gmurkowski Wataha Południa 1994 Mężczyzna Opłacony
304 Paweł Mazur Wataha 2000 Mężczyzna Opłacony
305 Przemysław Mieczkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
306 Tomasz Buziak 1979 Mężczyzna Opłacony
307 Robert Komorzycki Husaria race team 1989 Mężczyzna Opłacony
308 Waldemar Pożarowski CFŁ 1968 Mężczyzna Opłacony
309 Monika Mądra 1975 Kobieta Opłacony
310 Marcin Bizub Crosfit Zakopane 1981 Mężczyzna Opłacony
311 Mateusz Woliński Crossfit Łuków 1996 Mężczyzna Opłacony
312 Przemek Kowalewski 1982 Mężczyzna Opłacony
313 Katarzyna Dziewulska CF Łuków 1990 Kobieta Opłacony
314 Anna Krasuska Crossfit siedlce 1984 Kobieta Opłacony
315 Daniel Szczepaniak 2001 Mężczyzna Opłacony
316 Piotr Krasuski Crossfit sidlce 1982 Mężczyzna Opłacony
317 Marzena Próchniewicz Mądrusie 1971 Kobieta Opłacony
318 Adam Próchniewicz Mądrusie 1968 Mężczyzna Opłacony
319 Daniel Próchniewicz 1994 Mężczyzna Opłacony
320 Marcin Szczerbaciuk 1984 Mężczyzna Opłacony
321 Piotr Kalinowski 1990 Mężczyzna Opłacony
322 Katarzyna Świderska Klub Aktywnych parkrun Skórzec 1993 Kobieta Opłacony
323 Mateusz Wysocki Klub Aktywnych parkrun Skórzec 1995 Mężczyzna Opłacony
324 Joanna Kuśmierczyk #epakateam 1985 Kobieta Opłacony
325 Marta Kubaś Klub Aktywnych parkrun Skórzec 1976 Kobieta Opłacony
326 Dawid Zdrojewski Czarnoszara Kapibara #epakateam 1989 Mężczyzna Opłacony
327 Daniel Jankowski JW 3391 1986 Mężczyzna Opłacony
328 Katarzyna Santos #epakateam 1989 Kobieta Opłacony
329 Karolina Chornicka #epakateam 1990 Kobieta Opłacony
330 Kamil Leoniak #epakateam 1990 Mężczyzna Opłacony
331 Piotr Araj #epakateam 1990 Mężczyzna Opłacony
332 Dariusz Chornicki #epakateam 1986 Mężczyzna Opłacony
333 Ewelina Chmielewska #epakateam 1989 Kobieta Opłacony
334 Jędrek Bartnicki #epakateam 1994 Mężczyzna Opłacony
335 Agata Woźniak #epakateam 1994 Kobieta Opłacony
[brak] Marcin Żek 13 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Kmieć Czarnoszara Kapibara #epakateam 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemysław Szymaniuk 13 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Urszula Kowalska 1981 Kobieta Nieopłacony